Vancouver Haberleri

Vancouver haber, Vancouver son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Vancouver 16.3.2020
Kanada, Kovid-19 salgını nedeniyle sınırlarını yabancılara kapattı
Uluslararası uçuşlar için belli havalimanları tahsis edildi Kovid-19 salgınının yayılmasını önlemek için bir başka önlem olarak, uluslararası uçuşların tamamının Montreal, Toronto, Calgary ve Vancouver havalimanlarına aktarıldığını bildiren Trudeau, bu önlemin, gelenlerin virüs taramalarının sağlıklı şekilde yapılmasına imkan sağlamak için alındığını vurguladı.
Vancouver 10.3.2020
Kanada'da ilk ölüm
Çin'den dünyaya yayılan 4 bin 27 kişinin hayatını kaybetmesine neden olan korona virüsü nedeniyle Kanada'da ilk ölüm gerçekleşti. Sağlık yetkilileri, hayatını kaybeden Kanadalının Vancouver'de bakım evinde yaşadığını ifade etti.
Vancouver 10.3.2020
Kanada'da koronavirüsten ilk ölüm
Kanada'nın British Columbia eyaletinde yeni tip koronavirüs (Kovid-19) ile enfekte olan bir kişinin öldüğü, bunun virüs nedeniyle ülkedeki ilk ölüm olduğu bildirildi. British Columbia Eyalet Sağlık Bakanı Adrian Dix ve Eyalet Sağlık Şefi Dr. Bonnie Henry, yaptıkları ortak açıklamada, Kuzey Vancouver'daki yaşlı bakım merkezinde kalan 80 yaşlarındaki bir erkek hastanın öldüğünü duyurdu.
Vancouver 28.2.2020
Kanada, 31 Mart'tan sonra Prens Harry ve eşini korumayacak
Kanada Hükümeti, British Columbia eyaletine bağlı Vancouver Adası'na yerleşen çiftin, oğulları Archie ile güvenlik ve koruma giderlerinin ne kadar olduğuna dair basının ısrarlı sorularına şu ana kadar bir cevap vermedi.
Vancouver 21.2.2020
AGİTPA Türk Heyeti Başkanı Nabi Avcı Avrupa'da artan İslam düşmanlığına dikkati çekti Açıklaması
- "Göç konusunda Türkiye yeterli desteği alamıyor" Avcı, Türkiye'nin göç konusunda yaptığı çalışmalar ve üstlendiği sorumluluklar hakkında paylaşımda bulunduklarını belirterek, "Göç konusunda ülkeler arasında sorumlulukların adil bir şekilde paylaşılması gereği üzerine bir kere daha durduk. Çünkü bu konuyla alakalı bir çok alanda Türkiye, özellikle Batı ülkelerinden yeterli desteği alamıyor." görüşünü paylaştı Toplantı kapsamında AGİTPA Başkanı George Tsereteli ile heyet olarak olumlu bir görüşme gerçekleştirdiklerini, özellikle gelecek yıl Kanada'nın Vancouver kentinde yapılacak AGİTPA toplantılarında ele alınacak bazı konu ve kararlara ilişkin Türk tarafının görüş ve yaklaşımlarını aktardıklarını ifade etti.
Vancouver 19.2.2020
Mastercard "Avrupa Siber Dayanıklılık Merkezi" açıyor
Buna göre, Mastercard'ın global ekibinden siber ve fiziksel güvenlik uzmanlarının görev alacağı Merkez, bölgedeki tek siber güvenlik merkezi olarak hizmet verecek. Merkez Kanada'nın Vancouver şehrinde açılan Mastercard Küresel İstihbarat ve Siber Merkez'inden farklı olarak, ödeme ekosistemi için siber çözümler geliştirmenin dışında siber, jeopolitik ve fiziksel olmak üzere kurumsal dayanıklılığı etkileyebilecek önemli güvenlik tehditlerine odaklanarak, tehditleri öngörme ve önleme çalışmaları da gerçekleştirecek.
