Belarus Haberleri

Belarus haber, Belarus son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Belarus - Dün
Avrasya ülkelerinde Kovid-19'la ilgili gelişmeler
NUR Moldova, Belarus, Özbekistan, Tacikistan ve Ukrayna'da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını etkisini sürdürüyor.
Belarus - Dün
Ermenistan'ın füze saldırıları açık savaş suçu
Azerbaycan Silahlı Kuvvetlerinin harp sahasında ezici teknolojik üstünlüğünün altında kalan Ermenistan, açık bir savaş suçu işliyor.
Belarus - 19.10.2020
AB Komisyonu, insan hakları ihlallerine karşı yeni yaptırım rejimi teklifi hazırladı
Yaptırımların, üye ülkeler için yasal bağlayıcılığı bulunuyor AB'nin halen yaklaşık 40 farklı yaptırım rejimi bulunuyor. İnsan hakları ihlalleri de dahil olmak üzere AB'nin Suriye, Belarus, Venezuela ve Rusya gibi ülkelere yaptırımları devam ediyor.
Belarus - 19.10.2020
Son dakika haberi: Avrasya ülkelerinde Kovid-19'la ilgili gelişmeler
Son dakika haberler... NUR Belarus, Moldova, Özbekistan, Tacikistan ve Kazakistan'da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını etkisini sürdürmeye devam ediyor.
Belarus - 18.10.2020
Avrasya ülkelerinde Kovid-19 vakalarındaki artış sürüyor
Moldova, Belarus, Özbekistan ve Tacikistan'da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) vakaları ve virüs kaynaklı ölümlerin sayısı artıyor.
Belarus - 18.10.2020
DEİK Türkiye-Avrasya İş Konseyleri Başkanları'ndan Ermenistan'a kınama Açıklaması
Şimdiye kadar olduğu gibi, bugün ve yarın da bölgede barış ile huzurdan uzak her türlü eylemin karşısında durmaya, tüm gücümüzle can Azerbaycan'ımızın yanında olmaya devam edeceğiz. Ermenistan'ın, Azerbaycan'ın sivil yerleşim birimlerini hedef alarak gerçekleştirdiği saldırılarda hayatını kaybeden kardeşlerimize Allah'tan rahmet, tüm Azerbaycan halkına başsağlığı ve yaralılarımıza acil şifalar dileriz." DEİK/Türkiye-Avrasya İş Konseyleri Başkanları şu isimlerden oluşuyor: "Mithat Yenigün, DEİK/Türkiye-Avrasya İş Konseyleri Koordinatör Başkanı ve Türkiye-Rusya İş Konseyi Başkanı, Selçuk Akat, Türkiye-Azerbaycan İş Konseyi Başkanı, Süleyman Ciliv, Türkiye-Afganistan İş Konseyi Başkanı, Yılmaz Soycan, Türkiye-Belarus İş Konseyi Başkanı, Cemal Yangın, Türkiye-Gürcistan İş Konseyi Başkanı, Yüksel Yıldırım, Türkiye-Kazakistan İş Konseyi Başkanı, Aydın Mıstaçoğlu, Türkiye-Kırgızistan İş Konseyi Başkanı, Cengiz Gül, Türkiye-Moğolistan İş Konseyi Başkanı, Sinan Bora, Türkiye-Moldova İş Konseyi Başkanı, İzzet Ekmekçibaşı, Türkiye-Özbekistan İş Konseyi Başkanı, Cihangir Fikri Saatçioğlu, Türkiye-Tacikistan İş Konseyi Başkanı, Halil Avcı, Türkiye-Türkmenistan İş Konseyi Başkanı, Ruşen Çetin, Türkiye-Ukrayna İş Konseyi Başkanı.
Belarus - 17.10.2020
Macaristan'dan Biden'a "hakkındaki yolsuzluk iddialarına cevap verme" çağrısı
Biden dün yaptığı açıklamada, "Belarus'ta, Polonya'da, Macaristan'da ve totaliter rejimlerin yükseldiği yerlerde neler olduğuna bir bakın.
Belarus - 17.10.2020
Son dakika haberi... Avrasya ülkelerinde Kovid-19 vakalarında artış sürüyor
Son dakika haberine göre Moldova, Belarus, Özbekistan ve Tacikistan'da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) vakaları ve virüs kaynaklı ölümlerin sayısı artıyor.
