SELİN SAYEK BÖKE HABERLERİ

Selin Sayek Böke haber, Selin Sayek Böke son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Selin Sayek Böke

Selin Sayek Böke

Doğum Yeri Ankara / ABD
Doğum Tarihi 28.8.1972

Selin Sayek Böke Kimdir ?

28 Ağustos 1972'de Buffalo New York'ta doğdu. Baba adı İskender, anne adı Füsun'dur. Orta Doğu Teknik Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümünü bitirdi. Yüksek lisans ve doktorasını Duke Üniversitesinde tamamladı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Selin Sayek Böke - 10.08.2021
HABERLER | H.B.B.
Tarih: 10 Ağustos 2021, 16: 07 Bazı temaslarda bulunmak üzere Hatay'a gelen Cumhuriyet Halk Partisi Genel Sekreteri Selin Sayek Böke, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş'ı ziyaret etti.
Selin Sayek Böke - 11.06.2021
CHP'den Genel Başkan Kılıçdaroğlu'nun KKTC'deki temaslarına ilişkin açıklama Açıklaması
CHP'den, Genel Başkan Kılıçdaroğlu'nun dünkü KKTC ziyaretine ilişkin yapılan açıklamada, ziyarette Kılıçdaroğlu'na CHP Genel Sekreteri ve İzmir Milletvekili Selin Sayek Böke, İstanbul Milletvekili ve Başdanışman Erdoğan Toprak, Balıkesir Milletvekili ve Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın, Genel Başkan Dış İlişkiler Başdanışmanı ve İstanbul Milletvekili Ünal Çeviköz, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş ve CHP KKTC Temsilcisi Mustafa Yürükçü'nün eşlik ettiği ifade edildi.
Selin Sayek Böke - 10.06.2021
Son dakika haber: KKTC Meclis Başkanı Sennaroğlu ile Başbakan Ersan Saner, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nu kabul etti
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'na ziyaretinde CHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın, CHP Genel Sekreteri Selin Sayek Böke, CHP İstanbul Milletvekili Erdoğan Toprak, Genel Başkan Başdanışmanı Ünal Çeviköz ve Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş eşlik ediyor.
Selin Sayek Böke - 26.04.2021
CHP Genel Sekreteri Böke, Kovid-19 testinin pozitif çıktığını duyurdu
CHP Genel Sekreteri Selin Sayek Böke, Kovid-19 test sonucunun pozitif çıktığını açıkladı.
Selin Sayek Böke - 09.03.2021
CHP, siyasette eşit temsile ilişkin kanun teklifini TBMM Başkanlığına sundu
CHP Genel Sekreteri ve İzmir Milletvekili Selin Sayek Böke, "siyasette eşit temsile" dair kanun teklifiyle hem milletvekilliği hem de belediye ve il genel meclislerinde eşit temsilin sağlanmasını amaçladıklarını, kadınların seçilebilecek sıralardan bu listelere yazılmasını yasal teminat...
Selin Sayek Böke - 26.02.2021
Kılıçdaroğlu, SOL Parti heyetini kabul etti
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İşleyen, aşer, Kürekçi ve Soğancı ile genel merkezdee bir araya geldi. Görüşmede Kılıçdaroğlu'na Genel Başkan Yardımcıları Faik Öztrak, Oğuz Kaan Salıcı ve Genel Sekreter Selin Sayek Böke eşlik etti.
Selin Sayek Böke - 19.02.2021
Son dakika haberi! CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, BBP Genel Başkanı Destici ile görüştü
Görüşmede, CHP Genel Başkan yardımcıları Faik Öztrak, Oğuz Kaan Salıcı ve Muharrem Erkek ile Genel Sekreter Selin Sayek Böke de yer aldı.
