Olaf Scholz Haberleri

Olaf Scholz haber, Olaf Scholz son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Olaf Scholz - 16.04.2021
Almanya Maliye Bakanı Scholz: "Dijital avronun ihracını bekliyorum"
Almanya Başbakan Yardımcısı ve Maliye Bakanı Olaf Scholz, kesinlikle "dijital bir avronun" ihracını beklediğini bildirdi.
Olaf Scholz - 19.03.2021
Almanya'nın vergi gelirleri şubatta yüzde 7,2 düşüş gösterdi
Maliye Bakanı Olaf Scholz'un gelecek hafta bütçe ve vergi gelirlerine yönelik tahminlerini güncellemesi bekleniyor.
Olaf Scholz - 19.01.2021
Almanya, 2020'de beklenenden az borçlandı
Maliye Bakanı Olaf Scholz, konuya ilişkin değerlendirmesinde, salgına rağmen kamu maliyesinin kontrolleri altında olduğunu belirterek, "Koronavirüsün etkisine büyük tedbirlerle karşı koymaya devam edecek gücümüz var ve biz de tam olarak bunu yapıyoruz.
Olaf Scholz - 13.12.2020
Almanya'da Kovid-19 önlemleri 16 Aralık'tan itibaren artırılacak
Almanya Başbakanı Angela Merkel, eyalet başbakanlarıyla yaptığı görüşmenin ardından Başbakanlıkta, Bavyera Eyaleti Başbakanı Markus Söder, Berlin Eyaleti Başbakanı Michael Müller ve Maliye Bakanı Olaf Scholz ile basın toplantısı düzenledi.
Olaf Scholz - 09.12.2020
Son dakika haberi: Almanya Tarım bakanı basamağı fark etmeyip düştü
YARDIMINA MALİYE BAKANI YETİŞTİ Alman Federal Meclisi'nde yayınlanan görüntülerde, Klöckner'in yardımına ise Sosyal Demokrat Parti'nin (SPD) 2021 yılında yapılacak seçimlerde başbakan adayı olan Federal Maliye Bakanı Olaf Scholz yetişti.
Olaf Scholz - 23.11.2020
Avrupa'da Kovid-19 aşısına bu yıl izin çıkması umuluyor
Maliye Bakanı Olaf Scholz da aralık ayında aşıya başlanabilmesi için hazırlık yapıldığına işaret ederek, aşılamaya beklenilenden daha önce başlanabileceğini kaydetti.
Olaf Scholz - 22.11.2020
Almanya Başbakanı Angela Merkel G20 Zirvesi'nin ardından açıklamada bulundu Açıklaması
Merkel ve Almanya Maliye Bakanı Olaf Scholz, Suudi Arabistan'ın başkanlığında çevrim içi yapılan G-20 Zirvesi'nin ardından Başbakanlıkta basın toplantısı düzenledi.
Olaf Scholz - 04.11.2020
AB, kara para ile mücadele otoritesi kuracak
Almanya Maliye Bakanı Olaf Scholz, AB üyesi ülkelerin maliye bakanlarının video konferans yöntemiyle gerçekleştirdiği Ekonomik ve Mali İşler Konseyi (ECOFIN) toplantısı bitiminde açıklamalarda bulundu.
Olaf Scholz - 12.10.2020
Scholz: AB finansal birliğe doğru ilerliyor
Almanya Maliye Bakanı Olaf Scholz, Pazartesi günü yaptığı bir konuşmada, Avrupa Birliği'nin (AB) bir finansal irlik oluşturma yolunda ilerlediğine dikkat çekti.
Olaf Scholz - 23.09.2020
Almanya'da 96,2 milyar avro yeni borç öngören 2021 bütçe tasarısına onay
Almanya Başbakan Yardımcısı ve Maliye Bakanı Olaf Scholz, konuya ilişkin değerlendirmesinde, Kovid-19 salgınının devam ettiğini belirterek, gelecek yıl federal bütçenin salgınla mücadeleye ayrılmış durumda olduğunu vurguladı.
