Hüseyin Yücel Haberleri

Hüseyin Yücel haber, Hüseyin Yücel son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hüseyin Yücel - 15.12.2020
Foseptikte yaşamını yitiren belediye çalışanı, zehirlenenlerin yardımına koşmuş (3)
TUTUKLANDIDenizli'nin Pamukkale ilçesinde, dün foseptikte biriken suyun tahliyesi sırasında pompa egzozundan çıkan gazdan zehirlenerek 3 işçinin hayatını kaybettiği olayla ilgili gözaltına alınan atış poligonu inşaatının sahibi Ali Eyili ile şantiye şefi Hüseyin Yücel, emniyetteki...
Hüseyin Yücel - 12.11.2020
SPK haftalık bülteni
Sarkuysan Elektrolitik Bakır Sanayi ve Ticaret A pay piyasasında 16 Ocak 2020 - 28 Ocak 2020 döneminde gerçekleştirilen işlemler ile ilgili olarak yapılan inceleme sonucunda Serkan Uzun adlı kişiye 152 bin 845,46 lira, Menderes Tekstil Sanayi ve Ticaret pay piyasasında 7 Ocak 2020 – 20 Ocak 2020 döneminde gerçekleştirilen işlemler ile ilgili olarak yapılan inceleme sonucunda Hüseyin Aykut Güven adlı kişiye toplam 11 milyon 380 bin 656,28 lira, Hüseyin Yücel adlı kişiye 46 bin 958 lira idari para cezası uygulanmasına karar veren SPK, 6362 sayılı Sermaye Piyasası Kanunu ve ilgili mevzuat kapsamında yapılan incelemeler sonucunda Önder Tavukçuoğlu adlı şahıs hakkında suç duyurusunda bulunulmasını kararlaştırdı.
Hüseyin Yücel - 02.10.2020
Rıdvan Dilmen, "Olimpiyatlar için bahanemiz kalmadı"
Eski Fenerbahçeli oyuncu ve futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen, Bahçeşehir Üniversitesi tarafından düzenlenen 'Spor Aracılığıyla Çeşitlilik ve Kapsayıcılık' isimli zoom toplantısına katıldı. Online toplantıya Dilmen'in yanı sıra, Birleşmiş Milletler Eğitim ve Araştırma Enstitüsü Sosyal Gelişim Programı Direktörü Mr. Alex Mejia, İspanyol Olimpiyat Komitesi Pazarlama ve Sürdürülebilirlik Direktörü Mr. Manuel Parga, Uluslararası Spor Güvenliği Merkezi İcra Kurulu Başkanı Mr. Massimiliano Montanari, Bahçeşehir Koleji ve Uğur Okulları İcra Kurulu Başkanı Hüseyin Yücel, BAU Global Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Köse ve Türkiye Tenis Federasyonu Koordinatörü Dr.
Hüseyin Yücel - 21.09.2020
Bahçeşehir Koleji'nden bilgisayar kampanyasına büyük destek
Bahçeşehir Koleji İcra Kurulu Başkanı Hüseyin Yücel, özel bir TV kanalında düzenlenen "Haydi Şimdi" dizüstü bilgisayar kampanyasına, kolej adına 1 milyon TL'lik bağış yaptı.
Hüseyin Yücel - 18.08.2020
Bahçeşehir Koleji'nin yerli görüntülü konuşma platformu SeeMeet tanıtıldı
Açıklamada görüşlerine yer verilen Bahçeşehir Koleji İcra Kurulu Başkanı Hüseyin Yücel, eğitimde dijitalleşmeye 12 yıldan bu yana yatırım yaptıklarını belirterek, 5 yıldır da Metodbox uygulaması üzerinde çalıştıklarını kaydetti.
Hüseyin Yücel - 28.07.2020
Son dakika haberleri: Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi, AA Spor Masası'na konuk oldu: (4)
Eski yönetici Hüseyin Yücel'in "Her yönetici 1 milyon versin, sıkıntı çözülür" şeklinde açıklamasına değinen Ahmet Nur Çebi, "Sayın başkanın telefon açıp yüzüne karşı söyledim.
