Bilgi Üniversitesi Haberleri

Bilgi Üniversitesi haber, Bilgi Üniversitesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Bilgi Üniversitesi - 16.10.2021
"İmece impact"ın ilk dönemi sona erdi
Bilgi Üniversitesi Öğretim Görevlisi, Gazeteci ve Yazar Fatoş Karahasan'ın moderatörlüğünü üstlendiği paneldeki diğer konuşmacılar; imece Direktörü Mustafa Özer, Zorlu Holding Kurumsal İletişim ve Sürdürülebilirlik Genel Müdürü Aslı Alemdaroğlu, SKD Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Ebru Dildar Edin ve Village Capital Kıdemli Yöneticisi Heather Matranga oldu.
Bilgi Üniversitesi - 15.10.2021
Harvard ve Bilgi üniversitelerinin hukuk fakülteleri arasında iş birliği
İstanbul Bilgi Üniversitesi ile Harvard Üniversitesi'nin hukuk fakülteleri arasında yapılan iş birliği kapsamında "Kuruma Yerleştirme (External Placement) Programı" uygulanacak.
Bilgi Üniversitesi - 04.10.2021
Geri Dönüşüm Ödülleri 2021'in başvuruları başladı
Geri Dönüşüm Ödülleri 2021 jürisinde yer alan isimler ise şöyle: Buğday Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Leyla Aslan, Marjinal Porter Novelli Yönetim Kurulu Başkanı Asuman Bayrak, Sivil Toplum Gönüllüsü İbrahim Betil, Adım Adım Platformu kurucusu ve Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim Görevlisi Itır Erhart, ÇEVKO Vakfı Genel Sekreteri Mete İmer, Doğa ve Çevre Programları Yapımcısı Güven İslamoğlu, Boğaziçi Üniversitesi İklim Değişikliği ve Politikaları Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Prof.
Bilgi Üniversitesi - 02.09.2021
Kartal Anadolu İmam Hatip Lisesinin YKS şampiyonları hedefledikleri bölümlere yerleşti
Bilkent Üniversitesi iktisat, matematik, uluslararası ilişkiler ile endüstri ve bilgisayar mühendisliği bölümlerine 6 öğrenci, Bilgi Üniversitesi Hukuk Fakültesi'ne 1 öğrenci yerleşti.
Bilgi Üniversitesi - 25.08.2021
Bilgi Üniversitesi'nde tasarlanan sensörle orman yangınları önceden tespit edilebilecek
İstanbul Bilgi Üniversitesi (BİLGİ) Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi'ne bağlı Genetik ve Biyomühendislik, Endüstri Mühendisliği ve Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümü öğrencilerinin tasarladıkları yeni teknolojik sensör ile orman yangınları önceden tespit edilebilecek.
Bilgi Üniversitesi - 13.07.2021
"Geleceği Konuşalım"da sosyal girişimcilik ve toplumsal cinsiyet eşitliği ele alındı
Yapı Kredi açıklamasına göre, Cüneyt Toros moderatörlüğünde gerçekleşen programda, Adım Adım oluşumunun kurucusu ve Bilgi Üniversitesi Öğretim Üyesi Itır Erhart, Türkiye'de ve dünyada sosyal girişimcilik trendleriyle birlikte, sosyal girişimciliğin faydalarını ele aldı.
Bilgi Üniversitesi - 02.07.2021
Aksigorta'nın Bambaşka Sigortacılık Akademisi'nde 3 bin 500 saati aşkın eğitim verildi
Bilgi Üniversitesi iş birliği ile mayısta hayata geçen eğitim projesinde, şu ana kadar 2 bin 500'ü aşkın katılımcıyla 3 bin 500 saati aşkın eğitim verildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Bilgi Üniversitesi Haberleri | Bilgi Üniversitesi Haber - Haberler - Bilgi Üniversitesi haberleri, son dakika bilgi üniversitesi haber ve gelişmeleri burada. İmece impactın ilk dönemi sona erdi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 22.10.2021 12:47:12. #1.16#

title