TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ HABERLERİ

Türkiye Odalar Ve Borsalar Birliği Haberleri

Türkiye Odalar Ve Borsalar Birliği haber, Türkiye Odalar Ve Borsalar Birliği son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Türkiye Odalar Ve Borsalar Birliği - 25.11.2020
ASO Başkanı Özdebir: "Yeniden düşük faizli ortama ulaşacağımızı umuyorum"
Firmaların finansman ihtiyacı için "ikame para" önerisi Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından geçen hafta düzenlenen Türkiye Ekonomi Şurası'na videokonferans yöntemiyle katıldığını ve daha önce ekonomi yönetimiyle paylaştığı "ikame para" önerisini Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a arz ettiğini aktaran Özdebir, şunları ifade etti: "Pandemi sürecinde birçok tedbir alındı, bu tedbirlerle borçlarımız ötelendi ancak alınan kredilerle borç yükümüz daha da arttı.
Türkiye Odalar Ve Borsalar Birliği - 24.11.2020
Ekonomideki seferberliği akademisyenler de yakından takip ediyor
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi (TOBB ETÜ) İşletme Bölümü Başkanı Prof. Dr.
Türkiye Odalar Ve Borsalar Birliği - 24.11.2020
Basketbol: Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi
Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi'nde 10. haftanın perdesi, yarın 2 maçla açılacak.
Türkiye Odalar Ve Borsalar Birliği - 23.11.2020
24 Kasım Öğretmenler Günü
Malatya Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Başkanı ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Yönetim Kurulu Üyesi Oğuzhan Ata Sadıkoğlu da insanlık tarihinin en kutsal mesleklerinden birisinin hiç şüphesiz öğretmenlik olduğunu aktararak, "Öğretmenlerimiz toplumun geleceğini şekillendiren en önemli aktörlerdir.
Türkiye Odalar Ve Borsalar Birliği - 23.11.2020
Hazine ve Maliye Bakanı Elvan, Adalet Bakanı Gül ile bir araya geldi
Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan, Adalet Bakanı Abdulhamit Gül ile bir araya gelmesine ilişkin, "Önümüzdeki günlerde iş dünyasının görüşlerini de alıp, adımlarımızı hızla atacağız." ifadesini kullandı.
Türkiye Odalar Ve Borsalar Birliği - 23.11.2020
Hisarcıklıoğlu, 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü kutladı
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi (ETÜ) Mütevelli Heyet Başkanı M.
Türkiye Odalar Ve Borsalar Birliği - 23.11.2020
Matlı: "Girişimcilerimizi pandemi sonrası yeni dünya düzenine hazırlamalıyız"
Bursa Ticaret Borsası (Bursa TB) Yönetim Kurulu Başkanı ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Yönetim Kurulu Üyesi Özer Matlı, TOBB İl Genç Girişimciler Kurulu Doğu Marmara Bölge Temsilcisi ve TOBB Bursa Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı İbrahim Özmen, Bursa TB Genel Sekreteri Fehmi Yıldız ve Bursa TB Genel Sekreter Yardımcısı Hande Ceylan'ın da katıldığı programa, girişimciler ve girişimci olmak isteyenler yoğun ilgi gösterdi.
Türkiye Odalar Ve Borsalar Birliği - 21.11.2020
Anafartalar-Şehir Hastanesi-YHT Garı Tramvay Hattı Temel Atma Töreni
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, "Hükümetlerimiz döneminde, demir yolu ulaşımımızda konvansiyonel hat uzunluğumuzu 11 bin 590 kilometreye, sinyalli hat uzunluğumuzu 6 bin 526 kilometreye, elektrikli hat uzunluğumuzu da 5 bin 753 kilometreye çıkardık.
Türkiye Odalar Ve Borsalar Birliği - 21.11.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 11
Kayseri'de yapılan havalimanı yeni terminal binası temel atma törenine Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Karaismailoğlu, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Vali Şehmus Günaydın, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, ilçe belediye başkanları ve davetliler katıldı.
Türkiye Odalar Ve Borsalar Birliği - 20.11.2020
CHP Sözcüsü Faik Öztrak gündemi değerlendirdi Açıklaması
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, "Yeni kadrolar, yeni kurallar, yeni kurumlar dedik duymadılar.
Türkiye Odalar Ve Borsalar Birliği - 20.11.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan, 18. MÜSİAD EXPO Fuarı'na katıldı: (2)
Derdimiz ne? Derdimiz şu, paran mı var, yatırım. Paran mı var, istihdam. Paran mı var, üretim. Paran mı var, üretimle birlikte ihracat ve bu dörtlü mekanizmayı çalıştırdığımız zaman inanıyorum ki hep birlikte ayağa kalkacağız. Yerli ve uluslararası girişimcileri harekete geçirerek, üretim ve istihdamda kalıcı sonuçlar doğuracak yatırımların hızlanmasını temin edeceğiz. Milletimizin ve yatırımcıların milli paramız olan Türk lirasına güvenlerini artırarak, mevduatlardaki döviz ağırlığının azalmasını sağlamalıyız. Nitelikli istihdam oluşturan, enflasyona ve cari açığa yol açmayan yurt içi tasarruflardan ve yurt dışı yatırımcılardan gelen kaynaklarla finanse edilen bir büyümenin peşindeyiz. Adımlarımızı güvenin ve istikrarın bu sürecin kilit taşı olduğunun bilinciyle atıyoruz. Türkiye'ye güvenen herkesin kazanacağı bir yatırım iklimi oluşturuyoruz. Bunun için ihtiyaç duyulan her türlü adımı atacak, iş ve yatırım ortamını beklenen seviyeye çıkartacağız. Bu kapsamda özellikle üretim ve ihracatın ana aktörleri olan kuruluşlarımıza çok önemli görevler düşüyor." Ticaret Bakanlığı, Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği, MÜSİAD, TÜSİAD gibi iş insanlarını temsil eden yapılardan yakın, verimli ve samimi bir çalışma yürütmelerini beklediklerini aktaran Erdoğan, "Özellikle ihracat süreçlerinde yer alan kurumlarımızı diğerinin rakibi değil, tamamlayıcısı olarak görüyoruz.
