ANKARA YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ HABERLERİ

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Haberleri

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi haber, Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi - 06.04.2021
SETA'dan "Türkiye'de Darbeler ve Demokratik Siyaset" online paneli
Moderatörlüğünü Cem Duran Uzun'un yaptığı panele, Medipol Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Atilla Yayla, Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Öğretim Üyesi ve SETA araştırmacısı Prof.
Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi - 26.03.2021
Rektör Aydınlı, küçük Elif'i ödüllendirdi
Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi (AYBÜ) Rektörü Prof. Dr. İbrahim Aydınlı, İstiklal Marşı'nın 10 kıtasını ezbere okuyarak takdir toplayan 5 yaşındaki Elif Eroğlu'nu ağırladı.
Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi - 23.03.2021
Çubuk'ta İstiklal Marşı'nı ezbere okuyan anasınıfı öğrencileri ödüllendirildi
Yarışmaya, İlçe Milli Eğitim Müdürü Alican Kılıç ve Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu Müdür Yardımcısı Özgür Özünlü de katıldı.
Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi - 18.03.2021
Son dakika haber... Çanakkale'de dedeleri şehit olan uluslararası öğrencilerden anma programı
"Dedelerimizin geçmişleri, mücadeleleri, mekanları ve makamları birdir" Programda uluslararası öğrenciler adına bir konuşma yapan Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi doktora öğrencisi Kosovalı Ekrem Zajmi de Çanakkale Savaşı'nın ortak tarihin en önemli sembollerinden olduğunu belirtti.
Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi - 18.03.2021
Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesinde Çanakkale şehitleri anıldı
Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesinde (AYBÜ) 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 106'ncı yıl dönümünü çeşitli etkinliklerle kutladı.
Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi - 17.03.2021
AYBÜ Meslek Yüksekokulu Müdürü Yiğit'ten Çubuk Belediye Başkanı Demirbaş'a ziyaret
Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu (MYO) Müdürü Doç. Dr. Recep Yiğit, Çubuk Belediye Başkanı Baki Demirbaş'ı makamında ziyaret etti.
Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi - 16.03.2021
100. yılında Moskova Antlaşması'nın düşündürdükleri
Osmanlı İmparatorluğu'nun duraklama ve gerileme dönemlerine damgasını vuran 1774 Küçük Kaynarca Antlaşması Osmanlı devletinin Rusya ile ilişkilerinde kilit bir rol oynamıştı.
Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi - 12.03.2021
Başkentte, "Anadolu Tarihi ve Kültür Değerlerini Anlama Çalıştayı" düzenlendi
Çalıştayda, Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç.
Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi - 04.03.2021
Uzmanlar, Türkiye'de yaklaşık 5 milyon kişide bulunan nadir hastalıkları masaya yatırdı
Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Reyhan Ersoy, Türkiye'de nadir hastalığa sahip hasta sayısının yaklaşık 5 milyon olduğunu belirterek, "Türkiye, nadir hastalıkların çok da nadir bulunduğu bir ülke değil.
Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi - 01.03.2021
Ermenistan'da darbe girişiminin ardından sular durulmuyor
Soğuk Savaş döneminin sona ermesiyle Güney Kafkasya'da bağımsızlıklarını kazanan üç yeni devlet ortaya çıkmıştı.
Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi - 24.02.2021
Yenilikçi tasarımlar Agat taşının tanıtımına katkı sunmak için yarışacak
Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesince, Çubuk ilçesinden çıkarılan Agat taşının tanıtımına yardımcı olmak için "Agat Taşı Takı ve Hediyelik Eşya Tasarımı Yarışması" düzenlendi.
Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi - 19.02.2021
TÜBA Başkanı Şeker: "Yeni ekonomik yaklaşımlara olan ihtiyacın arttığı bir dönemdeyiz"
TÜBA-Sürdürülebilir Kalkınma, Finans ve Çevre Çalışma Grubu, İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi, Birleşmiş Milletler Sürdürülebilir Kalkınma Çözümler Ağı (UNSDSN), Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi ve İstanbul Medeniyet Üniversitesi iş birliğinde düzenlenen "Döngüsel Ekonomi Sempozyumu" çevrim içi olarak başladı.
Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi - 15.02.2021
Son dakika haberleri! TÜBA-Döngüsel Ekonomi Sempozyumu 19-20 Şubat'ta yapılacak
TÜBA'nın açıklamasına göre, İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi, Birleşmiş Milletler Sürdürülebilir Kalkınma Çözümler Ağı (UN SDSN), Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi ve İstanbul Medeniyet Üniversitesi ortaklığında düzenlenen etkinlik çevirim içi olarak yapılacak.
Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi - 10.02.2021
Salgınların ülkelerdeki seyri mobil uygulamayla öğrenilebilecek
Koordinatörlüğünü Bilkent Üniversitesi İletişim ve Tasarım Bölümünün üstlendiği "PandeVITA" (Pandemik Virüs İzleme Uygulaması), AB Horizon 2020 Araştırma ve İnovasyon Programı kapsamında, Finlandiya, Almanya, İspanya, Belçika ve Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi tarafından yürütülüyor.
Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi - 29.01.2021
Rektörler Aydınlı ve Şarlı, Çubuk Belediye Başkanı Demirbaş'ı ziyaret etti
Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi (AYBÜ) Rektörü Prof. Dr. İbrahim Aydınlı ve Bolu Abant İzzet Baysal (BAİBÜ) Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Ali Şarlı, Çubuk Belediye Başkanı Baki Demirbaş'ı ziyaret etti.
Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi - 18.01.2021
Türkiye-Fransa ilişkilerinde tarih tekerrür mü ediyor?
İlk karşılaşmaları XI. yüzyıldaki Haçlı seferlerine götürülebilen Türk-Fransız ilişkilerinin ilk resmi teması ise XVI. yüzyıla dayanır. 1525 yılında bir savaşta esir düşen Fransa Kralı I.
Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi - 28.12.2020
Fatih Koca, AA'nın "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı
Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı Türk Müziği Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Fatih Koca, Anadolu Ajansının (AA) düzenlediği "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı.
Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi - 26.12.2020
TİHEK Karabağ Gözlem Grubu ikinci toplantısını gerçekleştirdi
Açılış konuşmasını TİHEK Başkanı Süleyman Arslan'ın yaptığı toplantının konuğu Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümünde doktora yapan Karabağ doğumlu Azerbaycan vatandaşı Kenan Aslanlı oldu.
Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi - 23.12.2020
Büyük güçlerin siber savaşı
[Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr.
Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi - 16.12.2020
Sağlık Bakanlığı, 'Covid-19 Takip Merkezleri' açıyor
Merkezlerde yapılan işlemler için herhangi bir ücret talep edilmiyor. Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Dışkapı Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde 1 Aralık, Eskişehir Şehir Hastanesi'nde ise 8 Aralık itibarıyla hasta kabulüne başlandı.
Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi - 10.12.2020
Doğu Akdeniz Sorunlarına Hukuki ve Siyasi Yaklaşım Sempozyumu
TBMM Tören Salonu'nda gerçekleştirilen sempozyumun "Doğu Akdeniz'de Hukuk ve Siyaset" başlıklı ikinci oturumuna Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Orhan Çelik başkanlık ederken, Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Funda Keskin Ata, Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Milletlerarası Hukuk Ana Bilim Dalı Başkanı Prof.
Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi - 04.12.2020
Bakan Çavuşoğlu, 'Doğu Akdeniz Çalıştayı'na katılacak
Çalıştayın ikinci oturumunda Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Sertaç Hami Başaran 'Doğu Akdeniz'de Hukuk ve Siyaset', Dışişleri Bakanlığı'nda Genel Müdür Büyükelçi Çağatay Erciyes 'Doğu Akdeniz ve Kıbrıs Meselelerinde Son Gelişmeler', Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Hukuk Fakültesi Öğretim Üyesi Prof.
Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi - 04.12.2020
Son dakika haberleri: Kovid-19 salgınıyla mücadele eden sağlık çalışanları atlı terapiyle stres atıyor
Son dakika haberleri... Ankara'nın Çubuk ilçesinde yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınıyla mücadele eden sağlık çalışanları, Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi (AYBÜ) Çubuk Yerleşkesi'ndeki Hipoterapi Uygulama ve Araştırma Merkezinde ücretsiz atlı terapi seanslarıyla stres atıyor.
Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi - 30.11.2020
Kurgu ile gerçeklik arasında Pakistan'ın İsrail'i tanıması için baskı iddiaları
Pakistan Başbakanı İmran Han yerel medyaya verdiği bir mülakatta, Donald Trump yönetimi döneminde bazı Körfez ülkelerinin kendisine İsrail'i tanıması için yoğun baskı uyguladığını dile getirdi.
Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi - 26.11.2020
Ermenistan'da siyasi kaos derinleşiyor
Güney Kafkasya'da 30 yıllık uzun bir aranın ardından 27 Eylül'de Ermenistan'ın Azerbaycan'ın Tovuz şehrine yönelik saldırılarıyla başlayan çatışmalarda sona gelindi.
Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi - 15.11.2020
2. Ulusal Necmettin Erbakan Sempozyumu sona erdi
"Siyasal Hayat ve İletişim" oturumunda Mustafa Kemal Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümü Dr. Öğretim Üyesi Abdullah Aydın, "Türkiye'de Siyasal Katılım ve Milli Görüş Hareketi", NEÜ Sosyoloji Bölümü Doktora Öğrencisi Ebubekir Uğuz "Siyasal Toplumsallaşma Bağlamında Milli Görüş Hareketi", Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Dr. Öğretim Üyesi Ergun Köksoy, "Milli Görüş Partileri ve Siyasal İletişim Stratejileri", Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Sosyoloji Bölümü Araştırma Görevlisi Betül Coşkun "Siyasetin Yönünü Değiştiren Aktörler/1994 Yerel Seçimlerinde Kadınların Siyasal Hayata Katılımı ve Milli Görüş Hareketi", Milli Görüş Enstitüsü Genel Sekreteri İbrahim Veli "Milli Görüş Terminolojisi, Seçim Beyannamelerinin Karşılaştırmalı analizi" konulu sunum yaptı.
Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi - 15.11.2020
Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi - 11.11.2020
MEB, ara tatilde öğretmenlerin çevrim içi mesleki gelişim programının detaylarını açıkladı
Öğretmenlere yönelik seminerler Medeniyet Araştırmaları Merkezi (MEDAR) Başkanı ve Yalova Üniversitesi İslami İlimler Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Bekir Karlıağaş'ın "Medeniyet Bilinci" başlıklı semineri, Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Haberleri | Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Haber - Haberl - Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi haberleri, son dakika ankara yıldırım beyazıt üniversitesi haber ve gelişmeleri burada. SETA'dan Türkiye'de Darbeler ve Demokratik Siyaset online paneli.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 12.4.2021 18:23:22. #1.14#
title