Belarus - 16.10.2020
Son dakika: Avrasya ülkelerinde Kovid-19 vakalarının artışı sürüyor
Son dakika gelişmesine göre Moldova, Belarus, Özbekistan ve Tacikistan'da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) vakaları ve virüs kaynaklı ölümlerin sayısı artıyor.
Belarus - 16.10.2020
AB Konseyi Başkanı Michel'den korkutan açıklamada
Zirvede güncel uluslararası ilişkileri de ele aldıklarını bildiren AB Konseyi Başkanı Charles Michel, "Zirvede Doğu Akdeniz'deki durum ve Belarus gibi konuları da ele aldık.
Belarus - 16.10.2020
AB: Türkiye'nin tek taraflı eylemlerinden üzüntü duyuyoruz
Belarus ve Rusya Belarus'a da yer verilen bildiride, 12 Ekim'de yapılan AB Dışişleri Bakanları Toplantısında alınan yaptırımları da içeren kararların onaylandığı, Belarus'un misilleme tedbirlerine karşı AB'nin Litvanya ve Polonya ile dayanışma içinde olduğu vurgulandı.
Belarus - 16.10.2020
Son dakika haberleri... Antalya'ya 1 ayda 1 milyon turist bekleniyor
Belarus, İsviçre, Moldova, Romanya ve Kazakistan da en çok turist gönderen ülkeler sıralamasında ilk onda yer aldı.
Belarus - 16.10.2020
Son dakika: AGİT Minsk Grubu nasıl oluştu, ne işe yaradı?
Minsk süreci ve Ermenistan'ın provokasyonları 1992 başında her iki ülkenin (1994 yılındaki Budapeşte Zirvesi'nde alınan kararla ismi AGİT olarak değiştirilen) Avrupa Güvenlik ve İşbirliği Konseyi'ne (AGİK) üye olmasının ardından, 24 Mart 1992'de Helsinki'de toplanan AGİK Dışişleri Bakanları Konseyi, Karabağ'daki durumu değerlendirdi. Sonuç bildirisinin 3.-11. maddelerinde sorunun çözümü için Belarus'un başkenti Minsk'te Karabağ sorununun çözümünü sağlamak üzere bir konferans düzenlenmesi hususu ifade edildi.
Belarus - 16.10.2020
AB Liderler Zirvesi'nin 2. gün oturumu başladı
AB liderleri, resmi gündeme göre, 2. günde AB-Afrika ilişkilerini ele alacak. Dağlık Karabağ, Belarus, Rusya ile ilişkilerin yanı sıra Doğu Akdeniz'deki durumun da gündeme gelmesi bekleniyor.
Belarus - 16.10.2020
SANKON'dan Belarus'un yeni devlet başkanına tebrik açıklaması
Sanayici İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu Genel Başkan Yardımcısı Fatih Rüştü Balta, Belarus Devlet Başkanı seçilen Aleksander Lukaşenko'yu tebrik etti.
Belarus - 15.10.2020
Avrasya ülkelerinde Kovid-19 vakalarının artışı sürüyor
Rusya, Moldova, Belarus, Özbekistan ve Tacikistan'da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) vakaları ve buna bağlı ölümlerin sayısı artıyor.
Belarus - 15.10.2020
AB liderleri Kovid-19, iklim ve İngiltere-AB ilişkileri gündemiyle toplandı
Burada Doğu Akdeniz'deki durum, Dağlık Karabağ, Belarus ve Rusya gibi konuların bazı liderler tarafından gündeme getirilmesi bekleniyor.
Belarus - 14.10.2020
Futbol: UEFA Uluslar Ligi
Futbolda UEFA Uluslar Ligi'nin dördüncü haftası sona erdi.
Belarus - 14.10.2020
Avrasya ülkelerinde Kovid-19 vakalarının artışı sürüyor
Moldova, Belarus, Gürcistan, Kazakistan, Özbekistan, Tacikistan ve Kırgızistan'da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) vakaları ve buna bağlı ölümlerin sayısı artıyor.
Belarus - 14.10.2020
AB liderleri, "Kovid-19" ve "İngiltere-AB ilişkileri" gündemiyle toplanacak
Burada Doğu Akdeniz'deki durum, Dağlık Karabağ, Belarus ve Rusya gibi konuların liderler tarafından gündeme getirilmesi bekleniyor.
