Babalar Günü

Bir Amerikan içsavaşı gazisinin kızı Sonora Smart Dodd, Anneler günü gibi babalarında bir günü olması gerektiğini düşündü. Babasının doğum günü olan 5 Haziran'ın ''Babalar Günü'' ilan edilmesi için çalışmalara başladı. Fakat çalışmalar o güne yetişmedi ve Babalar Günü kutlamaları Haziran ayının üçüncü Pazar gününe ertelendi.

BABALAR GÜNÜ HABERLERİ

Babalar Günü 21.5.2020
Beyşehir'de "bu adam benim babam" konulu fotoğraf yarışması
Konya'nın Beyşehir ilçesinde, 21 Haziran Babalar Günü kapsamında "bu adam benim babam" konulu, sanal ortamda ödüllü fotoğraf yarışmasının düzenlendiği bildirildi.
Babalar Günü 13.5.2020
Madende eşini kaybeden Hidayet öğretmen, oğlu ve öğrencileriyle teselli buluyor
Doğum gününde dünyaevine girdiğini, bu nedenle eşinin ölümünden bu yana, evlilik yıl dönümü de olan doğum gününü kutlayamadığını vurgulayan Tokgöz, "6 yıl geçti. 6 yıl ama bu 6 yıl içinde kaç Babalar Günü kutladık babasız.
Babalar Günü 22.4.2020
SOCAR Türkiye'nin özel gün bağışları Kovid-19 kampanyalarına gidecek
Açıklamada konuya ilişkin değerlendirmelerine yer verilen SOCAR Türkiye Kurumsal İletişim Başkanı Murat LeCompte, SOCAR Türkiye'nin özel günlerde tüm çalışanları adına çeşitli sivil toplum örgütlerine bağışta bulunduğunu belirterek, şunları kaydetti: "Şirketimiz ve tüm iştiraklerimizdeki çalışanlarımız için yaptığımız ve artık bir gelenek haline gelen bu desteklerle ilgili olarak, içinde bulunduğumuz durumda ne yapabileceğimizi düşündük. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın yanı sıra Anneler Günü ve Ramazan Bayramı için de Kovid-19 kampanyalarına bağışta bulunacağız. Bu salgından ülke olarak bir an önce kurtulmak ve normal yaşamlarımıza kavuşmak, en büyük dileğimiz. Ancak süre uzarsa Babalar Günü ve Kurban Bayramı'nda da bu tür desteklerimizi sürdürme niyetimiz var.
Babalar Günü 13.2.2020
Maltepe Belediyesi'nin kreşlerine tam not
Maltepe Belediyesi'ne bağlı Zümrütevler, İdealtepe, Aydınevler, Esenkent, Altıntepe, Bağlarbaşı, Altayçeşme, İdealtepe ve Feyzullah kreşlerinde eğitim gören öğrenciler, 2019 yılında aldığı eğitimler ve çeşitli etkinliklerle yeteneklerini geliştirdi. Kreş etkinlikleri kapsamında öğrenciler, anneler ve babalar gününde büyükleriyle kaynaşırken, "Maltepe 95" projesi çerçevesinde babalar, "Babalar Günü"nde çocuklarıyla birlikte yemek yaptı ve çocuklara kitap okudu.
Babalar Günü 11.2.2020
Eşini, kayınvalidesini ve kayınpederini öldüren sanığın yargılanmasına devam edildi
Mahkeme heyeti, sanık Ertuğrul G'nin tutukluluğunun devamına karar verip duruşmayı, tanıkların dinlenmesi ve eksikliklerin giderilmesi için erteledi. Merkez Seyhan ilçesi 2000 Evler Mahallesi 76010 Sokak'ta 9 Temmuz 2019'da astsubay Ertuğrul G, kayınbabasına Babalar Günü'nde aldığı ayakkabının değiştirilmesi nedeniyle çıktığı iddia edilen tartışmada 4 aylık eşi Büşra, kayınbabası Cemal Ü'yü tabancayla öldürmüş, kayınvalidesi Sultan Ü'yü de ağır yaralamıştı.
Babalar Günü 10.1.2020
Audi Türkiye'ye iki Gladyatör Ödülü
Audi'nin ilk ödülü, 'Babalar Günü' için hazırladığı radyo spotu çalışmasıyla geldi.