Vancouver 18.2.2020
THY'NİN KANADA'DAKİ 3'ÜNCÜ UÇUŞ NOKTASI: VANCOUVER
TÜRK Hava Yolları (THY)'nın, Kanada'da Montreal ve Toronto'nun ardından 3'üncü uçuş noktası Vancouver oldu.
Vancouver 18.2.2020
THY'nin Kanada'daki  3'üncü uçuş noktası:   Vancouver
TÜRK Hava Yolları (THY)'nın, Kanada'da Montreal ve Toronto'nun ardından 3'üncü uçuş noktası Vancouver oldu.
Vancouver 18.2.2020
THY, Vancouver seferlerini 9 Haziran'da başlatacak
Türk Hava Yolları (THY), Kanada'da uçtuğu Montreal ve Toronto'dan sonra şimdi de Vancouver seferlerini başlatacak.
Vancouver 14.2.2020
ABD'den Huawei'e iki yeni suçlama
Huawei krizi Huawei Mali İşler Direktörü (CFO) Mıng Vancou, ABD'nin İran'a yönelik yaptırımlarını delmek suçlamasıyla 1 Aralık 2018'de Kanada'nın Vancouver kentinde tutuklanmıştı.
Vancouver 8.2.2020
THY'nin Vancouver uçuşları 9 Haziran'da başlıyor
Türk Hava Yolları'nın (THY), Kanada'daki üçüncü uçuş noktası olan Vancouver seferleri 9 Haziran 2020'de başlıyor.
Vancouver 30.1.2020
Kanada Havayolları Air Canada, Pekin ve Şanghay'a tüm uçuşları iptal etti
Çin'de başlayarak yayılan koronavirüs salgını nedeniyle uçak seferlerini iptal eden havayolu şirketlerine Kanada Havayolları Air Canada da katıldı. Air Canada'dan yapılan açıklamada, "Air Canada'nın Kanada'dan kalkan son uçuşları bugün ve dönüş uçuşları yarın 30 Ocak 2020'de Pekin ve Şanghay'dan gerçekleşecek. Etkilenen müşteriler bilgilendirilecek ve varsa diğer taşıyıcılarla seyahat etme veya tam bir geri ödeme de dahil olmak üzere seçenekler sunulacak. Bu durumdan dolayı müşterilerimizin seyahat planlarındaki ciddi aksaklıklar nedeniyle özür dileriz." denildi. Air Canada Çin'e, Toronto, Vancouver ve Montreal'den haftada 33 uçuş gerçekleştiriyor.
Vancouver 20.1.2020
Huawei yöneticisi Vancou'nun "ABD'ye iade" davası Vancouver'da başladı
Huawei'in Mali İşler Direktörü (CFO) Mıng Vancou'nun ABD'ye iade sürecinin ele alınacağı ve bu hafta boyunca sürmesi beklenen duruşmalar serisi Vancouver'da başladı.
Vancouver 7.1.2020
Toyota, geleceğin şehrinin prototipini inşa etmeyi planlıyor
Mimar ve ekibinin, Google'nin yeni merkez binasından, New York'taki Dünya Ticaret Merkezi ile San Francisco ile Vancouver'daki gökdelenlere kadar birçok yüksek profilli projede imzası bulunuyor.
Vancouver: THY'den 4 yeni dış hatVancouver 1.1.2020
Vancouver 25.12.2019
Kanada'da 6.3 büyüklüğünde deprem
ABD Jeoloji Araştırmaları Kurumu, Kanada'nın batısında 6.3 büyüklüğünde depremin meydana geldiğini bildirdi. Depremin merkez üssünün British Columbia eyaletindeki Port Hardy bölgesinin 177 kilometre batısının olduğu ve depremin 10 kilometre derinlikte meydana geldiği belirtildi. Depremde şu ana kadar herhangi bir can ve mal kaybı olmadığı açıklanırken, Avrupa-Akdeniz Sismoloji Merkezi de (EMSC) depremin Vancouver Adası'nın 518 kilometre batısında meydana geldiğini ifade etti.
