ÖZKAN YALIM HABERLERİ

Özkan Yalım haber, Özkan Yalım son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Özkan Yalım

Özkan Yalım

Doğum Yeri Uşak / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1969

Özkan Yalım Kimdir ?

1969 Yılında Eşme’nin Köylüoğlu köyünde doğdu. 1985 Yılında Eşme Lisesini bitirdi. 1990 Yılında Turist olarak gittiği Belçika’da Temizlik İşçiliği şoförlüğüne başladı. Daha sonra Belçika'da 2 araç ile nakliye işine girdi. 2 Araçlık nakliye işini kısa sürede TIR filosu haline getirmeyi başardı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Özkan Yalım - 18.09.2021
CHP Uşak milletvekili Yalım, Banaz'da muhtarlarla buluştu
CHP Uşak Milletvekili Özkan Yalım, Banaz'da muhtarlarla bir araya gelerek sorunları dinledi.
Özkan Yalım - 13.07.2021
Son dakika... CHP'li Yalım: "Kazakistan'ın yaptığı haksız uygulama nedeniyle ihracatımıza ket vuruluyor"
Edinilen son dakika gelişmesine göre CHP Uşak Milletvekili Özkan Yalım, "Şu an maalesef Kazakistan'ın yapmış olduğu haksız uygulama sebebiyle ihracatımıza ket vuruluyor.
Özkan Yalım - 29.06.2021
Kılıçdaroğlu, CHP TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu: (1)
Şoför esnafının sorunlarıyla ilgili Meclis'te araştırma önergesi verilmesini istediklerini belirten Kılıçdaroğlu, CHP Uşak Milletvekili Özkan Yalım'ın Meclis'te bir araştırma önergesi verdiğini ancak önergenin reddedildiğini söyledi.
Özkan Yalım - 04.06.2021
AK Parti'li Güneş: "CHP, devlet hastanesi inşasını geciktirdiği için Sivaslı ilçe halkından özür dilemeli"
Haberde, CHP'li yetkililerin bu törene davet edilmediğinin belirtildiğini aktaran Güneş, CHP Uşak Milletvekili Özkan Yalım'ın davet edilmesi konusunda aksaklık yaşandığını ve buna neden olan yetkilinin uyarıldığını anlattı.
Özkan Yalım - 29.04.2021
AK Parti Eskişehir Milletvekili Karacan, CHP'li Yalım'ın sınır kapılarındaki akaryakıt istasyonlarıyla ilgili iddialarını yalanladı
AK Parti Eskişehir Milletvekili Harun Karacan, CHP Uşak Milletvekili Özkan Yalım'ın sınır kapılarındaki gümrüksüz alanda bulunan akaryakıt istasyonlarından haksız kazanç elde edildiği iddiasının gerçekleri yansıtmadığını bildirdi.
Özkan Yalım - 14.04.2021
CHP'li Yalım, dijital takografta saat kontrolünün 1 Ocak 2024'e kadar ertelenmesini istedi
CHP Uşak Milletvekili Özkan Yalım, kara yolu ile yolcu ve eşya taşımacılığı yapanlara yönelik dijital takografta saat kontrolü uygulamasının, 1 Ocak 2024'e kadar ertelenmesini istedi.
Özkan Yalım - 30.03.2021
CHP heyeti, Isparta'da esnaf, çiftçi ile ticaret odaları ve STK temsilcileriyle görüşecek
Ahmet Akın başkanlığındaki heyet şu isimlerden oluşuyor: "Müzeyyen Şevkin (Adana Milletvekili), Burcu Köksal (Afyonkarahisar Milletvekili), Gamze Taşcıer (Ankara Milletvekili), Servet Ünsal (Ankara Milletvekili), Aydın Özer (Antalya Milletvekili), Süleyman Bülbül (Aydın Milletvekili), Aysu Bankoğlu (Bartın Milletvekili), Mehmet Göker (Burdur Milletvekili), Erkan Aydın (Bursa Milletvekili), Özgür Ceylan (Çanakkale Milletvekili), Bayram Yılmazkaya (Gaziantep Milletvekili), Mahmut Tanal (İstanbul Milletvekili), Sibel Özdemir (İstanbul Milletvekili), Bedri Serter (İzmir Milletvekili), Kamil Okyay Sındır (İzmir Milletvekili), Mahir Polat (İzmir Milletvekili), Sevda Erdan Kılıç (İzmir Milletvekili), Alpay Antmen (Mersin Milletvekili), Suat Özcan (Muğla Milletvekili) Baha Ünlü (Osmaniye Milletvekili) ve Özkan Yalım (Uşak Milletvekili).