Babalar Günü 10.1.2020
"Altınyıldız Classics Yılın Yıldızları Ödülleri" sahiplerini buldu
Yıldız Teknik Üniversitesi öğrencilerinin oylarıyla belirlenen ve her yıl medya, sanat ve iş dünyasından birçok ünlü ismin katıldığı 18'inci Altınyıldız Classics Yılın Yıldızları Ödül Töreni'nde yılın erkek sanatçısı, kadın sanatçısı, müzik grubu ile birlikte iş adamı, iş kadını, kadın...
Babalar Günü 4.1.2020
ODD Satış ve İletişim Ödülleri sahiplerini buldu
Gecede tüm kategorilerde ödül alan firmalar, ödüller ile eş zamanlı olarak hazırlanan ve ODD tarafından onaylanan logoların bir yıllık kullanım hakkına da sahip oldu. İletişim ödülleri Buna göre, "Yılın Televizyon Uygulaması" Toyota'nın "Safety Sense Akıllı Güvenlik Sistemi İnsanlarda Olsaydı?", "Yılın Gazete Uygulaması" Honda'nın "Çarpışma Hafifletici Fren Sistemi", "Yılın Radyo Uygulaması" Audi'nin "Babalar Günü Radyo Spotu", "Yılın Dergi Uygulaması" JEEP'in "Renegade Dergi İletişimi- Rahatlık Doğada", "Yılın Dijital Deneyim Uygulaması" Mercedes-Benz'in "HTA X-Class V6 Force Touch", "Yılın Sosyal Medya Uygulaması" Ford'un "Cem Yılmaz Karakomik Filmler FORD Focus Dijital Filmler, "Yılın Outdoor Uygulaması" Citroen'in "Yeni Citroen C5 Aircross SUV Gerilla Aktiviteleri", "Yılın PR/Etkinlik Uygulaması" Hyundai'nin "KonAtolian", "Yılın Nostalji TV Uygulaması" Renault'nun "Kangoo Film Serisi", "Yılın Nostalji Radyo Uygulaması" Ford'un "Emniyet Kemeri Radyo Spotu" ve "Yılın Nostalji Gazete Uygulaması" da Ford'un "Ralli Şampiyonluk İlanı" çalışması oldu.
Babalar Günü 28.12.2019
HİÇ Ödülleri'nin 8'incisi için başvuru süreci başladı
ÖDÜL ALANLAR HİKAYELERİNİ ANLATTI Sabiha Gökçen Havalimanı Kurumsa İletişim Müdürü Canan Soysal ise, "Bu akşam buraya BHİD'in davetlisi olarak geldik. İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı olarak geçen yıl HİÇ Ödülleri'nde çok değerli 2 ödülün sahibi olduk. Katılımcılara HİÇ Ödülleri bizim için neyi ifade ediyor, ne anlam taşıyor onları anlatacağım. Hem de geçen yıl ödül aldığım 2 projeyi detaylı olarak katılımcılarla paylaşmaya çalışacağım" açıklamasında bulundu. Ödül aldığı iki projenin detayları hakkında da bilgi veren Soysal, "HİÇ Ödüllerinden aldığımız ilk ödül 'Kurumsal Sosyal Sorumluluk Projemizin' aldığı bir ödüldü. 2 sene önce İstanbul Zihinsel Engelliler Vakfıyla çok değerli bir proje gerçekleştirdik. Bu proje bu sene sayısız ödül aldı. Bir diğer ödül aldığımız proje ise, biz Sabiha Gökçen Havalimanında milli günler, anneler günü, babalar günü, çocuk bayramı gibi tüm özel günleri yolcularımız ile birlikte kutluyoruz.