Vancouver 25.12.2019
Kanada'da 6,2 büyüklüğünde deprem
Kanada'nın British Columbia eyaletinin Vancouver kentinde 6,2 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
Vancouver 11.12.2019
Dünyanın elektrikli ilk ticari uçağı deneme uçuşu yaptı
Harbour Air'den yapılan açıklamada, uçak motoru üreten MagniX şirketi ile deniz uçakları işleten Harbour Air ortaklığında Vancouver kentinde, motoru tamamen elektrikten güç alan 6 yolcu kapasiteli ticari deniz uçağının deneme uçuşunun başarıyla gerçekleştirildiği aktarıldı.
Vancouver 2.12.2019
Huawei yöneticisi Mıng Vancou kendisini destekleyenlere teşekkür etti
Şartlı salıverilmesi kararı çerçevesinde, elektronik kelepçe takılan ve Vancouver'daki evinden 23.
Vancouver 5.11.2019
DHA İSTANBUL BÜLTENİ- 3
İstanbul Havalimanı'nın işletmecisi İGA'dan yapılan açıklamaya göre, açılışının birinci yılını dolduran İstanbul Havalimanı, yılın havalimanı kategorisinde aralarında Heathrow, Changi, Copenhagen Vancouver, Sydney ve Hong Kong gibi uluslararası havalimanlarını geride bıraktı.
Vancouver 5.11.2019
İstanbul Havalimanı'na "Yılın Havalimanı" ödülü
İstanbul Havalimanı'nın işletmecisi İGA'dan yapılan açıklamaya göre, açılışının birinci yılını dolduran İstanbul Havalimanı, yılın havalimanı kategorisinde aralarında Heathrow, Changi, Copenhagen Vancouver, Sydney ve Hong Kong gibi uluslararası havalimanlarını geride bıraktı.
Vancouver 5.11.2019
İSTANBUL HAVALİMANI'NA "YILIN HAVALİMANI" ÖDÜLÜ
İstanbul Havalimanı'nın işletmecisi İGA'dan yapılan açıklamaya göre, açılışının birinci yılını dolduran İstanbul Havalimanı, yılın havalimanı kategorisinde aralarında Heathrow, Changi, Copenhagen Vancouver, Sydney ve Hong Kong gibi uluslararası havalimanlarını geride bıraktı.
Vancouver 5.11.2019
İstanbul Havalimanı "Yılın Havalimanı" ödülünü aldı
İstanbul Havalimanı uluslararası birçok havalimanını geride bıraktı Aralarında Heathrow, Changi, Copenhagen Vancouver, Sydney ve Hong Kong gibi uluslararası havalimanlarını geride bırakarak "Airport of the Year" ödülünün sahibi olan İstanbul Havalimanı, Türk havacılık sektörünün bayrak taşıyıcısı olduğunu da kanıtlamış oldu.
Vancouver 5.11.2019
İstanbul Havalimanı'na "Yılın Havalimanı" ödülü
Aralarında Heathrow, Changi, Copenhagen Vancouver, Sydney ve Hong Kong gibi uluslararası havalimanlarını geride bırakarak, ödülün sahibi olan İstanbul Havalimanı, Türk havacılık sektörünün bayrak taşıyıcısı olduğunu da kanıtladı.
Vancouver 15.10.2019
THY, Kanada'nın Vancouver kentine tarifeli seferler başlatacak
Türk Hava Yolları (THY), Kanada'nın Vancouver kentine tarifeli seferler başlatılmasına karar verildiğini duyurdu.
Şu an buradasınız: Vancouver Haberleri | Vancouver Haber - Haberler - Vancouver haberleri, son dakika vancouver haber ve gelişmeleri burada. Trump: Prens Harry ve eşi Meghan Markle, güvenlik harcamalarını kendileri karşılamalı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 31.3.2020 02:52:31. #1.15#
title