Olaf Scholz - 21.09.2020
Son Dakika | Almanya Maliye Bakanı Scholz: "Kamu borcunun GSYH'ye oranının yüzde 80 olmasını bekliyorum"
Son dakika haberleri... Almanya Başbakan Yardımcısı ve Maliye Bakanı Olaf Scholz, ülkesinin kamu borcunun nominal GSYH'ye oranının yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınının yol açtığı ekonomik krizin sonunda yaklaşık yüzde 80 seviyesinde olmasını beklediğini bildirdi.
Olaf Scholz - 16.09.2020
Almanya'dan ABD'ye 1 milyar avroluk LNG yatırımı teklifi
Habere göre, Almanya Başbakan Yardımcısı ve Maliye Bakanı Olaf Scholz, 7 Ağustos'ta ABD Hazine Bakanı Steven Mnuchin'e gönderdiği mektupta, söz konusu yatırımlar karşılığında ABD'den Rus gazını Avrupa'ya taşıyacak, yıllık kapasitesi 55 milyar metreküp olan Kuzey Akım 2 projesinin tamamlanması ve işletilmesine olanak sağlanmasını istedi.
Olaf Scholz - 02.09.2020
Avrupa borsaları güne yükselişle başladı
Bugün Almanya Başbakan Yardımcısı ve Maliye Bakanı Olaf Scholz'un, Avrupa Parlamentosu Ekonomik ve Mali İşler Komitesi'nde yapacağı konuşmanın takip edileceğini belirten analistler, avrodaki değerlenmeye karşı neler yapılabileceğinin artık daha yüksek sesle tartışılmaya başlandığını ifade etti.
Olaf Scholz - 02.09.2020
Küresel piyasalar veri odaklı seyrini sürdürüyor
Analistler, bugün Almanya Başbakan Yardımcısı ve Maliye Bakanı Olaf Scholz'un, Avrupa Parlamentosu Ekonomik ve Mali İşler Komitesi'nde yapacağı konuşmanın takip edileceğini belirterek, avrodaki değerlenmeye karşı neler yapılabileceğinin artık daha yüksek sesle tartışılmaya başlandığını ifade etti.
Olaf Scholz - 25.08.2020
Kovid-19 salgınıyla ilgili dünyada son 24 saatte yaşanan gelişmeleri derleyerek yayımlıyoruz.
Almanya Başbakan Yardımcısı ve Maliye Bakanı Olaf Scholz, koalisyon hükümetinin ortaklarının salgın nedeniyle şirketlerin iflas başvurusuna ilişkin kanunun askıya alma süresinin uzatılması konusunda anlaştığını bildirdi.
Olaf Scholz - 25.08.2020
Almanya'da "şirket iflas kurallarında" tarihi revizyon
Almanya Başbakan Yardımcısı ve Maliye Bakanı Olaf Scholz, koalisyon hükümetinin ortaklarının yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle şirketlerin iflas başvurusuna ilişkin kanunun askıya alma süresinin uzatılması konusunda anlaştığını bildirdi.
Olaf Scholz - 10.08.2020
Son dakika haberi! Almanya'da Sosyal Demokrat Parti, başbakan adayı olarak Olaf Scholz'u gösterdi
Son dakika habere göre Almanya'da Sosyal Demokrat Parti (SPD) yönetimi, gelecek yıl yapılacak genel seçimlerde başbakan adayı olarak Başbakan Yardımcısı ve Maliye Bakanı Olaf Scholz'u gösterdi.
Olaf Scholz - 22.06.2020
Fransa ve Almanya, Avrupa Kurtarma Fonu yardımının 2022'ye kadar ödenmesinde hemfikir
Berlin'de Almanya Başbakan Yardımcısı ve Maliye Bakanı Olaf Scholz ile görüştükten sonra düzenlenen basın toplantısında, Le Maire, Avrupa Birliği (AB) Komisyonu'nun Avrupa Kurtarma Fonu'nun 2024'e kadar ödenmesini önerdiğini belirtti.
Olaf Scholz - 22.06.2020
Scholz: Almanya mahkemesi ECB ile sorunları çözecek
Almanya Maliye Bakanı Olaf Scholz, Almanya Anayasa Mahkemesi'nin, Avrupa Merkez Bankası (ECB) ile olan sorununu yakın bir gelecekte çözeceğine inandığını söyledi.
