Doğanşar Haberleri

Doğanşar haber, Doğanşar son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Doğanşar - 28.8.2020
Sivas'ta halk pazarı Kovid-19 tedbirleri kapsamında kapatıldı
Sivas'ın Doğanşar içesinde yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında halk pazarının geçici olarak kapatıldığı bildirildi.
Doğanşar - 24.8.2020
Sivas'ta bir köy ve mezrada Kovid-19 karantinası kaldırıldı
Valilikten yapılan açıklamada, Doğanşar ilçesi Yavşancık köyü ve Gürün ilçesi Karadoruk köyü Aşağıçatkara mezrasında uygulanan karantina sonrasında sosyal izolasyon sağlandığından karantinanın kaldırılmasına karar verildiği belirtildi.
Doğanşar - 17.8.2020
Sivas'ta 1 köyde karantina süresi uzatıldı
SİVAS'ın Doğanşar ilçesine bağlı Yavşancık köyünde, 14 gündür uygulanan karantina, 1 hafta uzatıldı.
Doğanşar - 17.8.2020
Son dakika haberi: Sivas'ta bir köyde karantina süresi uzatıldı
Gelen son dakika haberine göre Sivas'ın Doğanşar ilçesine bağlı Yavşancık köyünde, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında uygulanan karantina bir hafta daha uzatıldı.
Doğanşar - 4.8.2020
Sivas'ta bir köy karantinaya alındı
Sivas'ın Doğanşar ilçesinde bir köy, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında karantinaya alındı.
Doğanşar - 3.8.2020
Sivas'ta bir köy karantinaya alındı
Sivas'ın Doğanşar ilçesi Yavşancık köyü, Covid-19 tedbirleri kapsamında karantinaya alındı.
Doğanşar - 3.8.2020
Sivas'ta 1 köy daha karantinaya alındı
SİVAS'ın Doğanşar ilçesine bağlı Yavşancık köyü, sosyal izolasyonun sağlanması amacıyla 14 gün boyunca karantinaya alındı.
Doğanşar - 18.7.2020
"Sarısuvat Kanyonu"nun tanıtımı için doğa yürüyüşü düzenlendi
Sivas'ın Doğanşar ilçesindeki, Sarısuvat Kanyonu'nun tanıtımı amacıyla doğa yürüyüşü düzenlendi.
Doğanşar - 19.6.2020
Sivaslı usta 33 yıldır ahşap ve çeliğe şekil veriyor
Küçük yaşlardan itibaren unutulmaya yüz tutmuş el sanatlarına merakı olduğunu söyleyen Ünsal, "Oymacılık, işlemecilik sanatıyla ilgilendim. Çocukluğumda ve gençliğimde Doğanşar'da karşılaştığım kadarıyla su testisi, ağaç kaşık, Sivas bıçağı ve tespih işleme sanatıyla ilgilenmeye başladım.
Doğanşar - 25.5.2020
SİVAS Kısıtlama nedeni ile boşalan köyde 'vaşak' görüntülendi
Kısıtlama nedeni ile boşalan köyde 'vaşak' görüntülendiSİVAS'ın Doğanşar ilçesinde nesli tükenme tehlikesi altında bulunan canlılar arasında yer alan vaşak, köy içerisinde dolaşırken görüntülendi.
Doğanşar - 8.5.2020
Sivas'ta bir köyde Kovid-19 karantinası kaldırıldı
Sivas'ın Doğanşar ilçesine bağlı Sarısuvat köyünde yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında uygulanan karantina kaldırıldı.
Doğanşar - 8.5.2020
Sivas'ta 1 köyde Covid-19 karantinası kaldırıldı
Korona virüs tedbirleri kapsamında karantina altına alınan Sivas'ın Doğanşar ilçesi Sarısuvat köyünde karantina gece yarısı sona erecek.
Doğanşar - 29.4.2020
İki köyde karantina süresi uzatıldı
Sivas Valiliği Pandemi Kurulundan yapılan açıklamada, izolasyonun tam olarak sağlanamadığı Gölova ilçesine bağlı Boğazköy'de karantina uygulamasının 5 Mayıs 2020, Doğanşar ilçesine bağlı Sarısuvak Köyündeki karantina uygulamasının ise 8 Mayıs 2020 tarihine kadar uzatıldığı duyuruldu.
Doğanşar - 29.4.2020
Sivas'ta 2 köydeki karantina uygulaması 1 hafta uzatıldı
SİVAS'ta, koronavirüs tedbirleri kapsamında 2 köyde uygulanan karantina, bir hafta süreyle uzatıldı. Bir köydeki karantina ise bu gece son bulacak.  Sivas İl Hıfzısıhha Kurulu tarafından alınan kararla,  sosyal izalasyonun tam olarak sağlanması' için Gölova ilçesine bağlı Boğazköy köyündeki karantina uygulaması 5 Mayıs'a, Doğanşar ilçesine bağlı Sarısuvat köyündeki karantina uygulaması da 8 Mayıs'a kadar uzatıldı.
Doğanşar - 29.4.2020
Sivas'ta bir köydeki karantina süresi 7 gün uzatıldı
Sivas'ın Doğanşar ilçesi Sarısuvat köyünde, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında uygulanan karantina 7 gün uzatıldı.
Doğanşar - 16.4.2020
Sivas'ta bir köy koronavirüs tedbirleri kapsamında karantinaya alındı
Valilikten yapılan açıklamada, koronavirüs salgınının yayılmasını engellemek ve sosyal izolasyonu sağlamak amacıyla Doğanşar ilçesine bağlı Sarısuvat köyünün karantinaya alındığı bildirildi.
Doğanşar - 16.4.2020
Sivas'ta 1 köy daha karantinaya alındı
SİVAS'ın Doganşar ilçesine bağlı Sarısuat köyü de koronavirüs salgını tedbirleri kapsamında karantina altına alınarak giriş ve çıkışlara kapatıldı.  Koronavirüs salgınını önlemek amacıyla Sivas Valiliği tarafından Doğanşar ilçesi Sarısuat köyü karantina altına alındı.
İmsak05:22
Öğle12:21
İkindi15:18
Akşam17:46
Yatsı19:04
Haberler.com’un şehir sayfaları, Türkiye’nin 81 iline ait en güncel haberleri, gündeme dair fotoğrafları ve son dakika gelişmelerini bir arada sunuyor. Türkiye’nin tüm il, ilçe ve beldelerine ait politika, spor, genel kültür ve en yerel gelişmeleri okuyabileceğiniz Şehir Sayfaları’nda illere göre günlük hava durumu, namaz vakitleri ve sinema seans bilgilerine de ulaşabilirsiniz.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Doğanşar Haber, Doğanşar Son Dakika Haberleri - Haberler - Doğanşar haber sayfamızda Doğanşar haberleri okuyabilir, Doğanşar son dakika haberleri ve güncel Doğanşar gelişmelerini görebilirsiniz. Rengarenk görüntüsüyle adeta büyülüyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 25.10.2020 16:59:50. #1.14#
title