Adalet Haberleri

Adalet haber, Adalet son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Adalet - Bugün
İzmir Diyanet-Sen 2 Nolu Şube Başkanı Çelik'ten İsrail'in Mescid-i Aksa saldırılarına tepki
Çelik, tüm dünyada adaleti ve hukuku savunan herkesi harekete geçmeye ve İsrail'in attığı bu işgal adımlarını durdurmaya davet ederek, şunları kaydetti: "Kudüs ve çevresinde yaşayanlar, her gün baskı ve şiddete uğramakta, insanlık dışı uygulamalara maruz bırakılmaktadır.
Adalet - Bugün
Kurtulmuş, AA'nın Filistin'in sesini dünyaya duyurduğunu ifade etti
Mescid-i Aksa'daki direnişte çok sayıda Filistinlinin Türkiye ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan lehine tezahürat yapmasını da değerlendiren Kurtulmuş, şunları kaydetti: "Bu aslında bugünün güçlenen Türkiye'sine duymuş oldukları bir sempatidir. Aynı zamanda İslam dünyasının birçok tarafındaki mazlum milletler bir de geçmişi hatırlıyorlar. Dedelerinden duydukları Osmanlı barış düzenini, bereketli hilal denilen bu coğrafyada asırlar boyunca sağlanan adaleti, huzuru ve güveni hatırlıyorlar.
Adalet - Bugün
İsrail'in Mescid-i Aksa'ya yönelik saldırıları Van, Muş ve Bitlis'te protesto edildi
İnsan olmanın asgari şartının bugün meydanda toplanmak olduğunu anımsatan Durak, şu ifadeleri kullandı: "Covidi, stratejik bir aparata dönüştüren, insanlığın bu zayıf anında hayasızca ilk kıblemiz Mescid-i Aksa'ya saldıran terörist İsrail'in yaptıklarını telin etmek, asgari bir durum arz etmektedir. Kirli medya düzeniyle, artık her neresinden bakarsanız bakın adaleti değil güçlünün kanlı düzenini perdelemekten başka işlevi olmayan uluslararası hukukuyla bu sistem, bu düzen kanı ve terörü desteklemektedir.
Adalet - Bugün
İsrail'in Mescid-i Aksa saldırıları Çorum, Kastamonu, Çankırı ve Amasya'da protesto edildi
Dünyanın bu saldırılara sessiz kaldığını belirten Çalışkan, "Uluslararası hukuk, kamuoyu, sivil toplum örgütleri, insan hakları örgütleri, barış örgütleri, siyasal kurumlar; Israil'in bu şımarık, işgalci ve kural tanımaz tavrına karşı bir an önce bir araya gelmeli ve elini taşın altına koymalıdır. Bu kurumlar İsrail'in tavrına karşı sessizliğini koruduğu müddetçe bu saldırılar devam edecek, Filistin'de barıştan ve uzlaşıdan söz etmek mümkün olmayacaktır. Tüm dünyadaki insanları, uluslararası mekanizmaları, adaleti ve hukuku savunan herkesi harekete geçmeye ve İsrail'in attığı bu işgal adımlarını durdurmaya çağırıyoruz.
Adalet - Bugün
İsrail'in Mescid-i Aksa saldırıları Karabük'te protesto edildi
Memur-Sen Karabük İl Temsilcisi Zeki Öz, Kent Meydanı'nda yaptığı açıklamada, "İnsanlığın bu zayıf anında hayasızca ilk kıblemiz Mescid-i Aksa'ya saldıran terörist İsrail'in yaptıklarını telin etmek, asgari bir durum arz etmektedir. Fakat biz şunu da biliyoruz. Dünyaya hakim olan kirli düzen, adaleti değil, kanı ve terörü desteklemektedir.
Adalet - Bugün
Ordu, Bayburt ve Artvin'de İsrail'in Mescid-i Aksa'ya yönelik saldırıları protesto edildi
Polat, ne karar alınırsa alınsın Kudüs'ün sahipsiz olmadığını vurgulayarak, "Mescid-i Aksa, barış dini İslam'ın ve Müslümanların mabedidir. Filistin, özgür ve bağımsız yaşayacaktır. İnanıyoruz ve iman ediyoruz, zulüm değil adalet hakim olacaktır.
