Tcdd Haberleri

Tcdd haber, Tcdd son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Tcdd - Bugün
Misli.com 2. Lig'de play-off çeyrek final heyecanı yarın başlıyor
Misli.com 2. Lig'de play-off çeyrek finalinde yarının programı şöyle: Beyaz Grup 16.00 Anagold 24Erzincanspor-Hekimoğlu Trabzon (Müstakil Atletizm Pisti Futbol Sahası) 16.00 Ankara Demirspor-Kocaelispor (TCDD Ankara Demirspor) Kırmızı Grup 16.
Tcdd - 05.05.2021
Çankırı'da demir yolu hat ve istasyonlarında otla mücadele ilaçlaması yapılacak
TCDD'den yapılan yazılı açıklamada, insan ve hayvan sağlığı açısından tehlike oluşturan ilaçlama nedeniyle belirtilen demir yolu hat kesimleri ile istasyonların çevresinde vatandaşların dikkatli olmaları istendi.
Tcdd - 02.05.2021
Sivas'ı Yüksek Hızlı Tren heyecanı sardı
Çalışmalarda sona yaklaşıldığını aktaran Ayhan, "Sivas'ın da heyecanla beklediği bu güzel hizmeti Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığımız ve TCDD Genel Müdürlüğümüz bir an önce yetiştirmek için gece gündüz çalışıyor.
Tcdd - 30.04.2021
TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü sözleşmeli trafik kontrolörü istihdam edebilecek
Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları (TCDD) İşletmesi Genel Müdürlüğü, sözleşmeli trafik kontrolörü istihdamı yapabilecek.
Tcdd - 27.04.2021
Futbol: Misli.com 2. Lig
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, program şöyle: Beyaz Grup 15.00 Sancaktepe-Amed Sportif Faaliyetler (15 Temmuz) 15.00 Ankara Demirspor-Kahramanmaraşspor (TCDD Ankara Demirspor) 15.
Tcdd - 24.04.2021
CHP Grup Başkanvekili Özel'den, kamu kurumlarının kiracıları için kanun teklifi
Teklifin gerekçesinde şunlara yer verildi: "TCDD, Vakıflar Genel Müdürlüğü, Orman Genel Müdürlüğü ile Milli Emlak Genel Müdürlüğü başta olmak üzere kamu kurumları kiracılarına yönelik böyle bir düzenlemeye gidilmemiştir.
Tcdd - 22.04.2021
İzmir'de toplu ulaşıma kısıtlamaya göre düzenleme
İzmir Büyükşehir Belediyesine bağlı ESHOT, metro, tramvay ve İZDENİZ ile TCDD-Büyükşehir ortaklığıyla işletilen İZBAN'da sefer programları, 22-26 Nisan günleri arasında uygulanacak sokağa çıkma kısıtlamasına göre düzenlendi.
Tcdd - 21.04.2021
Son dakika haberleri | Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı görevine Vedat Bilgin atandı
Vedat Bilgin, Gazi Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesinde Öğretim Üyeliği, TCDD Genel Müdürlüğü ve Yönetim Kurulu Başkanlığı, Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölüm Başkanlığı ve Başbakan Başdanışmanlığı görevlerinde de bulundu.
Tcdd - 18.04.2021
GÜNDEM / 18 Nisan 2021
(Portimao/15.00) ÖZEL HABER 1- Devlet ve vatandaşın BES'teki birikimi 172 milyar lirayı aştı BES'teki katılımcıların fon tutarı ile devlet katkısı fon tutarının toplam büyüklüğü 159 milyar 396 milyon lirayı, otomatik katılımla sisteme dahil olanların birikimi ise 12 milyar 627,5 milyon lirayı buldu 2020 sonundan 9 Nisan'a kadar geçen sürede, toplam fon büyüklüğü 1 milyar 888,7 milyon lira artarken, aynı dönemde 9 bin 207 kişi de emekliler arasına katıldı BES ve OKS katılımcı fonlarının 121 milyar 29,1 milyon lirası faizli, 30 milyar 362,3 milyon lirası faizsiz fonlarda değerlendiriliyor BES ve OKS katılımcılarının toplam sayısı 13 milyona yaklaşırken, sistemden emekli olanların sayısı 146 bin 883'e ulaştı (Elif Ferhan Yeşilyurt/İstanbul) 2- Ankara Üniversitesinin araştırmasına göre Kovid-19 teşhisinden itibaren ruh sağlığı hizmeti sunulması şart Kovid-19'u atlatan kişilerle derinlemesine görüşme yöntemiyle yapılan araştırmada, katılımcılar, tedavi süreçlerinde sağlık hizmetlerinden memnun olduklarını, en çok psikolojik destek ve motivasyona ihtiyaç duyduklarını bildirdi Hastalığın teşhisiyle şok, korku, kaygı ve ölüm düşüncesine yaklaştıklarını belirten katılımcıların yaşadığı ağırlıklı sorunlar, damgalanma, dışlanma, izolasyon oldu Ankara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Emine Özmete: "Hastaların psikolojik ve sosyal dayanıklılıklarını arttıracak önlemler alınmalı, başta aile üyeleri olmak üzere mesafeli ancak yakın ve ilgili şekilde iletişime devam etmeleri sağlanmalıdır. Ayrıca online ortamlarda da psikososyal destek ve sosyal hizmet uygulamaları sürdürülmelidir" (Burcu Çalık/Ankara) 3- Türkiye'den Avrupa'ya trenle tır kasası taşımacılığı ilk çeyrekte yüzde 25 arttı TCDD Taşımacılık Genel Müdürü Hasan Pezük: "Tekirdağ, Ömerli ve Marmaray Boğaz Tüp Geçişi ile Anadolu yakasından da tır kasası taşımacılığına başlamayı planlıyoruz" (Arife Yıldız Ünal/Ankara) *** Anadolu Ajansının yayımladığı haber, görüntü, fotoğraf ve internet ile wap için oluşturduğu her türlü bilgi, abone olmayanlar tarafından hiçbir şekilde kullanılamaz.
