Aybüke Pusat Haberleri

Aybüke Pusat haber, Aybüke Pusat son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Aybüke Pusat: Fanatik oyunu perde dedi!Aybüke Pusat 24.1.2020
Aybüke Pusat 23.1.2020
Fanatik, oyunu perdelerini Kenter Tiyatrosu'nda açtı!
Yazıp yönettiği ilk filmi "Taksim Hold'em" ile büyük beğeni toplayan Michael Önder'in kaleme aldığı ilk oyun olan "Fanatik"in 22 Ocak Çarşamba akşamı gerçekleşen prömiyerine, Nebahat Çehre, Türkü Turan, Tilbe Saran, İbrahim Kendirci, Aybüke Pusat, Haki Biçici, Rojda Demirer, Nilperi Şahinkaya-Emre Yusufi, Tuğçe Altuğ, Özen Yula, Melina Özprodomos, Burak Altındağ, Çiğdem Erken, Anta Toros, Suna Keskin, Yıldız Kültür, Serpil Tamur, Nilüfer Açıkalın- Jehat Hakimoğlu, Çiçek Acar, Kework Türker, Semiha Bezek gibi isimler katıldı.
Aybüke Pusat: Ünlü isimleri buluşturan partiAybüke Pusat 21.12.2019
Aybüke Pusat 9.12.2019
8 Aralık 2019 Haberleri
8 Aralık 2019 Manşet Haberleri.
Aybüke Pusat: Festivale görkemli açılışAybüke Pusat 29.11.2019
Aybüke Pusat 26.10.2019
Frankfurt Türk Filmleri Festivali Başlıyor!
Yönetmenliğini Nihat Durak'ın yaptığı başrollerini Kadir İnanır, Vahide Perçin, Timur Acar, Erdal Beşikçioğlu ve Aybüke Pusat'ın paylaştığı film, yirmi beş yıl önce Mardin'den Berlin'e göç eden bir ailenin hikayesini anlatıyor.
Aybüke Pusat: 'Her Yerde Sen'de  sürpriz isim!Aybüke Pusat 27.6.2019
Aybüke Pusat: 'Her Yerde Sen'  başlıyor!Aybüke Pusat 13.6.2019
Aybüke Pusat: Rekabetçi Veliaht Ali Yağcı!Aybüke Pusat 11.6.2019
Aybüke Pusat 12.4.2019
"Hilesiz Güzellik"
Hemen her gün gerçek dışı ve dijital araçlarla manipüle edilmiş güzellik imajlarına maruz kalan kadınların yüzde 70'i medya ve reklamlarda yeteri kadar temsil edilmediklerini düşünüyor*. İşte kadınların yüksek sesle dile getirdikleri bu konuya dikkat çekmek için Dove ve Vogue Türkiye, el ele vererek #hilesizgüzellik projesine imza attı. Güzellik kavramını, kalıp yargılar, dayatılan baskılar ve idealize edilmiş tanımlar çerçevesinde gören kadınları bu anlayıştan uzaklaştırmayı amaçlayan Dove'un bakış açısından aldığıilhamla, Vogue Türkiye'nin Nisan sayısı modelsiz ve rötuşsuz olarak yayınlandı. 11 Nisan tarihinde, derginin Nisan sayısında bulunan bu rötuşsuz fotoğraflardan yola çıkılarak, Dove X Vogue #hilesizgüzellik konseptiyle bir sergi gerçekleşti. Dove ile Vogue Türkiye, güzelliği ideal kalıpların ötesinde gören pek çok kadının hiçbir fotoğraf hilesi aracı kullanılmayan fotoğrafları ile reklam, pazarlama, moda dünyası ve kendi güzelliğinin eşsizliğine inanan tüm kadınlara #hilesizgüzellik çağrısı yaptı. Bu çağrıya, sinema ve müzik dünyasından Brigette Lundy-Paine, Şevval Sam, Derya Alabora, Aybüke Pusat, Kalben gibi ünlü isimler de fotoğraflarıyla destek verdi.
Aybüke Pusat 10.4.2019
Kadir İnanır'ın Başrolde Olduğu "Kapı" Filminin Galası Yapıldı - Fragman
Kadir İnanır ve Vahide Perçin'in başrol oyunculuğunu paylaştığı filmin oyuncu kadrosunda, Timur Acar, Aybüke Pusat, Sermet Yeşil, Nilay Erdönmez ve Özgün Çoban yer alıyor.
Aybüke Pusat: Kapı' Filminin Galası YapıldıAybüke Pusat 10.4.2019
Aybüke Pusat 10.4.2019
Kadir İnanır'ın Başrolde Olduğu "Kapı" Filminin Galası Yapıldı
Kadir İnanır ve Vahide Perçin'in başrol oyunculuğunu paylaştığı filmin oyuncu kadrosunda, Timur Acar, Aybüke Pusat, Sermet Yeşil, Nilay Erdönmez ve Özgün Çoban yer alıyor.
Aybüke Pusat: Kapı' Filminin Galası YapıldıAybüke Pusat 10.4.2019
12
Şu an buradasınız: Aybüke Pusat Haberleri | Aybüke Pusat Kimdir - Haberler - Aybüke Pusat haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Aybüke Pusat kimdir, hayatı ve biyografisi. Aybüke Pusat: Her şey bitti demiştim ama meğer yeni başlıyormuş.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 5.8.2020 17:57:51. #1.15#
title