Restorasyon Haberleri

Restorasyon haber, Restorasyon son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Restorasyon - 4.12.2020
Bakanlık'tan Çorum Kalesi'nin restorasyonu ve çevresinin kentsel dönüşümüne onayı çıktı
AK Parti MKYK Üyesi Ahmet Sami Ceylan, Çorum Kalesi'nin restorasyonu ve çevresinin kentsel dönüşümüyle ilgili çalışmaya Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum'un onay verdiğini açıkladı.
Restorasyon - 4.12.2020
Didim'deki Rum Ortodoks Kilisesi restore edilecek
Aydın İl Kültür ve Turizm Müdürü Mehmet Umut Tuncer, Didim ilçesindeki Rum Ortodoks Kilisesi'nin restorasyonun yapılarak turizme kazandırmayı planladıklarını bildirdi.
Restorasyon - 3.12.2020
Erdoğan, Türk Kadınına Seçme ve Seçilme Hakkının Verilişinin 86. Yıl Dönümü Programında konuştu: (2)
Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Bay Kemal, benim askerime, benim orduma hakaret edecek senin milletvekilin, senin ise ağzından olumsuz bununla ilgili bir ifade çıkmayacak, bu millet seni affetmeyecek.
Restorasyon - 3.12.2020
Cizre Belediyesi'nin çalışmaları hızla sürüyor
Cizre Belediyesi Yafes Caddesinde sokak sağlıklaştırılması çalışması yapıyor.
Restorasyon - 2.12.2020
Son dakika haberleri... 2. Afyon Savaşı'nda saraydan çalınan bronz at büstü 160 yıl sonra Çin'e geri getirildi
Bir son dakika haberine göre Çin'de 2. Afyon Savaşı sırasında İngiliz ve Fransız askerlerinin Pekin'deki Yazlık Saray'da yaptığı yağmada kaybolan bir bronz at büstü, 160 yıl sonra ülkeye geri getirildi.
Restorasyon - 2.12.2020
Yalova'nın "tarih ve kültür zengini" Hersek bölgesi turizme kazandırılacak
Yalova'nın Altınova ilçesinde Roma, Bizans, Selçuklu ve Osmanlı dönemlerine ait kalıntı ve eserlerin bulunduğu Hersek bölgesinin, yürütülen projelerle turizmde cazibe merkezi haline getirilmesi amaçlanıyor.
Restorasyon - 1.12.2020
Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev, ulusa seslendi
Azerbaycan Ordusu, Karabağ'da elde ettiği zafer sonrası yapılan anlaşma kapsamında 28 yıl Ermenistan'ın işgali altında kalan Laçın'a girdi.
Restorasyon - 1.12.2020
Son dakika haberleri... Bakan Soylu: Nüfusun yüzde 74'ünün kimlik kartını değiştirdik
Son dakika gelişmesine göre İÇİŞLERİ Bakanı Süleyman Soylu, "Şu ana kadar tüm Türkiye nüfusunun yüzde 74'ünün kimlik kartını değiştirmeyi başardık.
Restorasyon - 1.12.2020
Biden'ın A Takımı
10 Aralık'taki Avrupa Birliği (AB) Liderler Zirvesi'nde Türkiye'ye yönelik sergilenecek yaklaşım, yalnızca Ankara-Brüksel ilişkilerini yeniden tanımlamakla kalmayacak, Biden döneminde NATO ve transatlantik bloğun restorasyon sürecinin gidişatı için de belirleyici olacaktır.
Restorasyon - 29.11.2020
Altındağ'da tarihi çeşmeler restore edilecek
Belediyeden yapılan açıklamaya göre, Belediye Başkan Asım Balcı'nın talimatı üzerine, Hacettepe Mahallesi'nde yıllardır atıl durumda bulunan çeşmelerin restorasyon çalışmasının gelecek yıl içinde tamamlanması planlanıyor.
Restorasyon - 29.11.2020
Lüleburgaz'da Sıbyan Mektebi'nin tarih müzesi olması önerisinde bulunuldu
Gerenli, yaptığı yazılı açıklamada, restorasyon çalışmaları başlatılan tarihi binanın, çok güzel bir tarih müzesi olabileceğini belirtti.
Restorasyon - 28.11.2020
Denizli'deki Laodikya Antik Kenti'nde 2 bin yıllık rahip başı heykeli bulundu
UNESCO Dünya Miras Geçici Listesi'nde yer alan Laodikya Antik Kenti'nde devam eden kazı ve restorasyon çalışmalarında 2 bin yıllık olduğu değerlendirilen rahip başı heykeli bulundu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Restorasyon Haberleri | Restorasyon Haber - Haberler - Restorasyon haberleri, son dakika restorasyon haber ve gelişmeleri burada. Bakanlık'tan Çorum Kalesi'nin restorasyonu ve çevresinin kentsel dönüşümüne onayı çıktı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 4.12.2020 21:40:57. #1.15#
title