Şenpazar Haberleri

Şenpazar haber, Şenpazar son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Şenpazar - Dün
Kastamonu'da evin duvarına çarpan kamyonun şoförü öldü
Kastamonu'nun Şenpazar ilçesinde, evin duvarına çarpan kamyonun şoförü hayatını kaybetti.
Şenpazar - 10.10.2020
Kastamonu'da Kızılcasu Uluslararası Resim Çalıştayı Sergisi açıldı
Kastamonu'da Şenpazar Belediyesinin ev sahipliğinde Türkiye, Tataristan, Azerbeycan, Bulgaristan, Kırgızistan, Gürcistan, Makedonya ve Rusya'dan 15 ressamın katılımıyla gerçekleştirilen Kızılcasu Uluslararası Resim Çalıştayı'nda yapılan eserler beğeniye sunuldu.
Şenpazar - 9.10.2020
Kastamonu'da ressamlar doğayla iç içe resim yapıyor
Şenpazar Belediyesinin ev sahipliğinde Türkiye, Tataristan, Azerbeycan, Bulgaristan, Kırgızistan, Gürcistan, Makedonya ve Rusya'dan 15 ressamın katılımıyla gerçekleştirilen Kızılcasu Uluslararası Resim Çalıştayı devam ediyor.
Şenpazar - 24.9.2020
Türk Kızılaydan birinci sınıf öğrencilerine çanta hediyesi
Bir hayırsever tarafından Kızılaya bağışlanan 100 okul çantası, Şenpazar ve Azdavay ilçelerindeki ilkokullarda birinci sınıfa başlayan öğrencilere verildi.
Şenpazar - 17.9.2020
Kastamonu'da kaçak avcıların poşetlerinden karaca eti çıktı
Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel (DKMP) 10. Bölge Müdürlüğü Kastamonu İl Şube Müdürlüğü ile İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, Şenpazar ilçesinde sürdürülen av koruma ve kontrol faaliyetleri sırasında 2 kaçak avcı tespit etti.
Şenpazar - 1.9.2020
Kastamonu'da kestiği ağaç üzerine devrilen kişi 14 gün sonra ölü bulundu
Dereyücek köyü Kuz Mahallesi'nde ikamet eden İsmail Pınar, 18 Ağustos'ta ayrıldığı evine geri dönmeyince ailesi kayıp başvurusunda bulundu. Arama çalışmasına, Jandarma Arama Kurtarma Timleri (JAK) Jandarma Asayiş Komando Bölük Komutanlığı, Azdavay, Pınarbaşı, Şenpazar, Ağlı ve il merkezinden jandarma asayiş timleri, köpekli iz takip timi, ceset arama köpek timi, "drone" ile arama unsurları, İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü ile Ulusal Medikal Kurtarma Ekibi katıldı.
Şenpazar - 24.8.2020
Kastamonu'da mantar toplarken kaybolan iki kişi bulundu
Kastamonu'nun Şenpazar ilçesinde mantar toplarken kaybolan 2 kişi bir gün sonra bulundu.
Şenpazar - 19.6.2020
Abana Belediye Başkanı Akgül'e ziyaret
Azdavay Belediye Başkanı Osman Nuri Civelek ve Şenpazar Belediye Başkanı Cem Çınar, Abana Belediye Başkanı Yunus Akgül'ü ziyaret etti.
Şenpazar - 7.5.2020
Kastamonu'nun 11 ilçesinden kent merkezine geliş gidişlerdeki kısıtlama kaldırıldı
Kastamonu'da, 11 ilçeden kent merkezine geliş gidişlerde uygulanan kısıtlama 11 Mayıs'ta sona erecek. Kastamonu Valiliğinden yapılan açıklamada, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınıyla mücadele kapsamında 6 Nisan'da ilçelerden kent merkezine gelişlerin kısıtlandığı hatırlatıldı. Bazı ilçelerde son dönemde temaslı vaka görülmemesi nedeniyle yeni kararlar alındığı belirtilen açıklamada, şunlar kaydedildi: "Abana, Bozkurt, Çatalzeytin, Cide, Taşköprü, İnebolu, Devrekani, Pınarbaşı, Küre, Şenpazar ve Seydiler ilçeleri dahilinde yeni vaka görülme süresinin 15 günü geçmesi ve temaslı vakanın da olmaması nedeniyle bu ilçelerde ikamet eden 20-65 yaş aralığında olanlarla sınırlı olmak, sosyal mesafeye uymak, maske takmak ve seyahat ettikleri aracın koltuklarının en fazla yüzde 50'sinin dolu olması kurallarına uymak şartıyla 11 Mayıs tarihi saat 00.
