TÜRKİYE İHRACATÇILAR MECLİSİ HABERLERİ

Türkiye İhracatçılar Meclisi Haberleri

Türkiye İhracatçılar Meclisi haber, Türkiye İhracatçılar Meclisi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Türkiye İhracatçılar Meclisi - 23.10.2018
Bakan Varank: Üreticilerimizi Rahatlatacak Destek Paketlerimiz Var
SANAYİ ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, "Sanayimizin tüm sektörleri, son dönemdeki finansal saldırılara rağmen ayakta kaldı ve büyümeye devam ediyor.
Türkiye İhracatçılar Meclisi - 23.10.2018
Mobilya Sektörü Başarı Hikayesi Yazdı, Yazmaya Devam Ediyor"
Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Türkiye'nin, mobilya sektöründe sahip olduğu bilgi birikimi, cesur girişimcileri ve maharetli ustalarıyla dünyada trend belirleyen öncü ülkelerden biri haline geldiğini belirterek, "Yani nereden bakarsanız bakın Türkiye mobilya sektörü bir başarı...
Türkiye İhracatçılar Meclisi - 22.10.2018
Tosb:  İnovasyon İçin Melek Yatırımcılara İhtiyacımız Var
Otomotiv Yan Sanayi İhtisas Organize Sanayi Bölgesi (TOSB), "Melek Yatırımcılık ve Girişim Sermayesi" panelinde, TOSB Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Burhanoğlu, inovasyon ekosistemi için melek yatırımcılara ihtiç duyduklarını belirtti.
Türkiye İhracatçılar Meclisi - 20.10.2018
Dha İstanbul Bülteni -4
1- SUUDİ BAŞKONSOLOSLUĞU ÖNÜNDE "KAŞIKÇI" AÇIKLAMASITuran Kışlakçı,"Dünyanın çeşitli yerlerinden bazı siyasi, liderler, aydınlar ve entelektüeller Pazartesi günü yapacağımız açıklamamıza katılacak.
Türkiye İhracatçılar Meclisi - 20.10.2018
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, Tim Delegeler Çalıştayı'nda Konuştu
Haber: İdris TİFTİKCİ - İSTANBUL DHACumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Delegeler Çalıştayı'nın açılışında konuştu.
Türkiye İhracatçılar Meclisi - 20.10.2018
Tim Delegeler Çalıştayı
Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkanı İsmail Gülle, "Eylül'de aylık bazda tüm zamanların en yüksek ihracatına ulaştık. Ekim ayında da çok iyi bir rakam açıklayacağız.
Türkiye İhracatçılar Meclisi - 20.10.2018
Tim Delegeler Çalıştayı
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, "Her ne pahasına olursa olsun orta gelir tuzağından kurtularak, yeni bir ruh ve atılımla yeni bir hikaye yazacağız. Bu çerçevede, üretim ve ihracata dayalı büyüme hedefimiz yüksek teknolojiye dayalı ve yüksek katma değerli ürünlerimizle hayata geçmelidir.
Türkiye İhracatçılar Meclisi - 20.10.2018
Tim Delegeler Çalıştayı
Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, "İç piyasada spekülasyon yaratarak tüketicimize zarar veren uygulamaların önüne geçmek için denetimlere devam ediyoruz.
Türkiye İhracatçılar Meclisi - 20.10.2018
Gündem / 20 Ekim 2018
Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk / 6 Nisan 19201- Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, açılışını yapacağı Diyarbakır Stadyumu'nda Ziraat Diyarbakır Gençlik Festivali'nin kapanış törenine katılacak ve ünlüler karması maçının başlama vuruşunu yapacak.
Türkiye İhracatçılar Meclisi - 20.10.2018
Gündem Özeti / 20 Ekim 2018
Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk / 6 Nisan 19201- TBMM Başkanı Binali Yıldırım, Kocaeli metrosunun ilk adımı olan Gebze Organize Sanayi Bölgesi-Darıca Sahil hattının temel atma törenine katılacak.
Türkiye İhracatçılar Meclisi - 19.10.2018
Yerel Paralar ile Ticaret Konferansı
Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, "Yerel parayla ticaretin artırılması sayesinde cari açığımızın finansmanında dövize bağımlılık azalacak, borçlanmanın yerel parayla yapılması borcumuzun finansmanını kolaylaştıracaktır.
Türkiye İhracatçılar Meclisi - 19.10.2018
Hububatçılar Hedef Pazarları Türk Yemekleriyle Fethedecek
