ANKARA TİCARET ODASI HABERLERİ

Ankara Ticaret Odası Haberleri

Ankara Ticaret Odası haber, Ankara Ticaret Odası son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ankara Ticaret Odası 3.6.2020
ATO Başkanı Menevşe'den "kredi paketi" değerlendirmesi Açıklaması
Adana Ticaret Odası (ATO) Başkanı Atila Menevşe, kamu bankalarınca 4 yeni kredi paketinin hayata geçirilmesini memnuniyetle karşıladıklarını bildirdi.
Ankara Ticaret Odası 2.6.2020
İran Cumhurbaşkanı Ruhani: "ABD 83 milyon İranlının sağlığını rehin aldı"
İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani, ABD'nin yeni tip koronavirüs (Kovid-19) şartlarında ilaçların gelişini engelleyerek "83 milyon İranlının sağlığını rehin aldığını" söyledi.
Ankara Ticaret Odası 1.6.2020
ATO Başkanı Baran'dan kapılarını müşterilerine yeniden açan esnafa ziyaret
Ankara Ticaret Odası (ATO) Başkanı Gürsel Baran, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) ile mücadele kapsamında geçici olarak kapatılan kafe ve restoranların yeniden müşterilerini ağırlamaya başlaması dolasıyla iş yerlerini ziyaret etti.
Ankara Ticaret Odası 1.6.2020
Son dakika haber: ATO Başkanı Baran'dan açılan işletmelere ziyaret
Son dakika haberine göre Ankara Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran, kontrollü normalleşme süreci kapsamında açılan işletmeleri ziyaret ederek hijyen paketi hediye etti.
Ankara Ticaret Odası 1.6.2020
ATO Başkanı Baran'dan özel bankalara çağrı Açıklaması
Ankara Ticaret Odası (ATO) Başkanı Gürsel Baran, kamu bankalarının konut, taşıt, tatil ve tüketim alanlarında hayata geçirdiği uygun koşullu kredi paketlerinin yerli üretimi canlandırmak açısından önemine dikkati çekerek, "Özel sektör bankaları da aynı doğrultuda piyasaları desteklemeli.
Ankara Ticaret Odası 31.5.2020
Son dakika haberi! Adana'da ticaret odası üyesi 516 firma Nefes Kredisi kullandı
Son dakika güncel haberi... Adana Ticaret Odası (ATO) Başkanı Atila Menevşe, oda üyesi 516 firmanın Nefes Kredisi kullandığını bildirdi.
Ankara Ticaret Odası 30.5.2020
ATO Başkanı Gürsel Baran'dan normalleşme çağrısı Açıklaması
Ankara Ticaret Odası (ATO) Başkanı Gürsel Baran, başkentlileri, ticaret hayatının içindeki üyelerle dayanışmaya davet ederek, "Sosyal mesafe, maske ve hijyen kurallarına uyarak hayata karışalım, ekonomiye can olalım." ifadesini kullandı.
Ankara Ticaret Odası 29.5.2020
ATO Başkanı Baran: "İlk çeyrek GSYH rakamları umut verici"
Ankara Ticaret Odası (ATO) Başkanı Gürsel Baran, Türkiye ekonomisinin yılın ilk çeyreğinde yüzde 4,5 büyümesinin umut verici olduğunu belirterek, "Pandemi nedeniyle yılın sonunda birçok ülkede ekonomik daralma yaşanırken Türkiye'de daha iyimser bir tablo olmasını bekliyoruz.
Ankara Ticaret Odası: Rosatom, mobil veri merkezleri kuruyorAnkara Ticaret Odası 28.5.2020
Ankara Ticaret Odası 27.5.2020
ABD, İran nükleer programı yaptırım muafiyetlerinin kalan kısmını da kaldırdı
ABD yönetiminin eski Başkan Barack Obama döneminde yapılan anlaşma kapsamında İran'a uygulanan yaptırımlara yönelik sağlanan muafiyetlerin kalan kısmını da sonlandırdığı ve iki İranlı yetkiliye yaptırım uygulayacağı bildirildi.
Ankara Ticaret Odası 27.5.2020
Rosatom, kompozit yeniden işleme ekipmanlarını test ediyor
Rusya Devlet Atom Enerjisi Kurumu Rosatom'a bağlı UMATEX grubunun ZUKM limited şirketine ait fabrikada, üretim süreçlerini çeşitlendirme programı çerçevesinde, her türlü lifli atıkların işlenmesi ve bunlardan yeni ürünler üretilmesi amacıyla tasarlanmış ekipmanın test aşaması sürüyor.
Ankara Ticaret Odası 26.5.2020
ATO'dan Kovid-19 sürecinde üyelerine online eğitim desteği
Ankara Ticaret Odası (ATO), üyelerini yeni tip koronavirüs (Kovid-19) ile değişen dünya ekonomisindeki yeniliklere hazırlamak için online eğitim platformu kurdu.
