FATMA AKSAL HABERLERİ

Fatma Aksal haber, Fatma Aksal son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Fatma Aksal

Fatma Aksal

Doğum Yeri Edirne / Türkiye
Doğum Tarihi 3.1.1965 - ...

Fatma Aksal Kimdir ?

1965 yılında Keşan’da doğdu. 1986 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Ekonomi Bölümünden mezun oldu. MEB Yurtdışı Eğitim Bursu ile Amerika Birleşik Devletleri Michigan State Üniversitesinde yüksek lisans, Virginia Tech Üniversitesinde Ekonomi alanında doktora yaptı. Virginia Tech Universitesinde Makroekonomi ve Mikroekonomi dersleri verdi.
Biyografinin devamı için tıklayın
Fatma Aksal - 15.01.2021
TBMM Başkanı Mustafa Şentop'tan "aşı" açıklaması Açıklaması
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, kendisinin ve siyasi parti genel başkanlarının aşı olmasının faydalı olacağını vurgulayan Şentop, şöyle devam etti: "Aşı konusunda sadece Türkiye'de değil bütün dünyada uyandırılmaya çalışılan biraz kafa karışıklıkları, tereddütler var, bunlar aslında doğru değil. Hem uzmanlarımız bunu açıklıyorlar, yapılan bütün çalışmalar gösteriyor ki koruyuculuk bakımından, salgının etkisini azaltma bakımından büyük faydaları olduğuna dair tespitler var. Çok az bir fayda olmuş olsa bile bunu bile dikkate almamız lazım. Bütün dünyada yaşanan salgının etkilerini hepimiz görüyoruz, (aşının) faydalı olduğu konusunda hiçbir tereddüt yok. Ha bu az mıdır, çok mudur onu zaman içerisinde göreceğiz. Zararı var mı? 'Zararı yok diyor' uzmanlarımız, doktorlarımız da söylüyor. Bunu bizzat fiilen göstermek için herkes bu konuda adım atmalı. Vatandaşlarımızı bu konuda yönlendirme, teşvik için bunun faydası olacağını düşünüyorum." "Keşan bizim memleketimiz" Şentop, bir gazetecinin sorusu üzerine, Tekirdağlı olduğunu belirterek şunları kaydetti: "Trakya'da Tekirdağ, Edirne, Malkara, Keşan farkları yok, biz hepimiz Trakya'nın çocuğuyuz. Zaman zaman Edirne'ye gidiyoruz. Keşan'a da uzun zamandır planlamamız vardı gelmek için, ama salgın şartları biraz ertelememize sebebiyet verdi ama bu süreç de devam ediyor. Dolayısıyla bitmesini beklemek bizi geciktirecek diye geldim. Keşan'ımızı gezdik, başkanımızdan bilgi aldık projeleriyle ilgili, yaptığı çalışmalarla ilgili... Yapabileceğimiz, bir katkımız olursa bunları tabii ki hep beraber takip edeceğiz, elimizden geleni yapacağız. Keşan bizim memleketimiz." Cuma namazını Hersekzade Ahmet Paşa Camisi'nde kılan Şentop'un ziyaretlerinde, TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu Başkanı ve AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, Edirne Valisi Ekrem Canalp, Keşan Kaymakamı Cemalettin Yılmaz, Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, Havsa Belediye Başkanı Aydın Balkan, Edirne Emniyet Müdürü Ali Kemal Kurt, AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba ve AK Parti Keşan İlçe Başkanı Gürcan Kılınç da yer aldı.
Fatma Aksal - 15.01.2021
TBMM Başkanı Şentop: Aşının faydalı olduğu konusunda hiçbir tereddüt yok
TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Edirne'nin Keşan ilçesinde belediye tarafından yapımı gerçekleştirilen Keşan Kent Müzesi ile Artı Çarşı ve Kunduracılar Çarşısı'nda incelemelerde bulundu.  Mustafa Şentop'a ziyareti sırasında AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, Edirne Valisi Ekrem Canalp, Kaymakam Cemalettin Uslu, Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba ile kurum amirleri ve partililer eşlik etti.
Fatma Aksal - 31.12.2020
Edirne'de sokak kedileri "konak" sahibi oldu
Gerçekleştirilen çalışmayı TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu (KEFEK) Başkanı ve AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal ile yerinde inceleyen Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, sokak kedileri için sıcak bir yuva oluşturduklarını belirtti.
Fatma Aksal - 30.12.2020
TBMM KEFEK Başkanı Aksal: "CHP teşkilatlarında tacize uğradıklarını iddia eden kişilerden komisyonumuza başvurular oldu"
TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu (KEFEK) Başkanı ve AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, CHP teşkilatlarında tacize uğradıklarını iddia eden kişilerin KEFEK'e başvurduğunu bildirdi.
Fatma Aksal - 25.12.2020
Son dakika haberleri... Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Karaismailoğulu, AK Parti Edirne İl Teşkilatı'nda konuştu Açıklaması
