AHMET SARIKURT HABERLERİ

Ahmet Sarıkurt haber, Ahmet Sarıkurt son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ahmet Sarıkurt

Ahmet Sarıkurt

Doğum Yeri Zonguldak / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1979 - ...

Ahmet Sarıkurt Kimdir ?

Ahmet Sarıkurt 1979 yılında Zonguldak'a bağlı Karadeniz Ereğli'de doğdu. Aslen Bulgar göçmenidir. 2001 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi'nin İnşaat Mühendisliği Bölümü'nden mezun olduktan sonra Çorlu'da iş hayatına atıldı. Namık Kemal Üniversitesi'nde Çelik Yapılar yüksek lisansı bulunmaktadır. Sarıkurt, 5 sene özel bir firmada kontrol mühendisi olarak çalıştı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Ahmet Sarıkurt - 28.10.2020
Tekirdağ'dan kısa kısa
Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt başkanlığında Memduh Şevket Esendal Sahnesi'nde gerçekleştirilen toplantıda, görüşülmek üzere plan ve bütçe komisyonuna havale edilen Çorlu Belediyesi 2021 Yılı Ücret Tarifesi ve 2021 yılı bütçesi görüşülerek karara bağlandı.
Ahmet Sarıkurt - 25.10.2020
Çorlu belediyesinden geri dönüşüme katkıda bulunan okullar destek
Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, yaptığı açıklamada, Çorlu Belediyesi Çocuk Meclisi'nin Şubat ayı toplantısında alınan kararlardan birinin de en çok mavi kapak toplayan okula üç boyutlu yazıcı hediye edilmesi olduğunu söyledi.
Ahmet Sarıkurt - 22.10.2020
Tekirdağ'dan kısa kısa
Çorlu'da rögar kapakları zemine göre yenileniyor Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, yol seviyesinde olmayan rögar, kanalizasyon, yağmur ızgarası kapaklarının yol seviyesiyle eşit hale getirilmesi için çalışma başlatıldığını belirtti.
Ahmet Sarıkurt - 20.10.2020
Tekirdağ'dan kısa kısa
Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt konuyla ilgili açıklamasında, çalışmalar kapsamında Reşadiye Mahallesi Fevzi Çakmak Caddesi'nde başlatılan yol ve kaldırım çalışmalarının tamamlandığını ifade etti.
Ahmet Sarıkurt - 15.10.2020
Çorlu KODER toplantısı yapıldı
Toplantıda konuşan Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, uzun zamandır tüm kurumlarla el ele vererek şehirdeki hava kirliliğine karşı hep birlikte mücadele ettiklerini söyledi.
Ahmet Sarıkurt - 13.10.2020
Tekirdağ'dan kısa kısa
Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, Yılmaz Büyükerşen Balmumu Heykeller Müzesi'nde tarihi kişiler ile yerli ve yabancı 110 önemli kişinin balmumu heykelinin yer aldığını belirtti.
Ahmet Sarıkurt - 12.10.2020
Tekirdağ'dan kısa kısa
Çorlu Belediyesi Ekim Ayı Olağan Meclis Toplantısı yapıldı Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt başkanlığında, Memduh Şevket Esendal Sahnesi'nde gerçekleştirilen toplantıda, gündem maddeleri görüşülerek karara bağlandı.
Ahmet Sarıkurt - 5.10.2020
Son Dakika | Tekirdağ'dan kısa kısa
Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, Çorlu'da Emisyonlardan Kaynaklı Koku Şikayetlerinin İzlenebilirliğini sağlamak amacıyla Koku Derecelendirme (KODER) Mobil Uygulamasının Geliştirilmesi Projesi kapsamında Çorlu Koku Derecelendirme Mobil Uygulaması'nın geliştirildiğini belirtti.
Ahmet Sarıkurt - 4.10.2020
Son dakika haber! Tekirdağ'dan kısa kısa
Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, Sarılar Mahallesinde yer alan merkezde üretilen fasulyelerin aşevinde hazırlanacak yemeklerde kullanılacağını belirtti.
Ahmet Sarıkurt - 1.10.2020
