Ahilik Haftası Haberleri

Ahilik Haftası haber, Ahilik Haftası son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ahilik Haftası - 23.10.2020
Ahilik sempozyumlarıyla 4 bin sayfalık kaynak kitap oluşturuldu
Ahiliği anlatmak ve yaşatılmasını sağlamak için 4 yıl boyunca farklı etkinlikler düzenlediklerini belirten Gökbel, şöyle konuştu: "Üniversite olarak Ahilikle ilgili yeni projeleri hayata geçireceğiz. Projemiz Türkiye'de ilk olma özelliği göstermesinin yanı sıra ilimizde pilot olarak gerçekleştirilecek ve esnafımıza Ahilik eğitimi vermeye başlayacağız. Sempozyumlarla Ahilik ile ilgili ciddi literatür sahibi oluyoruz. Toplumumuza miras olan Ahilik daha yüzyıllar boyunca Anadolu'da etkisini sürdürmeye devam edecektir. Gayretimiz de bunun içindir." Gökbel, sempozyumda "Sivil Toplum Örgütleri ve Ahilik", "Meslek Ahlakı ve Ahilik", "Günümüz İnsanının Hayata Bakış Açısı ve Ahilik", "Meslek ve Ticaret Ahlakına Yönelik Yasal Düzenlemeler ve Ahilik", "Eğitim ve Ahilik", "İktisat ve Ahilik", "Ahilik Bağlamında Tasavvuf ve Felsefede Yeni Yaklaşımlar", "Ahilik Haftası Kutlamalarının İçeriği ve Düzenleme Şekliyle İlgili Problemler", "Edebiyat ve Güzel Sanatlarda Ahilik" konularının farklı oturumlarda bilim insanları tarafından ele alındığını dile getirdi.
Ahilik Haftası - 1.10.2020
Demirci çırağı Emine, zorlu baba mesleğini gururla sürdürüyor
Aynı zamanda Mesleki Eğitim Merkezi Metal Bölümü son sınıf öğrencisi olan Kalkan, iş yerinde ve okulda gösterdiği başarıyla bu yıl Ahilik Haftası etkinliklerinde "Yılın Çırağı" ödülünü aldı.
Ahilik Haftası - 24.9.2020
Datça'dan kısa kısa
Ahilik Haftası Datça Ülkü Ocakları Başkanlığı tarafından Ahilik Haftası nedeniyle ilçe genelinde bulunan esnafa siftah parası ve kutlama mesajının bulunduğu zarf dağıtıldı.
Ahilik Haftası - 22.9.2020
Edirne'den kısa kısa
Ahilik Haftası AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba Edirne'de yılın ahisi seçilen Efgan Döşlüoğlu'nu ziyaret etti.
Ahilik Haftası - 19.9.2020
Ahilik Hizmet Ödülü bu yıl Halkbank Genel Müdürü Osman Arslan'a verildi
Kırşehir'de düzenlenen 33. Ahilik Haftası Kutlamaları kapsamında, Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan tarafından Ahilik Hizmet Ödülü, Halkbank Genel Müdürü Osman Arslan'a verildi.
Ahilik Haftası - 19.9.2020
Başkan Özlü'den Ahilik Haftası mesajı
Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Ahilik Haftası nedeniyle yayınladığı mesajında "Tarihi 1200'lü yıllara dayanan bu teşkilatın değerlerini günümüze taşıyan her esnaf kardeşimize teşekkür ediyorum" dedi.
Ahilik Haftası - 18.9.2020
Erzurum Valisi Memiş'ten yılın ahisi seçilen 76 yıllık kadın terzisine plaket
Erzurum Valisi Okay Memiş, Ahilik Haftası dolayısıyla kentte yılın ahisi seçilen 76 yıllık kadın terzisi ile yılın kalfası ve çırağına plaket verdi.
Ahilik Haftası - 18.9.2020
Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, 33. Ahilik Haftası kapanış törenine katıldı Açıklaması
Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, dünyadaki ülkelerin farklı türden sorunlarla uğraşırken Türkiye'nin, hem sorunların üstesinden gelmede iyi bir sınav verdiğini hem de savunmasından dış politikasına, sağlıktan ekonomiye kadar tüm kritik alanlarda ayrışarak ön plana çıktığını söyledi.
Ahilik Haftası - 18.9.2020
Tokat'ta Ahilik Haftası kutlamaları
Tokat'ta Ahilik Haftası çeşitli etkinliklerle kutlandı.
Ahilik Haftası - 18.9.2020
GÜNDEM / 18 Eylül 2020
(Çanakkale/11.00) (Fotoğraflı-Görüntülü) EKONOMİ 1- Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, bakanlığı tarafından düzenlenen 33. Ahilik Haftası Etkinliği'ne katılacak.
Ahilik Haftası - 17.9.2020
GÜNDEM ÖZETİ / 18 Eylül 2020
(Çanakkale/11.00) EKONOMİ 1- Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, Ticaret Bakanlığı tarafından düzenlenen 33. Ahilik Haftası Etkinliği'ne iştirak edecek.
Ahilik Haftası - 17.9.2020
Edirne'den kısa kısa
Milletimizin özgürlüğü için canlarını seve seve ortaya koyan kahramanlarımızla ne kadar övünsek azdır. Onlar bizim medarı iftiharımızdır. Yeni nesillere şehidi şehit yapan, gaziyi gazi yapan medeniyet değerlerimizin anlatılması gerekir. Bu vesile ile tüm şehitlerimize Allah'tan rahmet dilerken, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, tüm gazilerimizi saygıyla, minnetle anıyoruz." Ahilik Haftası Edirne'de yılın ahisi seçilen Efgan Döşlüoğlu, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan'ı ziyaret etti.
Ahilik Haftası - 17.9.2020
Karabük'ten kısa kısa
Ahilik Haftası kutlama komitesinden Vali Gürel'e ziyaret Vali Fuat Gürel, Ahilik Haftası dolayısıyla kutlama komitesini kabul etti.
Ahilik Haftası - 17.9.2020
Kırşehir'de "Yılın Ahisi" ödülü sahibini buldu
33. Ahilik Haftası kapsamında tarihi Uzun Çarşı'da düzenlenen törende, Kırşehir'de yılın Ahisi, kalfası ve çırağına ödülleri verildi.
Ahilik Haftası - 17.9.2020
Niğde'de yılın Ahisine ödül verildi
Niğde'de Ahilik Haftası etkinlikleri kapsamında yılın Ahisine törenle kaftan giydirildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ahilik Haftası Haberleri | Ahilik Haftası Haber - Haberler - Ahilik Haftası haberleri, son dakika ahilik haftası haber ve gelişmeleri burada. Ahilik sempozyumlarıyla 4 bin sayfalık kaynak kitap oluşturuldu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 25.10.2020 19:52:37. #1.15#
title