Mhp Haberleri

Mhp haber, Mhp son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mhp - Dün
Bahçeli: İsrail hükümetini lanetliyorum
Bahçeli: İsrail hükümetini lanetliyorumMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "İsrail terör devletidir, şiddeti politik enstrüman olarak kullanmaktadır.
Mhp - Dün
Gazinantep'te protokol üyeleri Kadir Gecesi dolayısıyla mesaj yayımladı
Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, MHP Gaziantep Milletvekili Muhittin Taşdoğan, Oğuzeli Belediye Başkanı Mehmet Sait Kılıç ve MÜSİAD Şube Başkanı Fatih Muhaddis Fedaioğlu, Kadir Gecesi dolayısıyla mesaj yayımladı.
Mhp - Dün
Kadir Gecesi
Malatya Valisi Aydın Baruş, MHP Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan ve Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Kadir Gecesi dolayısıyla mesaj yayımladı.
Mhp - Dün
MHP Genel Başkanı Bahçeli: "Siyonizm'in katliamları biliniyorken, zulüm markası bu karanlık zihniyetle ortak bir geleceğin hayalini kurup hedeflerini...
MHP Genel Başkanı Bahçeli: "Siyonizm'in katliamları biliniyorken, zulüm markası bu karanlık zihniyetle ortak bir geleceğin hayalini kurup hedeflerini paylaşan bazı İslam ülkelerine ne söylenmelidir?
Mhp - Dün
MHP Genel Başkanı Bahçeli'den İsrail'in Mescid-i Aksa baskınına tepki Açıklaması
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Ramazan ayı boyunca Filistinli kardeşlerimizin inanç ve ibadet özgürlüğüne musallat olan, Harem-i Şerif'in statüsünü hedef alan İsrail hükümetini lanetliyorum.
Mhp - Dün
Son dakika haberi... MHP lideri Bahçeli: "İsrail, dün akşam yatsı namazı esnasında, Mescid-i Aksa'da toplanmış din kardeşlerimize ses bombası ve plastik mermiyle...
Son dakika politika haberine göre MHP lideri Bahçeli: "İsrail, dün akşam yatsı namazı esnasında, Mescid-i Aksa'da toplanmış din kardeşlerimize ses bombası ve plastik mermiyle saldırmıştır.
Mhp - Dün
Anneler Günü
MHP İl Başkanı Serkan Tok ise annelerin geleceğin hazırlayıcısı ve güzide mimarları olduğunu, milli ve manevi değerlere sahip evlatlar yetiştirmek için ellerinden geleni yaptıklarını aktardı.
Mhp - Dün
Malatya'dan kısa kısa
MHP Malatya Milletvekili Mehmet Celal Fendoğlu, Turgut Özal Tabiat Parkı içerisinde bulunan Orduzu Pınarbaşı'nda yapılan genel revizyon çalışmalarını inceledi.
Mhp - 07.05.2021
MHP'li Yalçın: Sol çevrelerin anayasa tepkisi aczin işaretidir
MİLLİYETÇİ Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, partisi tarafından hazırlanan yeni anayasa önerisine tepkilerle ilgili, "Sol çevrelerin MHP'nin anayasa çalışmalarına telaş ve şaşkınlık içinde verdiği tepki; aczin, yetersizliğin, lümpenliğin ve çaresizliğin işaretidir" dedi.
Mhp - 07.05.2021
Son dakika haberleri! Cumhurbaşkanı Erdoğan, cuma namazının ardından gazetecilerin sorularını yanıtladı: (2)
Yeni anayasa çalışmaları Cumhurbaşkanı Erdoğan, yeni anayasa çalışmalarına ilişkin soru üzerine de, yeni anayasayla alakalı zaman zaman MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile görüşmeler yaptıklarını anımsatarak, şöyle devam etti: "Kah Külliyede yaptığımız görüşmeler, kah Sayın Devlet Bey'in evinde yaptığımız görüşmeler.
Mhp - 07.05.2021
Semih Yalçın: "Sol çevrelerin MHP'nin anayasa çalışmalarına telaş ve şaşkınlık içinde verdiği tepki aczin, yetersizliğin, lümpenliğin ve çaresizliğin...
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, partisince kamuoyuna sunulan yeni anayasa önerisi hakkındaki tepkilere ilişkin, "Sol çevrelerin MHP'nin anayasa çalışmalarına telaş ve şaşkınlık içinde verdiği tepki aczin, yetersizliğin, lümpenliğin ve çaresizliğin...
