Hüseyin Yücel Haberleri

Hüseyin Yücel haber, Hüseyin Yücel son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hüseyin Yücel 28.7.2020
Son dakika haberleri: Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi, AA Spor Masası'na konuk oldu: (4)
Eski yönetici Hüseyin Yücel'in "Her yönetici 1 milyon versin, sıkıntı çözülür" şeklinde açıklamasına değinen Ahmet Nur Çebi, "Sayın başkanın telefon açıp yüzüne karşı söyledim.
Hüseyin Yücel 2.7.2020
SEY Vakfı, asgari ücretli 20 ailenin çocuğuna burs verecek
"Eğitimde fırsat eşitliğini el birliğiyle başarabiliriz" Açıklamada görüşlerine yer verilen SEY Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Yücel, bursu eğitimde fırsat eşitliği sağlamak amacıyla vereceklerini bildirdi.
Hüseyin Yücel 31.3.2020
Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları 2 bin yeni öğretmen ve personel kadrosu açacak
Bahçeşehir Koleji ve Uğur Okulları İcra Kurulu Başkanı Hüseyin Yücel, "Önümüzdeki dönemde, eğitim ve öğretime başlaması için halihazırda çalışmaları yapılan 15 yeni okul yatırımımızı hız kesmeden sürdürerek, planladığımız gibi okullarımızı 2020-2021 döneminde faaliyete geçireceğiz.
Hüseyin Yücel 4.3.2020
Suriyelilerden Bahar Kalkanı Harekatı'na destek
"Mazlum milletlerin haklarını korumak için nice şehitler veren ve adalet için mücadele eden Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ı kendilerine lider seçen Türkiye'nin yürekli ve ferasetli halkına muhabbetlerimizi bildiriyoruz." diyen İsmail, şunları kaydetti: "Arap devletlerin yanı sıra Müslüman devletlerin büyük çoğunluğu mazlum Suriye halkına sırtını döndüğü halde; Türkiye halkı onlara kapılarını açmış, onları bağrına basarak acılarına ortak olmuştur. Savaşın başladığı günden bu yana Suriyelileri kendi kardeşleri bilmiş ve yardımlarını hiçbir zaman esirgememişlerdir. Bizler, Müslüman Türkiye halkının kardeşliğini Avrupa'nın sözüm ona medeniyetine değişmeyeceğimizi buradan tüm dünyaya ilan ediyoruz. Suriyeliler olarak Türkiye ve halkına minnet duygumuzun ilelebet baki kalacağını buradan duyururken, Suriye'deki zulmün ortadan kaldırılması ve kendi topraklarımıza dönüp orada emniyet içinde yaşama şansına kavuşmayı yüce Allah'tan umut ediyoruz. Allah'ın izniyle Suriye'deki zulüm sistemi çökecek. Hak yerini bulacak. İnşallah büyük bir zaferden sonra mazlum Suriye halkı kendi topraklarına kavuşacak." Eğitim-Bir-Sen Midyat Temsilcisi Hüseyin Yücel ve Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Midyat Temsilcisi Ahmet Aygün de basın açıklamasına destek verdi.
Hüseyin Yücel: Edirne'den kısa kısaHüseyin Yücel 17.2.2020
Hüseyin Yücel 23.1.2020
Bahçeşehir Üniversitesi geleceğin eğitim teknolojilerini Londra'da tanıttı
Lise öğrencilerinin başarısı Uzak Doğu'ya örnek oldu Fuarla ilgili AA muhabirine açıklamalarda bulunan Bahçeşehir Koleji İcra Kurulu Başkanı Hüseyin Yücel, "Bu fuarı 10-15 yıldır yakından takip ediyorduk.
Hüseyin Yücel 29.12.2019
CHP Hanönü İlçe Başkanlığı Olağan Kongresi yapıldı
Mevcut ilçe başkanı Çetin Metin Karakoç'un tek listeyle girdiği kongrede yeni Yönetim Kurulu belirlendi. Yönetim Kurulunda Mustafa Karakoç, Satılmış Hasgül, Hüseyin Yücel, Cevat Özkan, Hasan Özcan, Hasan Gülmez, Gönül Gökırmak, Selahattin Özcan, İbrahim Erol ve Arif Çamlı yer aldı.