Özkan Yalım - 17.02.2021
AK Partili Güneş: "Türkiye sağlıkta inanılmaz iyi hizmetleri ücretsiz sunan nadir ülkelerden"
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, Kovid-19 salgını sürecini diğer devletlere göre çok iyi yönettiğini vurgulayan Güneş, şöyle devam etti: "Muhalefetin, 'Türkiye şöyle kötü, böyle kötü' dediğine bakmayın. Türkiye sağlıkta inanılmaz iyi hizmetleri ücretsiz sunan nadir ülkelerden. Bu süreçte 141 ülkeden 100 binin üzerindeki Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı, ülkemize gelmek istiyorsa ve devlet bunlara imkan sağlayıp getirebiliyorsa diğer taraftan 235 hastanede yatan ve 'Ben artık Türkiye'de tedavi olmak istiyorum.' diyen vatandaşlarımızı ambulans uçaklarla Türkiye'ye getirebiliyorsa bu, Türkiye'nin nereden nereye geldiğini gösteriyor. Daima vatandaşımızın yanındayız, vatandaşımıza hizmet ediyoruz." Güneş, CHP Uşak Milletvekili Özkan Yalım'ın, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Uşak'a geleceğini söylediğini, kendisine de "Sen de Sayın Genel Başkanını Uşak'a getirsene.
Özkan Yalım - 10.02.2021
CHP'li 17 milletvekili, "Partiden istifa edecekler" haberlerini, ortak yazılı açıklamayla yalanladı Açıklaması
Yazılı açıklamada, Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, Antalya Milletvekilleri Aydın Özer ve Rafet Zeybek, Aydın Milletvekili Süleyman Bülbül, Balıkesir Milletvekili Ensar Aytekin, Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün, Burdur Milletvekili Mehmet Göker, Bursa Milletvekilleri Yüksel Özkan ve Erkan Aydın, Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan, Denizli Milletvekili Teoman Sancar, Giresun Milletvekili Necati Tığlı, İzmir Milletvekili Mahir Polat, İstanbul Milletvekili Zeynel Emre, Kayseri Milletvekili Çetin Arık, Muğla Milletvekili Süleyman Girgin, Uşak Milletvekili Özkan Yalım'ın imzası yer aldı.
Özkan Yalım - 04.02.2021
3 Şubat 2021 Haberleri
3 Şubat 2021 Manşet Haberleri.
Özkan Yalım - 22.12.2020
TBMM Genel Kurulu toplandı
CHP Uşak Milletvekili Özkan Yalım, ulaşım sektörü ve esnafların sorunlarına ilişkin yaptığı gündem dışı konuşmada, çiftçilerin yaşadıkları sorunlar nedeniyle artık sokaklara ve meydanlara çıkmaya başladığını söyleyerek, haczedildiği için götürülen bir traktörün resmini milletvekillerine gösterdi.
Özkan Yalım - 15.12.2020
CHP'li Yalım, Uşak'ta meydana gelen doğal gaz sorununun çözülmesini istedi
CHP Uşak Milletvekili Özkan Yalım, Uşak'ta pazar günü doğal gaz ana giriş borusunun patlaması nedeniyle meydana gelen aksaklıkların bir an önce giderilmesini istedi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Özkan Yalım Haberleri | Özkan Yalım Kimdir - Haberler - Özkan Yalım haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Özkan Yalım kimdir, hayatı ve biyografisi. Uşak'ta 19 Eylül Gazile Günü törenle kutlandı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 23.9.2021 00:56:21. #1.14#

title