Şenpazar - 20.3.2020
Tokat ve Kastamonu'da kar nedeniyle 130 köye ulaşım sağlanamıyor
Tokat ve Kastamonu'da, yoğun kar nedeniyle 130 köy yolu ulaşıma kapandı. Kastamonu İl Özel İdaresi yetkililerinden alınan bilgiye göre, kentte etkili olan kar, özellikle yüksek rakımlı köylere ulaşımda aksamaya neden oldu. İnebolu'da 20, kent merkezinde 19, Küre'de 13, Taşköprü'de 12, Azdavay, Çatalzeytin ve Bozkurt'ta 10'ar, Doğanyurt'ta 9, İhsangazi ve Şenpazar'da 5'er, Ağlı'da 4 ve Devrekani'de 3 köy yolu kar nedeniyle ulaşıma kapandı.
Şenpazar - 19.3.2020
Kastamonu ve Tokat'ta kar nedeniyle 242 köye ulaşım sağlanamıyor
Kent merkezinde 58, Ağlı'da 5, Araç'ta 6, Azdavay'da 12, Bozkurt'ta 10, Çatalzeytin'de 17, Devrekani'de 6, Doğanyurt'ta 9, İhsangazi'de 10, Küre'de 29, Seydiler'de 4 ve Şenpazar'da 6 köy yolu kar nedeniyle ulaşıma kapandı.
Şenpazar - 11.2.2020
Kastamonu'da 207 köy yolu kar nedeniyle ulaşıma kapandı
Araç, Tosya ve Seydiler'de 2'şer, Ağlı'da 3, İhsangazi'de 6, Cide, Pınarbaşı ve Şenpazar'da 9'ar, Çatalzeytin'de 12, Hanönü ve Bozkurt'ta 13'er, İnebolu'da 16, Devrekani'de 19, Daday'da 20, Küre'de 21, Azdavay'da 23, Taşköprü'de 28 olmak üzere 207 köy yolu kar nedeniyle ulaşıma kapandı.
Şenpazar - 10.2.2020
Kastamonu'da eğitime kar engeli
Daha önce yapılan açıklamada, kent merkezi ile Azdavay, Daday, Çatalzeytin, Doğanyurt, İhsangazi, Pınarbaşı, Ağlı, Küre, Şenpazar, Hanönü, Araç, Devrekani ve Seydiler ilçelerindeki tüm okullarda, Bozkurt ve Cide ilçelerinde taşımalı eğitim yapan okullarda eğitime ara verildiği duyurulmuştu.
Şenpazar - 10.2.2020
Kastamonu'da eğitime kar engeli
Daha önce yapılan açıklamada, Azdavay, Daday, Çatalzeytin, Doğanyurt, İhsangazi, Pınarbaşı, Ağlı, Küre, Şenpazar, Hanönü, Araç, Devrekani ve Seydiler ilçelerindeki tüm okullarda, Bozkurt ve Cide ilçelerinde taşımalı eğitim yapan okullarda eğitime ara verildiği duyurulmuştu.
Şenpazar - 9.2.2020
27 ilde eğitime kar engeli
Kastamonu İl Milli Eğitim Müdürlüğünden yapılan açıklamada, Azdavay, Daday, Çatalzeytin, Doğanyurt, İhsangazi, Pınarbaşı, Ağlı, Küre, Şenpazar, Hanönü, Araç, Devrekani ve Seydiler ilçelerindeki tüm okullarda, kent merkezi ile Bozkurt, Taşköprü ve Cide ilçelerinde taşımalı eğitim yapan okullarda, İnebolu ilçesinde ise lise ve dengi okullar hariç diğer okullarda yarın eğitime ara verildiği bildirildi.