Adalet - Bugün
Doğu ve Güneydoğu'da İsrail'in Mescid-i Aksa saldırıları protesto edildi
Mescid-i Aksa'ya saldıranları ve İsrail'in yaptıklarını telin etmenin asgari durum arz ettiğini vurgulayan Kava, şöyle konuştu: "Başta ABD olmak üzere sistemin egemenleri ve maalesef onların kurguladığı sistemin oluşturduğu kirli düzeni görmezden gelenler, terörist İsrail'in kanlı stratejisinin küresel ölçekte desteklenmesine sebep olmaktadır. Kirli medya düzeniyle artık her neresinden bakarsanız bakın adaleti değil güçlünün kanlı düzenini perdelemekten başka işlevi olmayan uluslararası hukukuyla bu sistem, bu düzen kanı ve terörü desteklemektedir.
Adalet - Bugün
İsrail'in Kudüs ve Mescid-i Aksa'daki saldırıları
Açıklamada, Mescid-i Aksa'da ibadet eden masum sivillere saldırılması, caminin içine gaz ve sis bombalarının atılması, kadın, çocuk ve bebeklerin de aralarında bulunduğu kalabalıklara plastik mermilerle ateş edilmesinin İsrail'in uyguladığı acımasız şiddeti gözler önüne serdiği ifade edilerek, şunlar kaydedildi: "İsrail'in silahlı ve tam teçhizatlı askerleri ile savunmasız Filistinlilere saldırıları apaçık bir terör ve insanlık suçudur. Müslümanların kutsal mekanlarına saygısızlık yapılması, ibadet hürriyetlerine engel olunması, can ve mal güvenliklerinin tehdidi asla kabul edilemez. İslam Ülkeleri Akademisyen ve Yazarlar Birliği üyeleri olarak İsrail'in hukuk tanımaz saldırganlığını nefretle kınıyor ve lanetliyoruz. İsrail Gazze'nin üzerine bomba yağdırarak yirmiden fazla Filistinliyi şehit etmiştir ve cinayet işlemeye de devam etmektedir. Bu insanlık suçlarına ve barbarlığa karşı Birleşmiş Milletler başta olmak üzere uluslararası kurumları, hak savunucularını ve uluslararası toplumu seyirci kalmamaya, İsrail devletinin uyguladığı şiddet ve işgale son verilmesi için zaman kaybetmeden girişimde bulunmaya davet ediyoruz. İsrail işlediği cinayetlerin ve insanlık suçlarının hesabını vermelidir." İslam Ülkeleri Akademisyen ve Yazarlar Birliği olarak İslam İşbirliği Teşkilatı ve İslam Dünyası'na da çağrıda bulunulduğu duyurulan açıklamada, "İslam İşbirliği Teşkilatı acilen toplanarak İsrail'in işgal politikalarının durdurulması ve uluslararası hukuk önünde hesap sorulması için güçlü ve net bir irade ortaya koymalıdır. İslam Ülkeleri Akademisyen ve Yazarlar Birliği, Filistin topraklarında adalet ve eşitlik sağlanıncaya, Kudüs ve işgal edilen topraklar özgürlüklerine kavuşuncaya kadar İsrail'in zorbalık ve zulmüne karşı onurlu bir mücadele veren Filistin halkının yanında olmaya devam edecektir.
Adalet - Dün
İsrail'in Mescid-i Aksa saldırıları Sakarya'da protesto edildi
Şengül de İsrail'in bir yalan üzerine kurulduğunu belirterek, şunları söyledi: "Siyonist rejimin oluşturduğu bu yalan düzeni elbette yenilecek, bunu imanımız kadar biliyoruz. Kimileri, gücün oluşturduğu anaforda bunu göremeyebilir, pusabilir.Fakat biz zulmün abad olmayacağına iman etmişiz. Ne var ki terörist İsrail'in oluşturduğu kanlı politikalara karşı kulaklarını tıkayıp, başını kuma gömenlerin büyük bir hüsrana uğrayacaklarını da hatırlatmak isteriz. Biz biliyoruz ki İsrail, asırlara sari getto kültürüyle o bölgede hep düşman üreterek var olmaktadır. Evet, İsrail, korkularının esiridir ve İsrail, holokost endüstrisinden beslenen lobilerin esiri olduğu için şiddeti politikalarının merkezine koymuştur." Koşar da Mescid-i Aksa'nın barış dini İslam'ın ve Müslümanların mabedi olduğunu dile getirerek, "Herkes bilsin, duysun ve inansın ki Kudüs Filistindir, Kudüs İslam şehridir. Kudüs, bütün inançların medeniyet birikimidir ve herkes şunu görecek ki Filistin, özgür ve bağımsız yaşayacak. Filistin, Siyonist işgalden, Filistinliler Siyonist vahşetten çok yakında azade olacak. İnanıyor ve iman ediyoruz, zulüm değil adalet hakim olacak.
