Kozaklı Haberleri

Kozaklı haber, Kozaklı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kozaklı 17.4.2020
Nevşehir'de Kovid-19 tedbirlerini ihlal edenlere para cezası
Nevşehir'de, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirlerini ihlal eden 126 kişiye para cezası uygulandı. Edinilen bilgiye göre, koronavirüs ile mücadele önlemleri kapsamında, 65 yaş ve üstü vatandaşlara yönelik sokağa çıkma yasağının başladığı 22 Mart tarihinden itibaren yapılan denetimlerde, Nevşehir'de 126 kişiye ceza kesildi. 65 yaş ve üstü ile 20 yaş ve altı sokağa çıkma yasağını ihlal edenlerin yanı sıra sosyal mesafe kuralına uymadıkları gerekçesiyle il merkezinde 41, ilçelerden Acıgöl'de 6, Avanos'ta 30, Derinkuyu'da 13, Gülşehir'de 17, Hacıbektaş'ta 3, Kozaklı'da bir, Ürgüp'te ise 15 kişiye idari para cezası uygulandı.
Kozaklı 17.4.2020
Nevşehir'de 126 kişiye korona virüs cezası yazıldı
Korona virüs salgınıyla mücadele kapsamında alınan tedbirlere yönelik il genelinde gerçekleştirilen uygulama ve denetimlerde, kurallara uymadığı tespit edilen 126 kişiye para cezası kesildi. 65 yaş ve üstü ile 20 yaş ve altı kişilerin sokağa çıkma yasağını ihlal eden kişilerin yanı sıra sosyal mesafe kuralına uymadıkları gerekçesiyle, Nevşehir il merkezinde 41, Acıgöl ilçesinde 6, Avanos ilçesinde 30, Derinkuyu ilçesinde 13, Gülşehir ilçesinde 17, Hacıbektaş ilçesinde 3, Kozaklı ilçesinde 1 ve Ürgüp ilçesinde 15 olmak üzere il genelinde 126 kişiye idari para cezası uygulandı.
Kozaklı 15.4.2020
Nevşehir'de koronavirüs tedbirlerini ihlal eden 58 kişiye para cezası
İl genelinde sadece Acıgöl ve Kozaklı ilçelerinde herhangi bir cezai işlemin uygulanmadığı öğrenildi.
Kozaklı 11.4.2020
Nevşehir'de sokağa çıkma yasağını ihlal eden 43 kişiye para cezası
Nevşehir'e bağlı ilçelerde, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) önlemleri kapsamında alınan tedbirlere uymadığı gerekçesiyle 43 kişiye cezai işlem uygulandı. Koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında alınan tedbirlere yönelik il genelinde gerçekleştirilen uygulama ve denetimlerde, kurallara uymadığı tespit edilen 43 kişiye toplam 16 bin 856 lira ceza kesildi. 65 yaş ve üstü ile 20 yaş ve altı kişilerden sokağa çıkma yasağını ihlal eden Avanos ilçesinde 30, Ürgüp'te 10, Gülşehir'de ise 3 kişiye 392'şer lira ceza uygulandı. İl genelinde sadece Acıgöl, Derinkuyu, Hacıbektaş ve Kozaklı ilçelerinde herhangi bir cezai işlemin uygulanmadığı öğrenildi.
RESİMLERLE GÜNDEMİ
Haberler.com’un şehir sayfaları, Türkiye’nin 81 iline ait en güncel haberleri, gündeme dair fotoğrafları ve son dakika gelişmelerini bir arada sunuyor. Türkiye’nin tüm il, ilçe ve beldelerine ait politika, spor, genel kültür ve en yerel gelişmeleri okuyabileceğiniz Şehir Sayfaları’nda illere göre günlük hava durumu, namaz vakitleri ve sinema seans bilgilerine de ulaşabilirsiniz.