Yılın 9 aylık döneminde 160 ülkeye yaklaşık 1,6 milyar dolarlık hububat, bakliyat, yağlı tohumlar ve mamulleri ihraç eden Güneydoğulu iş adamları, ihracatı artırmak için Gana ve Rusya'nın ardından Çin, Cibuti ve Somali'de de "Türk Lezzetleri Festivali" düzenleyecek.
Türkiye İhracatçılar Meclisi - 18.10.2018
Türkiye'nin Kendine Özgü Bir Potansiyeli Olduğunun Farkındayız"
İtalya'nın Ankara Büyükelçisi Luigi Mattiolo, "Son aylarda Türkiye zor bir dönemden geçmiş olabilir ancak biz Türkiye'nin kendine özgü bir potansiyeli olduğunun farkındayız." dedi.
Türkiye İhracatçılar Meclisi - 16.10.2018
İhracatta 2023 Hedefi Yüzde 1,5'lik Pazar Payı
Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkanı İsmail Gülle, Türkiye'nin en büyük değerinin ihracat olduğunu belirterek, "Dünyadaki ihracattan aldığımız yüzde 1'in altında.
Türkiye İhracatçılar Meclisi - 16.10.2018
2018 İhracat Hedefini Aşacağız"
Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkanı İsmail Gülle, 170 milyar dolar olarak belirlenen yıl sonu ihracat hedefinin üzerine çıkacaklarını bildirdi.
Türkiye İhracatçılar Meclisi - 15.10.2018
Tim'in 'Büyükelçiler Buluşması'nın 5'incisi Kapadokya'da Yapıldı
TÜRKİYE İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkanı İsmail Gülle, 'Büyükelçiler Buluşması'nın 5'incisini Kapadokya'da gerçekleştirdiklerini belirterek, "Amacımız, ülkemizi, ihracatımızı ve ihracatçımızı tanıtmak.
Türkiye İhracatçılar Meclisi - 15.10.2018
Nevşehir Tim Başkanı Gülle ??ülkemizi, İhracatçımızı Tanıtmak İçin Yola Çıktık-Yeniden
Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkanı İsmail Gülle, 'Büyükelçiler Buluşması'nın 5'incisini Kapadokya'da gerçekleştirdiklerini belirterek, 'Amacımız, ülkemizi, ihracatımızı ve ihracatçımızı tanıtmak.
Türkiye İhracatçılar Meclisi - 14.10.2018
Dha Yurt Bülteni-5
UMUDA YOLCULUK, İZMİR'DE FACİAYLA SONUÇLANDI: 19 ÖLÜ, 26 YARALI (EK)1)KAZANIN NEDENİ ARAŞTIRILIYORİzmir'de, kasasında Yunanistan'ın Samos Adası'na gitmeyi planlayan yabancı uyruklu düzensiz göçmenlerin bulunduğu kamyon, sürücüsünün kontrolünden çıkarak, dere yatağına uçması sonucu ikisi bebek...
Türkiye İhracatçılar Meclisi - 02.05.2017
Shell Eco-marathon Londra İçin Geri Sayım Başladı!
Shell'in 32 yıldır gençleri enerji tasarruflu yenilikçi araçlar tasarlayıp üretmek üzere teşvik ettiği uluslararası öğrenci-inovasyon yarışması Shell Eco-marathon, bu yıl 25-28 Mayıs tarihleri arasında İngiltere'nin başkenti Londra'da Kraliçe Elizabeth Olimpiyat Parkı'nda gerçekleştirilecek.
Türkiye İhracatçılar Meclisi - 01.05.2017
Nisan Ayı İhracat Rakamları Açıklandı (3)
Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkanı Mehmet Büyükekşi, halk oylamasının sona ermesi ile birlikte Türkiye olarak yönün ekonomiye çevrileceğini belirterek, Belirsizliğin ortadan kalkmasının ardından ertelenen yatırım ve tüketim kararlarının da devreye girmesiyle birlikte, ekonomimizde...
Türkiye İhracatçılar Meclisi - 01.05.2017
Nisan Ayı İhracat Rakamları Açıklandı (2)
Otomotiv endüstrisi, nisanda 2 milyar 299 milyon 136 bin dolarla en fazla ihracat gerçekleştiren sektör olarak belirlendi.
Türkiye İhracatçılar Meclisi - 01.05.2017
Türkiye-Hindistan İş Forumu
YENİ Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Ülkemizde yatırım yapmak isteyen Hindistan firmalarına Yatırım Destek Ajansımız ve diğer kuruluşlarımız vasıtasıyla her türlü kolaylığı sağlamaya hazırız." dedi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Türkiye İhracatçılar Meclisi Haberleri | Türkiye İhracatçılar Meclisi Haber - Haberler - Türkiye İhracatçılar Meclisi haberleri, son dakika türkiye ihracatçılar meclisi haber ve gelişmeleri burada. Bakan Varank: Mobilya Sektörü Başarı Hikayesi Yazdı, Yazmaya Devam Ediyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 2.12.2021 14:08:41. #1.15#

title