Karatekin Üniversitesi Haberleri

Karatekin Üniversitesi haber, Karatekin Üniversitesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Karatekin Üniversitesi - 16.10.2021
Meclis Başkanı Şentop'a "fahri doktora" unvanı
Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Mustafa Şentop'a, akademik açılış törenine katıldığı Çankırı Karatekin Üniversitesi tarafından "fahri doktora" unvanı verildi.
Karatekin Üniversitesi - 14.10.2021
GÜNDEM ÖZETİ / 15 Ekim 2021
TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Valilik ve Belediyeyi ziyaret edecek, Hacı Murad-ı Veli Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileriyle buluşacak, Karatekin Üniversitesi 2021-2022 Akademik Yılı açılışına katılacak ve Taş Mescid'i ziyaret edecek.
Karatekin Üniversitesi - 13.09.2021
Çankırı Valisi Ayaz'dan eğitimin kesintiye uğramaması için aşı çağrısı
Yeni eğitim öğretim yılının herkese hayırlı olması temennisinde bulunan Öztürk, şöyle konuştu: "Eğitim, her şartta toplumlarda öncelikli bir yere sahiptir. Güzel ülkemizin yarınlarının inşası ancak hepimizin atacağı adımlarla gerçekleşebilecektir. Hiç şüphesiz öğrencilerimizin sağlıklı bir şekilde eğitim öğretime devam edebilmeleri sizlerin süreçleri sahada uygulama gayretleriyle doğrudan bağlantılıdır. Zira okul sağlığı, alınan tedbirlerin yanı sıra hepimizin bulunduğu birimlerde göstereceğimiz ortak hassasiyetle, duyarlı çalışmalarımızla gelişecektir." Konuşmaların ardından Vali Ayaz ile törene katılan Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, Cumhuriyet Başsavcısı Oğuz Şükrü Ener, Çankırı Karatekin Üniversitesi Rektörü Prof.
Karatekin Üniversitesi - 05.09.2021
Batı Karadeniz Üniversiteleri Birliği dönem toplantısı Bartın'da yapıldı
Toplantıya, Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şükrü Beydemir, Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Refik Polat, Kastamonu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Hamdi Topal, Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Sarıbıyık, Sakarya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih Savaşan, Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Çufalı, Çankırı Karatekin Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof.
Karatekin Üniversitesi - 01.09.2021
Uluslararası toplum Kabil Havalimanı'nın açık olmasını hayati önemde görüyor
Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü Öğretim Üyesi ve Zorunlu Göç Çalışmaları Direktörü Prof. Dr. Veysel Ayhan, Çankırı Karatekin Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü Öğretim Üyesi Doç.
Karatekin Üniversitesi - 01.07.2021
"Afganistan'da Çatışmanın Dinamikleri ve Türkiye'nin Rolü" paneli çevrim içi yapıldı
Güney Asya Stratejik Araştırmalar Merkezi (GASAM) tarafından çevrim içi düzenlenen "Afganistan'da Çatışmanın Dinamikleri ve Türkiye'nin Rolü" başlıklı panele Öztürk ve Çankırı Karatekin Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümü Öğretim Üyesi Doç.
Karatekin Üniversitesi - 24.06.2021
Çankırı Karatekin Üniversitesi öğrencileri köy okulundaki çocukları kitapla buluşturdu
Çankırı Karatekin Üniversitesi (ÇAKÜ) öğrencileri, "Kitap okuyanlarınız çok olsun" projesiyle ilkokul öğrencilerini sevindirdi.
Karatekin Üniversitesi - 22.06.2021
Çankırı Belediyesi Yöresel Hediyelik Eşya Tasarım Yarışması Sonuçlandı
Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, Çankırı Karatekin Üniversitesi Sanat, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Seramik Bölümü Başkanı Doç.
Karatekin Üniversitesi - 22.06.2021
Hastane Duvarları Sanatla Buluşuyor
Sanatseverlerden Sağlık Çalışanlarına Teşekkür Üniversitemiz Hastanesi II. Ulusal Sağlık Çalışanlarına Saygı ve Şükran Sergisinde iki yıldır desteklerini esirgemeyen Antalya- Finike Bilsem Görsel Sanat Öğretmeni Şenay Bozkurt ve ekibi, Üniversitemiz Öğretim Üyeleri Ahmet Aytaç, Hakkı Babalık, H. ibrahim Çakır, Ufuk Ören Kadir Ertürk. ADÜ Hastanesi Personeli Mustafa Denizli ve Aydın halkının değerli sanatçılarının yanı sıra Adana Çukurova Üniversitesi, Adıyaman Üniversitesi, Ankara Gazi Üniversitesi, Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi, Çanakkale 18 Mart Üniversitesi, Çankırı Karatekin Üniversitesi, Denizli Pamukkale Üniversitesi, Trakya Üniversitesi, Anadolu Üniversitesi, Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi, Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi, Kırklareli Üniversitesi, Selçuk Üniversitesi, Kütahya Dumlupınar Üniversitesi, Malatya İnönü Üniversitesi, Sinop Üniversitesi, Van Yüzüncü Yıl üniversitesi ve İstanbul Üniversitesi'nden akademisyenlerin katıldığı eserler yer alıyor.