Bakan Karaismailoğlu çeşitli ziyaret, açılış ve inceleme programları kapsamında geldiği Edirne'de, valilikte Vali Ekrem Canalp, AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, Belediye Başkanı Recep Gürkan, AK Parti İl Başkanı Belgin İba ve diğer ilgililerce karşılandı.
Fatma Aksal - 21.12.2020
TBMM KEFEK Başkanı Aksal, Edirne Valisi Canalp'i ziyaret etti
TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu (KEFEK) Başkanı, AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, Edirne Valisi Ekrem Canalp'i ziyaret etti.
Fatma Aksal - 16.12.2020
TÜ'de "Pandemide Kadın Olmak" paneli düzenlendi
TÜ Rektörü Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu moderatörlüğünde gerçekleşen panelde, TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu (KEFEK) Başkanı, AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, TÜRGEV Yönetim Kurulu Başkanı Dr.
Fatma Aksal - 16.12.2020
TBMM KEFEK Başkanı Aksal, "Pandemide Kadın Olmak" paneline katıldı Açıklaması
TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu (KEFEK) Başkanı, AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) döneminde dünyada kadına yönelik şiddet artarken, Türkiye'de alınan önlemler ve yapılan çalışmalar sayesinde kadına yönelik şiddet olaylarında azalma...
Fatma Aksal - 14.12.2020
TÜ'de "Pandemide Kadın Olmak" paneli düzenlenecek
TÜ Rektörü Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu moderatörlüğünde gerçekleşecek panele, TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu (KEFEK) Başkanı, AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, TÜRGEV Yönetim Kurulu Başkanı Dr.
Fatma Aksal - 12.12.2020
AK Parti Edirne İl Başkanı İba: "Ankara ziyaretlerimizden elimiz boş dönmüyoruz"
AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal ve teşkilat üyeleriyle Ankara'da bakanlıklarda ziyaretler gerçekleştirdiklerini belirten İba, şöyle devam etti: "Talep ve önerileri iletiyoruz.
Fatma Aksal - 10.12.2020
Edirne'de kurulacak OSB'nin bölgenin "gıda üretim üssü" olması hedefleniyor
TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu (KEFEK) Başkanı, AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, AA muhabirine, Türkiye'nin tarımsal üretimde dünyada 7'nci, gıda üretiminde 26'ncı sırada olduğunu söyledi.
Fatma Aksal - 10.12.2020
Edirne heyeti, TBMM Başkanı Şentop'u ziyaret etti
TBMM KEFEK Başkanı, AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, AK Parti Edirne İl Başkanı Belgi İba ve beraberindeki heyet, TBMM Başkanı Prof. Dr. Mustafa Şentop'u ziyaret etti.
Fatma Aksal - 09.12.2020
Son dakika haberleri... Adalet, Hazine ve Maliye ile Milli Savunma bakanlıklarının bütçe görüşmeleri TBMM Genel Kurulunda
AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, Özelleştirme İdaresi Başkanlığı bütçesin üzerinde bilgi verdi.
Fatma Aksal - 09.12.2020
KEFEK üyelerinden "5 Aralık Kadın Hakları Günü" açıklaması
TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu (KEFEK) Başkanı ve Edirne Milletvekili Fatma Aksal, "Kadının siyasal hayatta eşit temsili tüm dünyada olduğu gibi ülkemizin de üzerine eğilmesi gereken önemli konulardan bir tanesidir.
Fatma Aksal - 05.12.2020
TBMM KEFEK Başkanı Aksal, Edirne-Kırklareli arasındaki bölünmüş yol çalışmalarını inceledi
TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu (KEFEK) Başkanı, AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal ve Karayolları 1. Bölge Müdürü Turgay Çolak, Edirne-Kırklareli arasındaki bölünmüş yol çalışmalarını inceledi.
Fatma Aksal - 01.12.2020
TBMM Genel Kurulu toplandı
AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, kadına seçme ve seçilme hakkı tanınmasının yıl dönümü dolayısıyla yaptığı konuşmada, 5 Aralık 1934'te kadınların seçme ve seçilme hakkına sahip olduğunu, kadın bir milletvekili olarak Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü saygı ile andığını belirtti.
Fatma Aksal - 28.11.2020
UNESCO Dünya Mirası Geçici Listesi'nde bulunan Uzunköprü onarıma alınacak
AK Parti Edirne İl Başkanlığından yapılan açıklamada, AK Parti Edirne Milletvekili ve TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu Başkanı Fatma Aksal ve AK Parti İl Başkanı Belgin İba'nın, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu'na Tekirdağ'daki programında eşlik ettiği belirtildi.
Fatma Aksal - 25.11.2020
Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu Başkanı Aksal'dan şiddetle topyekun mücadeleyle çağrısı Açıklaması
TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu (KEFEK) Başkanı, AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, şiddetin önlenmesinin ancak topyekun bir mücadeleyle mümkün olabileceğini belirterek, "Şiddet hadiselerinin azaltılması ve önlenmesi noktasında toplumun tüm kesimleri dayanışma sergilemeli...
Fatma Aksal - 16.11.2020
Edirne'de at arabalarının yerini triportörler alacak
Helvacıoğlu, proje kapsamında at arabaları yerine triportör kullanılacağını belirterek, şunları kaydetti: "Proje çerçevesinde ilçemize Çevre ve Şehircilik Bakanlığımız ile kazandırdığımız triportörlerimiz gelmeye başladı. Başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere Çevre ve Şehircilik Bakanımız Murat Kurum'a, Bakan Yardımcımız Fatma Varank'a, AK Parti Edirne Milletvekilimiz Fatma Aksal'a, AK Parti Edirne İl Başkanımız Belgin İba'ya ve projede destek olanlara teşekkürlerimi sunuyorum.
Fatma Aksal - 13.11.2020
AK Parti Tekirdağ 7. Olağan Kongresi
İba, yaptığı yazılı açıklamada, AK Parti Tekirdağ 7. Olağan Kongresi için kente gelen Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı, AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal ve partililerle karşıladıklarını belirtti.
Fatma Aksal - 09.11.2020
TBMM KEFEK Başkanı Aksal DSİ Bölge Müdürü Kuran'ı ziyaret etti
TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu Başkanı ve AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, DSİ 11. Bölge Müdürü Erdinç Kuran'ı ziyaret etti.
Fatma Aksal - 08.11.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 14
AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal da Enez'e giderek, arama kurtarma çalışmalarını takip etti.
Fatma Aksal - 06.11.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 23
Ziyaretlere Kaya'nın yanı sıra AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, Ak Parti Eskişehir Milletvekili Emine Nur Günay, AK Parti İzmir Milletvekili Cemal Bekle, AK Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan, AK Parti Manisa Milletvekili Semra Kaplan Kıvırcık, AK Parti İstanbul Milletvekili Rümeysa Kadak, AK Parti Kocaeli Milletvekili Emine Zeybek, AK Parti Balıkesir Milletvekilleri Belgin Uygur ve Pakize Mutlu Aydemir de katıldı.
Fatma Aksal - 06.11.2020
Trakya Üniversitesinde AGROPARK kurulması planlanıyor
TÜ'den yapılan açıklamaya göre, Rektör Tabakoğlu, TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu Başkanı ve AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal'ı ziyaret etti.
Fatma Aksal - 05.11.2020
AK Parti İl Başkanı İba 141. Genişletilmiş İl Başkanları toplantısına katıldı
AK Parti heyeti burada, TBMM KEFEK Başkanı ve AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal ile görüştü.
Fatma Aksal - 05.11.2020
Meriç Umurca Göleti'nin gövde dolgusu tamamlandı
AK Parti Edirne Milletvekili ve TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu Başkanı Fatma Aksal, Meriç Umurca Göleti'nin gövde dolgusunun tamamlandığını bildirdi.
Fatma Aksal - 04.11.2020
Edirne'den kısa kısa
Lalapaşa Belediye Başkanı İsmail Arslan, AK Parti Edirne Milletvekili ve TBMM KEFEK Başkanı Fatma Aksal'ı TBMM'de ziyaret etti.
Fatma Aksal - 04.11.2020
Keşan Gıda OSB'nin kuruluş protokolü imzalandı
Keşan'ın istihdamla geliştiğini aktaran Helvacıoğlu, şunları kaydetti: "Edirne Valimiz Ekrem Canalp başkanlığında toplantımızı gerçekleştirdik. Daha fazla üretim ve istihdam hedefiyle çıktığımız bu yolda emin adımlarla ilerliyoruz. Keşan'ımız ve bölgemize büyük istihdam sağlayacak Gıda OSB için başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, Tarım ve Orman Bakanımız Bekir Pakdemirli'ye, Edirne Valimiz Ekrem Canalp'e, TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu Başkanı ve AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal'a, il ve ilçe başkanlıklarımıza, oda ve borsa camiamıza ve tüm emeği geçenlere şükranlarımızı sunuyoruz.
Fatma Aksal - 01.11.2020
AK Parti Keşan Kadın Kolları Başkanlığına yeniden Altın seçildi
Koronavirüs salgını tedbirleri kapsamında gerçekleştirilen kongreye, TBMM KEFEK Komisyon Başkanı ve AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, ilçe belediye başkanları ve partililer katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Fatma Aksal Haberleri | Fatma Aksal Kimdir - Haberler - Fatma Aksal haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Fatma Aksal kimdir, hayatı ve biyografisi. TBMM Başkanı Şentop görme engelli Busem Belinay'la bir araya geldi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 17.1.2021 13:48:07. #1.15#
title