Kabine Haberleri

Kabine haber, Kabine son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kabine - Bugün
Son dakika haberi... GÜNDEM ÖZETİNE
Son dakika haber... Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde, Kabine Toplantısı'na başkanlık edecek.
Kabine - Dün
Son dakika haberi... Türkiye mezunu Abdulkadir Muhammed Nur, Somali'de Adalet Bakanı oldu
Son dakika haberi... Somali'de yeni kabine açıklanırken, üniversite eğitimini Türkiye'de tamamlayan Abdulkadir Muhammed Nur, yeni kabinede Adalet Bakanı olarak yer aldı.
Kabine - Dün
BAE kabinesi İsrail ile yapılan normalleşme anlaşmasını onayladı
Birleşik Arap Emirlikleri'nde (BAE) kabine, İsrail ile yapılan ilişkilerin normalleştirilmesi anlaşmasını onayladı.
Kabine - Dün
BAE kabinesi İsrail'le normalleşme anlaşmasını onayladı
Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) kabinesi, İsrail'le imzalanan normalleşme anlaşmasını onayladı.
Kabine - Dün
Fransa'da Müslüman sivil toplum kuruluşundan kapatma açıklamasına tepki
Fransa'da Müslüman sivil toplum kuruluşu Barakacity, kuruluşlarını kapatacaklarını söyleyen İçişleri Bakanı Gerald Darmanin'e tepki göstererek, yaşa dışı hiçbir faaliyette bulunmadıklarını belirtti.
Kabine - Dün
Arkeologlardan Aizanoi'nin tiyatro ve stadyumuna "Antik Çağ" dokunuşu
Kütahya'nın Çavdarhisar ilçesinde geçmişi 5 bin yıl öncesine uzanan Aizanoi Antik Kenti'ndeki tiyatro ve stadyum yapılarına orijinal görünümlerinin kazandırılması amacıyla, zamanla yerinden sökülen 1 ton ila 3 ton arasında değişen ağırlıklara sahip 2 bin 400'e yakın taş bloğun kaldırılması...
Kabine - 18.10.2020
Son dakika haberi | Tayland'da hükümet karşıtı protestolar devam ediyor
Başbakan Prayut, 16 Ekim'deki kabine toplantısının ardından yaptığı açıklamada, son iki aydır yapılan protestoların devam etmesi durumunda ülke genelinde sokağa çıkma yasağı ilan edileceğini açıklamıştı.
Kabine - 18.10.2020
Son dakika haberi... İran Cumhurbaşkanı Ruhani: "İran düşmanları, içerideki ihtilaflara özel yatırım yaptı"
Son dakika haberler... İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani, ülkesine düşman güçlerin, içerideki tartışmalara ve ihtilaflara özel yatırım yaptığını söyleyerek, "Rejimin ve ülkenin tüm yetkililerini ve gönüldaşlarını sükuneti korumaya davet ediyorum.
Kabine - 17.10.2020
Son dakika haber: Avusturya ve Belçika Dışişleri Bakanları Covid-19'a yakalandı
Bakanlık, Schallenberg'in Lüksemburg'daki tek ikili görüşmesinin İrlandalı mevkidaşı Simon Coveney ile olduğunu ancak sosyal mesafe önlemlerinin uygulandığını ve Coveney'in Schallenberg'in pozitif test sonucundan haberdar edildiğini aktardı. Dışişleri Bakanlığı, Schallenberg'in Çarşamba günü bir kabine toplantısına da katıldığını ancak kabine üyelerinin hepsinin maske taktığını dile getirirken, "İhtiyati tedbir olarak hükümetin tüm üyeleri Cumartesi günü test edilecek" dedi.
Kabine - 17.10.2020
Son dakika haber | Tayland'da hükümet karşıtı protestolar yasağa rağmen devam ediyor
Başbakan Prayut, dünkü kabine toplantısının ardından yaptığı açıklamada, son iki aydır yapılan protestoların devam etmesi durumunda ülke genelinde sokağa çıkma yasağı ilan edileceğini açıklamıştı.
