Vakfıkebir Haberleri

Vakfıkebir haber, Vakfıkebir son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Vakfıkebir 26.5.2020
Trabzon'da Ramazan Bayramı eğlenceleri ilçelerde de devam etti
Büyükşehir Belediyesi tarafından Tonya, Vakfıkebir, Çarşıbaşı, Çaykara, Of ve Sürmene ilçelerinde Ramazan Bayramı dolayısıyla gerçekleştirilen bando konserinin ilçe sakinleri tarafından yoğun ilgi gördüğü ifade edildi.
Vakfıkebir 19.5.2020
Mezunların bando takımıyla 19 Mayıs coşkusu (2)
SAĞLIK ÇALIŞANLARI VE HASTALARA MORAL Trabzon'un Vakfıkebir ilçesinde 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle gösteri sunan 'Vakfıkebir Sivil Bando Takımı grubu, sağlık çalışanları ve tedavi gören hastaları unutmadı.
Vakfıkebir 19.5.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 8
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ -------------- Manavgat Adliyesi'nden görüntü Sinan Yürük'ün adliyeye getirilmesi Jandarma aracı Manavgat Adliyesi detay HABER- KAMERA: Mithat ABAKAN/MANAVGAT (Antalya), ======================= Mezunların bando takımıyla 19 Mayıs coşkusu (2) SAĞLIK ÇALIŞANLARI VE HASTALARA MORAL   Trabzon'un Vakfıkebir ilçesinde 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle gösteri sunan 'Vakfıkebir Sivil Bando Takımı grubu, sağlık çalışanları ve tedavi gören hastaları unutmadı.
Vakfıkebir 19.5.2020
Mezunlardan bandolu 19 Mayıs coşkusu
TRABZON'un Vakfıkebir ilçesinde, aralarında öğretmen, akademisyen, bankacı, mühendis ile mimarların yer aldığı arkadaş grubu, oluşturdukları bando takımıyla, ilçe sokaklarında sahne alıp, düzenledikleri gösteriyle, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nı kutladı.
RESİMLERLE GÜNDEMİ
Haberler.com’un şehir sayfaları, Türkiye’nin 81 iline ait en güncel haberleri, gündeme dair fotoğrafları ve son dakika gelişmelerini bir arada sunuyor. Türkiye’nin tüm il, ilçe ve beldelerine ait politika, spor, genel kültür ve en yerel gelişmeleri okuyabileceğiniz Şehir Sayfaları’nda illere göre günlük hava durumu, namaz vakitleri ve sinema seans bilgilerine de ulaşabilirsiniz.
Siren sesinden korkan çocuğa polisten doğum günü sürprizi
Siren sesinden korkan çocuğa polisten doğum günü sürprizi
Siren sesinden korkan çocuğa polisten doğum günü sürprizi
Karadeniz'de sokağa çıkma kısıtlamasının dördüncü gününde de sokaklar boş kaldı
Karadeniz'de sokağa çıkma kısıtlamasının dördüncü gününde de sokaklar boş kaldı
Karadeniz'de sokağa çıkma kısıtlamasının dördüncü gününde de sokaklar boş kaldı
Karadeniz'de sokağa çıkma kısıtlamasının dördüncü gününde de sokaklar boş kaldı
Karadeniz'de sokağa çıkma kısıtlamasının dördüncü gününde de sokaklar boş kaldı
Trabzonspor'da hazırlıklar devam ediyor
Trabzonspor'da hazırlıklar devam ediyor
Trabzonspor'da hazırlıklar devam ediyor
Trabzonspor'da hazırlıklar devam ediyor
Vakfıkebir 14.5.2020
Trabzon'da kavgaya karışan 4 kişiye, sosyal mesafe kuralına uymamaktan para cezası verildi
İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince son bir haftada uygulanan önleyici kolluk devriyesi uygulamalarında 65 yaş üstü ve 20 yaş altı sokağa çıkma yasağına uymadığı, market içerisinde maske takmadığı, sosyal mesafeyi korumadığı ve 2 günlük sokağa çıkma yasağına uymadığı belirlenen Akçaabat ilçesinde 20, Ortahisar'da 18, Çarşıbaşı'nda 2, Araklı'da 3, Vakfıkebir'de 8, Tonya'da 12, Maçka'da 9, Yomra'da 5, Arsin'de 4, Dernekpazarı'nda 5 olmak üzere toplam 86 kişiye Kabahatler Kanunu gereğince toplam 33 bin 712 lira idari para cezası uygulandı.
Vakfıkebir 14.5.2020
Trabzon'da sağlık çalışanlarına moral için bando konseri düzenlendi
Trabzon Büyükşehir Belediyesi bandosu, sağlık çalışanlarına moral amacıyla Vakfıkebir Devlet Hastanesi önünde konser verdi.
Vakfıkebir 12.5.2020
Trabzon'da yaralı "sarıasma" kuşu koruma altına alındı
Trabzon'un Vakfıkebir ilçesinde bulunan yaralı "sarıasma" kuşu koruma altına alındı.
