SİVAS BELEDİYESİ HABERLERİ

Sivas Belediyesi Haberleri

Sivas Belediyesi haber, Sivas Belediyesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Sivas Belediyesi - 20.10.2020
Sivas'a yeni toptan sebze hali yapılacak
Sivas Belediyesi'nden yapılan açıklamaya göre, Bilgin, kentte hayata geçirilmesi planlanan proje için hal esnafının görüş ve önerilerini aldı.
Sivas Belediyesi - 20.10.2020
Sivas'ta aşıklık ve ozanlık kültürü yeni nesillere aktarılacak
Sivas Belediyesinden yapılan açıklamaya göre, Sivas Fasıl Heyeti Aşıklar ve Halk Oyunları Derneği Başkanı Ahmet Ayık, Cumhuriyet Üniversitesi Öğretim Üyesi ve Sivas Belediyesi Başkan Danışmanı Prof.
Sivas Belediyesi - 15.10.2020
Hayat Ağacı Derneği 16 yıldır ihtiyaç sahipleri için "gönül köprüsü" kuruyor
Sivas Belediyesi bünyesinde 2004'te oluşturulan Hayat Ağacı Derneği, hayırseverler ile ihtiyaç sahipleri arasında "gönül köprüsü" kuruyor.
Sivas Belediyesi - 08.10.2020
Sivas Belediye Meclisinden Azerbaycan'a destek
Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin başkanlığında Belediye Meclisi Ekim ayı ikinci oturumu için bir araya geldi. Sivas belediye Meclisi Ermenistan'ın Azerbaycan topraklarına saldırı düzenlemesi ve Azerbaycan'ın savaş ilan etmesi dolayısıyla kardeş ülke Azerbaycan'a tam destek verdi. Toplantıda Meclis'te bulunan tüm siyasi partilerin Meclis üyelerinin ortak imzasıyla Azerbaycan'a destek deklarasyonu yayımlandı. Meclis salonu, Belediye binası ve kent merkezinde bulunan led ekranlar Azerbaycan ve Türkiye bayrakları ile donatıldı.AK Parti ve Büyük Birlik Partili meclis üyelerinin ortak hazırladığı bildiriyi okuyan Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin "Malumunuz olduğu üzere şehrimiz Sivas ile Azerbaycan Gence şehri 7 Kasım 2018 tarihinde Belediye Meclisimizin almış olduğu kararla kardeş şehir olmuştur. Bizler dün olduğu gibi bugün de yarın da sadece iyi günde değil, kötü günlerde de kardeşlerimizin yanında olacağız. "Kardeşlik zor zamanda belli olur" anlayışıyla Cumhurbaşkanımızın liderliğinde devletimiz ve aziz milletimiz, bu zor süreçte kardeş Azerbaycan'ın yanındadır. Bizler de Sivas Belediyesi Meclis üyeleri olarak tüm hemşerilerimiz adına, başta kardeş şehrimiz Gence olmak üzere tüm Azerbaycan Türkü kardeşlerimizin, soydaşlarımızın maddi ve manevi olarak yanında olduğumuzu tüm dünyaya deklare ediyoruz" dedi.
Sivas Belediyesi - 15.09.2020
Sivas'ta yeşil alanlarda sıra dizimi otomatik sulama sistemine geçildi
Sivas Belediyesi, kentte yeşil alanlarda sistem değişikliğine giderek, fidelerin yaşam kalitesini artırabilmek ve tasarruf sağlamak amacıyla sıra dizimi otomatik sulama sistemine geçti.
Sivas Belediyesi - 14.09.2020
Sivas Belediyesi asfalt çalışmalarını sürdürüyor
Sivas Belediyesi kentteki asfalt çalışmalarına devam ediyor.
Sivas Belediyesi - 09.09.2020
Çöpten çıkan enerjiyle Hollanda usulü topraksız cam sera kurulacak
Sivas Belediyesi Katı Atık Düzenli Depolama Sahası'nda üretilecek enerji ve 40 milyon liralık yatırımla yaklaşık 100 kişiye istihdam sağlayacak Hollanda usulü, modern topraksız cam sera kurulacak.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Sivas Belediyesi Haberleri | Sivas Belediyesi Haber - Haberler - Sivas Belediyesi haberleri, son dakika sivas belediyesi haber ve gelişmeleri burada. Sivas'a yeni toptan sebze hali yapılacak.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 22.10.2020 15:39:29. #1.15#
title