Kabine - 17.10.2020
Orta Avrupa'da Kovid-19 vakalarındaki günlük artış sürüyor
Orta Avrupa ülkeleri Macaristan, Polonya, Çekya ve Slovakya'da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) vakalarındaki günlük artış rekor seviyelere ulaştı.
Kabine - 17.10.2020
Lübnanlı uzmanlara göre 17 Ekim gösterileri yolsuzlukları ifşa etti ancak hedeflerine ulaşamadı
Beyrut patlamasının ardından halkın verdiği tepkiler üzerine 10 Ağustos'ta istifa etmek zorunda kalan Hassan Diyab hükümetinin yerine, siyasi partiler arasındaki anlaşmazlıklar nedeniyle hala yeni kabine kurulamadı.
Kabine - 16.10.2020
Son dakika haber! Tayland'da hükümet karşıtı protestolar sürüyor
Edinilen son dakika gelişmesine göre KUALA Tayland'da anayasal reformlar ve Başbakan Prayut Çan-oça'nın istifası için bir süredir protesto eylemleri düzenleyen hükümet karşıtları, olağanüstü hal kararına rağmen gösterilere devam etti.
Kabine - 16.10.2020
İsrail'de bir aylık korona virüs karantinası hafifletiliyor
İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu, İsrail kabine toplantısında "Karantina büyük bir başarı oldu.
Kabine - 16.10.2020
Azerbaycan'da Kovid-19 nedeniyle yeni tedbirler alındı
Azerbaycan'da, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) vakalarındaki artış nedeniyle yeni tedbirler alındı.
Kabine - 16.10.2020
Son dakika haberleri: Sudan'da hükümet karşıtı protestoların şiddete dönüştüğü Kesele eyaletinde OHAL ilan edildi
Hükümet Kesele ve Kızıldeniz eyaletlerinde ortak güç konuşlandırdı Doğudaki kentlerde yaşanan şiddet olaylarının değerlendirildiği kabine toplantısı sonrası Başbakanlıktan yapılan yazılı açıklamada, Başbakan Abdullah Hamduk'un emniyet ve askeriyedeki istihbarat müdürlerinden çarşamba gününden bu yana devam şiddet olayları hakkında bilgi aldığı belirtildi.
Kabine - 16.10.2020
Bakan Pakdemirli: "İkinci çeyrekte tarım sektörü yüzde 4 büyüdü"
Sağlıksız gıda üretene men geliyor Pakdemirli, sağlıklı ürünlerin vatandaşa ulaştırılmasının çok önemli olduğunu vurgulayarak, sözlerini şöyle sürdürdü: "Genelde bakanlıkların veriyi paylaştığı görülmez ama biz bunu paylaşmayı tercih ettik. Yaptığımız ifşaların piyasaya ve tüketiciye faydası var. Tüketicinin iyiyle kötüyü ayıracağı bir düzen olması gerekiyor. Önümüzdeki haftada meclisten çıkacak pakette bu cezaların arttırılmasını hedefliyoruz. Bunların belli bir süre sağlıksız gıda üretenleri sonra meslekten men edecek hale getirecek bir yasa getiriyoruz. Bu işi sıkı tuttuğunuzu zaman ortaya bir kalite çıkıyor. Buradaki amaç kötü niyetlilerin hepsinin bu sitemden atmak." Yangınla mücadelede İHA'lar önemli rol oynuyor Pakdemirli, geçen yıl kırılan fidan dikimi rekorunun bu yıl 35 yıl ülkeyle aynı anda yapılacağını söyledi. Orman yangınlarında sahada olmasının en büyük amacının hem teşkilata moral olmak hem de kamuoyuna doğru mesaj vermek olduğunu belirten Pakdemirli, "Hatay yangınında 2 saat sonra kabine varken cumhurbaşkanımız bana 'söndürmenden gelme' dedi.
Kabine - 15.10.2020
Bangladeş'te tecavüzden suçlu bulunan 5 kişiye idam cezası verildi
Karar, Tangail bölgesinde, kadın ve çocuklara yönelik istismar davalarını ele almak için kurulan özel bir mahkeme tarafından alındı. Ülkede son haftalarda işlenen cinsel şiddet saldırılarının ardından başkent Dakka'da ve diğer şehirlerde gösteriler düzenlenmişti. Bangladeş kabinesinin, tecavüz suçuna en ağır cezanın ömür boyu hapisten idama çevrilmesini onayladığı belirtilmişti.
