Hidroelektrik Santrali Haberleri

Hidroelektrik Santrali haber, Hidroelektrik Santrali son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hidroelektrik Santrali - 10.10.2021
CHP'li Torun'dan Topçam HES'in özelleştirilmesine ilişkin açıklama Açıklaması
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ordu Milletvekili Seyit Torun, Topçam Barajı ve Hidroelektrik Santrali'nin (HES) özelleştirilmesini eleştirerek, "Barajın satış maliyeti halkın sırtına yüklenecek.
Hidroelektrik Santrali - 02.10.2021
Elektrik santrallerine 187 milyon liralık kapasite mekanizması desteği
Ödeme yapılacak santraller arasında 15 yerli kömür yakıtlı termik santral, 4 yerli ve ithal kömür yakıtlı termik santral, 17 doğal gaz yakıtlı elektrik santrali ve 8 hidroelektrik santrali bulunuyor.
Hidroelektrik Santrali - 02.10.2021
Çamlıca 1 Hidroelektrik Santrali'nin özelleştirme ihalesi onaylandı
Çamlıca 1 Hidroelektrik Santrali (HES) ile bu santral tarafından kullanılan taşınmazların özelleştirilmesi ihalesi onaylandı.
Hidroelektrik Santrali - 30.09.2021
Topçam HES'in özelleştirme ihalesi gerçekleştirildi
Topçam Hidroelektrik Santrali'nin (HES) özelleştirme ihalesinde en yüksek teklifi, Bilgin Güç Santralleri Enerji Üretim AŞÖzelleştirme İdaresi Başkanlığından yapılan duyuruya göre, özelleştirme kapsam ve programında bulunan Elektrik Üretim AŞ adına kayıtlı, Topçam HES ile bu santral...
Hidroelektrik Santrali - 24.09.2021
Aydem Yenilenebilir Enerji, Akköprü HES'i 49 yıllığına işletecek
Aydem Aydem Yenilenebilir Enerji, Özelleştirme İdaresi Başkanlığı tarafından yapılan ihalede 605 milyon lira ile en yüksek teklifi vererek bünyesine kattığı Akköprü Hidroelektrik Santrali'ni (HES) 49 yıllığına işletecek.
Hidroelektrik Santrali - 23.09.2021
Akköprü HES'in özelleştirme ihalesi gerçekleştirildi
Akköprü Hidroelektrik Santrali'nin (HES) özelleştirme ihalesinde en yüksek teklifi, Aydem Yenilenebilir Enerji AŞ sundu.
Hidroelektrik Santrali - 23.09.2021
Girlevik 2 - Mercan Hidroelektrik Santrali özelleştirilecek
Hazine ve Maliye Bakanlığı Özelleştirme İdaresi Başkanlığı (ÖİB) tarafından Denizli'deki Girlevik 2 - Mercan Hidroelektrik Santrali ve bu santral tarafından kullanılan taşınmazlar "işletme hakkının verilmesi" yöntemiyle özelleştirilecek.
Hidroelektrik Santrali - 23.09.2021
Dar vadinin gizli hazinesinde çalışmalar gece gündüz devam ediyor
Artvin'de, Çoruh Nehri üzerinde yapımı süren ve 275 metre gövde yüksekliği ile Türkiye'nin en yüksek, dünyanın ise 'çift eğrilikli ince kemer baraj tipi' kategorisinde 3'üncü en yüksek barajı olacak Yusufeli Barajı ve Hidroelektrik Santrali inşaatı gece dümdüz devam diyor.
Hidroelektrik Santrali - 16.09.2021
Zimbabve, Mozambik ve Zambiya'dan elektrik ithalatını artırmayı planlıyor
Ulusal elektrik tedarikçisi Zimbabwe Elektrik İletim ve Dağıtım Şirketi'ne (ZETDC) göre, Zambezi Nehri'nde bulunan Kariba Hidroelektrik Santrali'ndeki bakım çalışmaları, Hwange Termik Santrali'ndeki kısıtlamalar ve sınırlı enerji ithalatı, elektrik sıkıntısının temelini oluşturuyor.