Şenpazar - 9.2.2020
Kastamonu'da eğitime kar engeli
Daha önce yapılan açıklamada, Ağlı, Küre, Şenpazar, Hanönü, Araç, Devrekani ve Seydiler ilçelerindeki tüm okullarda, Bozkurt, Taşköprü ve Cide ilçelerinde taşımalı eğitim yapan okullarda, İnebolu ilçesinde ise lise ve dengi okullar hariç diğer okullarda yarın eğitime ara verildiği duyurulmuştu.
Şenpazar - 9.2.2020
Kastamonu'nun 11 ilçesinde eğitime kar engeli
İl Milli Eğitim Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, Ağlı, Küre, Şenpazar, Hanönü, Araç, Devrekani ve Seydiler ilçelerindeki tüm okullarda, Bozkurt, Taşköprü ve Cide ilçelerinde taşımalı eğitim yapan okullarda, İnebolu ilçesinde ise lise ve dengi okullar hariç diğer okullarda yarın eğitime ara verildi.
Şenpazar - 9.2.2020
Kastamonu'da kar nedeniyle 509 köy yolu ulaşıma kapandı
Kastamonu'da etkili olan kar yağışı nedeniyle 509 köy yolunda ulaşım sağlanamıyor. İl Özel İdaresi yetkililerinden alınan bilgiye göre, kar yağışı, özellikle yüksek rakımlı köylerde ulaşımda aksamalara neden oldu. Kar yağışının etkili olduğu kent merkezinde 7, Ağlı'da 12, Araç'ta 8, Azdavay'da 44, Bozkurt'ta 25, Cide'de 42, Çatalzeytin'de 25, Daday'da 54, Devrekani'de 45, Doğanyurt'ta 20, Hanönü'de 16, İhsangazi'de 6, İnebolu'da 70, Küre'de 30, Pınarbaşı'nda 24, Seydiler'de 13, Şenpazar'da 19, Taşköprü'de 41, Tosya'da ise 8 köy yolu ulaşıma kapandı.
Şenpazar - 2.2.2020
Kastamonu'da kar nedeniyle 43 köy yolu ulaşıma kapalı
Ağlı'da 3, Azdavay'da 9, Daday'da 20, İhsangazi'de 5, Şenpazar, Çatalzeytin ve Tosya'da 2'şer köy yolu ulaşıma kapalı bulunuyor.
Şenpazar - 1.2.2020
Kastamonu'da kar nedeniyle 67 köy yolu ulaşıma kapandı
İl Özel İdaresi yetkililerinden alınan bilgiye göre, kar yağışı nedeniyle özellikle yüksek rakımlı köylerde ulaşımda aksaklık yaşanıyor. Kar yağışının etkili olduğu Ağlı'da 6, Araç'ta 8, Azdavay'da 14, Çatalzeytin'de 10, Devrekani'de 15, Küre'de 2, Pınarbaşı'nda 3, Seydiler'de 5 ve Şenpazar'da 4 köy yolu ulaşıma kapandı.
İmsak05:30
Öğle12:35
İkindi15:33
Akşam18:04
Yatsı19:24
KASTAMONU
Yönetmen Polaroid
Tür Drama
KASTAMONU
Yönetmen Tek Başına
Tür Gerilim
KASTAMONU
Yönetmen Aile Hükümeti
Tür Komedi
KASTAMONU
Yönetmen Yarımada
Tür Aksiyon
Haberler.com’un şehir sayfaları, Türkiye’nin 81 iline ait en güncel haberleri, gündeme dair fotoğrafları ve son dakika gelişmelerini bir arada sunuyor. Türkiye’nin tüm il, ilçe ve beldelerine ait politika, spor, genel kültür ve en yerel gelişmeleri okuyabileceğiniz Şehir Sayfaları’nda illere göre günlük hava durumu, namaz vakitleri ve sinema seans bilgilerine de ulaşabilirsiniz.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Şenpazar Haber, Şenpazar Son Dakika Haberleri - Haberler - Şenpazar haber sayfamızda Şenpazar haberleri okuyabilir, Şenpazar son dakika haberleri ve güncel Şenpazar gelişmelerini görebilirsiniz. Evin duvarına çarparak durabilen kamyonun sürücüsü öldü.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 20.10.2020 20:41:46. #1.14#
title