Babalar Günü 28.12.2019
Halkla İlişkiler Çalışmaları (HİÇ) Ödülleri başvuruları başladı
SABİHA GÖKÇEN HAVALİMANI'NIN 'HİÇ' SÜRECİ Sabiha Gökçen Havalimanı Kurumsal İletişim Müdürü Canan Soysal ise, 'Bu akşam buraya BHİD'in davetlisi olarak geldik. İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı olarak geçen yıl HİÇ Ödülleri'nde çok değerli 2 ödülün sahibi olduk. Bugün burada bulunan katılımcılara HİÇ Ödülleri bizim için neyi ifade ediyor, ne anlam taşıyor onları anlatacağım. Hem de geçen yıl ödül aldığım 2 projeyi detaylı olarak katılımcılarla paylaşmaya çalışacağım' açıklamasında bulundu.  Ödül aldığı iki projenin detayları hakkında da bilgi veren Soysal, 'HİÇ Ödüllerinden aldığımız ilk ödül 'Kurumsal Sosyal Sorumluluk Projemizin' aldığı bir ödüldü. 2 sene önce İstanbul Zihinsel Engelliler Vakfıyla çok değerli bir proje gerçekleştirdik. Bu proje bu sene sayısız ödül aldı. Bir diğer ödül aldığımız proje ise, biz Sabiha Gökçen Havalimanı'nda milli günler, anneler günü, babalar günü, çocuk bayramı gibi tüm özel günleri yolcularımız ile birlikte kutluyoruz.
Babalar Günü 28.12.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 11
SABİHA GÖKÇEN HAVALİMANI'NIN 'HİÇ'? SÜRECİ Sabiha Gökçen Havalimanı Kurumsal İletişim Müdürü Canan Soysal ise, "Bu akşam buraya BHİD'in davetlisi olarak geldik. İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı olarak geçen yıl HİÇ Ödülleri'nde çok değerli 2 ödülün sahibi olduk. Bugün burada bulunan katılımcılara HİÇ Ödülleri bizim için neyi ifade ediyor, ne anlam taşıyor onları anlatacağım. Hem de geçen yıl ödül aldığım 2 projeyi detaylı olarak katılımcılarla paylaşmaya çalışacağımö açıklamasında bulundu.  Ödül aldığı iki projenin detayları hakkında da bilgi veren Soysal, "HİÇ Ödüllerinden aldığımız ilk ödül 'Kurumsal Sosyal Sorumluluk Projemizin' aldığı bir ödüldü. 2 sene önce İstanbul Zihinsel Engelliler Vakfıyla çok değerli bir proje gerçekleştirdik. Bu proje bu sene sayısız ödül aldı. Bir diğer ödül aldığımız proje ise, biz Sabiha Gökçen Havalimanı'nda milli günler, anneler günü, babalar günü, çocuk bayramı gibi tüm özel günleri yolcularımız ile birlikte kutluyoruz.
Babalar Günü: Tayland Milli Günü resepsiyonuBabalar Günü 5.12.2019
Babalar Günü: Tayland Milli Günü resepsiyonuBabalar Günü 5.12.2019
Babalar Günü 1.12.2019
Terörle Mücadelede Şehitlik Kavramının Önemi Çalıştayı sonuç bildirgesi açıklandı
Bildirgede, "millet kıraathanesi" tarzında hizmet verecek, içinde kütüphanenin bulunduğu, 23 Nisan'da çocukların, 19 Mayıs'ta gençlerin, Anneler Günü'nde annelerin, Babalar Günü'nde babaların, diğer özel günlerde bunun anlam ve önemine uygun insanların ağırlanacağı eğitim ve yaşam tesislerine ihtiyaç olduğu kaydedildi.
Babalar Günü: Öğretmenler günü kutlandıBabalar Günü 24.11.2019
Babalar Günü 18.11.2019
EŞİ, KAYINPEDERİ VE KAYINVALİDESİNİ ÖLDÜREN ASTSUBAY, HAKİM KARŞISINDA
  'HER ŞEY BİR ANDA OLDU, PİŞMANIM'   Biri ağırlaştırılmış 3 müebbet hapisle cezalandırılması istemiyle 9'uncu Ağır Ceza Mahkemesi'nde yargılanan sanık astsubay Güçlü, bugün hakim karşısına çıktı. Savunmasında, olay günü yaşananları anlatan Güçlü, her şeyin bir anda geliştiğini öne sürerek, "Böyle bir suçu nasıl işledim bilmiyorum. Pişmanım" dedi.    Ailesini ve mesleğini çok sevdiğini dile getiren Ertuğrul Güçlü, savunmasında şunları söyledi:   "Olay günü kayınvalidemin evinde bulunduğumuz sırada eşim yemekten sonra Babalar Günü'nde kayınbabasına aldığı ayakkabıyı değiştirmek için AVM'ye gitmek istediğini söyledi.
