Mehmet Deniz Haberleri

Mehmet Deniz haber, Mehmet Deniz son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mehmet Deniz 29.7.2020
Gümüşhacıköy Kaymakamı Fırat görevine başladı
Gümüşhacıköy Kaymakamı Mehmet Deniz Arabacı'nın yerine atanan, Kaymakam Yunus Emre Fırat göreve başladı.
Mehmet Deniz 16.7.2020
Amasya Valisi Masatlı Gümüşhacıköy ilçesini ziyaret etti
Kaymakam Mehmet Deniz Arabacı'yı makamında ziyaret eden Masatlı, Amasya'ya atanmasından dolayı mutluluk duyduğunu söyledi.
Mehmet Deniz 15.7.2020
15 Temmuz şehidi Ümit Çoban, Amasya'daki kabri başında anıldı
Kaymakam Mehmet Deniz Arabacı, Belediye Başkanı Zehra Özyol, Jandarma Komutanı Aziz Bektaş Kaymak, Emniyet Müdür Vekili Sezgin Çelik ve diğer protokol üyeleri, şehidin mezarına karanfil bıraktı.
Mehmet Deniz 5.7.2020
15 Temmuz şehidinin oğlu dünya evine girdi
Şehidin oğlu Metahan Çoban ile Esra Kıcık'ın hayatlarını birleştirdiği düğüne çiftin yakınlarının yanı sıra Amasya Valisi Mustafa Masatlı, Gümüşhacıköy Kaymakamı Mehmet Deniz Arabacı, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Ali Yıldız, Gençlik ve Spor Bakanlığı Rehberlik ve Denetim Başkanı Hasan Davulcu, Belediye Başkanı Zehra Özyol, AK Parti İl Başkanı Mehmet Akif Kesmekaya ile davetliler katıldı.
Mehmet Deniz 30.6.2020
Gümüşhacıköy KHGB Meclis Toplantısı yapıldı
Gümüşhacıköy Kaymakamlığı Köylerine Hizmet Götürme Birliği (KHGB) Meclis Toplantısı, Kaymakam Mehmet Deniz Arabacı başkanlığında yapıldı.
Mehmet Deniz 26.6.2020
Jandarma Genel Komutanlığı darbe girişimi davası sanıklarına ceza yağdı
17 SANIĞA 'DARBEYE YARDIM'DAN CEZA Mahkeme heyeti, sanıklardan 17'sine 'Anayasal düzeni ortadan kaldırmaya teşebbüse yardım' suçundan ceza verdi. Sanıklar Osman Tosun, Salim Battaş, Sungur Poroy, Tuğrul Satun, Mustafa Kemal Yaraş ve Uğur Özarslan 15'er yıl, sanıklar Ahmet Evren Saka, Bora Polat, İbrahim Güler, İsmail Hakkı Avuç, Mehmet Deniz, Mehmet Kürşat Yaman, Metin Sönmez, Ramazan Karlıer, Sadık Elçik, Tamer Yurt ve Serhat Savcı 12'şer yıl 6'şar ay hapis cezasına çarptırıldı.
Mehmet Deniz 26.6.2020
Jandarma Genel Komutanlığı darbe girişimi davasında karar (2)
17 sanığa darbeye yardımdan hapis cezası Aynı suça yardım ettikleri gerekçesiyle Osman Tosun, Salim Battaş, Sungur Poroy, Tuğrul Satun, Mustafa Kemal Yaraş ve Uğur Özarslan'a 15'er yıl; Ahmet Evren Saka, Bora Polat, İbrahim Güler, İsmail Hakkı Avuç, Mehmet Deniz, Mehmet Kürşat Yaman, Metin Sönmez, Ramazan Karlıer, Sadık Elçik, Tamer Yurt ve Serhat Savcı'ya ise 12 yıl 6'şar ay hapis cezası verildi.