Tekirdağ'dan kısa kısa
Belediye Başkanı Sarıkurt apartman yöneticileriyle bir araya geldi Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, apartman ve site yöneticileri ile buluştu.
Ahmet Sarıkurt - 21.9.2020
Tekirdağ'dan kısa kısa
Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, yaptığı açıklamada, "Vatandaşlarımızdan dilencilik yaparak haksız kazanç elde eden, dini duygularını sömüren ve trafikteki vatandaşlarımızı rahatsız ederek trafik düzenini bozan kişilere itibar etmemelerini, bu tür durumları gördüklerinde polise ya da zabıta ekiplerine bildirmelerini önemle rica ediyoruz.
Ahmet Sarıkurt - 17.9.2020
Tekirdağ'dan kısa kısa
Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, AA muhabirine yaptığı açıklamada, salgınla mücadele ettiklerini ve tedbiri elden bırakmadıklarını söyledi.
Ahmet Sarıkurt - 17.9.2020
Tekirdağ'dan kısa kısa
Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerince ilçe genelinde geniş kapsamlı bir temizlik çalışması gerçekleştirildiğini söyledi.
Ahmet Sarıkurt - 10.9.2020
Tekirdağ'dan kısa kısa
Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, yaptığı açıklamada, Çorlu Belediyesi Pazar Yerleri Uygulama Yönetmeliği kapsamında yapılan denetimlerde, kurallara uymayarak satış yapan pazarcı esnafı hakkında cezai işlem uygulandığını belirtti.
Ahmet Sarıkurt - 10.9.2020
Çorlu'da Kovid-19 tedbirleri denetlendi
Denetimlere Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, Çorlu İlçe Sağlık Müdürü Ali Rıza İçel, emniyet ve jandarma yetkilileri de katıldı.
Ahmet Sarıkurt - 8.9.2020
Tekirdağ'dan kısa kısa
Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, yaptığı açıklamada, ilçe genelinde yol çalışmalarına ağırlık verdiklerini söyledi.
Ahmet Sarıkurt - 5.9.2020
Tekirdağ'dan kısa kısa
Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, burada yaptığı konuşmada, zabıtalık görevini yürüten tüm personelin halkın karşısında değil onların yanında ve hizmetinde olduğunu söyledi.
Ahmet Sarıkurt - 29.8.2020
Tekirdağ'dan kısa kısa
Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, yaptığı açıklamada, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından hazırlanarak araca yüklenen yardım kolilerinin Giresun'a ulaştırılmak üzere yola çıktığını söyledi.
Ahmet Sarıkurt - 27.8.2020
Tekirdağ'dan kısa kısa
Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, ilçenin en büyük mahallelerinden biri olan Kazımiye Mahallesi'nde Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan çalışmaların tamamlandığını söyledi.
Ahmet Sarıkurt - 19.8.2020
Tekirdağ'dan kısa kısa
Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt'u da ziyaret eden Albayrak, ilçede devam eden çalışmaları yerinde inceledi.
Ahmet Sarıkurt - 18.8.2020
Tekirdağ'dan kısa kısa
Belediyede düzenlenen eğitimde, Zabıta Müdürlüğü Sivil Savunma Amiri Veli Şimşek tarafından bilgi verildi. Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, yaptığı konuşmada bir yandan salgınla mücadele ederken bir yandan da olası bir afete karşı bölgede önlem ve tedbirle almayı sürdürdüklerini söyledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ahmet Sarıkurt Haberleri | Ahmet Sarıkurt Kimdir - Haberler - Ahmet Sarıkurt haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ahmet Sarıkurt kimdir, hayatı ve biyografisi. Tekirdağ'dan kısa kısa.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 28.10.2020 20:37:14. #1.15#
title