Tıp Fakültesi Haberleri

Tıp Fakültesi haber, Tıp Fakültesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Tıp Fakültesi - Bugün
Mardin'in Kalkınmasında MAÜ Sahada olacak
Mardin Artuklu Üniversitesi'nin, Mardin'de Tıp Fakültesini kuran ve turizm alanında yaptığı önemli çalışmalar ile şehre dokunan bir üniversite olarak kıymetli Mardinlilerin teveccühünü kazandıklarını belirterek konuşmalarına başlayan MAÜ Rektörü Prof.
Tıp Fakültesi - Dün
Üniversitemizde Geliştirilen Aşı Kanser Hastalarına Umut Oldu 01-04-2021
Üniversitemiz Tıp Fakültesi'nde kanser hastalarında hücresel immün tedavisinde kullanılmak üzere başlatılan aşı çalışmasının laboratuvar aşamasında sona gelindi.
Tıp Fakültesi - 30.11.2021
Rahmi M. Koç Bilim Madalyası Prof. Dr. Ali Hortaçsu'nun oldu
Yalman, Koç Üniversitesinin dünya çapında saygın bir eğitim kurumu olduğunu vurgulayarak şunları kaydetti: "Bugün, üniversitemiz dünyanın en saygın akademik kuruluşları arasında haklı bir yer edinmiş ise, ismi Caltech ve École Normale Supérieure gibi efsanevi üniversitelerle birlikte anılıyorsa, bu başarının en önemli mimarlarından biri de desteğini hiçbir zaman Üniversitemizden esirgemeyen Onursal Başkanımız sevgili Rahmi Koç'tur. Bilimin toplumlar üzerindeki müthiş etkisine Rahmi Koç, Semahat Arsel ve bütün Koç Ailesi'nin olağanüstü ileri görüşlülüğü ve hayırseverliği sayesinde Koç Üniversitesinde yapılan çalışmalarla tanık oluyoruz. Üniversitemiz çok kıymetli öğretim kadrosu, harika kampüsü, değişik ve muhteşem araştırma merkezleri, Tıp Fakültesi ve Hastanesi ile her gün hayatımıza çok önemli katkılar sağlıyor.
Tıp Fakültesi - 30.11.2021
Karadeniz Teknik Üniversitesine 11 akademisyen alınacak
KTÜ'den yapılan açıklamaya göre, Tıp Fakültesine 1 doktor öğretim üyesi atanacak.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Tıp Fakültesi Haberleri | Tıp Fakültesi Haber - Haberler - Tıp Fakültesi haberleri, son dakika tıp fakültesi haber ve gelişmeleri burada. Korona virüsle mücadelede ilaç hamlesi: Faz- 2 çalışması tamamlandı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 2.12.2021 22:47:38. #1.16#

title