Hafik Haberleri

Hafik haber, Hafik son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hafik - 20.08.2021
Bitlis'e 2 vali yardımcısı ve 3 kaymakamın görev yeri değişti
"Bitlis il ve ilçelerindeki atananlar" Sivas Hafik Kaymakamı Furkan Seyman Bitlis Vali Yardımcılığına, Kırıkkale Çelebi Kaymakamı İzzet Cem Eser Bitlis Vali Yardımcılığına, Giresun Alucra Kaymakamı Hasan Hüseyin Uzan Mutki Kaymakamlığına, Ağrı Vali Yardımcısı Ramazan Cankaloğlu Bitlis Güroymak Kaymakamlığına, Erzincan Kemah Kaymakamı İsmail Demir Bitlis Adilcevaz Kaymakamlığına ve Güroymak Kaymakamı Muhammet Furkan Sancaktutar Bitlis Valiliği Hukuk Müşavirliğine atamaları yapıldı.
Hafik - 21.06.2021
Sivas tarihi eserleri ve doğal güzellikleriyle ziyaretçilerini bekliyor
Sivas'ın yüksek hızlı trenle bulaşmasına az bir zaman kaldığını ve bunun turizm açısından da büyük bir şans olduğunu dile getiren Ayhan, şunları kaydetti: "Bu avantajı en üst düzeyde kullanmak için birçok çalışmayı hayata geçiriyoruz, yeni cazibe merkezleri oluşturuyoruz. Hamidiye Kültür Parkı, Altınkale ve geleneksel çadır kültürü, Sıcak Çermik'te sağlık turizmini hızlandırdık. Yıldız Dağı kış evlerini yapıyoruz. Müze Şehri Sivas Projesi kapsamında Sanayi Mektebi Müzesi'ni, Şehir Müzesi'ni, Gök Medrese Vakıf Müzesi'ni, Zanaatkarlar Çarşısı ve Müzesi'ni, Aşık Veysel Ozanlar ve Müzik Kültürü Müzesi'ni, Savaş Atları Müzesi'ni, Tarım Müzesi'ni, Abdülhamit Han Anı Evi'ni, Aşık Ruhsati Anı Evi'ni ve Muhsin Yazıcıoğlu Anı Evi'ni yakın zamanda hizmete alıyoruz." İlçelerde de turizmle ilgili sayısız projeleri hayata geçirdiklerini ve geçirmeye devam ettiklerini söyleyen Vali Ayhan, Gürün Gökpınar, Zara Tödürge ve Hafik Gölleri'nde çalışma yürütüldüğünü anlattı.
Haberler.com’un şehir sayfaları, Türkiye’nin 81 iline ait en güncel haberleri, gündeme dair fotoğrafları ve son dakika gelişmelerini bir arada sunuyor. Türkiye’nin tüm il, ilçe ve beldelerine ait politika, spor, genel kültür ve en yerel gelişmeleri okuyabileceğiniz Şehir Sayfaları’nda illere göre günlük hava durumu, namaz vakitleri ve sinema seans bilgilerine de ulaşabilirsiniz.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Hafik Haber, Hafik Son Dakika Haberleri - Haberler - Hafik haber sayfamızda Hafik haberleri okuyabilir, Hafik son dakika haberleri ve güncel Hafik gelişmelerini görebilirsiniz. 3. Uluslararası 4. Ulusal Doğum Sonu Bakım Kongresi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 16.9.2021 21:48:06. #1.16#

title