Mhp - 06.05.2021
Son dakika haberi! Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, canlı yayında gündemi değerlendirdi: (1)
Gelen son dakika haberlerine göre Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, MHP'nin yeni anayasa önerisine ilişkin, "Bu çalışmanın olması kıymetlidir.
Mhp - 06.05.2021
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: Şu anda gündemimizde uzatma yok
MHP'NİN ANAYASA ÇALIŞMASI MHP'nin 100 maddelik anayasa teklifini değerlendiren Oktay, "Biz bundan son derece mutlu olduk.
Mhp - 06.05.2021
Başkan Şimşek'ten esnafa bayram müjdesi
MHP Grup Başkan Vekili Nevzat Dulkadir, AK Parti Grup Başkan Vekili Osman Karaaslan, CHP Grup Başkan Vekili Özgür Ökmen, İyi Parti Grup Başkan Vekili Selçuk Dağdelener, ve Gölbaşı Esnaf Odası Başkanı İsa Albut'a kararımızda yanımızda oldukları için teşekkür ediyorum diyen Başkan Ramazan Şimşek "El ele bu zor günleri geride bırakacağız.
Mhp - 06.05.2021
5 Mayıs 2021 Haberleri
5 Mayıs 2021 Manşet Haberleri.
Mhp - 05.05.2021
CHP'li Altay: Anayasayı askıya alanlarla anayasa konuşmak abesle iştigaldir
CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, MHP'nin anayasa çalışmasına ilişkin, "Güçlendirilmiş parlamenter sistem her şeyin ilacıdır.
Mhp - 05.05.2021
ANKARA AK PARTİLİ TURAN'DAN, İMAMOĞLU'NA ÖN SORUŞTURMA AÇIKLAMASI: GEREKSİZ BİR ADIM
'BAHÇELİ'NİN AÇIKLAMASI ÇOK KIYMETLİ' MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin, açıkladığı 100 maddelik yeni anayasa taslak metnine ilişkin konuşan Turan, şu değerlendirmeleri yaptı: "Öncelikle şunu ifade etmek isterim; MHP bizim rakibimiz değil, refikimiz.
Mhp - 05.05.2021
AK Parti Grup Başkanvekili Turan: "Hiçbir sorunumuza çözüm üretmeyen Anayasa ile yolumuza devam etmek istemiyoruz"
AK Parti Grup Başkanvekili Turan, TBMM'de basın toplantısı düzenleyerek gündemdeki konuları değerlendirdi. Turan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin açıkladığı yeni Anayasa teklifine ilişkin olarak, "MHP bizim rakibimiz değil refikimizdir.
Mhp - 05.05.2021
CHP Grup Başkanvekili Altay gündemi değerlendirdi Açıklaması
CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin açıkladığı yeni anayasa teklifine ilişkin "Bahçeli'nin önerileri dahil, bu sistem üzerinde tartışmayı doğru bulmuyoruz.
Mhp - 05.05.2021
MHP'li Akçay: Peşin peşin karşı çıkıyorlar
MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin, 100 maddelik yeni anayasa önerisine gelen tepkilere ilişkin, "Peşin peşin karşı çıkıyorlar.
Mhp - 05.05.2021
HDP Grup Başkanvekili Beştaş, gündemi değerlendirdi Açıklaması
HDP Grup Başkanvekili Meral Danış Beştaş, "Kapanma meselesi aslında iktidarın, AKP-MHP ittifakının yine yüzlerine gözlerine bulaştırdıkları, kapanmayı bile beceremedikleri bir tabloyu bütün dünyanın gözü önüne serdi.
Mhp - 05.05.2021
MHP Kayseri Milletvekili Ersoy'dan tarihi eserlerin korunması için önerge
MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, Develi ilçesinde bulunan bazı tarihi eserlerin korunması amacıyla Kültür ve Turizm Bakanlığına önerge verdi.
Mhp - 04.05.2021
İYİ Parti Grup Başkanvekili Türkkan, Bahçeli'nin yeni anayasa önerisini değerlendirdi Açıklaması
İYİ Parti Grup Başkanvekili Lütfü Türkkan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin, yeni anayasa önerisine ilişkin, "Bu ucube sisteme, teokratik ve diktatöryel sisteme destek verebilecek yeni bir anayasa hazırlama peşindeler.
title