Mehmet Deniz 19.6.2020
FATİH OTEL VE İŞ YERLERİNİ SU BASTI
İstanbul'da etkili olan yağmur, Fatih'te su baskınlarına neden oldu. Bazı iş yerleri  ve alt geçitler sular altında kalırken, trafikte uzun araç kuyrukları oluştu.  İstanbul'da etkili olan sağanak yağış nedeniyle Fatih Aksaray'da su baskınları meydana geldi. Aksaray ve Yenikapı alt geçitleri sular altında kaldı. Bir süre bazı noktalarda trafik akışı sağlanmadı. Araç sürücüleri ve vatandaşlar zor anlar yaşadı. Bölgede trafik yoğunluğu oluşurken, Kabataş-Bağcılar tramvay hattı da bir süre şiddetli yağış nedeniyle,  Bağcılar-Yusufpaşa istasyonları arasında seferlerini sürdürdü. Aniden bastıran yağmurla yollar göle dönerken, bazı iş yerlerini de su bastı. Su basan iş yerlerini ve bir oteli vatandaşlar kendi imkanlarıyla temizlemeye çalıştı. İBB ekipleri de suyla dolan alt geçitlerde çalışma yaptı.  OTELİ SU BASTI  Aksaray'da bulunan bir oteli de su bastı. Aniden bastıran yağmurla birlikte önlem almaya çalışan otel çalışanları otel girişine kum torbaları koydu ancak su baskınını engellemekte başarılı olamadı. İçeri dolan sular resepsiyondan alt katlara indi. Otel içinde de çalışanlar kum torbaları ve tuğlalarla setler çekerek suların başka yerlere de gitmesine engel olmaya çalıştı. Aşağı katlara inen sular asansör boşluğunda yaklaşık 3 metre su birikmesine neden oldu. Otel çalışanları kendi imkanlarıyla suları tahliye etmeye ve oteli temizlemeye çalıştı.  Otel çalışanı Serkan Gökşi, " Otelde görevliyim yaklaşık 9 senedir burada çalışıyorum. Sürekli yaşıyoruz bunu. Gelen sular burada birikiyor. Birikince kendi imkanlarımızla kumlar koyuyoruz. Araçlar geçince su seviyesi yükseliyor bir faydası olmuyor. Her seferinde çok büyük maliyetler yaşıyoruz" diye konuştu.  Fatih Camii'nin bulunduğu Fevzipaşa Caddesi'ndeki bir çok dükkan göle döndü. Esnaf dükkanlarına dolan yağmur suyunu kendi imkanlarıyla boşalttı.  Fatih'te giyim mağazası olan Sedat Selbür, "Burası Fevzipaşa Caddesi her sene Haziran ayında burası tekrarlanıyor, biz yetkililere söylüyoruz 'burada rögarlar çok kısıtlı, bu aylarda temizlik yapın en azından rögarları açın' diye yağmuru geleceği belli oluyor zaten. Gelip 1 saat önceden buraları açsalar en azından bu görüntüler olmaz. Bütün dükkanlar olduğu gibi yağmurun altında kalıyor, eşyalar ıslanıyor. Belediyelere de söylüyoruz bir çözüm bulamıyorlar. Kim bunun yetkilisiyle gelsin ilgilensin. " derken, kadın giyim mağazasında çalışan Şeyma Taş, " Şiddetli yağmur yağdığında böyle oluyor maalesef. Su seviyesi dükkanın seviyesine kadar gelmişti. Asıl problem orada normalde mazgallardan gitmesi lazım. Yağmur bitti sular çekildi, yağmur esnasında niye böyle olmuyor ve inanılmaz kokular basıyor. Ben kesinlikle ihmal olduğunu düşünüyorum. Belediyeye özellikle 2 sene önceki doludan sonra topluca alt yapıyla ilgili bir şikayette bulunuldu. Bu durum devam ettiğine göre muhtemelen bir şey yapılmadı. Kendi kendimize zararımızı karşılıyoruz. Yine olan bize oluyor. " dedi.  Bir restoranda çalışan Mehmet Deniz ise " Su dükkanın girişine kadar geldi.
Mehmet Deniz 15.5.2020
Jandarma Genel Komutanlığı darbe girişimi davasında 3 sanığa tahliye
Ankara 23'üncü Ağır Ceza Mahkemesi'nce tutukluluk incelemesi kapsamında, sanık ve avukatlarının Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi (SEGBİS) üzerinden tahliyeye yönelik talepleri alındı. Tahliye taleplerinin ardından ara kararını açıklayan mahkeme heyeti, eski kursiyer teğmen Mehmet Deniz ile eski astsubaylar İsmail Hakkı Avuç ve Bünyamin Tekin'i adli kontrol hükümleri uygulayarak, tahliye etti.
Mehmet Deniz 15.5.2020
Jandarma Genel Komutanlığı darbe girişimi davasında 3 sanık tahliye edildi
Ardından ara kararını açıklayan mahkeme heyeti, eski kursiyer teğmen Mehmet Deniz ile eski astsubaylar İsmail Hakkı Avuç ve Bünyamin Tekin'i adli kontrol şartıyla tahliye etti.