Kapadokya en sakin bayramını yaşıyor
Kapadokya en sakin bayramını yaşıyor
Kapadokya en sakin bayramını yaşıyor
Kapadokya en sakin bayramını yaşıyor
Kapadokya en sakin bayramını yaşıyor
Ülkelerine dönemeyen yabancı öğrenciler Ramazan Bayramı'nda unutulmadı
Ülkelerine dönemeyen yabancı öğrenciler Ramazan Bayramı'nda unutulmadı
Ülkelerine dönemeyen yabancı öğrenciler Ramazan Bayramı'nda unutulmadı
Ülkelerine dönemeyen yabancı öğrenciler Ramazan Bayramı'nda unutulmadı
Ülkelerine dönemeyen yabancı öğrenciler Ramazan Bayramı'nda unutulmadı
Bayram sevinci evlere sığdırıldı
Bayram sevinci evlere sığdırıldı
Kozaklı 26.2.2020
Kayseri'de FETÖ'yü aktif hale getirmek istedikleri iddiasıyla 26 sanığın yargılanması sürüyor
Örgütün "mühendisler sorumlusu" olduğu iddiasıyla yargılanan tutuklu sanık K.G. tarafından örgüt adına birçok organizasyona davet edildiğini anlatan A.A, şunları kaydetti: "2009-2010 yıllarında çocuğumu cemaatin okullarına yazdırdım. Belirli dönemler sohbetlere katılırdım. Sohbetlerin katılımcıları sürekli değişiyordu. K.G'nin davetiyle adliye önünde gerçekleştirilen Zaman gazetesinin protestolarına ve Kadir Has Kongre Merkezi'nde düzenlenen Türkçe olimpiyatlarına katıldım. Zaman gazetesi aboneliğim ile Bank Asya'da altın hesabım vardır. Bank Asya'daki hesabı K.G'nin talebi üzerine açtırdım. Kendisi sohbet imamıdır. Bizlerden kurban parası, himmet parası istiyorlardı. Keşke daha önceden bildiklerimi anlatsaydım." "Kadınlar kollarındaki bilezikleri verdi" A.A, 17/25 Aralık sürecinden sonra K.G'nin Bank Asya'daki hesaplarına para yatırmasını söylediğini öne sürerek şöyle devam etti: "Sohbetlerde üzerimizde manevi baskı oluşturuyorlardı. 2013 yılında Kozaklı'da toplantı yapıldı.
Kozaklı 20.2.2020
AK Parti'de kongre süreci hafta sonunda başlıyor
AK Parti Nevşehir İl Başkanlığı tarafından 7.Olağan Kongre süreci 22 Şubat Cumartesi günü başlarken 21 Mart Cumartesi günü Merkez İlçe kongresi ile ilçe kongreleri tamamlanacak. AK Parti İl Başkanlığı tarafından 22 Şubat Cumartesi, Derinkuyu, Acıgöl ve Gülşehir ilçe kongreleri yapılacakken 7 Mart Cumartesi günü Kozaklı, Hacıbektaş ve Avanos İlçe kongreleri ile devam edecek.
Kozaklı 6.2.2020
Kozaklı ilçesi Türkiye Muaythai Şampiyonasına ev sahipliği yapıyor
Türkiye Muaythai Federasyonu Büyükler ve U23 Türkiye Muaythai Şampiyonası Nevşehir'in Kozaklı ilçesinde gerçekleştiriliyor.
Kozaklı 4.2.2020
Kozaklı'nın nüfusu 7 bin 542 olarak açıklandı
TÜİK tarafından Kozaklı'nın 2019 nüfusu 7 bin 541 olarak açıklandı.
Kozaklı: İç Anadolu'da kışKozaklı 31.1.2020
Kozaklı 26.1.2020
Türkşeker'e ait Nevşehir ve Kırşehir'deki bazı taşınmazlar kiraya verilecek
Türkiye Şeker Fabrikaları AŞ'ye (Türkşeker) ait Nevşehir'in Hacıbektaş ve Kozaklı ilçelerinde, Kırşehir'in Mucur ilçesinde bulunan bazı taşınmazlar kiraya verilecek.
Kozaklı 16.1.2020
Yarıyıl tatilinde Kapadokya'yı tercih edecek turistleri farklı alternatifler bekliyor
Kapadokya bölgesindeki konaklama tesisleri, yarıyıl tatiline girecek öğrencileri ve ailelerini ağırlamaya hazırlanıyor. Doğal, tarihi ve kültürel zenginlikleri ile yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çekmeye devam eden bölge, yarıyıl tatilini peribacaları arasında çocuklarıyla dinlenerek geçirmek ve çeşitli aktivitelerle eğlenmek, ayrıca Kozaklı ilçesindeki şifalı termal sulardan faydalanmak isteyen aileler için alternatifler sunuyor.
Kozaklı 13.1.2020
Nevşehir'de firari 8 sanık tutuklandı
İl Emniyet Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamaya göre, çeşitli suçlardan haklarında hapis cezası verilen firari sanıkların yakalanmasına yönelik il genelinde uygulama yapıldı. Çalışmada, il merkezinde 6, Gülşehir ve Kozaklı ilçelerinde birer kişi olmak üzere 8 kişi yakalandı.
Kozaklı 13.1.2020
Nevşehir'de aranan 8 kişi tutuklandı
Nevşehir İl Emniyet Müdürlüğü tarafından aranana şahıslara yönelik yapılan çalışmalar sonrasında Nevşehir İl merkezinde 6,Gülşehir'de 1 ve Kozaklı'da 1 kişi olmak üzere aranan 8 şahıs tutuklandı.
