BÜLENT TURAN HABERLERİ

Bülent Turan haber, Bülent Turan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Bülent Turan

Bülent Turan

Doğum Yeri Çanakkale / Türkiye
Doğum Tarihi 17.1.1975 - ...

Bülent Turan Kimdir ?

Bülent TURAN, 17 Ocak 1975’te Çanakkale’de doğdu. İlköğrenimini Lapseki 25 Eylül İlkokulu’nda, ortaöğrenimini Kartal Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde yatılı olarak tamamladı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Bülent Turan - Bugün
Son dakika haberi | Mahir Ünal'dan İYİ Parti açıklaması
"Yüzleşmediğiniz her şey büyük bir kriz olarak size geri döner" Ünal, AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan'ın, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in kendisi ile ilgili sözlerine yönelik yaptığı açıklamanın hatırlatılması üzerine, şunları söyledi: "Grup Başkanvekilimiz Bülent Turan'ın paylaşımı ile ilgili, İYİ Parti yöneticilerinin kendi içlerindeki sorunu bir operasyon olarak değerlendirip, kendi krizlerini örtmeye çalışmalarını siyasi açıdan doğru bulmuyorum.
Bülent Turan - Bugün
AK Parti Grup Başkanvekili Turan'dan Dünya Gazeteciler Günü mesajı
AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü dolayısıyla tebrik mesajı yayımladı.
Bülent Turan - Dün
FLAŞ
AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan (Meral Akşener'in iddiaları üzerine) Muhalefetin ne kadar önemli olduğunu bilen bir partiyiz.
Bülent Turan - 19.10.2020
AK Parti Ankara Milletvekili Turan'dan Kırşehir TSO'ya ziyaret
AK Parti Ankara Milletvekili Hacı Turan, Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odasını (TSO) ziyaret etti.
Bülent Turan - 17.10.2020
AK Parti Grup Başkanvekili Turan, Bigalı partililerle buluştu
AK Parti TBMM Grup Başkanvekili Bülent Turan, partisinin Biga ilçe teşkilatıyla bir araya geldi.
Bülent Turan - 15.10.2020
TBMM Genel Kurulu
"Orada yoklama olmaz, ayıptır" AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, Özel'in sözünü ettiği kanun teklifinin, toplumun ihtiyaçlarını karşılayacağını, sonuç odaklı olmayı sağlayan teknik bir teklif olduğunu ve gelişmiş ülkelerin bütçe hazırlama tekniklerinden birinin ülkede uygulanmasını sağlayacağını anlattı.
Bülent Turan - 15.10.2020
TBMM'de 'yoklama' polemiği
TBMM Genel Kurulu'nda AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan ile CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel arasında 'yoklama' polemiği yaşandı.
Bülent Turan - 15.10.2020
TBMM Genel Kurulu toplandı
AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, Gökçel'in "yandaş şirketin borçlarının silindiği" yönündeki iddiası hakkında yerinden söz alarak "Damga Vergisi Kanunu'na uygun olarak dışardan döviz getiren şirketlere bir hak tanınıyor, herhangi bir şirkete yönelik özel bir uygulama yapılmıyor.
Bülent Turan - 14.10.2020
TBMM Genel Kurulu
AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, "Bu ülkede ışıkların ne zaman kapanacağını ne zaman açık kalacağını sadece milletin kendisi belirler.
Bülent Turan - 14.10.2020
AK Parti'den AYM üyesi Yıldırım'ın "Işıklar yanıyor" paylaşımına tepki
AK Parti Grup başkanvekilleri Bülent Turan ve Mehmet Muş, Anayasa Mahkemesi üyesi Prof. Dr. Engin Yıldırım'ın sosyal medyadaki "Işıklar yanıyor.
Bülent Turan - 14.10.2020
Kamu mali yönetimi ve kontrolüne ilişkin kanun teklifi TBMM Genel Kurulunda
AK Parti ve HDP arasında Kobani olayları tartışması Öte yandan, teklifin tümü üzerindeki görüşmeler öncesinde HDP Grup Başkanvekili Meral Danış Beştaş ile AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan arasında tartışma yaşandı.
Bülent Turan - 14.10.2020
Sosyal medyada 'Işık' polemiği
Anayasa Mahkemesi (AYM) Üyesi Engin Yıldırım'ın Twitter hesabından 'Işıklar yanıyor' diyerek paylaştığı AYM fotoğrafı, polemik konusu oldu. AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, "Bu saçma ve ucuz trollüğe önce AYM Başkanı ve diğer AYM üyeleri dur demelidir.
Bülent Turan - 13.10.2020
TBMM Genel Kurulu
AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, "Meclis'te okunan Enis Berberoğlu kararı, kesin hükümdür.
Bülent Turan - 12.10.2020
AK Parti Grup Başkanvekili Turan, gündeme ilişkin soruları yanıtladı Açıklaması
AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, "Yeni partiler asla Türkiye'de iktidar alternatifi olamadıklarını çok kısa sürede millete gösterdi.
Bülent Turan - 12.10.2020
AK Parti'li Turan: Yeni partilerin asla iktidar olma imkanları yok
AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, yeni kurulan siyasi partilerin Türkiye'de iktidar alternatifi olamadıklarını çok kısa sürede millete gösterdiğini belirterek, "Asla iktidar olma imkanları yok.
Bülent Turan - 11.10.2020
Bozcaada'da siyaset artık kadınlara emanet.
Ak Parti Bozcaada İlçe teşkilatı Zübeyde Hanım Parkı'nda yeni ilçe başkanı ve yönetimini belirlemek için toplandı. Ak Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, Isparta Milletvekili Mehmet Uğur Gökgöz ile Ak Parti Çanakkale İl Başkanı Naim Makas'ın da katıldığı 7.
Bülent Turan - 11.10.2020
AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan'dan CHP'ye tepki
AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, CHP'yi eleştirerek, "En büyük şansızlığımız karşımızda sefil bir muhalefet olmasıdır" dedi.
Bülent Turan - 6.10.2020
AK Parti'li Turan: "6-8 Ekim olayları bu millete ihanetin resmidir"
AK Parti TBMM Grup Başkanvekili Bülent Turan, 6-8 Ekim olaylarının vatana ve millete ihanetin bir resmi olduğunu bildirdi.
Bülent Turan - 29.9.2020
Sosyal medya fenomenleri Çanakkale'de kamp yaptı
AK Parti TBMM Grup Başkanvekili Bülent Turan, konuyla ilgili olarak gazetecilere yaptığı açıklamada, Çanakkale'nin barındırdığı doğal güzellikleri, kadim tarihi, destansı zaferleri ile bir çekim merkezi olduğunu söyledi.
Bülent Turan - 29.9.2020
Lapseki'de üst yapı çalışmaları sürüyor
Çalışmalar kapsamında öncelikle doğalgaz konusuna ağırlık verdiklerini ve bölgeye doğal gaz hattının döşenmesini sağladıklarını belirten Yılmaz, şöyle konuştu: "Burada öncelikle doğalgaz çalışmasını yaptık. Önce meslek yüksek okuluna doğal gaz hattı götürdük ve bu bölgenin alt yapısını tamamladık. Ardından asfaltlama çalışması yapıyoruz. Bu yolun tamamı Kemiklialan köyünden 1915 Çanakkale Köprüsü'nün bulunduğu yere kadar olan bölüm 8 kilometre asfaltlanacak. Daha önce üniversiteye kadar olan 6 kilometrelik bölümü tamamlamıştık. Bu bölgenin de alt yapısının tamamlanmasının ardından üst yapıya başladık. Bu hizmetin yapılmasında, bize destek olan Ulaştırma ve Altyapı Bakanımıza, Grup Başkanvekilimiz Bülent Turan'a, AK Parti Çanakkale Milletvekilimiz Jülide İskenderoğlu'na çok teşekkür ediyorum.
Bülent Turan - 20.9.2020
AK Parti'li Turan, partisinin Bayramiç İlçe Kongresinde konuştu Açıklaması
AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, "AK Parti İl Başkanı çıkıp da 'Ben Mustafa Kemal derim, Atatürk demem' deseydi ne olurdu?
Bülent Turan - 20.9.2020
AK Parti Ayvacık İlçe Başkanı Nazmi Tok güven tazeledi
Tok'un yeniden başkanlığa getirildiği kongreye, AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan ve Trabzon Milletvekili Muhammet Balta ile delegeler katıldı.
Bülent Turan - 15.9.2020
Kılıçdaroğlu'ndan Davutoğlu'na ziyaret (2)
Maç sürerken kural değiştirilmek istendiğini öne süren Ahmet Davutoğlu, şöyle devam etti: "İktidarda olanlar yeni bir seçim mevzuatı getiriyorsa bu şu demektir; Bu kurallar içinde iktidara gelme şansları yok demektir ki oyunun kurallarını değiştiriyorlar. Maç sürerken kural değiştiren taraf 90 dakikanın sonuna kadar kendine güvenemeyen, nefesinin tükeneceğini düşünen taraftır ve genellikle de bir sonraki seçimde hep zararlı çıkarlar. Bunlardan biz çekinmeyiz, korkmayız. Hangi kuralı getirirlerse getirsinler, yeter ki kendileri getirdikleri kurala kendileri saygı göstersinler. O kuralı da daha sonra değiştirecek adımlar içine girmesinler. Geldiği zaman onları tartışırız ama biz o kuralları da barajları da aşacak bir siyasi dinamizm göstermeye kararlıyız. Kimsenin tereddütü olmasın." Kılıçdaroğlu: "Bülent Turan'ı muhatap almak istemem" AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan'ın bugünkü ziyarete ilişkin Twitter'dan yaptığı "Yarım kalan istikşafi görüşmeler yeniden başlıyor" şeklindeki paylaşımı aktarılarak değerlendirmesi sorulan Kılıçdaroğlu, "Bülent Turan'ı muhatap almak istemem.
Bülent Turan - 14.9.2020
AK Parti'li Turan: "Şu anki CHP ile Atatürk'ün kurduğu parti arasında sadece isim benzerliği kaldı"
AK Parti TBMM Grup Başkanvekili Bülent Turan, "Şu anki CHP ile Atatürk'ün kurduğu parti arasında sadece isim benzerliği kaldı.
Bülent Turan - 11.9.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 1
Hastane Bayırı Şehitliği'nde Şehit Tuğgeneral Sezgin Erdoğan için düzenlenen askeri törene Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar beraberinde Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler, Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Ümit Dündar ve Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Adnan Özbal Çanakkale Valisi İlhami Aktaş, AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, şehit yakınları ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Bülent Turan - 10.9.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 25
Hastane Bayırı Şehitliği'nde Şehit Tuğgeneral Sezgin Erdoğan için düzenlenen askeri törene Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar beraberinde Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler, Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Ümit Dündar ve Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Adnan Özbal Çanakkale Valisi İlhami Aktaş, AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, şehit yakınları ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Bülent Turan Haberleri | Bülent Turan Kimdir - Haberler - Bülent Turan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Bülent Turan kimdir, hayatı ve biyografisi. Son dakika haberi | Mahir Ünal'dan İYİ Parti açıklaması.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 21.10.2020 19:34:34. #1.14#
title