Andorra Haberleri

Andorra haber, Andorra son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Andorra - 13.10.2021
Futbol: 2022 FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri
2022 FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri'nde ekim ayı mücadelesi A, B, C, D, F ve I gruplarında yapılan maçlarla tamamlandı.
Andorra - 10.10.2021
Halil Umut Meler, San Marino-Andorra maçını yönetecek
FIFA kokartlı hakem Halil Umut Meler, San Marino ile Andorra arasında 12 Ekim Salı günü oynanacak 2022 Dünya Kupası Avrupa Elemeleri I Grubu müsabakasını yönetecek.
Andorra - 10.10.2021
San Marino Andorra maçı Halil Umut Meler'in
2022 Dünya Kupası Elemeleri I Grubu'nda oynanacak San Marino-Andorra maçını FIFA kokartlı hakem Halil Umut Meler yönetecek.
Andorra - 10.10.2021
2022 FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri'nde 8. hafta, yarın başlıyor
2022 FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri'nde 8. hafta heyecanı, yarın oynanacak maçlarla başlayacak.
Andorra - 10.10.2021
Ragbi Milli Takımı, Andorra'ya mağlup oldu
Türkiye Erkek Ragbi Milli Takımı, Avrupa Ragbi 15'li Konferans 2 Güney müsabakasında Andorra ile karşı karşıya geldi.
Andorra - 09.10.2021
2022 FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri
2022 FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri'nde 7. hafta heyecanı, 14 maçla tamamlandı.
Andorra - 07.10.2021
2022 FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri yarın başlıyor
Elemelerde 7. haftanın programı şöyle: 8 Ekim Cuma: E Grubu: Çekya-Galler Estonya-Belarus G Grubu: Cebelitarık-Karadağ Letonya-Hollanda Türkiye-Norveç H Grubu: Kıbrıs Rum Yönetimi-Hırvatistan Malta-Slovenya Rusya-Slovakya J Grubu: Almanya-Romanya İzlanda-Ermenistan Lihtenştayn-Kuzey Makedonya 9 Ekim Cumartesi: A Grubu: Azerbaycan-İrlanda Cumhuriyeti (TSİ 19: 00) Lüksemburg-Sırbistan (TSİ 21.45) B Grubu: Gürcistan-Yunanistan (TSİ 19: 00) İsveç-Kosova (TSİ 19: 00) C Grubu: Litvanya-Bulgaristan (TSİ 16: 00) İsviçre-Kuzey İrlanda (TSİ 21.45) D Grubu: Kazakistan-Bosna-Hersek (TSİ 16: 00) Finlandiya-Ukrayna (TSİ 19: 00) F Grubu: İskoçya-İsrail (TSİ 19: 00) Faroe Adaları-Avusturya (TSİ 21.45) Moldova - Danimarka (TSİ 21.45) I Grubu: Andorra-İngiltere (TSİ 21.
Andorra - 04.10.2021
Arnavutluk Milli Takımı'na Türkiye'de oynayan 4 futbolcuya davet edildi
Topladığı 12 puanla ikinci sırada bulunan Arnavutluk, Macaristan ve Polonya'nın yanı sıra İngiltere, Andorra ve San Marino ile I Grubu'nda yer alıyor.
Andorra - 15.09.2021
Kovid-19 salgınıyla ilgili dünyada son 24 saatte yaşanan gelişmeleri derleyerek yayımlıyoruz. Saygılarımızla.
AB ayrıca, seyahatlerde Kovid-19 sertifikalarının 7 ülkeyle daha karşılıklı tanınması için karar aldı. AB Komisyonundan yapılan açıklamaya göre Arnavutluk, Andorra, Faroe Adaları, İsrail, Monako, Fas ve Panama, bundan böyle AB'nin sistemine bağlanabilecek.
Andorra - 15.09.2021
AB, 7 ülkeyle daha Kovid-19 sertifikalarını karşılıklı tanıyacak
AB Komisyonundan yapılan açıklamaya göre, Arnavutluk, Andorra, Faroe Adaları, İsrail, Monako, Fas ve Panama bundan böyle AB'nin sistemine bağlanabilecek.