Karatekin Üniversitesi - 21.06.2021
Çankırı Yer Altı Tuz Şehri Logo Tasarım Yarışması Sonuçlandı
Çankırı Belediyesi, "Yer Altı Tuz Şehri Logomuzu Sen Tasarla" sloganı ile düzenlediği "Çankırı Yer Altı Tuz Şehri Logo Tasarım Yarışması"nın sonuçlarını açıkladı. Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, Çankırı Karatekin Üniversitesi Sanat, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Grafik Tasarımı Bölümü Öğretim Görevlisi Rasim Sarıkaya ile Sinema ve Televizyon Bölüm Başkanı Dr.
Karatekin Üniversitesi - 15.06.2021
Vocathlon University: Girişimcilik Kampı sona erdi
Üniversite düzeyinde eğitim gören gençlerin tasarım odaklı düşünme, sorun tespit etme, çözüm üretme, yaratıcılık, takım çalışması, iletişim ve girişimcilik özelliklerinin ortaya çıkarılmasının amaçlandığı kampın 4 gün sürdüğü belirtilen açıklamada, şu bilgiler paylaşıldı: "Kamp etkinliğinde girişimcilik dünyasında iş fikri geliştirmenin temel adımlarını öğrenen gençler, geliştirdikleri iş fikirleri sayesinde de tecrübe kazanma imkanı yakalamış oldular. İlk gün kampta açılışın ardından Çankırı Karatekin Üniversitesi ve Kastamonu İş Geliştirme Merkezi tarafından kurum bünyesinde ve bölgede girişimcilik faaliyetlerine ilişkin birer sunum yapıldı.
Karatekin Üniversitesi - 09.06.2021
Vocathlon University Online Temel Girişimcilik Kampı Başlıyor
Peki program nasıl ilerleyecek? Program Akışı 10. 06. 2021 18: 00-19: 00 Açılış Konuşması ve Program Tanıtımı (Çankırı Karatekin Üniversitesi TTO ve Kastamonu İŞGEM) 10.
Karatekin Üniversitesi - 04.06.2021
Vali Çakır, İstiklal Yolu etkinliklerinin Gençlik ve Spor Bakanlığı himayesinde yapılacağını açıkladı
Kastamonu Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Atalan da İstiklal Yolu'nun Milli Mücadele'de çok önemli bir yere sahip olduğunu belirterek, şöyle konuştu: "İnebolu'dan Kastamonu'ya uzanan kutlu bir ulusun bağımsızlık mücadelesinin en önemli yapı taşlarından biri olan 340 kilometrelik İstiklal Yolu, Kurtuluş Savaşı'nın kazanılmasında büyük katkı sağlamıştır. Kurtuluş Savaşı'nda İstanbul ve Rusya'dan gemilerle İnebolu'ya getirilen silah ve mühimmat, 3 yıl boyunca yaz kış demeden İstiklal Yolu'yla Ankara'ya ulaşmıştır. Bu dönemde başkumandan olan Mustafa Kemal Atatürk'ün, 'Gözüm Sakarya'da, Dumlupınar'da, kulağım İnebolu'da' sözü, mücadelenin başarısı için İstiklal Yolu'nun ne kadar önemli olduğunu göstermektedir." Açılış konuşmalarının ardından Kastamonu Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mehmet Serhat Yılmaz, Fen Edebiyat Fakültesi öğretim üyeleri Prof. Dr. Cevdet Yakupoğlu ve Doç. Dr. Ercan Çelebi, Çankırı Karatekin Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Araştırma Görevlisi Dr.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Karatekin Üniversitesi Haberleri | Karatekin Üniversitesi Haber - Haberler - Karatekin Üniversitesi haberleri, son dakika karatekin üniversitesi haber ve gelişmeleri burada. Üniversite öğrencilerine 'hoş geldin' konseri.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 25.10.2021 14:57:16. #1.15#

title