TÜRKİYE MİLLİ OLİMPİYAT KOMİTESİ HABERLERİ

Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi Haberleri

Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi haber, Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi - 22.11.2020
Eski milli yelkenci Haluk Kakış vefat etti
Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi (TMOK) Haluk Kakış'ın vefatıyla ilgili olarak sosyal medya hesabı Twitter'dan, "Ülkemizi Tokyo 1964 Yaz Olimpiyatları'nda temsil eden milli yelkencimiz Haluk Kakış'ın vefatını derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz.
Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi - 16.11.2020
TMOK Akademi dijital platformda eğitime başladı
Türkiye Milli Olimpiyat Komitesinin (TMOK) sporculara, milli takımlara ve teknik ekiplere spor ile iletişim konularında destek sağlayacağı yeni dijital platformu TMOK Akademi, hayata geçirildi.
Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi - 4.11.2020
Gillette-Milliyet Yılın Sporcusu ödülleri sahiplerini buldu
Dünya spor tarihinin en uzun soluklu spor organizasyonlarından biri olan "Gillette-Milliyet Yılın Sporcusu" ödülleri sahiplerini buldu.
Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi - 1.11.2020
TMOK'tan Özlem Akdurak'a tebrik
Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi (TMOK), Dünya Yelken Federasyonu Başkan Yardımcılığı görevine seçilen Özlem Akdurak için tebrik mesajı yayımladı.
Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi - 23.8.2020
(Havadan görüntülerle) İSTANBUL'DA, 32'NCİ BOĞAZİÇİ KITALARARASI YÜZME YARIŞI HEYECANI YAŞANDI
Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi (TMOK) tarafından bu yıl 32'ncisi düzenlenen Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışı'nda 34 ülkeden 1765 yüzücü, Anadolu Yakası'nda Kanlıca'dan başlayıp Avrupa Yakası'nda Kuruçeşme Cemil Topuzlu Parkı'nda son bulan 6,5 kilometrelik parkurda mücadele etti.
Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi - 23.8.2020
İstanbul'da, 32'nci Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışı heyecanı yaşandı
Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi (TMOK) tarafından bu yıl 32'ncisi düzenlenen Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışı'nda 34 ülkeden 1765 yüzücü, Anadolu Yakası'nda Kanlıca'dan başlayıp Avrupa Yakası'nda Kuruçeşme Cemil Topuzlu Parkı'nda son bulan 6,5 kilometrelik parkurda mücadele etti.
Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi - 23.8.2020
32. Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışı
Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi (TMOK) tarafından düzenlenen ve bin 765 sporcunun katıldığı organizasyonda dereceye giren sporculara ödülleri takdim edildi.
Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi - 23.8.2020
32. Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışı
Bakan Kasapoğlu, Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi (TMOK) tarafından düzenlenen ve bin 765 sporcunun katıldığı organizasyonun ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.
Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi - 23.8.2020
23 Ağustos Pazar DHA Spor Gündemi
YÜZME YARIŞI 10.00 Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi (TMOK) tarafından düzenlenen Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışı, 32'nci kez İstanbul Boğazı'nda gerçekleşecek.
Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi - 23.8.2020
GÜNDEM / 23 Ağustos 2020
(Giresun) (Fotoğraflı-Görüntülü) SPOR 1- Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Türkiye Milli Olimpiyat Komitesince (TMOK) 32'ncisi düzenlenen Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışı'nı başlatacak.
Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi - 22.8.2020
GÜNDEM ÖZETİ / 23 Ağustos 2020
SPOR 1- Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Türkiye Milli Olimpiyat Komitesince (TMOK) 32'ncisi düzenlenen Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışı'nı başlatacak.
Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi - 21.8.2020
Otizmli genç kıtalararası yüzme yarışında birinciliği hedefliyor
Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi (TMOK) tarafından 1989 yılından bu yana düzenlenen yarış, Anadolu Yakası'ndaki Kanlıca'dan başlayacak.
Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi - 18.8.2020
32. Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışı pazar yapılacak
Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi (TMOK) tarafından düzenlenen ve 32. kez gerçekleştirilecek olan Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışı 23 Ağustos Pazar günü yapılacak.
Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi - 18.8.2020
İstanbul Boğazı'nda 32. kez kulaç atılacak
Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi (TMOK) tarafından düzenlenen Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışı'nın 32'ncisi 23 Ağustos Pazar günü yapılacak.
Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi - 7.8.2020
TMOK fair play çalışmaları kitaplaştırıldı
Türkiye'de 1982 yılından beri Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi (TMOK) çatısı altında yürütülen fair play çalışmalarının arşivi kitap haline getirildi.
Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi - 5.8.2020
Dünya Fair Play ödüllerine Türkiye damgası
Türkiye Milli Olimpiyat Komitesinden (TMOK) yapılan açıklamaya göre, Dünya Fair Play Konseyi'nin tanıtım dalında verdiği büyük ödülü TMOK Fair Play Komisyonu elde etti.
Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi - 23.7.2020
TMOK'un ve milli sporcuların 2020 Tokyo Olimpiyatları heyecanı
Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi (TMOK) ve milli sporcular, başlamasına 1 yıl kalan 2020 Tokyo Olimpiyatları ile ilgili paylaşımda bulundu.
Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi - 19.7.2020
Haftanın tarihine bakış
2003- Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi Başkanı Sinan Erdem, tedavi gördüğü Paris'te yaşamını yitirdi.
Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi - 17.7.2020
Milli boksör Busenaz Sürmeneli, TMOK'un Instagram hesabından bir gününü paylaştı
Dünya şampiyonu milli boksör Busenaz Sürmeneli, Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi'nin (TMOK) Instagram hesabından sporseverlere bir gününü yansıttı ve hakkında merak edilenleri cevapladı.
Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi - 19.6.2020
Tokyo Olimpiyat Oyunları boks kota müsabaka tarihleri açıklandı
Konuya ilişkin açıklamada bulunan Türkiye Boks Federasyonu Başkanı Eyüp Gözgeç, "Bu süreçte, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Mehmet Muharrem Kasapoğlu sporcularımızı gerek yüz yüze, gerek telefonla gerekse telekonferans yöntemiyle sürekli arayarak Olimpik Milli Takımı'mıza şimdiye kadar görülmemiş bir destek vererek motivasyon kaynağı olmuşlardır. Aynı zamanda Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi (TMOK) Başkanımız ve Uluslararası Olimpiyat Komitesi (IOC) Asbaşkanı Sayın Uğur Erdener de bizlere çok destek olmuşlardır.
Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi - 3.6.2020
EYOF 2021'de kadınlar buz hokeyi maçları ilk kez yapılacak
Türkiye Milli Olimpiyat Komitesinden (TMOK) yapılan açıklamada, "EYOF tarihinde ilk kez kadınlar buz hokeyi maçlarına ev sahipliği yapacak festivalde, 48 ülkeden 14-18 yaş aralığındaki sporcular, alp disiplini, artistik buz pateni, biatlon, buz hokeyi, kayakla atlama, kayaklı koşu, kısa mesafe sürat pateni, kuzey kombine ve snowboard olmak üzere 9 spor dalında mücadele edecek.
Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi - 2.6.2020
Avrupa Olimpiyat Komiteleri Başkanı Janez Kocijancic, vefat etti
Türkiye Milli Olimpiyat Komitesinden (TMOK) yapılan açıklamada, "EOC Başkanı Janez Kocijancic'in vefat haberini derin bir üzüntü ile öğrenmiş bulunuyoruz.
Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi - 30.5.2020
IOC Komisyonlarında TMOK'tan 3 isim yer aldı
Uluslararası Olimpiyat Komitesi (IOC) Komisyonlarında, Türkiye Milli Olimpiyat Komitesinden (TMOK) üç isim yer aldı.
Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi - 27.5.2020
Mert Kerem'in çizimi "Fair Play Resim Yarışması"nda halk oylamasında birinci seçildi
Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi (TMOK) yaptığı açıklamaya göre, yarışma duyurusunda çocuklardan, kendilerine ve çevrelerinde yaşayan insanlara nasıl baktıklarını, virüsle nasıl mücadele ettiklerini gösteren çizimler yapmaları istendi.
Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi - 23.5.2020
Mehmet Baykan, Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğü'ne asaleten atandı
Konya'da 1964 yılında doğan Mehmet Baykan, Konyaspor Kulübü Başkan Yardımcılığı, Konya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanlığı görevlerinde bulundu. Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu Genel Başkanlığını da bir süre yapan Mehmet Baykan, 2007'de Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi tarafından "Sportif Fair Play Kariyer Dalı Şeref Diploması"yla ödüllendirildi.
Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi - 9.5.2020
DSÖ, spor etkinliği düzenlerken dikkat edilmesi gerekenleri açıkladı
Türkiye Milli Olimpiyat Komitesinden (TMOK) yapılan açıklamaya göre, Uluslararası Olimpiyat Komitesi (IOC) Tıp ve Bilim Komisyonu ile gerçekleştirilen istişare sürecinin ardından DSÖ, Kovid-19 salgınının toplum sağlığı üzerindeki etkilerini dikkate alarak, kitle katılımlı etkinlikler düzenleyecek spor federasyonları için tavsiyeler içeren bir kılavuz hazırladı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi Haberleri | Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi Haber - Haberler - Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi haberleri, son dakika türkiye milli olimpiyat komitesi haber ve gelişmeleri burada. Eski milli yelkenci Haluk Kakış vefat etti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 25.11.2020 03:42:26. #1.15#
title