Ankara Ticaret Odası: ATO üyelerine online eğitim desteğiAnkara Ticaret Odası 26.5.2020
Ankara Ticaret Odası: ATO üyelerine online eğitim desteğiAnkara Ticaret Odası 26.5.2020
Ankara Ticaret Odası 23.5.2020
ATO Başkanı Gürsel Baran'dan Ramazan Bayramı mesajı Açıklaması
Ankara Ticaret Odası (ATO) Başkanı Gürsel Baran, bayramlarda manevi değerlere daha sıkı sarılmak gerektiğini belirterek, "Koronavirüs nedeniyle üretimin, ticaretin ve tüketimin sekteye uğradığı bu süreçte, ekonomimizin ivme kaybetmemesi, üretim ve istihdamın devamı için hepimiz sorumluluk...
Ankara Ticaret Odası 22.5.2020
Dünyanın ilk yüzer nükleer güç santrali ticari faaliyete başladı
Rusya Devlet Atom Enerjisi Kurumu Rosatom, dünyanın ilk yüzer nükleer güç santrali "Akademik Lomonosov"un ticari faaliyete başladığını bildirdi.
Ankara Ticaret Odası 22.5.2020
Koronavirüs, bayram hediyelerini de değiştirdi
Koronavirüs, bayram hediyelerini de değiştirdi RAMAZAN Bayramı nedeniyle gönderilen hediye paketlerinde başköşeyi çikolata yerine el dezenfektanı, maske ve kolonya aldı. Üyelerine, kurum ve kuruluşlara koronavirüse karşı koruma ürünlerinin de yer aldığı hediye paketleri gönderen Ankara Ticaret Odası'nın (ATO) Başkanı Gürsel Baran, "Koronavirüs bize bunları yaptırdı" dedi.
Ankara Ticaret Odası 21.5.2020
ATO Başkanı Baran, Merkez Bankası'nın faiz indirimini değerlendirdi
Ankara Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran, Merkez Bankası'nın faiz indirimlerine devam ettiğini belirterek, "Ekonominin kademeli şekilde normalleşmesiyle bir yandan arz, diğer yandan talep güçlenecek.
Ankara Ticaret Odası 21.5.2020
ATO Başkanı Baran: "Faizde indirime devam kararı piyasalara aşı olmuştur"
Ankara Ticaret Odası (ATO) Başkanı Gürsel Baran, Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankasının (TCMB) geçen yıl başlattığı faiz indirimlerine yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını sürecinde de kesintisiz devam ettiğini belirterek, "Hükümetimizin üretim seferberliğini başlattığı bu dönemde, faizde...
Ankara Ticaret Odası 20.5.2020
Ticaret Odaları Konsey Başkanı Baran, sektörlerin taleplerini Bakan Albayrak'a aktardı Açıklaması
Ankara Ticaret Odası (ATO) ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Ticaret Odaları Konsey Başkanı Gürsel Baran, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle yüzde 20-30 düzeyinde ciro kaybı yaşayan işletmelerin mücbir sebep kapsamında değerlendirilebileceğini belirtti.
Ankara Ticaret Odası: Çubuk ilçesinde üç yönlü çalışmaAnkara Ticaret Odası 20.5.2020
Ankara Ticaret Odası: İftardan Sahura Yatırım ZirvesiAnkara Ticaret Odası 19.5.2020
Ankara Ticaret Odası 19.5.2020
ATO'dan konfeksiyon ve hazır giyim sektörü için teşvik talebi
Ankara Ticaret Odası (ATO) Başkanı Gürsel Baran, konfeksiyon ve hazır giyim sektörünün ekonomideki payını büyütmek için teşvik talep ettiklerini belirterek, "İstihdam deposu tekstil sektörünün gelişmesiyle şehrimizde işsizlik rakamları da gerileyecektir.
Ankara Ticaret Odası: Ozon Terapi Nedir?Ankara Ticaret Odası 18.5.2020
Ankara Ticaret Odası 18.5.2020
19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'na doğru
Ankara Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran, 19 Mayıs 1919'un Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde başlatılan şanlı bir direnişin tarihi olduğunu belirterek, "19 Mayıs'ın armağan edildiği gençler, şanlı tarihimizden alacakları güç ve güvenle Türkiye'nin yükselişinin...
Şu an buradasınız: Ankara Ticaret Odası Haberleri | Ankara Ticaret Odası Haber - Haberler - Ankara Ticaret Odası haberleri, son dakika ankara ticaret odası haber ve gelişmeleri burada. ATO Başkanı Menevşe'den kredi paketi değerlendirmesi Açıklaması.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 4.6.2020 05:46:30. #1.15#
title