Genel Cerrahi Haberleri

Genel Cerrahi haber, Genel Cerrahi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Genel Cerrahi - Bugün
Gençlerbirliği'nde Spiridonovic sağlık kontrolünden geçirildi
Başkent ekibinin internet sitesinde yer alan bilgiye göre, Acıbadem Ankara Hastanesinde ilk olarak kan tetkikleri yapılan Spiridonovic; ortopedi, iç hastalıkları, göz, kulak-burun-boğaz, genel cerrahi ve kardiyoloji bölümlerinde muayene edildi.
Genel Cerrahi - 19.01.2021
DÜ Tıp Fakültesi Hastanesinde meme hastalıkları polikliniği hizmete açıldı
Akdağ, "Bu kadar sıklığı artan bu hastalıkla ilgili genel cerrahi birimimizin de destekleriyle bir meme hastalıkları polikliniği kurmaya ihtiyaç duyuldu.
Genel Cerrahi - 19.01.2021
Karaciğer yağlanması kalbi vuruyor
İstanbul Medipol Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof.
Genel Cerrahi - 17.01.2021
Attila Szalai, sağlık kontrolünden geçirildi
Ortopedi, iç hastalıkları, göz, kulak-burun-boğaz, genel cerrahi ve kardiyoloji bölümlerinde muayene edilen Macar futbolcunun sağlık taramasının, akciğer, kardiyak testleri ve radyolojik kontrollerin yapılmasıyla tamamlandığı aktarıldı.
Genel Cerrahi - 13.01.2021
Battalgazi Belediyesinden yeni sağlık merkezi için arsa tahsisi
Protokol çerçevesinde Alacakapı Mahallesi Kırkgöz Caddesinde bulunan 5 dönümlük alana, içerisinde genel cerrahi, kadın doğum, çocuk, dahiliye, radyoloji, kurak burun boğaz, göz ve ortopedi poliklinikleri ile acil servisin de yer alacağı kapsamlı bir sağlık merkezi yapılacak.
Genel Cerrahi - 11.01.2021
Kayserispor'un yeni teknik direktörü Dan Petrescu, sağlık kontrolünden geçirildi
Yapılan açıklamaya göre Dan Petrescu, kan tetkiklerinin ardından ortopedi, iç hastalıkları, göz, kulak-burun-boğaz, genel cerrahi ve kardiyoloji bölümlerinde muayene edildi.
Genel Cerrahi - 07.01.2021
Siirt Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimliğine Vural atandı
Siirt Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimliğine Siirt Üniversitesi (SİÜ) Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Selahattin Vural atandı.
Genel Cerrahi - 31.12.2020
Bozkır Devlet Hastanesi'ne 3 yeni atama
Sağlık Bakanlığı 96. Dönem Devlet Hizmet Yükümlülüğü (DHY) kurasında Bozkır Devlet Hastanesine genel cerrahi uzmanı olarak Opr.
Genel Cerrahi - 29.12.2020
100 doktordan 100 yemek tarifi kitap oldu
Caretta Kitap tarafından yayımlanan, "100 Doktor 100 Tarif" adlı kitap, emekli genel cerrahi uzmanı Dr.
Genel Cerrahi - 22.12.2020
AK Parti Sözcüsü Çelik, MYK toplantısına ilişkin açıklamalarda bulundu: (3)
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "Şunu söylüyorlar, 'Bazen siyasilerden büyükelçi atanıyor'. Türkiye demokratik bir cumhuriyet, bürokratik bir cumhuriyet değil.
Genel Cerrahi - 22.12.2020
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik: "Kimse ibadet diliyle oynamaya kalkmasın"
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "Bu kadar acı hatıranın üzerine, bu kadar zalimane bir yaklaşım olduğu görülmüşken halen ibadet diliyle oynamaya çalışmak, Murat Bardakçı'ya atıf yapayım, insanın zihninde bir İstiklal Mahkemesi olmasıyla ancak açıklanabilecek bir şey.
Genel Cerrahi - 22.12.2020
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik: "Kimse ibadet diliyle oynamaya kalkmasın"
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "Bu kadar acı hatıranın üzerine, bu kadar zalimane bir yaklaşım olduğu görülmüşken halen ibadet diliyle oynamaya çalışmak, Murat Bardakçı'ya atıf yapayım, insanın zihninde bir İstiklal Mahkemesi olmasıyla ancak açıklanabilecek bir şey.