Kozaklı 27.12.2019
Nevşehir'de aranan 22 şahıs yakalandı
Edinilen bilgilere göre, Polis ekipleri tarafından çeşitli adli makamlar tarafından hakkında yakalama kararı çıkartılan şahıslardan Nevşehir il merkezinde 10, Acıgöl'de 2, Avanos'ta 1, Gülşehir'de 2, Kozaklı'da 1 ve Ürgüp'te 5 olmak üzere 22 şahıs yakalanarak gözaltına alındı.
Kozaklı 21.12.2019
Nevşehir'de aranan 26 kişiden 7'si tutuklandı
Edinilen bilgilere göre, Polis ekipleri tarafından hakkında yakalama kararı ile aranan şahıslara yönelik yapılan çalışmalar sonrasında Nevşehir'de 10, Acıgöl'de 1, Avanos'ta 1, Gülşehir'de 1, Kozaklı'da 3 ve Ürgüp ilçesinde 10 şüpheli olmak üzere 26 şahıs yakalanarak gözaltına alındı.
Kozaklı 16.12.2019
Nevşehir'de aranan 19 kişiden 9'u tutuklandı
Edinilen bilgilere göre, Nevşehir Cumhuriyet Başsavcılığı ve çeşitli adli makamlarca hakkında yakalama kararı ile aranan 19 şahıs yakalandı. Nevşehir İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından 12, Avanos'ta 1, Gülşehir'de 1, Derinkuyu'da 1, Ürgüp'te 2 ve Kozaklı'da ise aranan 2 şahıs yakalanarak gözaltına alındı.
Kozaklı 11.12.2019
Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesine doktor ataması
Kırşehir ve ilçelerinin yanı sıra Kırıkkale, Aksaray, Hacıbektaş, Kozaklı, Sarıyahşi ile Evren ilçelerine de hizmet verildiği aktarılan açıklamada, Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesindeki doktor sayısının her geçen gün arttığı kaydedildi.
Kozaklı 9.12.2019
Nevşehir'de aranan 22 şahıs yakalandı
Edinilen bilgilere göre, İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından Nevşehir Cumhuriyet Başsavcılığı ve çeşitli adli makamlar tarafından yakalama kararı ile aranan 22 şahıs başta Nevşehir olmak üzere, Avanos, Ürgüp, Gülşehir, Derinkuyu ve Kozaklı ilçelerinde yakalayarak gözaltına aldı.
Kozaklı 29.11.2019
Kozaklı'da hakkında arama kararı olan 2 kişi tutuklandı
Kozaklı İlçe Emniyet Amirliği ekipleri aranan şahıslara yönelik yaptığı çalışmalar sonrasında arama kararı bulunan 2 kişiyi yakaladı.
Kozaklı 18.11.2019
Kaplıcalar diyarı Kozaklı'da "ara tatil" bereketi
Termal tesisleri ve şifalı kaplıcalarıyla tanınan Nevşehir'in Kozaklı ilçesi, ara tatilde Türkiye'nin dört bir yanından gelen konuklarını ağırlıyor.
Kozaklı 15.11.2019
Hatay'da çıkan orman yangını rüzgarın etkisiyle yayılıyor
Amanos Dağı eteklerindeki Kozaklı Mahallesi'nde henüz bilinmeyen nedenle orman yangını çıktı.
Kozaklı 13.11.2019
Nevşehir'de haklarında arama kararı bulunan 3 kişi tutuklandı
İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, yaptıkları istihbari çalışmalar sonucu, hakkında "silahla tehdit ve nitelikli olarak konut dokunulmazlığı ihlal etme" suçundan 3 yıl 4 ay hapis cezası bulunan M.B. ile "hakaret" suçundan hakkında 5 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan İ.U'yu kent merkezindeki adreslerinde, "hakaret" suçundan hakkında arama kararı bulunan E.Y'yi ise Kozaklı ilçesi girişindeki trafik uygulama noktasında gözaltına aldı.
İmsak03:30
Öğle12:43
İkindi16:36
Akşam20:02
Yatsı21:39
Şu an buradasınız: Kozaklı Haber, Kozaklı Son Dakika Haberleri - Haberler - Kozaklı haber sayfamızda Kozaklı haberleri okuyabilir, Kozaklı son dakika haberleri ve güncel Kozaklı gelişmelerini görebilirsiniz. Torna ve kaynak ustalığından sanata uzanan yol: İlk sergisi de onlin
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 26.5.2020 15:44:46. #1.14#
title