Van Gölü Haberleri

Van Gölü haber, Van Gölü son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Van Gölü - 23.11.2020
Doğu'da yüksek kesimlerinde buzlanma ve don uyarısı
Van Gölü'nde de rüzgarın doğu ve kuzeyden yer yer saatte 40 kilometre kuvvetinde esmesi, havanın az bulutlu ve görüş mesafesinin açık olması bekleniyor.
Van Gölü - 19.11.2020
25 yıldır gönüllü olarak inci kefalleri için suyun sıcaklığını ölçüyor
VAN'ın Erciş ilçesinde yaşayan Ferzende Coşar (60), 25 yııldır inci kefali balığının göçünü takip etmek için Van Gölü'nde su sıcaklığını ölçülüyor.
Van Gölü - 18.11.2020
Van Gölü'nün çekilmesiyle su altında kalan mikrobiyalitler ve tarihi yapılar ortaya çıktı
Küresel iklim değişikliği ve hava şartlarına bağlı olarak seviyesi belirli periyotlarda değişen Van Gölü'nde, son yıllarda yaşanan çekilme nedeniyle su altında kalan yapılar yıllar sonra ortaya çıkıyor.
Van Gölü - 16.11.2020
Van ve Hakkari için karla karışık yağmur uyarısı
Van Gölü'nde hava çok bulutlu hafif yağmurlu olacak, rüzgar batı ve güneybatıdan 2-4 kuvvetinde esecek.
Van Gölü - 12.11.2020
Bakan Karaismailoğlu, AA Editör Masası'na konuk oldu: (2)
"Divriği-Kars hattında kapasiteyi 5 milyon tondan 20 milyon tona çıkaracağız" Lojistik Master Planı çerçevesinde tüm bu hizmetleri planladıklarını anlatan Karaismailoğlu, şöyle devam etti: "Demir yolu en önem verdiğimiz konulardan biri olduğu için burada hedeflerimiz var. Türkiye'nin en güvenilir yolcu ve yük taşıma markası olmak, demir yollarının Avrupa'da yük taşıyan markası olmak, hatta Doğu Ekspresi'ne alternatif hatlar oluşturmak istiyoruz. Toros Ekspresi, Van Gölü Ekspresi gibi turizm hatlarıyla ilgili planlamalarımız var.
Van Gölü - 5.11.2020
Van'da düzenlenen 3. Ulusal Tıp Öğrenci Kongresi verimli geçti
"Çoğunluğu tıp öğrencilerinden oluştan Sağlık ve Yardım Topluluğu geçen yıl 3. Ulusal Tıp Öğrenci Kongresi'ni düzenlemek istediklerini ilettiler. Rektörlük, başhekimlik ve dekanlık el ele vererek öğrencilerimize destek olduk. Öğrencilerimiz pes etmeden azimle çalıştı. Kongre yüz yüze yapılacak şekilde hazırlandı. Kovid-19 olmasaydı Van Gölü'nün güzelliklerini, şehrimizi ve üniversitemizi tanıtmayı planlıyorduk.
Van Gölü - 3.11.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 18
'DOĞAYI KORUYACAĞIZ' Bakanlık yaptığı dönemde katıldığı Birleşmiş Milletler toplantılarını hatırlatan Şahin, sözlerini şöyle sürdürdü: "Gittiğimizde konuştuğumuz toplumsal huzur, barış. Yalnız ekonomik kalkınmayla mümkün değil. Böyle olsa Amerika virüse karşı bu kadar çaresiz kalmazdı. Medikal sanayinin bu kadar yükseldiği aşı ne zaman bulunacak, yerli aşıyı ne zaman yapacağız, maskelerden ne zaman kurtulacağız, diye konuşuyoruz. Çevresel kalkınma doğayı koruyacağı, bu coğrafyadaki güzellikleri koruyacağız. Dünyanın her yerinde ayrı bir güzellik var. Her şey bize emanet. Çevreye dokunma, ekosistemi bozma diyor. Dünyayı cehenneme, cennete döndürmek de bizim elimizde. Bugün kişi başına düşen bin doların altında binlerce insan yaşamak zorunda. Sosyal adalık ve sosyal barış kelimelerde kaldı. 'İnsanı kalkınma' diyor, BM. İnsanı merkeze almazsan bugün başımıza bunlar gelir. 19 yıl önce bugün bizim iktidar olduğumuz gün. Benim ilk milletvekili olduğum gün. Büyük bir sınav. Önce insan dedik. Tam da bunun için buradayız. O gün ne kadar doğru çalıştığımızı gösteriyor bize. Van Gölü o kadar muhteşem fırsatlar veriyor ki; kendi fıtratımızı kendimiz görmemişiz.
Van Gölü - 31.10.2020
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan, partisinin Van 7. Olağan İl Kongresinde konuştu: (2)
Cumhurbaşkanı Erdoğan, konuşmasını şu sözlerle sürdürdü: "Van Gölü kenarına kurduğumuz tesiste, göldeki ulaşımı da hızlı ve konforlu sağlayan 'Sultan Alparslan' ve 'İdris-i Bitlisi' feribotlarını inşa ederek işletmeye aldık.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Van Gölü Haberleri | Van Gölü Haber - Haberler - Van Gölü haberleri, son dakika van gölü haber ve gelişmeleri burada. Son dakika haberleri: Van Gölü'nde seyrine doyumsuz gün batımı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 23.11.2020 15:17:58. #1.15#
title