Andorra - 10.09.2021
Şenol Güneş'in ikinci dönemi 2,5 yıl sürdü
Şenol Güneş'in ikinci dönemindeki milli maçlar A Milli Futbol Takımı'nın Şenol Güneş'in ikinci döneminde yaptığı maçlar ve sonuçlar şöyle: Tarih Organizasyon Rakip Sonuç 07.09.2021 Dünya Kupası Elemeleri Hollanda 1-6 04.09.2021 Dünya Kupası Elemeleri Cebelitarık 3-0 01.09.2021 Dünya Kupası Elemeleri Karadağ 2-2 20.06.2021 EURO 2020 İsviçre 1-3 16.06.2021 EURO 2020 Galler 0-2 11.06.2021 EURO 2020 İtalya 0-3 03.06.2021 Özel Moldova 2-0 31.05.2021 Özel Gine 0-0 27.05.2021 Özel Azerbaycan 2-1 30.03.2021 Dünya Kupası Elemeleri Letonya 3-3 27.03.2021 Dünya Kupası Elemeleri Norveç 3-0 24.03.2021 Dünya Kupası Elemeleri Hollanda 4-2 18.11.2020 UEFA Uluslar Ligi Macaristan 0-2 15.11.2020 UEFA Uluslar Ligi Rusya 3-2 11.11.2020 Özel Hırvatistan 3-3 14.10.2020 UEFA Uluslar Ligi Sırbistan 2-2 11.10.2020 UEFA Uluslar Ligi Rusya 1-1 07.10.2020 Özel Almanya 3-3 06.09.2020 UEFA Uluslar Ligi Sırbistan 0-0 03.09.2020 UEFA Uluslar Ligi Macaristan 0-1 17.11.2019 Avrupa Şampiyonası Elemeleri Andorra 2-0 14.
Andorra - 08.09.2021
Futbol: FIFA 2022 Dünya Kupası Avrupa Elemeleri
FIFA 2022 Dünya Kupası Avrupa Elemeleri'nin altıncı haftası, beş grupta oynanan maçlarla tamamlandı.
Andorra - 06.09.2021
Şenol Güneş, A Milli Takım'la 82. maçında
Şenol Güneş dönemi milli maçlar A Milli Futbol Takımı'nın Şenol Güneş yönetiminde yaptığı maçlar ve sonuçları şöyle: Tarih Yer Organizasyon Rakip Sonuç 04.09.2021 Cebelitarık Dünya Kupası Elemeleri Cebelitarık 3-0 01.09.2021 İstanbul Dünya Kupası Elemeleri Karadağ 2-2 20.06.2021 Bakü EURO 2020 İsviçre 1-3 16.06.2021 Bakü EURO 2020 Galler 0-2 11.06.2021 Roma EURO 2020 İtalya 0-3 03.06.2021 Paderborn Özel Moldova 2-0 31.05.2021 Antalya Özel Gine 0-0 27.05.2021 Antalya Özel Azerbaycan 2-1 30.03.2021 İstanbul Dünya Kupası Elemeleri Letonya 3-3 27.03.2021 Malaga Dünya Kupası Elemeleri Norveç 3-0 24.03.2021 İstanbul Dünya Kupası Elemeleri Hollanda 4-2 18.11.2020 Budapeşte UEFA Uluslar Ligi Macaristan 0-2 15.11.2020 İstanbul UEFA Uluslar Ligi Rusya 3-2 11.11.2020 İstanbul Özel Hırvatistan 3-3 14.10.2020 İstanbul UEFA Uluslar Ligi Sırbistan 2-2 11.10.2020 Moskova UEFA Uluslar Ligi Rusya 1-1 07.10.2020 Köln Özel Almanya 3-3 06.09.2020 Belgrad UEFA Uluslar Ligi Sırbistan 0-0 03.09.2020 Sivas UEFA Uluslar Ligi Macaristan 0-1 17.11.2019 Andorra Avrupa Şampiyonası Elemeleri Andorra 2-0 14.
Andorra - 06.09.2021
Futbol: FIFA 2022 Dünya Kupası Avrupa Elemeleri
I Grubu'nda İngiltere, konuk ettiği Andorra'yı Jesse Lingard (2), Harry Kane (penaltı) ve Bukayo Saka'nın fileleri havalandırmasıyla 4-0 yendi.