Türkiye Odalar Ve Borsalar Birliği - 20.11.2020
Kurulan-kapanan şirketler (2)
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği, ekim ayına ilişkin kurulan ve kapanan şirket istatistiklerini açıkladı.
Türkiye Odalar Ve Borsalar Birliği - 20.11.2020
Basketbol: Haftanın programı
ING Basketbol Süper Ligi ve Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi'nde 9'uncu, Türkiye Basketbol 1. Ligi'nde 6. hafta maçları oynanacak.
Türkiye Odalar Ve Borsalar Birliği - 20.11.2020
Kurulan-kapanan şirketler (1)
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği, ekim ayına ilişkin kurulan ve kapanan şirket istatistiklerini açıkladı.
Türkiye Odalar Ve Borsalar Birliği - 19.11.2020
STSO Başkanı Eken, TOBB Ekonomi Şurası'nda İç Anadolu Bölgesi'nin sorunlarını iletti
Sivas Ticaret ve Sanayi Odası (STSO) Başkanı Mustafa Eken, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından düzenlenen ekonomi şurasında, Sivas ve 13 ilin yer aldığı İç Anadolu Bölgesi'nin sorun ve sıkıntılarını aktardı.
Türkiye Odalar Ve Borsalar Birliği - 19.11.2020
OTSO Başkanı Şahin'den Karadeniz için yatırım talebi
Ordu Ticaret ve Sanayi Odası (OTSO) Başkanı Servet Şahin'in, bölge açısından önemli 3 yatırımla ilgili Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a rapor sunduğu bildirildi.
Türkiye Odalar Ve Borsalar Birliği - 19.11.2020
Trabzon Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Göç, Dünya Kadın Girişimciler Gününü kutladı
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Trabzon İl Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Nurcan Göç, 19 Kasım Dünya Kadın Girişimciler Gününü kutladı.
Türkiye Odalar Ve Borsalar Birliği - 19.11.2020
Son dakika haberi: ATO'dan hizmet sektöründeki işletmeler için "kira desteği" talebi
ATO'dan yapılan açıklamaya göre, Baran, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinin (TOBB) Türkiye Ekonomi Şurası'nda Ticaret Odaları Konsey Başkanı sıfatıyla, odalarının sorun ve görüşlerini aktardı.
Türkiye Odalar Ve Borsalar Birliği - 19.11.2020
BIST100 yüzde 0.08 düşüşle başladı, dolar 7.71 lirada
Borsa İstanbul Endeksi (BIST100) Perşembe gününe yüzde 0.08 düşüşle 1,293.73 puanda başladı.
Türkiye Odalar Ve Borsalar Birliği - 18.11.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Ülkemiz hazırlık devrini geride bırakıp artık şahlanış dönemine giriyor
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından düzenlenen TOBB Ekonomi Şurası'nda hitap etti.
Türkiye Odalar Ve Borsalar Birliği - 18.11.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan, TOBB Türkiye Ekonomi Şurası'nda konuştu: (2)
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye'nin hazırlık devrini geride bırakıp artık şahlanış dönemine girdiğini bildirdi.
Türkiye Odalar Ve Borsalar Birliği - 18.11.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan, TOBB Türkiye Ekonomi Şurası'nda konuştu: (1)
"Babayiğit aradığımda hemen sizler çıkıp bu işe talip oldunuz" Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin genel kurullarına, şuralarına ve çeşitli etkinliklerine katılmaya özel önem verdiklerine dikkati çeken Erdoğan, "Ülkemizin asırlık rüyası olan yerli otomobil için babayiğit aradığımda hemen sizler çıkıp bu işe talip oldunuz.
Türkiye Odalar Ve Borsalar Birliği - 18.11.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Biz buralara vesayetin paraşütü ile gelmedik"
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Biz buralara gökten zembille inmedik, vesayetin paraşütü ile de gelmedik, dededen, babadan miras aristokratik kanallardan da vasıl olmadık.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Türkiye Odalar Ve Borsalar Birliği Haberleri | Türkiye Odalar Ve Borsalar Birliği Haber - Haberler - Türkiye Odalar Ve Borsalar Birliği haberleri, son dakika türkiye odalar ve borsalar birliği haber ve gelişmeleri burada. Son dakika haberi | ATO Başkanı Baran küçük işletmelere destek istedi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 25.11.2020 21:01:31. #1.14#
title