Hüseyin Yücel 19.12.2019
Hanönü'de "İlçe Halk Toplantısı" yapıldı
Vakıfgeymene Mahalle Muhtarı Hüseyin Yücel ise mahallelerinin maden sahası alanından gelen gürültü ve tozlardan dolayı vatandaşların ve hayvanların olumsuz etkilendiğini söyledi.
Hüseyin Yücel 20.10.2019
Beşiktaş'ın yeni başkanı Çebi'ye tebrik mesajları
HÜSEYİN YÜCEL DE TEBRİK ETTİ Ayrıca başkan adayı Serdal Adalı'nın listesinde yer alan Hüseyin Yücel de seçimin ardından Ahmet Nur Çebi'yi tebrik etti.
Hüseyin Yücel 20.10.2019
Beşiktaş Kulübünün kongresi başladı
Beşiktaş Kulübünde yeni başkan ve yönetim kurulunun belirleneceği olağanüstü seçimli genel kurul toplantısı başladı.
Hüseyin Yücel: Serdal Adalı yönetimini tanıttıHüseyin Yücel 19.10.2019
Hüseyin Yücel: Beşiktaş'tan altyapı hamlesi!Hüseyin Yücel 19.10.2019
Hüseyin Yücel 19.10.2019
Beşiktaş'ta başkan adayı Serdal Adalı listesini tanıttı
Serdal Adalı'nın yönetim kurulu listesi şu şekilde: Emin Önal, Hüseyin Yücel, Ahmet Selçuk Sert, Doğan Küçükemre, Ahmet Akçelik, Hicabi Gökdereli, Yücel Biçer, Melih Aydoğdu, Süha Taşpolatoğlu, Kemal Çiloğlu, Erdal Karacan, Ahmet Oğuz Uçanlar, Uğur Fora.
Hüseyin Yücel 19.10.2019
Beşiktaş Kulübünde kongreye doğru
Başkan adayı Serdal Adalı, şunları kaydetti: "Beşiktaş, camiasıyla, genel kuruluyla, büyük taraftarıyla, umutsuzluğa, acı reçetelere değil, kupalara, şampiyonluklara layıktır. İş dünyasının çeşitli kollarında başarılarını ispatlamış, temsilcisi oldukları markaları ve oluşumları, sürekli olarak ileriye taşımış yeni arkadaşlarımız ile daha önce Beşiktaş'a yaptıkları hizmetler bütün camia tarafından takdir edilen, yöneticilik yapmış arkadaşları bir araya getirerek, Beşiktaş için çok başarılı işlere imza atacağımızı düşünüyoruz." Serdal Adalı'nın yönetim kurulu asıl üye listesinde Emin Önal, Hüseyin Yücel, Doğan Küçükemre, Ahmet Selçuk Sert, Ahmet Akçelik, Hicabi Gökdereli, Yücel Biçer, Melih Aydoğdu; yedek üye listesinde ise Süha Taşpolatoğlu, Kemal Çiloğlu, Erdal Karacan, Ahmet Oğuz Uçanlar, Uğur Fora bulunuyor.
Hüseyin Yücel 19.10.2019
Beşiktaş'tan altyapı hamlesi!
Beşiktaş'ta başkan adaylarından Serdal Adalı'nın yönetim kurulu listesinde bulunan Hüseyin Yücel, siyah-beyazlı kulübün altyapısı için Manchester United'ın eski genel müdürü Micheal John Eireannach ile işbirliği yapacaklarını ve Avrupa'da futbol akademileri kuracaklarını müjdeledi.
Hüseyin Yücel: Beşiktaş'tan altyapı hamlesi!Hüseyin Yücel 19.10.2019
Hüseyin Yücel: Beşiktaş'ta kongreye doğruHüseyin Yücel 17.10.2019
Hüseyin Yücel 17.10.2019
Beşiktaş'ta kongreye doğru
Beşiktaş Kulübünün 20 Ekim Pazar günü yapacağı olağanüstü seçimli genel kurulunda aday olan üç başkan adayı, yönetim kurulu listelerini divan kurulu başkanlığına teslim etti.
Şu an buradasınız: Hüseyin Yücel Haberleri | Hüseyin Yücel Kimdir - Haberler - Hüseyin Yücel haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hüseyin Yücel kimdir, hayatı ve biyografisi. Son dakika haberleri: Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi, AA Spor Masası'na konuk
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 28.7.2020 21:28:17. #1.14#
title