Mehmet Deniz 29.3.2020
Yastık yıkanınca ağlayan doktorun oğlu: Babam eve gelmediği için üzülüyorum
Yastık yıkanınca ağlayan doktorun oğlu: Babam eve gelmediği için üzülüyorum ERZİNCAN'da, koronavirüs salgını nedeniyle uzun saatler çalışmak zorunda kalan babası Doç. Dr. Faruk Karakeçili'nin kokusunun sindiği yastık kılıfı yıkanınca gözyaşlarına boğulan 8 yaşındaki Mehmet Deniz, konuştu.
Mehmet Deniz 29.3.2020
Doktor olan babasının yattığı yastığın kılıfı yıkanınca gözyaşlarına boğuldu
Doktor olan babasının yattığı yastığın kılıfı yıkanınca gözyaşlarına boğuldu   ERZİNCAN'da koronavirüs salgını nedeniyle uzun saatler çalışmak zorunda kalan Doç. Dr. Faruk Karakeçili'nin oğlu 8 yaşındaki Mehmet Deniz, zaman zaman babasıyla birlikte yattığı yastığın kılıfının değiştirildiğini fark edince gözyaşlarına boğuldu.
Mehmet Deniz 28.3.2020
Küçük Mehmet'in doktor babasına özlemi duygulandırdı
Erzincan'da 8 yaşındaki Mehmet Deniz Karakeçili'nin yeni tip koronavirüsle (Kovid-19) mücadelede gecesini gündüzüne katarak çalışan doktor babasına özlemi, cep telefonu kamerasına yansıdı.
Mehmet Deniz 28.3.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 7
Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Ana Bilim Dalı Başkanı Doç .Dr. Faruk Karakeçili, dünyayı ve Türkiye'yi etkisi altına alan koronovirüs salgını nedeniyle Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde görev yapıyor. Evli ve 3 çocuk babası olan Karakeçili salgınla mücadele ederken, doktor babanın oğlu Mehmet Deniz Karakeçili de baba özlemini, kokusunun sindiği yastığı ile gidermeye çalışıyor.
Mehmet Deniz 12.3.2020
Kaymakam Arabacı Gümüşhacıköy Devlet Hastanesini ziyaret etti
Gümüşhacıköy Kaymakamı Mehmet Deniz Arabacı, devlet hastanesinde tedavi gören hastaları ziyaret etti.
Mehmet Deniz 20.2.2020
Gümüşhacıköy'de Afet ve Acil Durum Planları Toplantısı yapıldı
Gümüşhacıköy ilçesinde Afet ve Acil Durum Planları Toplantısı, Kaymakam Mehmet Deniz Arabacı başkanlığında gerçekleştirildi.
Mehmet Deniz 20.2.2020
Kaymakam Arabacı esnafı ziyaret etti
Gümüşhacıköy Kaymakamı Mehmet Deniz Arabacı, ilçe merkezinde esnaf ziyareti gerçekleştirdi.
Mehmet Deniz 23.1.2020
Kaymakam Safitürk'ün şehit edilmesine ilişkin davaya devam edildi
3. Ceza Dairesinde görülen duruşmaya tutuksuz sanıklar Fikret Baği, Tahsin Erdaş, Zinet Ertaş, Mehmet Deniz, Vedat Erol ve avukatları katıldı.
Mehmet Deniz 22.1.2020
Gümüşhacıköy'de uyuşturucu ve bağımlılıkla mücadele toplantısı yapıldı
İlçe Halk Kütüphanesi'nde düzenlenen programda konuşan Kaymakam Mehmet Deniz Arabacı, Gümüşhacıköy'de uyuşturucu başta olmak üzere gençleri zehirleyen, sağlıklarını tehdit eden, bağımlılık yapan bütün maddelerle mücadele için etkin şekilde çalışmalar yürüttüklerini belirtti.
Mehmet Deniz: Karabük'ten kısa kısaMehmet Deniz 17.1.2020
Şu an buradasınız: Mehmet Deniz Haberleri | Mehmet Deniz Kimdir - Haberler - Mehmet Deniz haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mehmet Deniz kimdir, hayatı ve biyografisi. Gümüşhacıköy Kaymakamı Fırat görevine başladı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 7.8.2020 11:58:41. #1.15#
title