Adalet - Dün
İsrail'in Mescid-i Aksa saldırıları Zonguldak'ta protesto edildi
Adaleti değil güçlünün hakimiyetini haykıran bir dünya düzeninde ısrarla ve inatla mazlumun yanında olmaya devam edeceklerini belirten Aşkar, "Tam da bu yüzden, herkes sussa da Filistin'in de Kudüs'ün de bizim canımız ciğerimiz olduğunu buradan haykırıyoruz.
Adalet - Dün
İsrail'in Mescid-i Aksa'ya yönelik saldırıları Gümüşhane'de protesto edildi
Varan, Filistin'in başkentinin Kudüs olduğunu hatırlatarak, şunları kaydetti: "Filistin, manevi zemini Mescid-i Aksa olan bağımsız ve özgür bir devlettir. Siyonizmin bilindik illüzyonlarına aldırış etmeden, kapitalizm ve emperyalizmin sığınağı söylemlerin tazyikine kapılmadan bu kutlu mücadele devam edeceğiz. 'Asra yemin olsun ki insan mutlaka ziyandadır ancak iman edenler, salih amel (iyi işler) işleyenler, birbirlerine hakkı tavsiye eden ve sabrı tavsiye edenler bunun dışındadır.' İlahi hükmünce hareket edip adalet sağlanıncaya, Mescid-i Aksa ve Kudüs özgürleşinceye ve dahi Filistin bağımsızlığına kavuşuncaya kadar mücadeleye devam edeceğiz.
Adalet - Dün
Orta Doğu uzmanı Whitson, ABD'nin İsrail'e yardımlarını eleştirdi Açıklaması
İsrail askerleri tarafından tartaklanan ve plastik mermilerle yaralanan göstericilerin görüntülerinin yer aldığı bir video paylaşan Whitson, "Filistinli aileler, sahada eşitlik, özgürlük ve adalet için yaşamını ve uzuvlarını riske atıyor.
Adalet - Dün
Boşnak yetkililerden İsrail'in Doğu Kudüs'teki Filistinlilere yönelik saldırılarına tepki
Yaşananların sadece Filistinlilerin mücadelesi değil insanlığın mücadelesi olması gerektiğine işaret eden Kavazovic, "Tüm dünya tepki göstermeli ve bu adaletsizliğe son verilmeli.
Adalet - Dün
TBMM, İsrail'in Mescid-i Aksa'ya yönelik saldırılarını kınadı
İsrail'in, Kudüs'e ilişkin BM Güvenlik Konseyi, BM Genel Kurulu kararları dahil olmak üzere uluslararası hukuka aykırı uygulamalarına karşı, uluslararası toplumun daha fazla vakit kaybetmeden etkili ve sonuç verici bir şekilde harekete geçmesi için bütün dünyaya çağrıda bulunuyoruz. TBMM olarak, Kudüs'ün ve Harem-i Şerif'in statüsünü aşındırmaya yönelik İsrail'in mütecaviz eylemlerine ve Filistin halkının meşru haklarını gasbetme girişimlerine karşı her zaman gerekli tepkiyi vermeye; Filistin davasını ve kardeş Filistin halkının özgürlük, adalet ve bağımsızlık mücadelesini savunmaya devam edeceğimizi en kuvvetli şekilde beyan ediyoruz.