Selin Sayek Böke - 19.01.2021
AK Partili Çalık'tan Kılıçdaroğlu'na başörtüsü tepkisi Açıklaması
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun "Başörtüsü yasağını biz kaldırdık" açıklamasına değinen Çalık, şunları kaydetti: "Kılıçdaroğlu, daha düne kadar üniversitelerde başörtüsü yasağını savunup, TBMM'de kabul edilen üniversitelerde başörtüsü yasağının kaldırılmasıyla ilgili yasanın iptali için Anayasa Mahkemesine yapılan başvuruya hem imza atan hem de dilekçesini Anayasa Mahkemesine koşa koşa götüren isimdir. Daha düne kadar 'Başörtümle okumak istiyorum' diyen genç bir kızımıza, 'Devletin kuralları var, bunlara uymak zorundayız. Yoksa anarşi olur' diyen Kılıçdaroğlu'nun kendisidir. Kılıçdaroğlu, sizin hafızanız unutabilir ama milletin hafızası unutmamaktadır. Kılıçdaroğlu şu sıralar çatırdayan Millet İttifakı'nı bir arada tutmak ve mütedeyyin cenahtan oy alabilmek için başörtüsü üzerinden gerçek yüzünüzü gizleyerek yalana, iftiraya, hakarete, martavallara başvuruyor. Fakat Kılıçdaroğlu geçmişiniz sizi ele veriyor." Sadece Kılıçdaroğlu'nun değil, CHP'li diğer yöneticilerin de başörtüsüyle ilgili "ikiyüzlü" siyaset yaptıklarını belirten Çalık, "CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, 'Yuppie! Türbanlı rektörümüz olmuş, uzaya füze göndeririz çok yakında. veya atom çekirdeğini parçalarız' diye dalga geçmiş, CHP'nin Genel Başkan Yardımcısı Selin Sayek Böke ise daha 2016'da polis ve askerde başörtüsünün serbest olmasının 'laikliğe ve anayasaya aykırı' olduğunu öne sürmüştü.
Selin Sayek Böke - 23.12.2020
Son dakika haberi | Kılıçdaroğlu'ndan DSÖ'ye çağrı mektubu Açıklaması
Kılıçdaroğlu, özünde eşitlik ve dayanışma olan bir "halkların aşısı" yaklaşımının, tüm insanlık ailesini pandemiden kurtarabileceğini ve gelecekte ortaya çıkabilecek salgınlara karşı koruyabileceğine değinerek, mektubunu şu sözlerle bitirdi: "DSÖ, insanlık ailesinin karşı karşıya kaldığı bu büyük sınav karşısında tarihi bir misyon üstlenmelidir. Ayrımsız tüm insanların aşılanması hedefine yönelik olarak uluslararası anlaşma ve sözleşmelerin hayata geçmesi ve sağlık alanında kamucu bir anlayışın işlevsellik kazanması tarihe olan borcumuzdur. Dayanışma duygularımızla bu yönde atacağınız her adımı iş birliği içinde olduğumuz her platformda destekleyeceğiz." AKPM'de aynı içerikte bir önerge imzaya açıldı Avrupa Konseyi Parlamenter Meclisi (AKPM) üyesi ve Sosyalist Grup Başkanvekili, CHP Genel Sekreteri Selin Sayek Böke de söz konusu çağrılarla aynı anda AKPM'de aynı içerikte bir önergeyi imzaya açtı.
Selin Sayek Böke - 19.12.2020
2021 Bütçesi TBMM Genel Kurulu'nda kabul edildi: Bütçe görüşmeleri "diktatör" tartışmasıyla tamamlandı
CHP'li Böke: Sarayın, talanın bütçesi CHP Grubu adına söz alan Genel Sekreter ve İzmir Milletvekili Selin Sayek Böke, iktidarın bütçesinin halkın yaşadığı sorunlara çare olmadığını belirtirken "Çünkü saraydan halkın yaşadığı gerçekler gözükmüyor" diye konuştu.
Selin Sayek Böke - 18.12.2020
