Ankara Ticaret Odası Haberleri

Ankara Ticaret Odası haber, Ankara Ticaret Odası son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ankara Ticaret Odası - 14.07.2021
ATO Başkanı Baran'dan "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" mesajı Açıklaması
Ankara Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran, Fetullahçı Terör Örgütünün 15 Temmuz 2016'da gerçekleştirdiği hain darbe girişiminin büyüyen ve gelişen güçlü Türkiye'yi hedef aldığını belirterek, "Demokrasimiz için nöbette, ekonomimiz için gece gündüz işimizin başındayız.
Ankara Ticaret Odası - 10.07.2021
TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu'na Almanya Federal Cumhuriyeti Devlet Nişanı
Konuşmaların ve Devlet Nişanı'nın takdiminin ardından toplu hatıra fotoğraf çekinildi. Törene Dışişleri Bakan Yardımcısı Faruk Kaymakçı, Birleşik Krallık Ankara Büyükelçisi Dominick Chilcott, Alman Sanayi ve Ticaret Odası Onursal Başkanı Eric Schweitzer, Alman Sanayi ve Ticaret Odası CEO'su Dr. Martin Wansleben, Alman-Türk Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Markus Slevogt ve Genel Sekreteri Thilo Pahl, HAK-İŞ Konfederasyonu Başkanı Mahmut Arslan, Ankara Ticaret Odası (ATO) Başkanı Gürsel Baran, Ankara Sanayi Odası (ASO) Başkanı Nurettin Özdebir, Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu (TESK) Başkanı Bendevi Palandöken de katıldı.
Ankara Ticaret Odası - 10.07.2021
Alman Büyükelçi Schultz, TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu'na Devlet Nişanı takdim etti
Törende konuşan Dışişleri Bakan Yardımcısı Faruk Kaymakcı ise şunları söyledi: "Bu 1. sınıf liyakat nişanı Türk-Alman dostluğunun bir yansıması. Ben bu liyakat nişanının verilmesi gerekçelerine baktım. Sanırım bu nişanın gereksinimlerini en fazla karşılayan Rifat Bey'dir diye düşünüyorum. Türk-Alman dostluğuna katkı, ekonomik ve sosyal yaşama katkı, hayırseverlik ve aynı zamanda sorun çözücülük çok önemli değerler. Rifat Bey genelde işverenleri temsil ediyor ama gerçekten işçi dostu, esnaf dostu ve insan dostu bir insan. Her zaman olumlu bir isim ve güler bir yüz. Sanıyorum bu kimliği ile Alman ve Avrupalı dostlarımızın da Türkiye'de iş ve yatırım yapmasının da çok büyük etkisi oldu." Konuşmaların ve Devlet Nişanı'nın takdiminin ardından toplu hatıra fotoğraf çekinildi. Törene Birleşik Krallık Ankara Büyükelçisi Dominick Chilcott, Alman Sanayi ve Ticaret Odası Onursal Başkanı Eric Schweitzer, Alman Sanayi ve Ticaret Odası CEO'su Dr. Martin Wansleben, Alman-Türk Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Markus Slevogt ve Genel Sekreteri Thilo Pahl, HAK-İŞ Konfederasyonu Başkanı Mahmut Arslan, Ankara Ticaret Odası Başkanı Gürsel Baran, Ankara Sanayi Odası Başkanı Nurettin Özdebir, Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu Başkanı Bendevi Palandöken de katıldı.
Ankara Ticaret Odası - 02.07.2021
Kıbrıs Türk Sanayi Odası Başkanı Ali Kamacıoğlu, ATO Başkanı Baran'ı ziyaret etti
Kıbrıs Türk Sanayi Odası (KTSO) Başkanlığına seçilen Ali Kamacıoğlu, Ankara Ticaret Odası (ATO) Başkanı Gürsel Baran'ı makamında ziyaret etti.
Ankara Ticaret Odası - 23.06.2021
ATO Başkanı Baran: "Kosova ile ticareti milyar dolar düzeyine çıkarmak için hazırız"
Ankara Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran, tüm gelişmelere rağmen Türkiye ile Kosova arasındaki ticaretin istenilen seviyede olmadığını belirterek, "Ülkelerimiz arasındaki ticaret hala milyon dolar düzeyinde seyrediyor.
Ankara Ticaret Odası - 22.06.2021
Suudi Arabistan İran'ın nükleer tesislerini hızla denetlemek için mekanizmalar kurulması çağrısında bulundu
Suudi Arabistan Dışişleri Bakanı Faysal bin Ferhan, İran'ın nükleer tesislerinin hızlı ve ayrıntılı denetimi için mekanizmalar kurulması çağrısı yaptı.
Ankara Ticaret Odası - 18.06.2021
NASA: Dünya'nın Güneş'ten gelen ısıyı tutma miktarı 14 yılda iki kat arttı
NEW ABD Havacılık ve Uzay Ajansı (NASA) ve Ulusal Okyanus ve Atmosfer Dairesi (NOAA), Dünya'nın Güneş'ten gelen enerjiyi tutma miktarının "benzeri görülmemiş şekilde" artarak 2005-2019 yılları arasında ikiye katlandığını belirtti.
Ankara Ticaret Odası - 18.06.2021
Tübitak Mam Verimlilik ve Teknoloji Fuarı'na Katıldı
TÜBİTAK Marmara Araştırma Merkezi (MAM), 09-12 Haziran 2021 tarihleri arasında Ankara ATO Congresium'da düzenlenen 3. Verimlilik ve Teknoloji Fuarı'na katıldı.
Ankara Ticaret Odası - 17.06.2021
Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Sayan: "Bilgi ve iletişim sektöründe kuralları oluşturarak mağduriyetlerin engellenmesine büyük önem verdik"
Mobil İletişim Araçları ve Bilgi Teknolojileri Derneği (MOBİSAD) Genel Kurul Toplantısı, BTK binasında gerçekleştirildi. Toplantıya Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Dr. Ömer Fatih Sayan, BTK Başkanı Ömer Abdullah Karagözoğlu, Ankara Ticaret Odası (ATO) Başkanı Gürsel Baran ve MOBİSAD Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kemal Turnacı katıldı.
Ankara Ticaret Odası - 16.06.2021
Körfez Dışişleri Bakanları, İran'a nükleer müzakerelere katılması çağrısı yaptı
Körfez Dışişleri Bakanları, İran'ın nükleer programına ilişkin yürütülen uluslararası görüşmelere katılmalarının zorunlu olduğunu, Tahran'ın da bu görüşmelere ciddi bir şekilde katılmasının gerektiğini vurguladı.
Ankara Ticaret Odası - 16.06.2021
MOBİSAD Olağan Genel Kurul Toplantısı gerçekleştirildi
"MOBİSAD 15 bin üyeye ulaştı" Ankara Ticaret Odası (ATO) Başkanı Gürsel Baran da MOBİSAD'ın 15 bin üyeye ulaştığına dikkati çekerek, tüm dünyada bilişim teknolojilerinin hızla değiştiği bir ortamda sektörü takip etmenin önemini vurguladı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Ankara Ticaret Odası Haberleri | Ankara Ticaret Odası Haber - Haberler - Ankara Ticaret Odası haberleri, son dakika ankara ticaret odası haber ve gelişmeleri burada. Angola Cumhurbaşkanı Lourenço'nun katılımıyla Türkiye-Angola İş Forumu düzenlendi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 30.07.2021 13:55:10. #1.13#

title