Belarus - 14.10.2020
Cumhurbaşkanlığı seçimleri Tacikistan'ı değiştirecek mi?
Belarus'ta cumhurbaşkanlığı seçimi sonrasında başlayıp iki aydan uzun süredir devam eden gösteriler ve Kırgızistan'da 4 Ekim'de gerçekleştirilen genel seçim sonrasında başlayan protestolar, akıllara bu tip karışıklıkların Tacikistan'daki seçimlerin ardından da ortaya çıkıp çıkmayacağı sorusunu getirmiştir.
Belarus - 13.10.2020
Avrasya ülkelerinde Kovid-19'la ilgili gelişmeler
NUR Moldova, Belarus, Özbekistan, Tacikistan ve Ukrayna'da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını etkisini sürdürüyor.
Belarus - 13.10.2020
Doğu Karadeniz'den yapılan su ürünleri ihracatı yüzde 38 arttı
Doğu Karadeniz'den yılın 9 ayında yapılan su ürünleri ihracatı, geçen yılın aynı dönemine oranla yüzde 38 artarak 37 milyon 389 bin 615 dolara ulaştı.
Belarus - 12.10.2020
Avrasya ülkelerinde Kovid-19 vakaları artışını sürdürüyor
Moldova, Belarus, Gürcistan, Özbekistan, Tacikistan ve Kırgızistan'da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) vakaları ve ölümleri artıyor.
Belarus - 12.10.2020
AB, Lukaşenko'yu yaptırım listesine alacak
Belçika'nın başkenti Brüksel'de toplanan ve başta Dağlık Karabağ olmak üzere Belarus, Rusya ile ilişkiler, Kıbrıs ve Belgrad-Priştine Diyaloğu konularının ele alındığı Avrupa Birliği Dışişleri Bakanları toplantısı sona erdi.
Belarus - 12.10.2020
AB, Lukaşenko'ya yaptırım uygulamaya hazırlanıyor
Avrupa Birliği (AB) yönetimi, Belarus'ta durumun düzelmemesi halinde Cumhurbaşkanı Aleksandr Lukaşenko'nun da yaptırım listesine dahil edilmesine hazır olduklarını bildirdi.
Belarus - 12.10.2020
Son dakika haberleri... Almanya, Lukaşenko'nun yaptırım listesine alınmasını istiyor
Bir son dakika haberine göre Almanya Dışişleri Bakanı Heiko Maas, Belarus Cumhurbaşkanı Aleksandr Lukaşenko'nun da yaptırım listesine alınmasını istediklerini söyledi.
Belarus - 12.10.2020
FLAŞ... FLAŞ...
Avrupa Birliği (AB) bakanlarının Belarus Devlet Başkanı Lukashenko'ya yaptırım uygulamayı kabul ettiği bildirildi.
Belarus - 12.10.2020
Son dakika haber | ANALİZ – Azerbaycan'ın kazanımları Ermenistan'ın stratejisini bozdu
Azerbaycan'ın tahammül edilebilir askeri üstünlüğü sağlamasını müteakip, Ruslar devreye girerek olağan istikrarlı çözümsüzlük sürecinin bir yenisini başlattı. Zira Azerbaycan ordularının işgal edilmiş bölgelerin tamamını ele geçirmesi sadece Rusya'nın değil Minsk grubu üyesi ülkelerin de arzu ettiği bir durum değildi. Petrol ve doğalgaz boru hatlarının güvenliği, bölgedeki güç unsurlarının teyidi, başka bölgelerdeki pazarlık unsurları bu çatışmaları uluslararası bir niteliğe dönüştürmekteydi. Sorun her ne kadar Azerbaycanlıları ve Ermenistanlıları ilgilendirse de burada yaşananları Libya'dan, Suriye'den, Doğu Akdeniz'den, Belarus ve Kırgızistan'daki olaylardan bağımsız değerlendirmek mümkün değil.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Belarus Haberleri | Belarus Haber - Haberler - Belarus haberleri, son dakika belarus haber ve gelişmeleri burada. Avrasya ülkelerinde Kovid-19'la ilgili gelişmeler.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 21.10.2020 02:18:31. #1.14#
title