Belarus Haberleri

Belarus haber, Belarus son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Belarus - 27.10.2020
Avrasya ülkelerinde Kovid-19 vakaları artmaya devam ediyor
Rusya, Moldova, Belarus, Özbekistan, Ukrayna ve Tacikistan'da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) vakaları ve ölümler artıyor.
Belarus - 27.10.2020
Belarus Cumhurbaşkanı Lukaşenko: "Terör tehdidi ile karşı karşıyayız"
Belarus Cumhurbaşkanı Aleksandr Lukaşenko, ülkesinin terör tehdidi ile karşı karşıya olduğunu söyledi.
Belarus - 27.10.2020
BM raportörü Marin: "Belarus kendi halkına baskı uygulamaktan vazgeçmeli"
BİRLEŞMİŞ Birleşmiş Milletler'in (BM) Belarus özel raportörü Anais Marin, Belarus hükümetinin kendi halkına baskı uygulamaktan vazgeçmesi gerektiğini bildirdi.
Belarus - 26.10.2020
Avrasya ülkelerinde Kovid-19 vakalarındaki artış sürüyor
Moldova, Belarus, Kazakistan, Özbekistan ve Tacikistan'da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) vakaları ve virüs kaynaklı ölümlerin sayısı artıyor.
Belarus - 25.10.2020
Son dakika! Belarus'ta polis Cumhurbaşkanlığı yakınında protestoculara müdahale etti
Son dakika haberleri... Belarus'taki protestolarda, polis Cumhurbaşkanlığı Sarayı yakınlarında toplanan göstericileri ses bombası kullanarak dağıttı.
Belarus - 25.10.2020
Son dakika haberi... Avrasya ülkelerinde Kovid-19'la ilgili gelişmeler
Son dakika haberine göre NUR Belarus, Moldova, Özbekistan ve Tacikistan'da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını etkisini sürdürüyor.
Belarus - 25.10.2020
Belarus'ta Cumhurbaşkanlığı seçimlerine yönelik protestolar yapıldı
Belarus'ta 9 Ağustos'ta yapılan Cumhurbaşkanlığı seçim sonuçlarını protesto etmek için ülke genelinde muhalif kesimler gösteriler yaptı.
Belarus - 24.10.2020
Belaruslu muhalif lider Tsikhanouskaya Covid-19 şüphesi ile karantinaya alındı
Belaruslu muhalif lider Sviatlana Tsikhanouskaya, Covid-19 şüphesi ile kendisini karantinaya aldı.
Belarus - 24.10.2020
Avrasya ülkelerinde Kovid-19'la ilgili gelişmeler
NUR Moldova, Belarus, Kırgızistan, Özbekistan, Tacikistan ve Ukrayna'da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını etkisini sürdürmeye devam ediyor.
Belarus - 24.10.2020
İtalya Türk narenciye ürünlerini sevdi
Türkiye'nin İtalya'ya 9 aylık narenciye ürünleri ihracatı, geçen yılın aynı dönemine göre miktarda yüzde 450, değerde ise yüzde 595 artış kaydetti.
Belarus - 23.10.2020
Son dakika haberi... Avrasya ülkelerinde Kovid-19'la ilgili gelişmeler
Son dakika gelişmesine göre NUR Belarus, Moldova, Tacikistan ve Özbekistan'da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını etkisini sürdürmeye devam ediyor.
Belarus - 22.10.2020
Son dakika haber! Avrasya ülkelerinde Kovid-19'la ilgili gelişmeler
Son dakika haberi... NUR Moldova, Belarus, Özbekistan, Tacikistan, Kazakistan ve Ukrayna'da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını etkisini sürdürüyor.
Belarus - 22.10.2020
Uluslararası Andrey Stenin Fotoğraf Yarışması ödülleri sahiplerini buldu
Yarışma sonucunda Rusya, Türkiye, İngiltere, İspanya, Haiti, Brezilya, Güney Afrika, Fransa, İtalya, ABD, Belarus, Çin, Hindistan, Bangladeş, Macaristan, Almanya, Avusturya ve İran'dan katılan fotoğrafçıların çalışmaları ödül aldı.
