Anadolu Ajansı Haberleri

Anadolu Ajansı haber, Anadolu Ajansı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Anadolu Ajansı - 26.10.2021
Son dakika haberleri | AA, 2. Karabağ Savaşı'nda zaferin nasıl kazanıldığını "Karabağ Zaferi" kitabıyla tarihe not düşüyor
Son dakika haber: Anadolu Ajansı (AA), geçen yıl Azerbaycan ile Ermenistan arasında yaşanan 2. Karabağ Savaşı'nı ve zaferin nasıl kazanıldığını unutulmaz fotoğraflarla anlatan "Karabağ Zaferi" adlı kitapla tarihe not düşüyor.
Anadolu Ajansı - 26.10.2021
"İlk Uzun Metrajımı Nasıl Yaptım?" Söyleşisi Bosphorus Film Lab Kapsamında Gerçekleştirildi
Nefes Polat ise, aynı soru özelinde; "Selcen'in söylediği vizyonu oluştururken şunları düşünüyoruz, nasıl bir ortaklık, hangi ülkeler ortaklık yapacak gibi. O ülkelerde neler yapmayı planlıyolar gibi sorular yönelttik kendimize. Gürcistan'ın mesela coğrafyası bize uygun diye düşünüyoruz. Küçük bütçeli bir filmdi ve ince hesaplar yapmak zorundaydık." cevabını verdi. T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı Sinema Genel Müdürlüğü'nün katkıları, TRT'nin Kurumsal İş Ortaklığı, Global İletişim Ortağı Anadolu Ajansı'nın destekleri ve Beyoğlu Belediyesi'nin Kurumsal Ev Sahipliği'nde Boğaziçi Kültür Sanat Vakfı tarafından düzenlenen 9.
Anadolu Ajansı - 25.10.2021
AA, TRT ve YTB'nin iş birliğinde "Orta Doğu Medya Temsilcileri Eğitim Programı" başladı
Anadolu Ajansı (AA), TRT ve Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı (YTB) iş birliğinde çevrimiçi düzenlenen "Orta Doğu Medya Temsilcileri Eğitim Programı (ORMED)" başladı.
Anadolu Ajansı - 25.10.2021
Bağlılık Hasan Film Ekibi 9. Boğaziçi Film Festivali'ne konuk oldu
T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı Sinema Genel Müdürlüğü'nün katkıları, TRT'nin Kurumsal İş Ortaklığı, Global İletişim Ortağı Anadolu Ajansı'nın destekleri ve Beyoğlu Belediyesi'nin Kurumsal Ev Sahipliği'nde Boğaziçi Kültür Sanat Vakfı tarafından düzenlenen 9.
Anadolu Ajansı - 25.10.2021
9. Boğaziçi Film Festivali'nde "Okul Tıraşı" ekibi izleyiciyle buluştu
Filmin Oscar adayı adayı olma süreciyle alakalı nasıl bir yol izleneceği sorusu üzerine Ferit Karahan, daha izlenebilir bir film olduğunu, polisiye unsurları içerdiğini ve önemli bir mesele olduğu için Oscar'da şansı olduğunu düşündüğünü söyledi. Yönetmen ayrıca, filmin dünyada görünür olduğunu, İran'dan, Rusya'ya, Amerika'dan, Berlin'e birçok festivalden ödülle döndüğünü söyledi. Yapımcı Doğramacı, böyle bir duruma hazır olduklarını ve seçildikleri takdirde, Oscar adaylığı için yoğun bir çalışma yapacaklarını ekledi. Başrol oyuncularından Cansu Fırıncı, çocuklarla oynamanın nasıl bir his olduğunun sorulması üzerine; "Kafanızı çevirdiğiniz her yer çocuktu. Gerçek olarak da bir okulda çektik ve zaman zaman okulun kendi öğrencileri de oradaydı. Bir süre sonra zaten gerçekten öğretmen muamelesi görmeye başladık. Yani filmde oynamayan çocuklar da bir konu hakkında bir şey yapılması gerekiyorsa bize gelip öğretmenim şöyle bir dert var, bunu yapıp çözer misiniz diye bize gelmeye başladılar." dedi ve bu konuda eşsiz bir tecrübe edindiklerini belirtti. T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı Sinema Genel Müdürlüğü'nün katkıları, TRT'nin Kurumsal İş Ortaklığı, Global İletişim Ortağı Anadolu Ajansı'nın destekleri ve Beyoğlu Belediyesi'nin Kurumsal Ev Sahipliği'nde Boğaziçi Kültür Sanat Vakfı tarafından düzenlenen 9.