Andorra - 03.09.2021
Şenol Güneş, A Milli Takım'la 81. maçında
Şenol Güneş dönemi milli maçlar A Milli Futbol Takımı'nın Şenol Güneş yönetiminde yaptığı maçlar ve sonuçları şöyle: Tarih Yer Organizasyon Rakip Sonuç 01.09.2021 İstanbul Dünya Kupası Elemeleri Karadağ 2-2 20.06.2021 Bakü EURO 2020 İsviçre 1-3 16.06.2021 Bakü EURO 2020 Galler 0-2 11.06.2021 Roma EURO 2020 İtalya 0-3 03.06.2021 Paderborn Özel Moldova 2-0 31.05.2021 Antalya Özel Gine 0-0 27.05.2021 Antalya Özel Azerbaycan 2-1 30.03.2021 İstanbul Dünya Kupası Elemeleri Letonya 3-3 27.03.2021 Malaga Dünya Kupası Elemeleri Norveç 3-0 24.03.2021 İstanbul Dünya Kupası Elemeleri Hollanda 4-2 18.11.2020 Budapeşte UEFA Uluslar Ligi Macaristan 0-2 15.11.2020 İstanbul UEFA Uluslar Ligi Rusya 3-2 11.11.2020 İstanbul Özel Hırvatistan 3-3 14.10.2020 İstanbul UEFA Uluslar Ligi Sırbistan 2-2 11.10.2020 Moskova UEFA Uluslar Ligi Rusya 1-1 07.10.2020 Köln Özel Almanya 3-3 06.09.2020 Belgrad UEFA Uluslar Ligi Sırbistan 0-0 03.09.2020 Sivas UEFA Uluslar Ligi Macaristan 0-1 17.11.2019 Andorra Avrupa Şampiyonası Elemeleri Andorra 2-0 14.
Andorra - 02.09.2021
Futbol: 2022 FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri
2022 FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri'nin dördüncü haftası, beş grupta oynanan maçlarla sona erdi.
Andorra - 31.08.2021
Şenol Güneş, A Milli Takım'la 80. maçında
Şenol Güneş dönemi milli maçlar A Milli Futbol Takımı'nın Şenol Güneş yönetiminde yaptığı maçlar ve sonuçları şöyle: Tarih Yer Organizasyon Rakip Sonuç 20.06.2021 Bakü EURO 2020 İsviçre 1-3 16.06.2021 Bakü EURO 2020 Galler 0-2 11.06.2021 Roma EURO 2020 İtalya 0-3 03.06.2021 Paderborn Özel Moldova 2-0 31.05.2021 Antalya Özel Gine 0-0 27.05.2021 Antalya Özel Azerbaycan 2-1 30.03.2021 İstanbul Dünya Kupası Elemeleri Letonya 3-3 27.03.2021 Malaga Dünya Kupası Elemeleri Norveç 3-0 24.03.2021 İstanbul Dünya Kupası Elemeleri Hollanda 4-2 18.11.2020 Budapeşte UEFA Uluslar Ligi Macaristan 0-2 15.11.2020 İstanbul UEFA Uluslar Ligi Rusya 3-2 11.11.2020 İstanbul Özel Hırvatistan 3-3 14.10.2020 İstanbul UEFA Uluslar Ligi Sırbistan 2-2 11.10.2020 Moskova UEFA Uluslar Ligi Rusya 1-1 07.10.2020 Köln Özel Almanya 3-3 06.09.2020 Belgrad UEFA Uluslar Ligi Sırbistan 0-0 03.09.2020 Sivas UEFA Uluslar Ligi Macaristan 0-1 17.11.2019 Andorra Avrupa Şampiyonası Elemeleri Andorra 2-0 14.
Andorra - 03.08.2021
ABD, 16 ülke ve adayı Kovid-19 nedeniyle "yüksek riskli ülkeler" listesine ekledi
CDC'nin "Seviye 4" listesine eklediği ülkeler, Andorra, Yunanistan, İran, İrlanda, Kazakistan, Libya, Malta ve Lesotho ile Curaçao (Hollanda Antilleri) Cebelitarık, Guadeloupe, Man Adası, Martinique, Saint Barthelemy, ABD Virgin Adaları ve Saint Martin Adaları oldu.