Adalet - Dün
TBMM'den İsrail'e ortak tepki: İsrail'in Mescid-i Aksa'ya yönelik saldırıları kınandı
TBMM'de grubu bulanan siyasi partiler, TBMM Başkanı Şentop'un önerisiyle ortak bildiri yayımladı. İsrail'in Mescid-i Aksa'ya yönelik saldırılarının kınandığı ortak bildiride "İsrail'in, Kudüs'te sivil ve savunmasız Filistin halkına yönelik uyguladığı şiddet, baskıcı politikaları ve ibadet özgürlüğünü engellemeye yönelik girişimleri, Ramazan Bayramı'nın hemen arifesinde vahim bir boyut kazanmıştır. Mukaddes mekan Mescid-i Aksa ve çevresinde, İsrail güvenlik güçleri tarafından gaz, plastik mermi ve ses bombalarıyla gerçekleştirilen menfur saldırılar, bebek ve çocuklar dahil çok sayıda masum Filistinlinin yaralanmasına sebep olmuştur. Türkiye Büyük Millet Meclisi olarak bu zulmü ve hukuk tanımazlığı şiddetle kınıyoruz" denildi.  'OPERASYONLAR HUKUK DIŞI VE GAYRİ İNSANİDİR' Yayımlanan ortak bildiride Filistin halkına, İsrail Devleti tarafından yapılan operasyonların hukuk dışı olduğu vurgusu yapılarak "İsrail'in, yasadışı yerleşimciler lehine Kudüs'ün Şeyh Cerrah ve Silvan mahallelerindeki Filistinlilerin nesillerdir yaşadıkları evlerine el koyularak, zorla tahliye edilmelerine yönelik operasyonlarının hukuk dışı ve gayri insani olduğunun bir kere daha altını çiziyoruz. Birleşmiş Milletler'in (BM) uluslararası insancıl hukuk ve insan hakları hukuku çerçevesinde yıkım ve tahliyelerin durdurulması; mukaddes mekanların statükosunun korunması için İsrail'e yönelik çağrısına tam destek verdiğimizi ve bu çağrının arkasında bütün BM üyesi ülkelerin kararlılıkla durması gerektiğini belirtiyoruz" ifadeleri kaydedildi.  Bildirinin devamında şunlar dile getirildi: "Ayrıca, Uluslararası Ceza Mahkemesi'nin (UCM), 1967'den bu yana İsrail'in işgali altındaki Doğu Kudüs dahil Filistin topraklarında yargı yetkisine sahip bulunduğuna dair kararı, İsrail'in Filistin topraklarında işlemekte olduğu suçlardan dolayı hesap vermesinin ve söz konusu suçların sorumlularının tespit edilmesinin önünü açmıştır. Bu çerçevede, UCM'nin yaşanan olaylar ve insanlık suçları bakımından İsrail'e karşı net bir tavır alarak, görevini yerine getirmesini talep ediyor ve destekliyoruz. İsrail'in, Kudüs'e ilişkin BM Güvenlik Konseyi, BM Genel Kurulu kararları dahil olmak üzere uluslararası hukuka aykırı uygulamalarına karşı uluslararası toplumun daha fazla vakit kaybetmeden etkili ve sonuç verici bir şekilde harekete geçmesi için bütün dünyaya çağrıda bulunuyoruz. TBMM olarak Kudüs'ün ve Harem-i Şerif'in statüsünü aşındırmaya yönelik İsrail'in mütecaviz eylemlerine ve Filistin halkının meşru haklarını gasp etme girişimlerine karşı her zaman gerekli tepkiyi vermeye; Filistin davasını ve kardeş Filistin halkının özgürlük, adalet ve bağımsızlık mücadelesini savunmaya devam edeceğimizi en kuvvetli şekilde beyan ediyoruz.