Anadolu Ajansı - 24.10.2021
İstanbul'da bu hafta birçok etkinlik sanatseverlerin beğenisine sunulacak
Boğaziçi Kültür Sanat Vakfı tarafından Anadolu Ajansı'nın Global İletişim Ortaklığı'nda gerçekleştirilen 9.
Anadolu Ajansı - 22.10.2021
AA Sakarya Bölge Müdürü Velioğlu'ndan SUBÜ Rektörü Sarıbıyık'a ziyaret
Anadolu Ajansı (AA) Sakarya Bölge Müdürü Yücel Velioğlu, Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (SUBÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Sarıbıyık'ı ziyaret etti.
Anadolu Ajansı - 22.10.2021
İstanbul'da başlayacak başarıyı Paris'te sürdürmeyi hedefliyorlar
Başkan Gözgeç, Anadolu Ajansı (AA) Spor Sohbetleri'nin konuğu oldu.
Anadolu Ajansı - 20.10.2021
"Istanbul Photo Awards"un ödüllü fotoğrafları 5. kez BM Genel Merkezi'nde sergileniyor
NEW Anadolu Ajansı (AA) tarafından düzenlenen "Istanbul Photo Awards" uluslararası fotoğraf yarışmasının ödüllü fotoğrafları beşinci kez Birleşmiş Milletler Genel Merkezi'nde (BM) sergileniyor.
Anadolu Ajansı - 17.10.2021
İstanbul'da bu hafta birçok etkinlik kültür ve sanatseverlerin beğenisine sunulacak
Boğaziçi Kültür Sanat Vakfı tarafından Anadolu Ajansı'nın Global İletişim Ortaklığı'nda gerçekleştirilen 9.
Anadolu Ajansı - 17.10.2021
Haftanın tarihine bakış
1997- Anadolu Ajansı, uyduyla kesintisiz haber yayınını, Başbakan Mesut Yılmaz'ın da katıldığı toplantıyla başlattı.
Anadolu Ajansı - 11.10.2021
Selçuk İletişim, en çok ödül kazanan fakülte oldu
TRT'nin 7'ncisini düzenlediği Geleceğin İletişimcileri Yarışması'na 121 üniversiteden bin 300'ü aşkın eser katıldı. Ödülleri; Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, TRT Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Albayrak, TRT Genel Müdürü Mehmet Zahid Sobacı, Anadolu Ajansı Genel Müdürü Serdar Karagöz ile alanında uzman isimler verdi.
Anadolu Ajansı - 09.10.2021
Anadolu Ajansı Çalıştayı, "Değişiyoruz Güçleniyoruz" temasıyla düzenlendi
Anadolu Ajansının (AA) "Değişiyoruz Güçleniyoruz" temasıyla düzenlediği çalıştayda, yeni dönemde hayata geçirilecek uluslararası projeler tanıtıldı.
Anadolu Ajansı - 08.10.2021
Avrupa Haber Ajansları Birliğinin yeni başkanı Clemens Pig oldu
Anadolu Ajansı'nın (AA) kurucu üyelerinden olduğu Avrupa Haber Ajansları Birliğinin (EANA) yeni başkan ve yönetim kurulu üyeleri belirlendi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Anadolu Ajansı Haberleri | Anadolu Ajansı Haber - Haberler - Anadolu Ajansı haberleri, son dakika anadolu ajansı haber ve gelişmeleri burada. TGC'nin 2020 Yılı Başarılı Gazeteciler Yarışması ödül töreni.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 28.10.2021 06:17:40. #1.16#

title