Belarus - 22.10.2020
AP'nin "Sakharov Ödülü", Belarus muhalefetinin oldu
Avrupa Parlamentosu'nun (AP) her yıl insan hakları ve düşünce özgürlüğü alanında verdiği "Sakharov Ödülü"ne bu yıl "Beraluslu muhalifler" layık görüldü.
Belarus - 22.10.2020
ANALİZ – Saldırgan politikalar Ermenistan'ı Güney Kafkasya'da yalnızlaştırıyor
Azerbaycan ordusunun yaklaşık 30 yıl sonra eline geçirdiği bu fırsat çok kıymetli. Moskova'nın Nikol Paşinyan hükümetinden hoşnutsuzluğu, İran ekonomisinin zayıflığı, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını, Rusya'nın Belarus, Kırgızistan ve Litvanya konusunda karşı karşıya kaldığı pek çok sorun, Navalni meselesi ve rubledeki sert düşüş gibi faktörler, Azerbaycan ordusunun Türkiye'nin desteğiyle işgal altındaki Karabağ'ın önemli bir kısmını kurtarmasının yolunu açtı.
Belarus - 21.10.2020
Avrasya ülkelerinde Kovid-19'la ilgili gelişmeler
Belarus Belarus Sağlık Bakanlığından yapılan açıklamaya göre, son 24 saatte Kovid-19 vaka sayısı 733 artarak 89 bin 642'ye, hayatını kaybedenlerin sayısı ise 4 artışla 941'e çıktı.
Belarus - 20.10.2020
Avrasya ülkelerinde Kovid-19'la ilgili gelişmeler
NUR Moldova, Belarus, Özbekistan, Tacikistan ve Ukrayna'da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını etkisini sürdürüyor.
Belarus - 20.10.2020
Ermenistan'ın füze saldırıları açık savaş suçu
Azerbaycan Silahlı Kuvvetlerinin harp sahasında ezici teknolojik üstünlüğünün altında kalan Ermenistan, açık bir savaş suçu işliyor.
Belarus - 19.10.2020
AB Komisyonu, insan hakları ihlallerine karşı yeni yaptırım rejimi teklifi hazırladı
Yaptırımların, üye ülkeler için yasal bağlayıcılığı bulunuyor AB'nin halen yaklaşık 40 farklı yaptırım rejimi bulunuyor. İnsan hakları ihlalleri de dahil olmak üzere AB'nin Suriye, Belarus, Venezuela ve Rusya gibi ülkelere yaptırımları devam ediyor.
Belarus - 19.10.2020
Son dakika haberi: Avrasya ülkelerinde Kovid-19'la ilgili gelişmeler
Son dakika haberler... NUR Belarus, Moldova, Özbekistan, Tacikistan ve Kazakistan'da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını etkisini sürdürmeye devam ediyor.
Belarus - 18.10.2020
Avrasya ülkelerinde Kovid-19 vakalarındaki artış sürüyor
Moldova, Belarus, Özbekistan ve Tacikistan'da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) vakaları ve virüs kaynaklı ölümlerin sayısı artıyor.
Belarus - 18.10.2020
DEİK Türkiye-Avrasya İş Konseyleri Başkanları'ndan Ermenistan'a kınama Açıklaması
Şimdiye kadar olduğu gibi, bugün ve yarın da bölgede barış ile huzurdan uzak her türlü eylemin karşısında durmaya, tüm gücümüzle can Azerbaycan'ımızın yanında olmaya devam edeceğiz. Ermenistan'ın, Azerbaycan'ın sivil yerleşim birimlerini hedef alarak gerçekleştirdiği saldırılarda hayatını kaybeden kardeşlerimize Allah'tan rahmet, tüm Azerbaycan halkına başsağlığı ve yaralılarımıza acil şifalar dileriz." DEİK/Türkiye-Avrasya İş Konseyleri Başkanları şu isimlerden oluşuyor: "Mithat Yenigün, DEİK/Türkiye-Avrasya İş Konseyleri Koordinatör Başkanı ve Türkiye-Rusya İş Konseyi Başkanı, Selçuk Akat, Türkiye-Azerbaycan İş Konseyi Başkanı, Süleyman Ciliv, Türkiye-Afganistan İş Konseyi Başkanı, Yılmaz Soycan, Türkiye-Belarus İş Konseyi Başkanı, Cemal Yangın, Türkiye-Gürcistan İş Konseyi Başkanı, Yüksel Yıldırım, Türkiye-Kazakistan İş Konseyi Başkanı, Aydın Mıstaçoğlu, Türkiye-Kırgızistan İş Konseyi Başkanı, Cengiz Gül, Türkiye-Moğolistan İş Konseyi Başkanı, Sinan Bora, Türkiye-Moldova İş Konseyi Başkanı, İzzet Ekmekçibaşı, Türkiye-Özbekistan İş Konseyi Başkanı, Cihangir Fikri Saatçioğlu, Türkiye-Tacikistan İş Konseyi Başkanı, Halil Avcı, Türkiye-Türkmenistan İş Konseyi Başkanı, Ruşen Çetin, Türkiye-Ukrayna İş Konseyi Başkanı.