Olaf Scholz - 12.06.2020
Almanya'dan "salgında ikinci dalga" açıklaması
Almanya Başbakan Yardımcısı ve Maliye Bakanı Olaf Scholz, Almanya'nın ikinci bir koronavirüs salgını dalgasını önlemek için iyi bir konumda bulunduğunu kaydetti.
Olaf Scholz - 27.05.2020
Berlin'de turizmciler sokaklara indi
Göstericiler, Almanya Başbakanı Angela Merkel ve Almanya Başbakan Yardımcısı ve Maliye Bakanı Olaf Scholz'un maskelerini taktı.
Olaf Scholz - 25.05.2020
Almanya, Lufthansa'yı kurtarmak için 9 milyar avroluk kurtarma paketini onayladı
Hisseler yüzde 7,03 değer kazandı Almanya Başbakan Yardımcısı ve Maliye Bakanı Olaf Scholz, konuya ilişkin değerlendirmesinde, kurtarma paketinin hem Lufthansa'nın ve hem de Alman vergi mükelleflerinin ihtiyaçlarını dikkate alan "çok iyi bir çözüm" olduğunu belirtti.
Olaf Scholz - 14.05.2020
Kovid-19 Almanya'nın vergi gelirlerini bu yıl 81,5 milyar avro azaltacak
Almanya Başbakan Yardımcısı ve Maliye Bakanı Olaf Scholz, ülkesinin vergi gelirlerinde bu yıl Kovid-19 salgını nedeniyle 81,5 milyar avro düşüş olacağını bildirdi.
Olaf Scholz - 25.03.2020
Almanya'da Kovid-19 salgınıyla mücadele için hazırlanan yardım paketi mecliste onaylandı
Kovid-19 bulaşan doktoruyla temasta bulunması üzerine tedbir amaçlı kendisini evinde karantinaya almasından dolayı Bundestag'daki oturuma katılamayan Başbakan Angela Merkel'in yerine hükümet adına konuşmayı Başbakan Yardımcısı ve Maliye Bakanı Olaf Scholz yaptı.
Olaf Scholz - 25.03.2020
Ifo-Covid-19 Almanya ekonomisini yüzde 20 küçültebilir
Almanya Maliye Bakanı Olaf Scholz, hükümetin Covid-19 salgını ile etkili bir mücadele edilmesine olanak tanınması için borçlanma sınırının askıya alınması gerektiğine dikkat çekti.
Olaf Scholz - 23.03.2020
Almanya, 750 milyar avroluk virüs yardım paketini onayladı
İstihdamı korumak hükümete milyarlarca avroya mal olacak Almanya Başbakan Yardımcısı ve Maliye Bakanı Olaf Scholz, düzenlediği basın toplantısında, "156 milyar avro değerindeki ek bütçe, koronavirüsün ekonomik etkisinin üstesinden gelebilmek için her şeyi kullanabileceğimizi gösterecek.
Olaf Scholz - 13.03.2020
Almanya koronavirüs salgınında şirketlere yardım için limitsiz kredi programı uygulayacak
Almanya Başbakan Yardımcısı ve Maliye Bakanı Olaf Scholz, Alman hükümeti olarak koronavirüs (Kovid-19) salgınının derinleşen ekonomik etkisiyle mücadele etmek için limitsiz kredi programı uygulayarak şirketlere sınırsız likidite sağlanacağını bildirdi.
Olaf Scholz - 09.03.2020
Almanya Maliye Bakanı Scholz'dan koronavirüs için uzun vade değerlendirmesi Açıklaması
Almanya Başbakan Yardımcısı ve Maliye Bakanı Olaf Scholz, "Koronavirüsün daha uzun vadeli ekonomik zorluk olup olmayacağı belirsiz. Hükümet, her zaman ekonominin yeterli likiditeye sahip olmasını sağlayacak.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Olaf Scholz Haberleri | Olaf Scholz Kimdir - Haberler - Olaf Scholz haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Olaf Scholz kimdir, hayatı ve biyografisi. Almanya Başbakanı Merkel, AstraZeneca aşısı oldu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 22.4.2021 01:47:18. #1.14#

title