Vakfıkebir 11.5.2020
DHA YURT ÖZEL GÜNDEM-TEKRAR
-Tersanelerin bulunduğu Bozburun Mahallesi'nden görüntü -Genel ve detay görüntüler Haber - Kamera: Ali GÜNDOĞAN / MARMARİS (Muğla), Haber Kodu : 200511037 ========================== Mezunlar bir araya geldi, bando takımı kurdu TRABZON'un Vakfıkebir ilçesinde okul yıllarında bando takımında yer alan aralarında öğretmen, akademisyen, doktor, bankacı, mühendis ve mimarların yer aldığı arkadaş grubu bir araya gelerek bando takımı kurdu.
Vakfıkebir 11.5.2020
DHA YURT ÖZEL GÜNDEM
-Tersanelerin bulunduğu Bozburun Mahallesi'nden görüntü -Genel ve detay görüntüler Haber - Kamera: Ali GÜNDOĞAN / MARMARİS (Muğla), ========================== Mezunlar bir araya geldi, bando takımı kurdu TRABZON'un Vakfıkebir ilçesinde okul yıllarında bando takımında yer alan aralarında öğretmen, akademisyen, doktor, bankacı, mühendis ve mimarların yer aldığı arkadaş grubu bir araya gelerek bando takımı kurdu.
Vakfıkebir 11.5.2020
Mezunlar bir araya geldi, bando takımı kurdu
TRABZON'un Vakfıkebir ilçesinde okul yıllarında bando takımında yer alan aralarında öğretmen, akademisyen, doktor, bankacı, mühendis ve mimarların yer aldığı arkadaş grubu bir araya gelerek bando takımı kurdu.
Vakfıkebir 10.5.2020
Bando takımı yıllar sonra tekrar toplandı
Bando takımı yıllar sonra tekrar toplandı Trabzon'un Vakfıkebir ilçesinde okul yıllarına geri dönen 50 kişi tarafından kurulan bando takımı ile 19 Mayıs Gençlik Spor Bayramı için hazırlık yapılıyor Trabzon'un Vakfıkebir ilçesinde okul yıllarında bando takımında yer alan 27-40 yaş civarı 50...
Vakfıkebir 24.4.2020
DHA ANKARA -Kurtuluş Savaşı'na katılan 8 askerin mirasçısına İstiklal Madalyası verilecek
RESMİ Gazete'de yayımlanan Cumhurbaşkanı kararı ile Kurtuluş Savaşı'nda hizmeti tespit edilen 8 şehit ve gazinin mirasçısına İstiklal Madalyası verilecek.
Vakfıkebir 24.4.2020
Kurtuluş Savaşı'na katılan 8 askerin mirasçısına İstiklal Madalyası verilecek
Hak sahibi olan 8 şehit ve gazi ile ilgili açıklanan isim listesi şöyle: Akşehir - Ali oğlu 1307 (1891) doğumlu Ağır Topçu Çavuşu Abdullah Bacak, * Vakfıkebir - Mehmet oğlu 1309 (1893) doğumlu Er Ömer Sağlam, * Vakfıkebir - Hasan oğlu 1315 (1889) doğumlu Er Hüseyin Usta, * Kalecik - Veli oğlu 1309 (1893) doğumlu Er Turhan Ural, * Ilgın - Halil oğlu 1303 (1887) doğumlu 'Emir Oğulları'ndan Er Abdullah, * Haymana - Hacı oğlu 1310 (1894) doğumlu Er Ali Yıldırım, * Gümüşhane - Feyzi oğlu 1316 (1900) doğumlu 'Sofi Oğulları'ndan Er Mustafa, * Gaziantep - Ökkeş oğlu 1319 (1903) doğumlu Kamil.
Vakfıkebir 24.4.2020
Kurtuluş Savaşı'na katılan 8 askerin mirasçısına İstiklal Madalyası verilecek
İsim listesi şöyle: Hak Sahibinin Memleketi - Rütbesi - Adı ve Soyadı Birliği - Şehitlik Tarihi ve Yeri Madalya ile Taltif Edilecek Mirasçının Adı ve Soyadı Akşehir - Ali oğlu 1307 (1891) doğumlu Ağır Topçu Çavuşu Abdullah Bacak 1. Fırka (Tümen), 1. Alay, 1. Topçu Tabur, 2. Bölük Torunu Abdullah Narin Vakfıkebir - Mehmet oğlu 1309 (1893) doğumlu Er Ömer Sağlam K.
Vakfıkebir 17.4.2020
TRABZON Koronavirüsü yenen doktor, horonla taburcu edildi
Koronavirüsü yenen doktor, horonla taburcu edildiTRABZON'da Vakfıkebir Devlet Hastanesi'nde görevli doktor Selin Ünal, 14 günlük tedavinin ardından koronavirüsü yendi.