Andorra - 27.07.2021
Son dakika haberleri | Hollanda'da hükümet, "riskli ülkelere seyahat" kurallarını değiştirdi
Hollanda'ya dönecek yolcuların zorunlu karantinaya girmemeleri için aralarında İspanya, Portekiz, Güney Kıbrıs ve Andorra gibi "turuncu" kategorideki ülkelerin de bulunduğu 26 AB ülkesi, sadece "yeşil" ve "sarı" kodlu olarak gruplandırılacak.
Andorra - 19.07.2021
UEFA Avrupa Konferans Ligi 3. ön eleme turu kuraları çekildi
UEFA Avrupa Konferans Ligi'nde 2021-2022 sezonu 3. ön eleme turu kuraları çekildi.
Andorra - 13.07.2021
GÜNDEM / 13 Temmuz 2021
(İstanbul/19.00) (Fotoğraflı-Görüntülü) 2- Fransa Bisiklet Turu'nun 16. etabı, El Pas de la Casa (Andorra)-Saint-Gaudens (169 kilometre) arasında koşulacak.
Andorra - 12.07.2021
GÜNDEM ÖZETİ / 13 Temmuz 2021
(İstanbul/19.00) 2- Fransa Bisiklet Turu'nun 16. etabı, El Pas de la Casa (Andorra)-Saint-Gaudens (169 kilometre) arasında koşulacak.
Andorra - 11.07.2021
Fransa Bisiklet Turu
Bu yıl 108'incisi düzenlenen Fransa Bisiklet Turu'nun Ceret ile Andorra la Vella arasındaki 191,3 kilometrelik 15.
Andorra - 10.07.2021
Fransa Bisiklet Turu
Organizasyon, yarın Ceret ile Andorra la Vella arasındaki 191,3 kilometrelik 15.
Andorra - 09.07.2021
EuroCup'ta grup kuraları çekildi
EuroCup 2021-2022 sezonu grupları gerçekleştirilen kura çekiminin ardından belli oldu.
Andorra - 09.07.2021
ULEB Avrupa Kupası'nda gruplar belirlendi
Basketbol ULEB Avrupa Kupası'nda 2021-22 sezonu grupları belli oldu.
Andorra - 07.07.2021
CEV 20 Yaş Altı Avrupa Plaj Voleybolu Şampiyonası heyecanı İzmir'de başladı
Kadınlarda Türkiye'nin yanı sıra Hollanda, Finlandiya, Belçika, Bulgaristan, Norveç, Yunanistan, Slovakya, Hırvatistan, Andorra, Rusya, Fransa, Sırbistan, Romanya, İsrail, Litvanya, Estonya, Slovenya, Danimarka, Avusturya, Polonya, Almanya, İsveç, Çekya, Macaristan, İtalya, Ukrayna, İspanya, İsviçre ve Letonya mücadele edecek.
Andorra - 06.07.2021
CEV 20 Yaş Altı Avrupa Plaj Voleybolu Şampiyonası'nda heyecan İzmir'de yaşanacak
Şampiyonada Türkiye'yi kadınlarda Nur Akyüz-Sanem Baş ve Irmak Gökçen-Ece Özdemir ikilileri temsil edecek. Kadınlarda Türkiye'nin yanı sıra Hollanda, Finlandiya, Belçika, Bulgaristan, Norveç, Yunanistan, Slovakya, Hırvatistan, Andorra, Rusya, Fransa, Sırbistan, Romanya, İsrail, Litvanya, Estonya, Slovenya, Danimarka, Avusturya, Polonya, Almanya, İsveç, Çekya, Macaristan, İtalya, Ukrayna, İspanya, İsviçre ve Letonya mücadele edecek.
Andorra - 06.07.2021
UEFA'dan hakem gözlemcileri Sabri Çelik, Orhan Erdemir ve Erol Ersoy'a görev
Orhan Erdemir ise Andorra'nın Sant Julia ile Malta'nın Griza takımları arasında 8 Temmuz Perşembe günü oynanacak UEFA Avrupa Konferans Ligi birinci eleme turu maçında hakem gözlemcisi olarak görev yapacak.
title