Genel Cerrahi - 17.12.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 22
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ ------------------------------- -Ekiplerin çalışmasından detay -Ekiplerin işyerlerini dezenfekte etmesinden detay -Çarşıda ortak alanlarından dezenfekte edilmesi Haber: Ramazan ÇETİN/DENİZLİ, ================================= Mide ameliyatı yaptığı hastalarına yemek ısmarladı Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Genel Cerrahi Ana Bilim Dalı öğretim üyesi Prof.
Genel Cerrahi - 14.12.2020
TBMM Genel Kurulu'nda Tarım ve Orman, Gençlik ve Spor ile Dışişleri bakanlıklarının bütçeleri görüşülüyor
CHP Edirne Milletvekili Okan Gaytancıoğlu, "Kapatılsa çiftçinin haberi olmayacak bir bakanlığın bütçesini görüşüyoruz.
Genel Cerrahi - 14.12.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 11
Bursa'da özel bir hastanede görev yapan Genel Cerrahi Uzmanı Prof.
Genel Cerrahi - 13.12.2020
Yeni Sason Devlet Hastanesi hasta kabulüne başlayacak
Hastanenin 50 yatak kapasiteli olduğunu aktaran Pamukçu, "Hastanemiz 16 poliklinik odasından oluşmaktadır. Yeni hizmet binamızda 1 acil polikliniği, 14 acil müşahede yatağı, acil serviste 1 CPR odası, 1 Acil Müdahale Odası, 1 kontaminasyon odası, 3 ameliyathane, 4 yataklı birinci seviye yoğun bakım servisi, 2 diş ünitesi, 3 doğumhane, 4 kuvözlü yeni doğan yoğun bakım, 5 yataklı diyaliz birimi, 2 yanık odası, 2 palyatif bakım odası, 1 adet işitme tarama kabinli oda, 1 sterilizasyon birimi, 1 atık ayrıştırma birimi ve yeterli kapasitede laboratuvar ve röntgen üniteleri ve 12 araçlı kapalı otopark alanı bulunmaktadır." bilgisini paylaştı İlçe hastanesinde öncelikle acil muayene, dahiliye, çocuk hastalıkları, kadın doğum, genel cerrahi, anestezi, ağız ve diş sağlığı polikliniklerinde hizmet verileceğini ifade eden Pamukçu, şunları kaydetti: "18 Aralık'ta hasta kabulüne başlayacak olan yeni Sason Devlet Hastanemizde 4 uzman, 8 pratisyen hekim, 58 sağlık ve 60 destek personelinden oluşmak üzere toplam 130 personel görev yapacaktır.
Genel Cerrahi - 04.12.2020
Sorgun Devlet Hastanesine 3 doktor atandı
Kılıç, büyük ölçüde eksikliği çekilen genel cerrahi, kardiyoloji ve göğüs hastalıkları uzmanı atandığını belirterek, "Yeni yapılan atamalarla hastanemizde uzman doktor sayısı 38'e yükselmiştir.
Genel Cerrahi - 03.12.2020
Genel Cerrahi Uzmanı Opr. Dr. Taş: "Sigara içenler maskeyi çıkardığı için virüsü kapma olasılıkları artıyor"
Keşan Bir Nefes Sağlık Derneği Başkanı ve Özel Keşan Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı Opr. Dr. Ragıp Taş, sigara içenlerin maskeyi çıkardığı için virüsü kapma olasılıklarının arttığını söyledi.
Genel Cerrahi - 02.12.2020
Obezite ameliyatı sonrası tekrar kilo alınabilir
Medicana Avcılar Hastanesi Genel Cerrahi ( Obezite ve Diyabetik Cerrahi) Uzmanı Op. Dr. Hüseyin Kapu, kimi hastalarda obezite ameliyatlarının ardından, hedeflenen kiloya ulaşılamayabileceğini ve hastanın kilo almaya devam edebileceğini vurgulayarak, "Bu durumda ilk yapılan ameliyat başarısız...
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Genel Cerrahi Haberleri | Genel Cerrahi Haber - Haberler - Genel Cerrahi haberleri, son dakika genel cerrahi haber ve gelişmeleri burada. Gençlerbirliği'nde Spiridonovic sağlık kontrolünden geçirildi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 25.1.2021 23:37:16. #1.14#
title