Hidroelektrik Santrali - 11.09.2021
Çal Hidroelektrik Santrali özelleştirilecek
Özelleştirme İdaresi Başkanlığı (ÖİB), Çal Hidroelektrik Santrali'nin işletme hakkının verilmesi yöntemi ile özelleştirilmesi için ihaleye çıkacak.
Hidroelektrik Santrali - 05.09.2021
Haftanın tarihine bakış
1974- Keban Baraj ve Hidroelektrik Santrali açıldı.
Hidroelektrik Santrali - 04.09.2021
Özelleştirme kapsamındaki Tortum HES ve bazı taşınmazların satışı onaylandı
Özelleştirme İdaresi Başkanlığı ihale komisyonunun, özelleştirme kapsam ve programında bulunan Tortum Hidroelektrik Santrali (HES) ve çeşitli illerdeki taşınmazların satışına ilişkin kararları onaylandı.
Hidroelektrik Santrali - 22.08.2021
Haftanın tarihine bakış
1974- Keban Barajı ve Hidroelektrik Santrali'nde elektrik üretilmeye başlandı.
Hidroelektrik Santrali - 20.08.2021
Son dakika haber | Erzurum'da iki hafta önce sele kapılan işçiyi arama çalışmaları sürüyor
Çamlıkaya Mahallesi'nde selin bastığı yapımı süren Hidroelektrik Santrali (HES) tünelinde çalışırken kaybolan işçi Mustafa Aksöyek'i (39) bulmak için jandarma, itfaiye, İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD) ekiplerince başlatılan arama çalışmaları, bölgede etkili olan yağış ve olumsuz hava koşulları nedeniyle zaman zaman kesintiye uğrasa da devam ediyor.
Hidroelektrik Santrali - 17.08.2021
Erzurum'da 12 gün önce sele kapılan işçiyi arama çalışmaları sürüyor
Çamlıkaya Mahallesi'nde selin bastığı yapımı süren Hidroelektrik Santrali (HES) tünelinde çalışırken kaybolan işçi Mustafa Aksöyek'i (39) bulmak için jandarma, itfaiye, İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD) ekiplerince başlatılan arama çalışmaları, bölgede etkili olan yağış ve olumsuz hava koşulları nedeniyle zaman zaman kesintiye uğrasa da devam ediyor.
Hidroelektrik Santrali - 13.08.2021
DSİ'den 'HES' açıklaması
DEVLET Su İşleri Genel Müdürlüğü'nce (DSİ), Kastamonu'nun Bozkurt ilçesindeki 'Ebru Hidroelektrik Santrali (HES)' ile 'Aybige HES'in patlayarak ya da kapaklarının açılması suretiyle taşkına sebep olduğu iddiasının gerçeği yansıtmadığı bildirildi.
Hidroelektrik Santrali - 13.08.2021
Erzurum'da 8 gün önce sele kapılan işçiyi arama çalışmaları sürüyor
Çamlıkaya Mahallesi'nde 8 gün önce akşam saatlerinde etkili olan sağanakta, bölgede yapımı devam eden Hidroelektrik Santrali (HES) tünelinde çalışan Mustafa Aksöyek (39) sele kapıldı.
Hidroelektrik Santrali - 13.08.2021
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Kastamonu'nun Bozkurt ilçesindeki sel bölgesinde konuştu: (3)
HES patladığı yönündeki iddialara yanıt veren Soylu, "Bu tip sel afeti olduğunda hemen bir değerlendirme yapılıyor. Eğer orada herhangi bir hidroelektrik santrali varsa hemen 'HES patladı' deniliyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Hidroelektrik Santrali Haberleri | Hidroelektrik Santrali Haber - Haberler - Hidroelektrik Santrali haberleri, son dakika hidroelektrik santrali haber ve gelişmeleri burada. Akşener, İYİ Parti TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu Açıklaması.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 18.10.2021 00:25:43. #1.16#

title