Belgesel Haberleri

Belgesel haber, Belgesel son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Belgesel - Dün
"Dünya Kadar Sade" ikinci sezonuyla devam ediyor
"Dünya Kadar Sade"nin yeni sezonunda duygu, enerji, dikkat, tercih, ekran, disiplin ve sürdürülebilir alışkanlıklar masaya yatırılarak farkındalık oluşturmak ve kişilerin kendileri dahil hayatlarının tüm alanlarını sadeleştirmeleri hedefleniyor. Yapı Kredi World'ün Instagram ve YouTube hesabından izleyicilerle buluşan Dünya Kadar Sade, izleyicileri sadeleşme arayışındaki Belçim Bilgin'in yolculuğuna davet ediyor. İlk sezonda ev, zaman, alışveriş, sofra ve zihinleri; 2. sezonda duygu, enerji, dikkat, tercihler, disiplin ve dünyayı sadeleştirmenin yollarını keşfetmeyi hedefliyor. Sosyal medya ve Gain'deki belgesel serisi, uzman konukların ve sadeleşme arayışındaki isimlerin hikayelerine ortak olmaya yeni bölümleri ile devam ediyor.
Belgesel - Dün
16 Ekim 2021 Haberleri
16 Ekim 2021 Manşet Haberleri.
Belgesel - 16.10.2021
Son dakika haber | EGM'den Kastamonu, Sinop ve Bartın'daki sel felaketiyle ilgili belgesel
Edinilen son dakika gelişmesine göre Emniyet Genel Müdürlüğü,(EGM) Kastamonu, Sinop ve Bartın'da 11 Ağustos 2021 tarihinde meydana gelen sel afetiyle ilgili bir belgesel yayınladı.
Belgesel - 15.10.2021
Genç tasarımcılara 5 ödül birden geldi
Grafik Tasarımı Bölümü öğrencileri Ulaş Yeşilyurt ve Simge Güleryüz de yarışmanın farklı kategorilerinde iki ödül kazanmayı başardı. Ulaş Yeşilyurt, 11. İnsan Hakları Belgesel Film Günleri kapsamında düzenlenen toplanma ve gösteri yapma özgürlüğü temalı afiş yarışmasında birinci seçilen tasarımıyla "Afiş Tasarımı Başarı Ödülü" kazandı.
Belgesel - 15.10.2021
ABD'nin ünlü emlak varisi Robert Durst'a cinayetten müebbet hapis
ABD'de televizyon kanalı HBO'nun suç belgeseli The Jinx'te yaptığı cinayet itirafları sonrası tutuklanan ABD'nin en ünlü emlak varisi Robert Durst, yakın arkadaşı Susan Berman'ı öldürmekten müebbet hapis cezasına çarptırıldı.
Belgesel - 15.10.2021
Yabancı filmler "aynı yıl birden fazla proje için destek alamaz" kuralından muaf tutuldu
Yabancı film yapım desteği, bir kısmı ya da tamamı Türkiye'de çekilecek yabancı uzun metrajlı kurgu film, belgesel film ve dizi filmler için çekim başlangıcından gösteriminin yapılabilir hale getirilmesine kadar geçen aşamalarının desteklenmesi amacıyla ülke içinde harcanan ve Bakanlıkça kabul edilen tutarın yüzde 30'unu aşmamak üzere yerli ortak yapımcıya ya da hizmet sağlayan yerli yapımcıya veriliyor.
Belgesel - 15.10.2021
ABD'li milyoner Robert Durst, cinayetten ömür boyu hapse mahkum edildi
Durst, suç belgeseline konu olmuştu Yazar Susan Berman, 2000'de, başına tek el ateş edilmiş halde ölü bulunmuştu.
Belgesel - 14.10.2021
Ankara Film Festivali Ulusal Yarışma Filmleri Belli Oldu!
4-12 Kasım tarihleri arasında Kızılay Büyülü Fener Sineması'nda gerçekleşecek 32. Ankara Film Festivali'nde Ulusal Uzun Film, Belgesel Film ve Kısa Film dallarında yarışma heyecanı yaşayacak filmler belli oldu.
Belgesel - 14.10.2021
Ankara Film Festivali ulusal yarışma filmleri belli oldu
32. Ankara Film Festivali'nde "Ulusal Uzun Film", "Belgesel Film" ve "Kısa Film" dallarında yarışacak filmler açıklandı.
Belgesel - 13.10.2021
İZMİR İTALYA KONSOLOSU SAYIN VALERİO GİORGİO BELEDİYEMİZİ ZİYARET ETTİ - 13 Ekim 2021
İZMİR İTALYA KONSOLOSU SAYIN VALERİO GİORGİO BELEDİYEMİZİ ZİYARET ETTİ İzmir İtalya Konsolosu Sayın Valerio Giorgio'nun tanışma ziyaretiyle mutlu olduk. 20-26 Ekim tarihlerindeki 4. Foça Uluslararası Arkeoloji ve Kültürel Miras Belgesel Film Günlerine destekleri için teşekkür ettiğimiz Sayın Valerio Giorgio ile bağlarımızı güçlendirmek üzere yeniden bir araya geleceğiz.
Belgesel - 12.10.2021
Öğr. Gör. Ahmet Gürsoy'dan Kütüphaneye Bağış...
Emekli Öğr. Gör. Ahmet Gürsoy, yaptığı amatör filmler ve belgeseller başta olmak üzere tüm dijital arşivini de Üniversitemize devredeceğine söz verdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Belgesel Haberleri | Belgesel Haber - Haberler - Belgesel haberleri, son dakika belgesel haber ve gelişmeleri burada. Başkent'in 98. Yılı Kutlamalarında Son Durak; Kuğulupark'ta Saz ve Caz Buluştu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 18.10.2021 02:18:36. #1.16#

title