Tıp Merkezi Haberleri

Tıp Merkezi haber, Tıp Merkezi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Tıp Merkezi - 07.05.2021
Ruh sağlığı iyi bir çocuk için ruh sağlığı iyi bir anne önemli!
Üsküdar Üniversitesi NP Etiler Tıp Merkezi Çocuk Ergen Psikiyatri Uzmanı Yrd. Doç. Dr. Mine Elagöz Yüksel, Anneler Günü dolayısıyla yaptığı açıklamada anne çocuk ilişkisinin önemine ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
Tıp Merkezi - 05.05.2021
İlişkilerdeki kıskançlık sevgiye bağlanmamalı
Üsküdar Üniversitesi NP Etiler Tıp Merkezi Uzman Klinik Psikolog Serkan Elçi, ilişkilerde sağlıklı bir iletişim kurulabilmek için yapılması ve yapılmaması gerekenler konusunda tavsiyelerde bulundu.
Tıp Merkezi - 02.05.2021
Hastane başhekimi cinayet teşebbüsünü durdurdu
Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi (YYÜ) Dursun Odabaş Tıp Merkezi Başhekimi Ümit Haluk İliklerden, eli silahlı saldırganı ikna ederek bir cinayete engel oldu.
Tıp Merkezi - 28.04.2021
Aşırı kuralcı ailelerin çocuklarında daha sık görülüyor!
Üsküdar Üniversitesi, NP Feneryolu Tıp Merkezi Psikiyatri Uzmanı Doç. Dr. Oğuz Tan, Ramazan ayı sürecinde karşılaşılabilecek dini takıntılarla ilgili değerlendirmelerde bulundu.
Tıp Merkezi - 27.04.2021
PRP ve Lokal Ozon Tedavisi ile ağrılarınızdan kurtulabilirsiniz
PRP hakkında bilgi veren Eskişehir Fizyomer Terapia Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi Fizik tedavi ve Rehbilitasyon Uzmanı Dr.
Tıp Merkezi - 15.04.2021
İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezinde görevli doktora saldırıya kınama
İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezinde görevli doktora saldırıda bulunulduğu ifade edildi.
Tıp Merkezi - 15.04.2021
Damarlarınız kaderinizi belirler
Bayındır Sağlık Grubu, Bayındır İçerenköy Hastanesi ve Bayındır Levent Tıp Merkezi Kardiyoloji Bölüm Başkanı Prof. Dr. Timur Timurkaynak, 8 risk faktörüne dikkat çekerek, kalbi koruyacak altın önerilerde bulundu.
Tıp Merkezi - 13.04.2021
Son dakika... Antalya'da estetik operasyon sonrası mağdur olduğunu iddia eden kadının hukuk mücadelesi sürüyor
Dolgudan sonra dudağındaki ana damarın tıkanması sonucu dokuların tamamen işlevini yitirdiğini vurgulayan Uzunoğlu, şunları kaydetti: "Dudağımı kaybettim, çok acılar çektim. Mahkeme süreci devam ediyor. Şu ana kadar bir gelişme olmadı. Bu merkez, operasyon raporlarını usule uygun tutmamış. Bu yüzden dosyam, 3 sefer Adli Tıp Kurumundan döndü. Dördüncü kez gitti, tekrar adli tıp raporu istediler. Sonucu bekliyoruz. İnşallah benim yaşadıklarım başkalarının başına gelmez. Umarım benim davam örnek teşkil eder, sistem hataları düzeltilir ve denetlemeler artırılır. Tek dileğim bu." Antalya'da özel tıp merkezinde yaptırdığı estetik operasyon sonucu dudağının zarar gördüğünü ileri süren Songül Uzunoğlu, 19 Aralık 2019'da Antalya Cumhuriyet Başsavcılığına, operasyonu yapan tıp merkezi ve doktor hakkında şikayette bulunmuştu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Tıp Merkezi Haberleri | Tıp Merkezi Haber - Haberler - Tıp Merkezi haberleri, son dakika tıp merkezi haber ve gelişmeleri burada. Ozon Sauna ile vücudunuz yenilensin.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 12.5.2021 05:29:39. #1.15#

title