Hüseyin Yücel - 02.07.2020
SEY Vakfı, asgari ücretli 20 ailenin çocuğuna burs verecek
"Eğitimde fırsat eşitliğini el birliğiyle başarabiliriz" Açıklamada görüşlerine yer verilen SEY Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Yücel, bursu eğitimde fırsat eşitliği sağlamak amacıyla vereceklerini bildirdi.
Hüseyin Yücel - 31.03.2020
Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları 2 bin yeni öğretmen ve personel kadrosu açacak
Bahçeşehir Koleji ve Uğur Okulları İcra Kurulu Başkanı Hüseyin Yücel, "Önümüzdeki dönemde, eğitim ve öğretime başlaması için halihazırda çalışmaları yapılan 15 yeni okul yatırımımızı hız kesmeden sürdürerek, planladığımız gibi okullarımızı 2020-2021 döneminde faaliyete geçireceğiz.
Hüseyin Yücel - 04.03.2020
Suriyelilerden Bahar Kalkanı Harekatı'na destek
"Mazlum milletlerin haklarını korumak için nice şehitler veren ve adalet için mücadele eden Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ı kendilerine lider seçen Türkiye'nin yürekli ve ferasetli halkına muhabbetlerimizi bildiriyoruz." diyen İsmail, şunları kaydetti: "Arap devletlerin yanı sıra Müslüman devletlerin büyük çoğunluğu mazlum Suriye halkına sırtını döndüğü halde; Türkiye halkı onlara kapılarını açmış, onları bağrına basarak acılarına ortak olmuştur. Savaşın başladığı günden bu yana Suriyelileri kendi kardeşleri bilmiş ve yardımlarını hiçbir zaman esirgememişlerdir. Bizler, Müslüman Türkiye halkının kardeşliğini Avrupa'nın sözüm ona medeniyetine değişmeyeceğimizi buradan tüm dünyaya ilan ediyoruz. Suriyeliler olarak Türkiye ve halkına minnet duygumuzun ilelebet baki kalacağını buradan duyururken, Suriye'deki zulmün ortadan kaldırılması ve kendi topraklarımıza dönüp orada emniyet içinde yaşama şansına kavuşmayı yüce Allah'tan umut ediyoruz. Allah'ın izniyle Suriye'deki zulüm sistemi çökecek. Hak yerini bulacak. İnşallah büyük bir zaferden sonra mazlum Suriye halkı kendi topraklarına kavuşacak." Eğitim-Bir-Sen Midyat Temsilcisi Hüseyin Yücel ve Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Midyat Temsilcisi Ahmet Aygün de basın açıklamasına destek verdi.
Hüseyin Yücel - 23.01.2020
Bahçeşehir Üniversitesi geleceğin eğitim teknolojilerini Londra'da tanıttı
Lise öğrencilerinin başarısı Uzak Doğu'ya örnek oldu Fuarla ilgili AA muhabirine açıklamalarda bulunan Bahçeşehir Koleji İcra Kurulu Başkanı Hüseyin Yücel, "Bu fuarı 10-15 yıldır yakından takip ediyorduk.
Hüseyin Yücel - 29.12.2019
CHP Hanönü İlçe Başkanlığı Olağan Kongresi yapıldı
Mevcut ilçe başkanı Çetin Metin Karakoç'un tek listeyle girdiği kongrede yeni Yönetim Kurulu belirlendi. Yönetim Kurulunda Mustafa Karakoç, Satılmış Hasgül, Hüseyin Yücel, Cevat Özkan, Hasan Özcan, Hasan Gülmez, Gönül Gökırmak, Selahattin Özcan, İbrahim Erol ve Arif Çamlı yer aldı.
Hüseyin Yücel - 19.12.2019
Hanönü'de "İlçe Halk Toplantısı" yapıldı
Vakıfgeymene Mahalle Muhtarı Hüseyin Yücel ise mahallelerinin maden sahası alanından gelen gürültü ve tozlardan dolayı vatandaşların ve hayvanların olumsuz etkilendiğini söyledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Hüseyin Yücel Haberleri | Hüseyin Yücel Kimdir - Haberler - Hüseyin Yücel haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hüseyin Yücel kimdir, hayatı ve biyografisi. Son dakika haber: 3 işçinin öldüğü fosseptik faciasında inşaat sahibi ve şantiye şefi
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 24.1.2021 03:30:31. #1.14#
title