Kırkpınar Haberleri

Kırkpınar haber, Kırkpınar son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kırkpınar - 26.10.2021
Sapanca'da kestiği ağacın altında kalan kişi hastanede öldü
Kırkpınar Hasanpaşa Mahallesi'nde ormanlık alanda çalışan İbrahim Kös (46), kestiği ağacın üzerine devrilmesi sonucu ağır yaralandı.
Kırkpınar - 26.10.2021
Kestiği ağaç sonu oldu
Olay, Sapanca ilçesi Kırkpınar Mahallesi'nde bulunan ormanlık alanda meydana geldi.
Kırkpınar - 12.10.2021
Sporun Başkenti Kocaeli hedefi gerçek oluyor
SPOR ALANINDA ÖRNEK ÇALIŞMA Yerel yönetimler ve halkın katılımıyla meydana gelecek ortak akılla, Kocaeli'ni ulusal ve uluslararası arenada marka ve mutlu şehir hedefine ulaştıracak; model, etkin ve sürdürülebilir projeler ortaya koymak amacıyla çalışmalar yapan Büyükşehir Belediyesi, spor alanında Türkiye'ye örnek olacak bir çalışmaya daha imza attı. Kocaeli "Spor Şurası ve Çalıştayı"na Başkan Büyükakın'ın yanı sıra Kocaeli Vali Yardımcısı Ali Ada, Karamürsel Kaymakamı Osman Canbaba, Büyükşehir Genel Sekreteri Balamir Gündoğdu, Genel Sekreter Yardımcısı Hasan Aydınlık, AK Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş, MHP İl Başkanı Yunus Emre Kurt, Başiskele, Darıca, Kandıra, Kartepe ve Körfez ilçe belediye başkanları, İl Sağlık Müdürü Yüksel Pehlevan, İl Gençlik ve Spor Müdürü İbrahim Aktürk, İl Milli Eğitim Müdürü Ömer Akmenşen, GTÜ Rektörü Prof. Dr. Muhammet Hasan Arslan, KASKF Başkanı Murat Aydın, Kocaeli Kent Konseyi Başkanı Ali Korkmaz, MHK eski Başkanı Mustafa Çulcu, Kırkpınar eski Başpehlivanlarından Ahmet Taşçı, Karatede Avrupa ve Dünya şampiyonlukları bulunan eski milli sporculardan Haldun Alagaş, Olimpiyat, Dünya ve Avrupa şampiyonalarında derece alan sporcularımız ve aileleri, Ampute Milli Takımımızın sporcuları, antrenörler, hakemler, amatör spor kulüplerinin başkan ve yöneticileri, Kağıtsporlu yönetici ve sporcular, özel sporcularımız, Kocaeli spor basını katılım sağladı.
Kırkpınar - 12.10.2021
Turgutlu Belediyesi Yağlı Güreşleri'nde Kırkpınar havası
Turgutlu Belediyesi'nin ev sahipliğinde, muhteşem bir organizasyon ile bu yıl ikincisi gerçekleştirilen Turgutlu Belediyesi Yağlı Güreşleri yedi bini aşkın güreşsevere Kırkpınar havası yaşattı.
Kırkpınar - 27.09.2021
Sakarya'dan kısa kısa
Heyet, daha sonra Sapanca Muhtarlar Derneği Başkanı Barış Yıldız, Sapanca Esnaf Kefalet ve Kredi Kooperatifi Başkanı Osman Kubilay, Kırkpınar Hasanpaşa Muhtarı Hasan Koçlu, Soğuksu Muhtarı Ahmet Pir ve Akçay Mahalle Muhtarı İlhan Sezer'i de ziyaret etti.
Kırkpınar - 25.09.2021
AK Parti İzmir'deki 30 ilçede, eş zamanlı danışma meclisi toplantısı gerçekleştirdi
İlçelerde gerçekleştirilen toplantılara AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli'nin yanı sıra Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanı Eyyüp Kadir İnan, İzmir milletvekilleri Mahmut Atilla Kaya, Necip Nasır, Yaşar Kırkpınar, Cemal Bekle, Genel Merkez Tanıtım Medya Başkan Yardımcısı Emre Cemil Ayvalı da iştirak etti.
Kırkpınar - 15.09.2021
Kınık'ın kurtuluşunun 99. yıl dönümü Kınık'ta coşkuyla kutlandı
Kınık halkının yoğun katılım gösterdiği Konsere, Ak Parti İl Başkanı Kerem Ali Sürekli , Ak Parti İzmir Millet Vekili Yaşar Kırkpınar, Bergama Kaymakamı Mahmut Kaşıkçı, Ak Parti İl Başkan Yardımcısı Rafet Uslu, Bergama Belediye Başkanı Hakan Koştu, Kınık Ak Parti İlçe Başkanı Sami Mollaahmet, Bergama Ak Parti İlçe başkanı Sebahattin Güzel ,Mhp Kınık İlçe Başkanı Adem Dayan ,Bergama İlçe Başkanı Hasan HüseyinEngin, Belediye Meclis Üyeleri ,yöneticiler, bürokratlar ,sivil toplum kuruluşları da katılım sağladı.
Kırkpınar - 01.09.2021
Tarihi Elmalı Yağlı Güreşleri 3 Eylül Cuma günü başlayacak
Kırkpınar'dan daha eski olduğu belirtilen ve "Türk'ün ilk er meydanı" olarak adlandırılan Tarihi Elmalı Yağlı Güreşleri'nde bir yıl aradan sonra 669'uncu buluşma heyecanla bekleniyor.
Kırkpınar - 04.08.2021
Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek'in Sapanca Ziyareti
AK Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek,Er-Tek Otomotiv Fabrikasını ziyaret etti ve fabrikadaki üretim aşamaları hakkında bilgi aldı, fabrika çalışanlarıyla bir süre sohbet etti. Atabek, daha sonra ilçede ki STK'lardan biri olan Sapanca Turizm Derneği, Fidanlık Borsası, Cabir Deluxe Hotel ve birçok ilçe esnafını ziyaret etti. Ziyaretlerinde esnaf ve vatandaşlarla uzun uzun sohbet etti. Ziyaretlerinin sonunda Sapanca Kırkpınar'da faaliyete giren Ciğerci Sofuoğlu'na misafir oldu.
Kırkpınar - 30.07.2021
AK Parti Grup Başkanvekili Turan, başpehlivan Feyzullah Aktürk'ü altınla ödüllendirdi
AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, 660. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nde son 4'e kalarak başpehlivan olan Lapseki İlçe Belediyesinin lisanslı sporcusu Feyzullah Aktürk'ü başarı ve gayretlerinden dolayı altınla ödüllendirdi.
Kırkpınar - 13.07.2021
Kırkpınar başpehlivanlarından Feyzullah Aktürk, Lapseki'de törenle karşılandı
660. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nde son 4'e kalarak başpehlivan olan Lapseki Belediyesinin lisanslı sporcusu Feyzullah Aktürk için karşılama töreni düzenlendi.
title