Beyoğlu Belediyesi Haberleri

Beyoğlu Belediyesi haber, Beyoğlu Belediyesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Beyoğlu Belediyesi - Bugün
Bağlılık Hasan Film Ekibi 9. Boğaziçi Film Festivali'ne konuk oldu
T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı Sinema Genel Müdürlüğü'nün katkıları, TRT'nin Kurumsal İş Ortaklığı, Global İletişim Ortağı Anadolu Ajansı'nın destekleri ve Beyoğlu Belediyesi'nin Kurumsal Ev Sahipliği'nde Boğaziçi Kültür Sanat Vakfı tarafından düzenlenen 9.
Beyoğlu Belediyesi - Bugün
9. Boğaziçi Film Festivali'nde "Okul Tıraşı" ekibi izleyiciyle buluştu
Filmin Oscar adayı adayı olma süreciyle alakalı nasıl bir yol izleneceği sorusu üzerine Ferit Karahan, daha izlenebilir bir film olduğunu, polisiye unsurları içerdiğini ve önemli bir mesele olduğu için Oscar'da şansı olduğunu düşündüğünü söyledi. Yönetmen ayrıca, filmin dünyada görünür olduğunu, İran'dan, Rusya'ya, Amerika'dan, Berlin'e birçok festivalden ödülle döndüğünü söyledi. Yapımcı Doğramacı, böyle bir duruma hazır olduklarını ve seçildikleri takdirde, Oscar adaylığı için yoğun bir çalışma yapacaklarını ekledi. Başrol oyuncularından Cansu Fırıncı, çocuklarla oynamanın nasıl bir his olduğunun sorulması üzerine; "Kafanızı çevirdiğiniz her yer çocuktu. Gerçek olarak da bir okulda çektik ve zaman zaman okulun kendi öğrencileri de oradaydı. Bir süre sonra zaten gerçekten öğretmen muamelesi görmeye başladık. Yani filmde oynamayan çocuklar da bir konu hakkında bir şey yapılması gerekiyorsa bize gelip öğretmenim şöyle bir dert var, bunu yapıp çözer misiniz diye bize gelmeye başladılar." dedi ve bu konuda eşsiz bir tecrübe edindiklerini belirtti. T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı Sinema Genel Müdürlüğü'nün katkıları, TRT'nin Kurumsal İş Ortaklığı, Global İletişim Ortağı Anadolu Ajansı'nın destekleri ve Beyoğlu Belediyesi'nin Kurumsal Ev Sahipliği'nde Boğaziçi Kültür Sanat Vakfı tarafından düzenlenen 9.
Beyoğlu Belediyesi - 22.10.2021
Beyoğlu Belediyesi İstiklal Sanat Galerisi, İstiklal Caddesi'nde açılıyor
"Beyoğlu Belediyesi İstiklal Sanat Galerisi", 27 Ekim'de "Şifa Veren Sanat-Ebru" sergisiyle sanatseverlere kapısını açıyor.
Beyoğlu Belediyesi - 08.10.2021
Ahmet Hamdi Tanpınar, ilk şiirini yazışının 100. yılında anıldı
Tanpınar'ın ilk şiirini yazışının 100. yılı anısına Beyoğlu Belediyesi tarafından gerçekleştirilen projede, kültür sanat, medya, siyaset ve iş dünyasından isimler Tanpınar'ın şiirlerini okudu.
Beyoğlu Belediyesi - 28.09.2021
4. Uluslararası Kızılay Dostluk Kısa Film Festivali'nin ana jürisi açıklandı
Beyoğlu Belediyesi, Zeytinburnu Belediyesi ve Yunus Emre Enstitüsü'nün arasında bulunduğu kurumların da destek verdiği festivalin direktörlüğünü Faysal Soysal, onursal başkanlığını ise Kızılay Genel Başkanı Dr.
Beyoğlu Belediyesi - 22.09.2021
Kitap Dostları, İstiklal Kütüphanesi'nde buluştu
Beyoğlu'nda okuma alışkanlığının artırılması ve vatandaşların kitaplara daha kolay ulaşmasını sağlamak amacıyla Kütüphane Seferberliği başlatıldı. Beyoğlu Belediyesi tarafından hayata geçirilen 'Her Semte Bir Kütüphane' projesi kapsamında ilçenin her semtinde bir kütüphane kurulması için hummalı bir çalışma yürütülüyor.
Beyoğlu Belediyesi - 13.09.2021
4. Uluslararası Kızılay Dostluk Kısa Film Festivali, Hacı Bektaş-ı Veli anısına yapılacak
Kültür ve Turizm Bakanlığı Sinema Genel Müdürlüğü, Beyoğlu Belediyesi, Zeytinburnu Belediyesi ve Yunus Emre Enstitüsünün iş birliğiyle düzenlenen festivalin direktörlüğünü Faysal Soysal yaparken, bu yıl Onursal Başkanlığını,se Kızılay Genel Başkanı Dr.
Beyoğlu Belediyesi - 04.09.2021
Beyoğlu Belediyesinin 27. Sünnet Şöleni Hasköy'de yapıldı
Beyoğlu Belediyesi, her yıl geleneksel olarak düzenlediği, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle 2 yıldır ara verilen toplu sünnet şölenini gerçekleştirdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Beyoğlu Belediyesi Haberleri | Beyoğlu Belediyesi Haber - Haberler - Beyoğlu Belediyesi haberleri, son dakika beyoğlu belediyesi haber ve gelişmeleri burada. Bağlılık Hasan Film Ekibi 9. Boğaziçi Film Festivali'ne konuk oldu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 25.10.2021 15:09:52. #1.16#

title