Adalet - Dün
Meclisteki siyasi partiler ortak bildiri ile İsrail'in Mescid-i Aksa'ya saldırılarını kınadı
Meclisteki beş siyasi parti tarafından yayımlanan ortak bildiride şu ifadeler yer aldı: "İsrail'in Kudüs'te sivil ve savunmasız Filistin halkına yönelik uyguladığı şiddet, baskıcı politikaları ve ibadet özgürlüğünü engellemeye yönelik girişimleri, Ramazan Bayramı'nın hemen arifesinde vahim bir boyut kazanmıştır. Mukaddes mekan Mescid-i Aksa ve çevresinde İsrail güvenlik güçleri tarafından gaz, plastik mermi ve ses bombalarıyla gerçekleştirilen menfur saldırılar, bebek ve çocuklar dahil çok sayıda masum Filistinlinin yaralanmasına sebep olmuştur. Türkiye Büyük Millet Meclisi olarak bu zulmü ve hukuk tanımazlığı şiddetle kınıyoruz. İsrail'in yasadışı yerleşimciler lehine Kudüs'ün Şeyh Cerrah ve Silvan mahallelerindeki Filistinlilerin nesillerdir yaşadıkları evlerine el koyularak, zorla tahliye edilmelerine yönelik operasyonlarının hukuk dışı ve gayri insani olduğunun bir kere daha altını çiziyoruz. Birleşmiş Milletler'in (BM) uluslararası insancıl hukuk ve insan hakları hukuku çerçevesinde yıkım ve tahliyelerin durdurulması; mukaddes mekanların statükosunun korunması için İsrail'e yönelik çağrısına tam destek verdiğimizi ve bu çağrının arkasında bütün BM üyesi ülkelerin kararlılıkla durması gerektiğini belirtiyoruz. Ayrıca Uluslararası Ceza Mahkemesi'nin (UCM) 1967'den bu yana İsrail'in işgali altındaki Doğu Kudüs dahil Filistin topraklarında yargı yetkisine sahip bulunduğuna dair kararı, İsrail'in Filistin topraklarında işlemekte olduğu suçlardan dolayı hesap vermesinin ve söz konusu suçların sorumlularının tespit edilmesinin önünü açmıştır. Bu çerçevede UCM'nin yaşanan olaylar ve insanlık suçları bakımından İsrail'e karşı net bir tavır alarak, görevini yerine getirmesini talep ediyor ve destekliyoruz. İsrail'in Kudüs'e ilişkin BM Güvenlik Konseyi, BM Genel Kurulu kararları dahil olmak üzere uluslararası hukuka aykırı uygulamalarına karşı uluslararası toplumun daha fazla vakit kaybetmeden etkili ve sonuç verici bir şekilde harekete geçmesi için bütün dünyaya çağrıda bulunuyoruz. TBMM olarak Kudüs'ün ve Harem-i Şerif'in statüsünü aşındırmaya yönelik İsrail'in mütecaviz eylemlerine ve Filistin halkının meşru haklarını gasp etme girişimlerine karşı her zaman gerekli tepkiyi vermeye, Filistin davasını ve kardeş Filistin halkının özgürlük, adalet ve bağımsızlık mücadelesini savunmaya devam edeceğimizi en kuvvetli şekilde beyan ediyoruz.
Adalet - Dün
Meclisteki siyasi partiler ortak bildiri ile İsrail'in Mescid-i Aksa'ya saldırılarını kınadı
Meclisteki beş siyasi parti tarafından yayımlanan ortak bildiride şu ifadeler yer aldı: "İsrail'in Kudüs'te sivil ve savunmasız Filistin halkına yönelik uyguladığı şiddet, baskıcı politikaları ve ibadet özgürlüğünü engellemeye yönelik girişimleri, Ramazan Bayramı'nın hemen arifesinde vahim bir boyut kazanmıştır. Mukaddes mekan Mescid-i Aksa ve çevresinde İsrail güvenlik güçleri tarafından gaz, plastik mermi ve ses bombalarıyla gerçekleştirilen menfur saldırılar, bebek ve çocuklar dahil çok sayıda masum Filistinlinin yaralanmasına sebep olmuştur. Türkiye Büyük Millet Meclisi olarak bu zulmü ve hukuk tanımazlığı şiddetle kınıyoruz. İsrail'in yasadışı yerleşimciler lehine Kudüs'ün Şeyh Cerrah ve Silvan mahallelerindeki Filistinlilerin nesillerdir yaşadıkları evlerine el koyularak, zorla tahliye edilmelerine yönelik operasyonlarının hukuk dışı ve gayri insani olduğunun bir kere daha altını çiziyoruz. Birleşmiş Milletler'in (BM) uluslararası insancıl hukuk ve insan hakları hukuku çerçevesinde yıkım ve tahliyelerin durdurulması; mukaddes mekanların statükosunun korunması için İsrail'e yönelik çağrısına tam destek verdiğimizi ve bu çağrının arkasında bütün BM üyesi ülkelerin kararlılıkla durması gerektiğini belirtiyoruz. Ayrıca Uluslararası Ceza Mahkemesi'nin (UCM) 1967'den bu yana İsrail'in işgali altındaki Doğu Kudüs dahil Filistin topraklarında yargı yetkisine sahip bulunduğuna dair kararı, İsrail'in Filistin topraklarında işlemekte olduğu suçlardan dolayı hesap vermesinin ve söz konusu suçların sorumlularının tespit edilmesinin önünü açmıştır. Bu çerçevede UCM'nin yaşanan olaylar ve insanlık suçları bakımından İsrail'e karşı net bir tavır alarak, görevini yerine getirmesini talep ediyor ve destekliyoruz. İsrail'in Kudüs'e ilişkin BM Güvenlik Konseyi, BM Genel Kurulu kararları dahil olmak üzere uluslararası hukuka aykırı uygulamalarına karşı uluslararası toplumun daha fazla vakit kaybetmeden etkili ve sonuç verici bir şekilde harekete geçmesi için bütün dünyaya çağrıda bulunuyoruz. TBMM olarak Kudüs'ün ve Harem-i Şerif'in statüsünü aşındırmaya yönelik İsrail'in mütecaviz eylemlerine ve Filistin halkının meşru haklarını gasp etme girişimlerine karşı her zaman gerekli tepkiyi vermeye, Filistin davasını ve kardeş Filistin halkının özgürlük, adalet ve bağımsızlık mücadelesini savunmaya devam edeceğimizi en kuvvetli şekilde beyan ediyoruz.
Adalet - Dün
Yunanistan ve Frontex'in Ege'deki sığınmacıları "geri itmeleri" Avrupa Parlamentosu'nda görüşüldü
Ege Denizi'ndeki geri itmeleri haberleştiren ve bunları "Lighthouse Reports" sitesiyle Der Spiegel dergisinde yayımlayan gazeteciler Klaas van Dijken ile Steffen Lüdke, AP'nin Sivil Özgürlükler, Adalet ve İçişleri Komitesi'nde düzenlenen oturumda çalışmaları hakkında bilgi verdi.
Adalet - Dün
Son dakika: "Covid-19 aşılarına erişimdeki küresel eşitsizlik, salgını sona erdirmenin en büyük risklerinden biri"
Küresel anlamda tehlikeli bir durumun yaşandığını kaydeden Ghebreyesus, "Mutasyonların yayılması, artan sosyal karışım, halk sağlığı ve sosyal önlemlerin gevşemesi ve adaletsiz aşılamanın tümü Covid-19'un bulaşmasına neden oluyor" dedi.
Adalet - Dün
Adalet Bakan Yardımcısı Yılmaz, Kastamonu Valisi Çakır'ı ziyaret etti
Adalet Bakan Yardımcısı Hasan Yılmaz, Kastamonu Valisi Avni Çakır'ı ziyaret etti.
Adalet - Dün
Türkiye'nin ekonomi politikaları, ESAM İstanbul'un sempozyumunda ele alındı
"ESAM İstanbul: II. Türkiye Ekonomisi Sempozyumu" sonuç bildirgesinde, Türkiye'nin para, enflasyon, işsizlik ve maliye politikalarına ilişkin tespit ve teklifler yer aldı. 30 maddelik sonuç bildirgesinde, şu ifadelere yer verildi: "Cumhuriyetin 100. yılında toplumsal mutabakatın ve milli değerlerin esas alındığı yeni bir anayasa hazırlanarak hukukun üstünlüğü sağlanmalı ve beraberinde yeni ve daha güçlü bir ekonomik program uygulanmalıdır. Ekonomik anlamda ülkemizde yatırım yapacak uluslararası doğrudan yatırımcılara güven verilmeli ve bu güveni sarsıcı uygulamalardan kaçınılmalıdır. Adalet reformu hızlandırılmalı ve adalet mekanizması daha hızlı işleyecek hale getirilmeli, özgürlük alanı daha da genişletilmelidir.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Adalet Haberleri | Adalet Haber - Haberler - Adalet haberleri, son dakika adalet haber ve gelişmeleri burada. İzmir Diyanet-Sen 2 Nolu Şube Başkanı Çelik'ten İsrail'in Mescid-i Aksa saldırılarına tepki.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 11.5.2021 09:52:53. #1.14#

title