Kabine - 15.10.2020
Son dakika gündem: "Altın pasaportlar" Rum yönetimini sarsmaya devam ediyor
Son dakika haberlerine göre Güney Kıbrıs Rum Yönetiminde (GKRY) suça karışmış kişilerin de yararlandığı "yatırım karşılığı vatandaşlık" diğer ismiyle "altın pasaportlar" programıyla ilgili adı skandallara karışan Rum Meclisi Başkanı Dimitris Şilluris istifa etti.
Kabine - 15.10.2020
Latin Amerika ülkeleriyle diplomatik ilişkilerimizin 70. yılı ve açılım politikamız
Tam 70 yıl önce bugünlerde Türkiye Cumhuriyeti Latin Amerika ülkeleriyle ilişkilerini geliştirmek üzere çok önemli bir girişimde bulunarak o dönem henüz diplomatik münasebetleri bulunmayan 13 bölge ülkesiyle ilişki tesis edilmesi için ilk adımı atmıştı.
Kabine - 14.10.2020
Kovid-19 salgınıyla ilgili dünyada son 24 saatte yaşanan gelişmeleri derleyerek yayımlıyoruz.
Dünya genelinde yeni tip koronavirüs (Kovid-19) vaka sayısı 38 milyon 600 bine, virüs nedeniyle hayatını kaybedenlerin sayısı ise 1 milyon 94 bine yükseldi.
Kabine - 14.10.2020
bekliyor.. İspanya'da Kovid-19 vakaları son 24 saatte 11 bin 970 arttı
İspanya'da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınında son 24 saatte 11 bin 970 yeni vaka tespit edildi.
Kabine - 14.10.2020
Kırgızistan'da Sadır Caparov Başbakanlığındaki kabine Meclisten güvenoyu aldı
Kırgızistan Cumhurbaşkanı Sooronbay Ceenbekov, Sadır Caparov'un Başbakanlığındaki kabinenin Meclisten güvenoyu aldığını bildirdi.
Kabine - 14.10.2020
Son dakika haber! Erdoğan, AK Parti TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu: (1)
Kabine, Merkez Yürütme Kurulu, Merkez Karar ve Yönetim Kurulu, il başkanları gibi rutin toplantıları kesintisiz sürdürdüklerini aktaran Erdoğan, güvenlikten yatırımlara kadar ihtiyaç duyulan her hususta dar veya kapsamlı istişarelerde bulunduklarını söyledi.
Kabine - 14.10.2020
Ekonomik krizdeki İran, Irak'taki 5 milyar doların peşinde
İran Merkez Bankası Başkanı Abdunnasır Himmeti, pazartesi günü Bağdat'a yaptığı ziyaretin başarılı geçtiğini belirterek, "Irak'taki 5 milyar dolardan fazla mali kaynağımızı kullanabileceğimizi ümit ediyorum.
Kabine - 14.10.2020
Ruhani: "18 Ekim'den itibaren istediğimiz ülkeden silah alabiliriz"
İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani, ülkesine yönelik silah ambargosunun18 Ekim'de sona ereceğini belirterek, "Pazar gününden itibaren istediğimiz ülkeye silah satabiliriz, istediğimiz yerden de silah alabiliriz." dedi.
Kabine - 14.10.2020
İran'da Kovid-19 tedbirleri kapsamında 5 büyük kente giriş-çıkış yasağı
İran'da yeni tip koronavirüsle (Kovid-19) mücadele kapsamında aralarında başkent Tahran'ın da bulunduğu beş büyük kente üç gün süreyle giriş-çıkış yasağı getirildi.
Kabine - 14.10.2020
Çevre ve Şehircilik Bakanlığına Van'da bazı alanlarda verilen imar yetkisi 1 yıl uzatıldı
Çevre ve Şehircilik Bakanlığına Van'da depremden sonra verilen, bazı alanlarda imar planları ile her türlü arazi ve arsa düzenlemeleri yapma, yaptırma ve onaylama yetkisi 1 yıl uzatıldı.
