Yurtlar Kurumu Haberleri

Yurtlar Kurumu haber, Yurtlar Kurumu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Yurtlar Kurumu - 17.11.2021
Mardin'de üniversite öğrencisinin şüpheli ölümü
Mardin Kredili Yurtlar Kurumu'na bağlı Kız Öğrenci Yurdunda kalan Artuklu Üniversitesi ebelik birinci sınıf öğrencisi İrem Zeynep Aygün (19), şüpheli bir şekilde yaşamını yitirdi.
Yurtlar Kurumu - 15.11.2021
Yerköy'de üniversite öğrencileri barınaktaki hayvanları besledi
Gençlik ve Spor Bakanlığı Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) Yerköy Molla Hüsrev Yurdunda kalan öğrenciler, Yerköy Belediyesine ait hayvan barınağını ziyaret etti.
Yurtlar Kurumu - 27.10.2021
CHP'li Adıgüzel: "KYK yurtlarında öğün başına, cemaat yurtlarında peşin yemek ödemesi yapılıyor"
CHP Ordu Milletvekili Mustafa Adıgüzel, "Kredi ve Yurtlar Kurumu yurtlarında yemek yiyen öğrencilere öğün başına ödeme yapılırken; cemaat yurtlarında sanki yemek yenmiş gibi peşin ödeme yapılıyor.
Yurtlar Kurumu - 22.10.2021
Kaymakamımız Sn. Ali Cemal Altınöz İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğünü Ziyaret Etti.
Ayrıca Kaymakamımız Altınöz Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Necmi Kılıç ve yüklenici firma temsilcisi ile beraber Gençlik ve Spor Bakanlığı 2017 yılı yatırım programına alınan kız ve erkek olmak üzere toplam 300 öğrenci kapasiteli, 10 bin metrekare arsa tahsis edilen Gümüşhacıköy İlçesi Yüksek Öğrenim Kredi ve yurtlar Kurumu "KYK" binasında incelemelerde bulundu.
Yurtlar Kurumu - 19.10.2021
İlçe Kaymakamımız Yunus Emre AKPINAR Kurum Ziyaretleri Gerçekleştirdi
İlçe Kaymakamımız Yunus Emre AKPINAR Kurum Ziyaretleri Gerçekleştirdiİlçe Kaymakamı Yunus Emre AKPINAR, üniversite öğrencilerimizin yurt ve barınma ihtiyaçlarını yerinde tespit ve inceleme için Kredi ve Yurtlar Kurumunu ziyaret etti.
Yurtlar Kurumu - 13.10.2021
Vali Gürel, "Sizler Bizlere ve Bu Şehre Emanetsizin"
Vali Fuat Gürel, Gençlik ve Spor Bakanlığı Kredi ve Yurtlar Kurumu'na (KYK) bağlı olarak hizmet veren İsmail Necati Efendi Erkek Öğrenci Yurdunu ziyaret ederek akşam yemeğini öğrencilerle birlikte yedi.
Yurtlar Kurumu - 05.10.2021
Amasya Valisi Masatlı KYK yurtlarında incelemelerde bulundu
Amasya Valisi Mustafa Masatlı, Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) yurtlarını ziyaret ederek, yetkililerden bilgi aldı.
Yurtlar Kurumu - 03.10.2021
KDK, bursu krediye çevrilen öğrencinin başvurusunda Bakanlığa tavsiye kararı verdi
Gençlik ve Spor Bakanlığı Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü ise ilgili yönetmelik kapsamında işlemin yapıldığı gerekçesiyle öğrencinin istemini reddetti.
Yurtlar Kurumu - 29.09.2021
Bolu'da üniversite öğrencileri kamu misafirhanelerinden yararlanabilecek
Ümit, kentteki mevcut Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) ile özel yurt kapasitelerinin, öğrencilerin taleplerine karşılık verebilecek nitelikte ve donanımda olduğunu vurgulayarak, "Konaklama talebinin yoğun olma ihtimaline karşılık ihtiyaç halinde kamu kurumlarımızın misafirhanelerini 15 Kasım 2021 tarihine kadar öğrencilerimizin hizmetine açık tutacağız.
Yurtlar Kurumu - 29.09.2021
Sinop'ta üniversite öğrencilerinin yüzde 70'i KYK yurtlarına yerleştirildi
AK Parti Sinop Milletvekili Nazım Maviş, Sinop'ta üniversite öğrencilerinin yüzde 70'inin Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) yurtlarına yerleştirildiğini bildirdi.
Yurtlar Kurumu - 29.09.2021
Şırnak Valiliği üniversite öğrencileri için 300 kişilik yurt tahsis etti
Kredi ve Yurtlar Kurumu Cezeri Öğrenci Yurdunda öğrencilerle yemekte bir araya gelen Vali Ali Hamza Pehlivan, Şırnak Üniversitesinde akademik yılın başlandığını, öğrencilerin diğer yıllara göre üniversitelerine olan ilgisinin arttığını söyledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Yurtlar Kurumu Haberleri | Yurtlar Kurumu Haber - Haberler - Yurtlar Kurumu haberleri, son dakika yurtlar kurumu haber ve gelişmeleri burada. Havza Kaymakamı Nayman, KYK kariyer günlerine katıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 27.11.2021 18:47:26. #1.16#

title