Babalar Günü 18.11.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 19
'HER ŞEY BİR ANDA OLDU, PİŞMANIM' Biri ağırlaştırılmış 3 müebbet hapisle cezalandırılması istemiyle 9'uncu Ağır Ceza Mahkemesi'nde yargılanan sanık astsubay Güçlü, bugün hakim karşısına çıktı. Savunmasında, olay günü yaşananları anlatan Güçlü, her şeyin bir anda geliştiğini öne sürerek, "Böyle bir suçu nasıl işledim bilmiyorum. Pişmanım" dedi.  Ailesini ve mesleğini çok sevdiğini dile getiren Ertuğrul Güçlü, savunmasında şunları söyledi: "Olay günü kayınvalidemin evinde bulunduğumuz sırada eşim yemekten sonra Babalar Günü'nde kayınbabasına aldığı ayakkabıyı değiştirmek için AVM'ye gitmek istediğini söyledi.
Babalar Günü 18.11.2019
EŞİ, KAYINPEDERİ VE KAYINVALİDESİNİ ÖLDÜREN ASTSUBAY, HAKİM KARŞISINDA
'HER ŞEY BİR ANDA OLDU, PİŞMANIM' Biri ağırlaştırılmış 3 müebbet hapisle cezalandırılması istemiyle 9'uncu Ağır Ceza Mahkemesi'nde yargılanan sanık astsubay Güçlü, bugün hakim karşısına çıktı. Savunmasında, olay günü yaşananları anlatan Güçlü, her şeyin bir anda geliştiğini öne sürerek, "Böyle bir suçu nasıl işledim bilmiyorum. Pişmanım" dedi.  Ailesini ve mesleğini çok sevdiğini dile getiren Ertuğrul Güçlü, savunmasında şunları söyledi: "Olay günü kayınvalidemin evinde bulunduğumuz sırada eşim yemekten sonra Babalar Günü'nde kayınbabasına aldığı ayakkabıyı değiştirmek için AVM'ye gitmek istediğini söyledi.
Babalar Günü 18.11.2019
Eşini, kayınvalidesini ve kayınpederini öldüren astsubayın yargılanmasına başlandı
Mesleğini ve eşini çok sevdiğini ifade eden sanık Ertuğrul G, olay günü kayınvalidesinin evinde bulundukları sırada eşinin, yemekten sonra Babalar Günü'nde kayınbabasına aldığı ayakkabıyı değiştirmek için AVM'ye gitmek istediğini kaydetti.
Babalar Günü 10.11.2019
İndirim kampanyalarında aldatmacalara dikkat
"Yok 11.11 diye bir şey. 11.11 bahane. Aslında önce 'bindirim', sonra indirim var" diyen Aydın Ağaoğlu, tüm senenin bir bahane ile indirim kampanyalarıyla geçtiğini belirterek, "Ayın birinci günü indirim, sezon başladı indirim, sezon bitiyor indirim, yılbaşı geldi, sevgililer günü, anneler günü, babalar günü, 365 gün bakın vitrinlere; indirimsiz etiket göremezsiniz.
Babalar Günü 10.11.2019
İNDİRİM KAMPANYALARINDA ALDATMACALARA DİKKAT
"Yok 11.11 diye bir şey. 11.11 bahane. Aslında önce 'bindirim', sonra indirim var" diyen Aydın Ağaoğlu, tüm senenin bir bahane ile indirim kampanyalarıyla geçtiğini belirterek, "Ayın birinci günü indirim, sezon başladı indirim, sezon bitiyor indirim, yılbaşı geldi, sevgililer günü, anneler günü, babalar günü, 365 gün bakın vitrinlere; indirimsiz etiket göremezsiniz.
Babalar Günü 19.10.2019
Başkan Fadıloğlu, Muhtarları Konuk Etti
HEP BİRLİKTE MİLLETİMİZE HİZMET ETMEYE GAYRET GÖSTERİYORUZ Programda muhtarlara hitaben konuşan Başkan Fadıloğlu, şunları söyledi: "Öncelikle davetimize icabet ettiğiniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Tabi geleneksel hale gelmiş Anneler Günü, Babalar Günü, Kadınlar Günü gibi özel günler, senede bir gün kutlanacak günler değildir.
Şu an buradasınız: Babalar Günü Haberleri | Babalar Günü Haber - Haberler - Babalar Günü haberleri, son dakika babalar günü haber ve gelişmeleri burada. Vefa Grubu, Mehmetçik'ten şehit ailelerine ziyaret.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 29.5.2020 20:03:01. #1.14#
title