Kabine - 13.10.2020
Güney Kıbrıs Rum Yönetimi'nde altın pasaportla yolsuzluk skandalı
Güney Kıbrıs Rum Yönetimi'nde (GKRY) en az 2 milyon Euro yatırım yapanlara vatandaşlık ve AB genelinde vizesiz seyahat hakkı verilmesini sağlayan "altın pasaport" uygulaması yolsuzluk skandalı nedeniyle askıya alınmasına karar verildi.
Kabine - 13.10.2020
Mozambik Sağlık Bakanı Tiago'nun Kovid-19 testi pozitif çıktı
Ülkesinde Kovid-19'la mücadelede en yetkili isim olan Tiago, Mozambik'te şu ana kadar virüse yakalanan ilk kabine üyesi oldu.
Kabine - 13.10.2020
Son dakika... Kırgızistan Cumhurbaşkanı Ceenbekov'dan, Caparov'un Başbakanlık görevine getirilmesine veto
Cumhurbaşkanlığı Basın Merkezi'nden yapılan açıklamaya göre toplumda Caparov'un Başbakanlığı ve kabinesinin meşruiyetinin sorgulandığını gerekçe gösteren Cumhurbaşkanı Ceenbekov, 120 milletvekili bulunan Meclisin oylamasında salt çoğunluğun sağlanmadığı için kararnamenin geri gönderilmesine karar verdi.
Kabine - 13.10.2020
Kıbrıs Rum kesiminde tartışmalı "yatırım karşılığı vatandaşlık" programı iptal edildi
Güney Kıbrıs Rum yönetiminde suça karışmış kişiler de yararlandığı için eleştirilen "yatırım karşılığı vatandaşlık" programı sonlandırıldı.
Kabine - 13.10.2020
Son Dakika | Güney Kıbrıs'ta yatırım karşılığı pasaport şebekesinin başı meclis başkanı çıktı
Son dakika gelişmesine göre GÜNEY Kıbrıs'ta, Meclis Başkanı Dimitris Şilluris ile ana muhalefet AKEL Milletvekili Christakis Tziovanis'in, yatırımcı olduklarını iddia eden iki gazeteciyle, 'Kıbrıs Cumhuriyeti' yani Avrupa Birliği (AB) vatandaşlığı satışında aracı olarak buluşmasına dair ortaya çıkan gizli görüntüler...
Kabine - 13.10.2020
Son dakika haberi: İspanyol hükümetinden Rafael Nadal'a üstün liyakat nişanı
Son dakika spor haberi... İspanya'da azınlık sol koalisyon hükümeti, İspanyol tenisçi Rafael Nadal'a üstün liyakat nişanı verilmesi kararı aldı.
Kabine - 13.10.2020
Pakistan vize kolaylığı uygulamasıyla bir günde 2 binin üzerinde Afgan'a vize verdi
Pakistan'ın Kabil Büyükelçiliği, İslamabad yönetiminin Afganistan vatandaşlarına vize kolaylığı sağlanmasına ilişkin kararının ardından bir günde 2 bin 59 Afgan'a vize çıkardı.
Kabine - 13.10.2020
Kazakistan'da 9 ayda 64,7 milyon ton petrol üretildi
NUR Kazakistan Enerji Bakanı Nurlan Nogayev, yılın 9 ayında ülkede 64,7 milyon ton petrol üretildiğini bildirdi.
Kabine - 13.10.2020
Son dakika: Kazakistan'da Kovid-19'a rağmen reel sektör 9 ayda yüzde 2,2 büyüdü
Edinilen son dakika gelişmesine göre NUR Kazakistan'da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını ve küresel ekonomik krizin etkisine rağmen reel sektörün bu yılın ocak-eylül aylarında yüzde 2,2 büyüdüğü bildirildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Kabine Haberleri | Kabine Haber - Haberler - Kabine haberleri, son dakika kabine haber ve gelişmeleri burada. Son dakika haberi... GÜNDEM ÖZETİNE.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 20.10.2020 03:42:48. #1.15#
title