Tcdd - 15.04.2021
Yerköy-Kayseri, Kayseri-Gömeç tren istasyonları arasında ilaçlama yapılacak
TCDD Genel Müdürlüğü Kurumsal İletişim Dairesi Başkanlığı Basın Şube Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, 30 Nisan'a kadar, Yerköy-Kayseri, Kayseri-Gömeç istasyonları arasında ilaçlama yapılacağı belirtildi.
Tcdd - 14.04.2021
TBMM Genel Kurulu
İktidarın, devlet kurumlarını önce işlevsizleştirip ardından özelleştirmeye çalıştığını, bunun zarar bahanesiyle Çaykur ve TCDD Genel Müdürlüğünde görüleceğini savunan Dervişoğlu, "Kamu kurum ve kuruluşları liyakatsizlik ve israfla yönetilmeye devam ediliyor.
Tcdd - 14.04.2021
Futbol: Misli.com 2. Lig
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre 2. Lig'de 34. haftanın programı şöyle: Beyaz Grup 13.00 Afjet Afyonspor-Hekimoğlu Trabzon (Zafer) 15.00 Kocaelispor-Şanlıurfaspor (Kocaeli) 15.00 Çorum-Uşakspor (Çorum Şehir) 15.00 Manisa-Hacettepe (Mümin Özkasap Spor Tesisleri) 15.00 Sarıyer-Zonguldak Kömürspor (Yusuf Ziya Öniş) 15.00 Ankara Demirspor-Sancaktepe (TCDD Ankara Demirspor) 15.
Tcdd - 13.04.2021
Son dakika haber! TBMM Küresel İklim Değişikliği Araştırma Komisyonu toplandı
Sayan, TCDD'nin 2025 yılında kullandığı enerjinin yüzde 75'ini yenilenebilir enerji kaynaklarından sağlamayı, 2035 yılında ise 1990 yılına göre emisyonların en az yüzde 75 azaltılmasının hedeflendiğini vurguladı.
Tcdd - 13.04.2021
Memur-Sen Genel Başkanı Yalçın, TCDD'nin statüsünün değiştirilmesi iddialarını değerlendirdi Açıklaması
Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, TCDD'nin KİT statüsünden şirket statüsüne dönüştürüleceği iddialarına ilişkin yaptığı değerlendirmede, şirkete dönüştürülen KİT'lerde hızlı karar alma, daha yüksek karlılık oluşturma, maliyeti düşürme gibi hedeflerin kağıtta kaldığını ifade etti.
Tcdd - 12.04.2021
TCDD'den Sakarya için ilaçlama uyarısı Açıklaması
Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları (TCDD), Arifiye, Alifuatpaşa ve Mekece istasyonları arasında 3 gün boyunca otla mücadele kapsamında ilaçlama yapılacağını duyurdu.
Tcdd - 09.04.2021
GAZİRAY tren setlerinin renkleri anketle belirlendi
Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryollarının (TCDD) desteğiyle harekete geçen Gaziantep Büyükşehir Belediyesinin 2017'de başlattığı ve 25 kilometre uzunluğa sahip GAZİRAY Banliyö Projesi'ndeki trenlerinin renkleri kamuoyu anketiyle seçildi.
Tcdd - 09.04.2021
Çin'e yapılan bor ihracatında ikinci tren yola çıkıyor
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Çin'e demiryoluyla ilk ihracatı ocak ayında yaptıklarını ve Eskişehir Kırka'dan yüklenen 42 konteynerlik boraks pentahidratı 800 metre uzunluğundaki blok trenle Çin'e gönderdiklerini hatırlattı. Bakan Dönmez, Eti Maden tarafından Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları (TCDD) koordinasyonunda Çin'e demiryoluyla ikinci tren sevkiyatının yapılacağını açıkladı.
Tcdd - 08.04.2021
Akarca DDY Köprülü Üst Geçidi inşaatı tamamlandı
TCDD Genel Müdürlüğünce geçen yıl kasım ayında ihale edilerek yapımına başlanan Basmane-Afyon hattı 171+165 kilometresinde bulunan hemzemin geçit yerine yapılan vasıta köprülü üst geçit inşaatı tamamlanarak geçici kabulü yapıldı.
Tcdd - 07.04.2021
Demir yollarında kullanılan Milli Sinyal Sistemi uluslararası alanda sertifikaya hak kazandı
Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları (TCDD) Genel Müdürlüğünün, daha güvenli ve hızlı taşımacılık yapmak için kullandığı ve Türk mühendislerince geliştirilen sinyalizasyon sistemi uluslararası alanda en üst emniyet düzeyinde sertifikalandırıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Tcdd Haberleri | Tcdd Haber - Haberler - Tcdd haberleri, son dakika tcdd haber ve gelişmeleri burada. Aşırı yüklü kamyon TCDD uyarı levhasına takıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 11.5.2021 16:42:27. #1.15#

title