Vakfıkebir 17.4.2020
Koronavirüsü yenen doktor, horonla taburcu edildi
TRABZON'da Vakfıkebir Devlet Hastanesi'nde görevli doktor Selin Ünal, 14 günlük tedavinin ardından koronavirüsü yendi.
Vakfıkebir: Kemençe ile hastaneden cıktıVakfıkebir 17.4.2020
Vakfıkebir 17.4.2020
Trabzon'da Kovid-19 tedavisi tamamlanan doktor taburcu edildi
Kovid-19 testinin pozitif çıkması üzerine bir süre önce görev yaptığı Trabzon Vakfıkebir Devlet Hastanesinde tedavi altına alınan Dr.
Vakfıkebir 8.4.2020
Karadeniz'de fındık tarımı ve ihracatının tarihsel serüveni
Cumhuriyetin ilk yıllarında fındık üretiminin iktisadi ve ticari manada önem kazandığı yerler arasında Karadeniz'de Giresun ve Trabzon ön plana çıkarken, bunları Ordu, Tirebolu, Rize, Görele ve Vakfıkebir takip etti.
Vakfıkebir 6.4.2020
Trabzon'da hırsızlık yaptığı iddiasıyla 4 kişi yakalandı
İl Jandarma Komutanlığına bağlı ekipler, Vakfıkebir ilçesinde Türk Telekom AŞ'ye ait haberleşme ve nakil kabloları hırsızlığı yapıldığı bilgisi üzerine çalışma başlattı.
Vakfıkebir 1.4.2020
Trabzon'da vatandaşlara psikososyal destek hizmeti
Kurt, bu nedenle sosyal hizmet merkezleri aracılığı ile telefondan psikososyal destek hizmeti sunmaya başladıklarını aktararak, şunları kaydetti: "Buna göre Çaykara Dernekpazarı, Hayrat ilçelerimiz, Of Sosyal Hizmetler Müdürlüğümüzün 0462 7777012 nolu telefonunu, Araklı, Köprübaşı, Sürmene ilçelerimiz, Sürmene Sosyal Hizmetler Müdürlüğümüzün 0462 7463311 nolu telefonunu, Maçka, Yomra, Arsin, Ortahisar ilçelerimiz, Ortahisar Sosyal Hizmetler Müdürlüğümüzün 0462 3251070 nolu telefonunu, Düzköy ve Akçaabat ilçelerimiz, Akçaabat Sosyal Hizmetler Müdürlüğümüzün 0462 2485444 nolu telefonunu Tonya, Beşikdüzü, Çarşıbaşı, Şalpazarı, Vakfıkebir ilçelerimiz, Vakfıkebir Sosyal Hizmetler Müdürlüğümüzün 0462 8413381 nolu telefonunu arayabilirler.
Vakfıkebir 26.3.2020
Trabzon'da pazarda koronavirüs tedbirleri uygulanıyor
TRABZON'da koronavirüs tedbirleri kapsamında sosyal hayatın kısıtlanması yönünde alınan kararların ardından, semt pazarlarında alışveriş yapanların sayısı azaldı. Pazarlarda ise esnaf ve vatandaşlar, maske ve eldiven takarken, ürünlerde seçmece yasağı uygulanıyor.  Trabzon'un Şalpazarı, Of, Vakfıkebir ilçelerinde koronavirüs tedbirleri kapsamında bu hafta semt pazarı kurulmadı.
Vakfıkebir 26.3.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 8
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ -------------- Cumhuriyet Meydanından detay görüntüler Boş banklardan detay görüntüler Saat kulesinin çevresi  ve Attalos hekelinin dezenfekte çalışmasından  detay görüntüler Belediye ekiperi dezenfekte çalışmalarından detay görüntü Düden şelalesinden detay görüntü HABER: İbrahim LALELİ- KAMERA: Emrah GÜL/ANTALYA, ======================= Trabzon'da pazarda koronavirüs tedbirleri uygulanıyor TRABZON'da koronavirüs tedbirleri kapsamında sosyal hayatın kısıtlanması yönünde alınan kararların ardından, semt pazarlarında alışveriş yapanların sayısı azaldı. Pazarlarda ise esnaf ve vatandaşlar, maske ve eldiven takarken, ürünlerde seçmece yasağı uygulanıyor.  Trabzon'un Şalpazarı, Of, Vakfıkebir ilçelerinde koronavirüs tedbirleri kapsamında bu hafta semt pazarı kurulmadı.
İmsak02:55
Öğle12:23
İkindi16:21
Akşam19:49
Yatsı21:33
Şu an buradasınız: Vakfıkebir Haber, Vakfıkebir Son Dakika Haberleri - Haberler - Vakfıkebir haber sayfamızda Vakfıkebir haberleri okuyabilir, Vakfıkebir son dakika haberleri ve güncel Vakfıkebir gelişmelerini görebilirsiniz. Trabzon'da Ramazan Bayramı eğlenceleri ilçelerde de deva
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 26.5.2020 21:42:45. #1.14#
title