Belarus - 17.10.2020
Macaristan'dan Biden'a "hakkındaki yolsuzluk iddialarına cevap verme" çağrısı
Biden dün yaptığı açıklamada, "Belarus'ta, Polonya'da, Macaristan'da ve totaliter rejimlerin yükseldiği yerlerde neler olduğuna bir bakın.
Belarus - 17.10.2020
Son dakika haberi... Avrasya ülkelerinde Kovid-19 vakalarında artış sürüyor
Son dakika haberine göre Moldova, Belarus, Özbekistan ve Tacikistan'da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) vakaları ve virüs kaynaklı ölümlerin sayısı artıyor.
Belarus - 16.10.2020
Son dakika: Avrasya ülkelerinde Kovid-19 vakalarının artışı sürüyor
Son dakika gelişmesine göre Moldova, Belarus, Özbekistan ve Tacikistan'da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) vakaları ve virüs kaynaklı ölümlerin sayısı artıyor.
Belarus - 16.10.2020
AB Konseyi Başkanı Michel'den korkutan açıklamada
Zirvede güncel uluslararası ilişkileri de ele aldıklarını bildiren AB Konseyi Başkanı Charles Michel, "Zirvede Doğu Akdeniz'deki durum ve Belarus gibi konuları da ele aldık.
Belarus - 16.10.2020
AB: Türkiye'nin tek taraflı eylemlerinden üzüntü duyuyoruz
Belarus ve Rusya Belarus'a da yer verilen bildiride, 12 Ekim'de yapılan AB Dışişleri Bakanları Toplantısında alınan yaptırımları da içeren kararların onaylandığı, Belarus'un misilleme tedbirlerine karşı AB'nin Litvanya ve Polonya ile dayanışma içinde olduğu vurgulandı.
Belarus - 16.10.2020
Son dakika haberleri... Antalya'ya 1 ayda 1 milyon turist bekleniyor
Belarus, İsviçre, Moldova, Romanya ve Kazakistan da en çok turist gönderen ülkeler sıralamasında ilk onda yer aldı.
Belarus - 16.10.2020
Son dakika: AGİT Minsk Grubu nasıl oluştu, ne işe yaradı?
Minsk süreci ve Ermenistan'ın provokasyonları 1992 başında her iki ülkenin (1994 yılındaki Budapeşte Zirvesi'nde alınan kararla ismi AGİT olarak değiştirilen) Avrupa Güvenlik ve İşbirliği Konseyi'ne (AGİK) üye olmasının ardından, 24 Mart 1992'de Helsinki'de toplanan AGİK Dışişleri Bakanları Konseyi, Karabağ'daki durumu değerlendirdi. Sonuç bildirisinin 3.-11. maddelerinde sorunun çözümü için Belarus'un başkenti Minsk'te Karabağ sorununun çözümünü sağlamak üzere bir konferans düzenlenmesi hususu ifade edildi.
Belarus - 16.10.2020
AB Liderler Zirvesi'nin 2. gün oturumu başladı
AB liderleri, resmi gündeme göre, 2. günde AB-Afrika ilişkilerini ele alacak. Dağlık Karabağ, Belarus, Rusya ile ilişkilerin yanı sıra Doğu Akdeniz'deki durumun da gündeme gelmesi bekleniyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Belarus Haberleri | Belarus Haber - Haberler - Belarus haberleri, son dakika belarus haber ve gelişmeleri burada. Avrasya ülkelerinde Kovid-19 vakaları artmaya devam ediyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 27.10.2020 21:54:05. #1.14#
title