Foça Haberleri

Foça haber, Foça son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Foça - 29.11.2021
İzmir'de fırtına nedeniyle 33 ağaç devrildi
Açıklamada, şu bilgilere yer verildi: "Kent genelinde 33 ağaç devrildi. Menderes, Tire, Karaburun ve Foça'da birer çatı uçtu.
Foça - 28.11.2021
Hepsiemlak, "Türkiye'nin en pahalı il ve ilçeleri"ni açıkladı
İstanbul'un Bakırköy, Kadıköy, Beykoz ve Adalar ilçelerinde fiyatlar 17 bin ila 14 bin lira arasında değişirken, İzmir'in Urla ve Foça ilçelerinde satılık konutlar ortalama 12 bin lira üzerinden alıcı buldu.
Foça - 27.11.2021
Namaz çıkışı yol kenarında ölü bulundu
İzmir'in Foça ilçesinde namazını kıldıktan sonra camiden dönen bir kişi, yol kenarında ölü bulundu.
Foça - 26.11.2021
Son dakika politika: Cumhurbaşkanı Erdoğan, deprem konutları teslim töreninde konuştu: (2)
Erdoğan, Adnan Menderes Havalimanı'nı yenilediklerini, Çeşme yat limanını hizmete sunduklarını, Yeni Foça yat limanının yapımının sürdüğünü dile getirdi.
Foça - 26.11.2021
Meteoroloji'den İzmir için kuvvetli yağış uyarısı
METEOROLOJİ 2'nci Bölge Müdürlüğü'nce İzmir'de akşam saatlerinde kuvvetli ve gök gürültülü yağmur beklendiği belirtilerek, sel ve su baskınlarına karşı uyarı yapıldı.  Meteoroloji Genel Müdürlüğü 2'nci Bölge Müdürlüğü'nün açıklamasında; kuzey ilçelerde (Dikili, Bergama, Aliağa, Foça, Karaburun) kuvvetli ve gök gürültülü yağışın etkili olacağı belirtildi.
Foça - 26.11.2021
Damızlık Koyun Üretim Merkezi Aliağa'da Hayata Geçiyor
TARIM VE ORMAN BAKANI DR. BEKİR PAKDEMİRLİ: "TÜM KÜÇÜKBAŞ YETİŞTİRİCİLERİNİN PROJEDEN YARARLANMASINI HEDEFLİYORUZ" Aliağa'da hayata geçirilecek 'Damızlık Koyun Üretim Merkezi' projesinin ülkede ve bölgede küçükbaş hayvancılığın gelişimine önemli katkılar sağlayacağını belirten Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli ise şunları söyledi: "Proje ile küçükbaş hayvan üreticilerimize et ve süt verimi yüksek damızlık küçükbaş hayvan temini için önemli bir adım atıyoruz. İlk etapta yaklaşık 2 milyon lira yatırımla başlanacak proje, tam kapasiteye ulaştığında 5 bin küçükbaşı bünyesinde barındıracak. Bu sayede; kayıtlı, pedigrili ve kaliteli damızlık değeri yüksek koç ve koyunlar yetiştirilerek bölge yetiştiricisinin hizmetine sunulacak. Öncelikle Bakırçay havzasında yer alan Aliağa, Menemen, Foça, Bergama, Dikili, Kınık İlçesi koyun yetiştiricileri başta olmak üzere İzmir'in tüm küçükbaş yetiştiricilerinin projeden yararlanmasını hedefliyoruz.
Foça - 24.11.2021
Hepsiemlak, Ekim 2021 emlak endeksini açıkladı
İzmir, satılık konut piyasasındaki hareketliliğini bu yıl içinde de korumaya devam etti. Fiyatı en çok artan ilçelerin başında Foça, Dikili, Seferihisar, Urla ve Menderes geldi.
Foça - 18.11.2021
İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü 'Minikler FeTeMM'le Buluşuyor Bilim Şenliği' Başlıyor
2018 yılında yürütülen 'Minikler STEM'le Buluşuyor'un devamı olan proje, 22 Kasım-16 Aralık tarihleri arasında Selçuk, Urla, Aliağa, Menderes, Foça, Seferihisar, Ödemiş, Torbalı, Tire, Menemen ilçelerinde gerçekleştirilecek.
Foça - 12.11.2021
CHP'li Foça Belediye Başkanı ve 53 sanığın yargılandığı çete davası ertelendi
Elebaşılığını Binali Camgöz'ün yaptığı iddia edilen suç örgütüne yönelik dosya ile Foça Belediye Başkanı Fatih Gürbüz'ün "Silahla kasten yaralamaya azmettirme" iddiasına ilişkin dosyanın birleştirildiği ve 12'si tutuklu 54 sanığın yargılandığı davanın duruşması görüldü.
title