2021 bütçe görüşmeleri (2)
CHP İzmir milletvekili Selin Sayek Böke, 2014'te kişi başına milli gelir 12 bin 158 dolar, bugün 8 bin 455 dolar olduğunu söyleyerek, "Oysaki gerçek veriye baktığınızda, 10 milyonu aşkın işsiz var Türkiye'de, görmediğiniz; iş aramadığı için, iş aramaya umudu kalmadığı için işsiz saymadığınız, yaşanan gerçeği görmezden geldiğiniz.
Selin Sayek Böke - 17.12.2020
Türkiye'de 2020 böyle geçti (8)
Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nun 16 kişilik MYK listesinde, Örgütlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı, Parti Sözcüsü Faik Öztrak, Genel Sekreter Selin Sayek Böke yer aldı.
Selin Sayek Böke - 12.12.2020
TBMM'ye Mithat Sancar ve 22 milletvekilinin dokunulmazlık dosyaları sevk edildi
Sancar'ın yanı sıra Yasama Dokunulmazlığının Kaldırılması Hakkında Cumhurbaşkanlığı tezkereleri, TBMM Anayasa ve Adalet Karma Komisyonuna sevk edilen milletvekilleri şöyle: HDP Grup Başkanvekili Meral Danış Beştaş, HDP Şanlıurfa Milletvekili Ayşe Sürücü, HDP Şanlıurfa Milletvekili Ömer Öcalan, HDP Van Milletvekili Tayip Temel, HDP Diyarbakır Milletvekili Hişyar Özsoy, HDP Diyarbakır Milletvekili İmam Taşçıer, HDP Kocaeli Milletvekili Ömer Faruk Gergerlioğlu, HDP Ağrı Milletvekili Berdan Öztürk, HDP Muş Milletvekili Gülüstan Kılıç Koçyiğit, HDP Batman Milletvekili Feleknas Uca, HDP Şırnak Milletvekili Nuran İmir, HDP Van Milletvekili Sezai Temelli, HDP Şırnak Milletvekili Hüseyin Kaçmaz, HDP Van Milletvekili Murat Sarısaç, HDP Diyarbakır Milletvekili Garo Paylan, HDP Iğdır Milletvekili Habip Eksik, DBP Diyarbakır Milletvekili Salihe Aydeniz, Bağımsız Mardin Milletvekili Tuma Çelik, Bağımsız Muş Milletvekili Mensur Işık, İYİ Parti Grup Başkanvekili Lütfü Türkkan, CHP İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu, CHP İzmir Milletvekili Selin Sayek Böke.
Selin Sayek Böke - 03.12.2020
Kılıçdaroğlu, DP Genel Başkanı Uysal'ı ziyaret etti Açıklaması
Kılıçdaroğlu, beraberindeki CHP Genel Sekreteri Selin Sayek Böke, Genel Başkan Yardımcıları Faik Öztrak, Oğuz Kaan Salıcı ve Seyit Torun ile Demokrat Parti (DP) Genel Başkanı Gültekin Uysal'ı parti genel merkezinde ziyaret ederek bir süre görüştü.
Selin Sayek Böke - 01.12.2020
Menemen Belediye Başkan Vekilliği görevine Deniz Karakurt getirildi
Notlar AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, CHP Genel Sekreteri Selin Sayek Böke, CHP Genel Başkan yardımcıları Seyit Torun ve Oğuz Kaan Salıcı, AK Parti İzmir Milletvekili Necip Nasır, AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel, MHP İzmir İl Başkanı Veysel Şahin, İYİ Parti İzmir İl Başkanı Hüsmen Kırkpınar seçimi belediye binasında takip etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Selin Sayek Böke Haberleri | Selin Sayek Böke Kimdir - Haberler - Selin Sayek Böke haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Selin Sayek Böke kimdir, hayatı ve biyografisi. Selçuk'ta Siyaset, Ekonomi ve İnsan konulu söyleşi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 17.9.2021 23:45:47. #1.16#

title