Merdan Yanardağ Haberleri

Merdan Yanardağ haber, Merdan Yanardağ son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Merdan Yanardağ - Dün
RTÜK 4 yayın kuruluşuna yaptırım uyguladı
Üst Kurul üyeleri, Tele 1'in "18 Dakika" programında, Merdan Yanardağ'ın yayındaki bazı ifadeleri nedeniyle yayın ilkesi ihlali yapıldığına karar vererek, Tele 1 hakkında idari para cezası müeyyidesi uyguladı.
Merdan Yanardağ - 07.09.2021
RTÜK'ten kuşak programlarına yaptırım
'HALK TV'YE HAKARET CEZASI' Halk TV'de yayınlanan 'Perdenin Önü Arkası' programında, konuk İsmail Saymaz'ın Ana Muhalefet Partisi Lideri'ne tepki gösteren bir anne hakkında sarf ettiği sözlere ilişkin de yaptırım uygulandığı aktarılan açıklamada, şu ifadelere yer verildi: "Üst Kurul toplantısında, Saymaz'ın '.. bu edepsiz kadın, bu utanmaz kadın bütün memleketin kötülüklerinin müsebbibi olduğuna inandığı için bu edepsizliği yapar Kemal Kılıçdaroğlu'na… Nerede bir vurgun varsa, talan varsa onu din adına Allah diye savunmayı öğretir bu utanmaz kadın. O nedenle bu kadından onun korunması lazım, çocuğun korunması lazım' şeklindeki ifadelerini yayınlayan Halk TV'ye idari para cezası verildi." TELE 1'E 3 CEZA Açıklamanın devamında, Tele 1'de yayınlanan '4 Soru 4 Cevap' programına konuk olarak çıkan Merdan Yanardağ'ın 'RTÜK'ün kendisi ucube bir kuruldur' ifadesi nedeniyle yayıncı kanala idari para cezası, aynı programın başka bir bölümüne konuk olan Yanardağ'ın toplumun bir kesimi ile ilgili sözlerine ilişkin ise ayrımcılık yapıldığı belirtilerek yayıncı kanala idari para cezası uygulandığı belirtildi.
Merdan Yanardağ - 11.08.2021
RTÜK yayın ilkelerini ihlal eden televizyon kanallarına yaptırım uyguladı
Kurul, TELE 1'e, "4 Soru 4 Cevap" programını konuğu Merdan Yanardağ'ın RTÜK üyeleri ve başkanına yönelik sözleri nedeniyle idari para cezası yaptırımı uygulanmasına karar verdi.
Merdan Yanardağ - 31.03.2021
RTÜK'ten 6112 Sayılı Kanun'a aykırı yayın yaptıkları gerekçesiyle Halk TV ve TELE 1'e idari para cezası verildi
Üst Kurul, aynı programda, Merdan Yanardağ'ın, yaklaşık 7 sene önce vefat eden Ünal Osmanağaoğlu'nun MHP Kurultayında yönetici olarak görevlendirildiğini iddia etmesini ve yayının alt bandında "MHP'ye bugün yönetici seçilen Ünal Osmanağaoğlu, Kemal Türkler'in katilidir.
Merdan Yanardağ - 01.07.2020
RTÜK'ten Tele 1 ve Halk TV'ye 5 gün yayın durdurma cezası
Sunucunun 2. Abdülhamid'e hakareti ceza getirdi Tele 1'de yayınlanan "18 Dakika" programında sunucu Merdan Yanardağ'ın Osmanlı Padişahı 2.
Merdan Yanardağ - 01.07.2020
RTÜK, Tele 1 ve Halk Tv'ye 5 gün yayın durdurma cezası verdi
Sunucunun, 2. Abdulhamid Han'a hakareti ceza getirdi Tele 1'de yayınlanan "18 Dakika" programında sunucu Merdan Yanardağ'ın Osmanlı Padişahı 2.
Merdan Yanardağ - 29.06.2020
Yesevi Alperenler Derneği'nden Merdan Yanardağ hakkında suç duyurusu
Yesevi Alperenler Derneği, bir yayında 2. Abdülhamid hakkında sarf ettiği sözler nedeniyle gazeteci Merdan Yanardağ hakkında suç duyurusunda bulundu.
Merdan Yanardağ - 26.06.2020
Son dakika! Sultan Abdülhamid Han Kültür ve Eğitim Derneğinden Merdan Yanardağ hakkında suç duyurusu
Gelen son dakika haberine göre Sultan Abdülhamid Han Kültür ve Eğitim Derneği Başkanı Turgay Yazıcı ile yönetim kurulu üyeleri, bir televizyon programında Sultan Abdülhamid Han hakkında aşağılayıcı sözler sarfettiği gerekçesiyle gazeteci Mercan Yanardağ hakkında suç duyurusunda bulundu.
Merdan Yanardağ - 26.06.2020
SBÜ Rektörü Prof. Dr. Erdöl'den gazeteci Merdan Yanardağ'a tepki Açıklaması
Sağlık Bilimleri Üniversitesi (SBÜ) Rektörü Prof. Dr. Cevdet Erdöl, televizyon programında Sultan Abdülhamid Han'a yönelik sözleri nedeniyle gazeteci Merdan Yanardağ'ı kınadığını bildirdi.
Merdan Yanardağ - 07.03.2020
Türk Metal Sendikası "3. Emek Dostları Ödülleri" sahiplerini buldu
Toplu sözleşme sürecinde mücadelelerine destek veren herkese teşekkür eden Kavlak, şunları kaydetti: "Akademik çalışmalarıyla emeğe katkı veren öğretim üyelerine, sayfalarını ve ekranlarını bizlere açan, haberlerimizi cesaretle yapan basın çalışanlarına, uluslararası sendikal mücadelede birlikte omuz omuza olduğumuz dostlarımıza metal emekçilerinin şükranlarını sunuyoruz." Törende, Türk Metal Sendikasına katkı sunan ve ödülleri kazanan uluslararası sendika temsilcileri, akademisyen, hukukçu ve gazeteciler şunlar: "Prof. Dr. Serpil Aytaç, Prof. Dr. Fevzi Demir, Anatoli Kubrechenko, Gianni Alioti, Halil Aktaş, Erdinç Karataş, Kübra Ulutaş, Namık Göz, Ahmet Emin Yılmaz, Seda Akyüz, Ahmet Çelik, Olcay Büyüktaş Akça, Ahmet Ergen, Serdar Kuter, İlker Karagöz, Merdan Yanardağ, Hüseyin Ekmekçioğlu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Merdan Yanardağ Haberleri | Merdan Yanardağ Kimdir - Haberler - Merdan Yanardağ haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Merdan Yanardağ kimdir, hayatı ve biyografisi. Merdan Yanardağ kimdir? Merdan Yanardağ kaç yaşında, nereli? Merdan Yanardağ biyog
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 28.10.2021 18:54:21. #1.15#

title