Rusya Devlet Başkanı Haberleri

Rusya Devlet Başkanı haber, Rusya Devlet Başkanı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Rusya Devlet Başkanı - 19.01.2021
Putin Ortodoks Noel'ini buzlu suya girerek kutladı
Hz. İsa'nın vaftiz edilişinin yıl dönümü nedeniyle yapılan ayin nedeniyle Rusya Devlet Başkanı Putin -20 derecedeki buzlu suya girdi.
Rusya Devlet Başkanı - 19.01.2021
Son dakika haberi: Kremlin: Navalnıy'ın tutuklanması ülkenin iç meselesi
Peskov, Navalnıy ile ilgili durumun Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'i ilgilendirmediğini ve Rus vatandaşlarının haklarının ülkedeki yasalar tarafından güvence altına alındığını ifade etti.
Rusya Devlet Başkanı - 19.01.2021
Kazakistan'da Kovid-19'a karşı toplu aşılama 1 Şubat'ta başlayacak
Daha önce Cumhurbaşkanı Kasım Cömert Tokayev ile Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin arasında aşı üretimiyle ilgili varılan anlaşma kapsamında, ülkedeki Karagandı İlaç Kompleksi bünyesinde Kovid-19'a karşı geliştirilen Rus aşısı Sputnik V'nin üretimi başlatılmıştı.
Rusya Devlet Başkanı - 18.01.2021
Son dakika haberi... Kovid-19 salgınıyla ilgili dünyada son 24 saatte yaşanan gelişmeleri derleyerek yayımlıyoruz. Saygılarımızla.
Rusya'da Kovid-19'a karşı geniş çaplı aşılama başladı. Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in talimatıyla ülkede başlayan kitlesel aşılama, Gamaleya Ulusal Epidemiyoloji ve Mikrobiyoloji Enstitüsünün geliştirdiği "Sputnik V" (GamKovidVak) aşısıyla yapılıyor.
Rusya Devlet Başkanı - 18.01.2021
Rusya'da Kovid-19'a karşı kitlesel aşılama başladı
Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in talimatıyla ülkede başlayan kitlesel aşılama, Gamaleya Ulusal Epidemiyoloji ve Mikrobiyoloji Enstitüsünün geliştirdiği "Sputnik V" (GamKovidVak) aşısıyla yapılıyor.
Rusya Devlet Başkanı - 15.01.2021
Eski ABD Dışişleri Bakanı Tillerson, Trump'ı "entelektüel açıdan yetersiz olmakla" itham etti
Eski ABD Dışişleri Bakanı, "Kuzey Kore konusunda en iyi fırsatı boşa harcadık. (Rusya Devlet Başkanı Vladimir) Putin ile hiçbir şeyi başaramadık.
Rusya Devlet Başkanı - 14.01.2021
Moskova'da Kovid-19 tedbirlerinin süresi 21 Ocak'a uzatıldı
Rusya'nın başkenti Moskova'da yeni tip koronavirüse (Kovid-19) karşı alınan tedbirlerin süresinin 21 Ocak'a kadar uzatılmasına karar verildi.
Rusya Devlet Başkanı - 13.01.2021
Kovid-19 salgınıyla ilgili dünyada son 24 saatte yaşanan gelişmeleri derleyerek yayımlıyoruz. Saygılarımızla.
Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, ülkede Kovid-19'a karşı geniş çaplı aşılama sürecine geçme talimatını verdi.
Rusya Devlet Başkanı - 13.01.2021
Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Putin Dağlık Karabağ'ı görüştü
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile telefon görüşmesi gerçekleştirdi.
Rusya Devlet Başkanı - 13.01.2021
Putin, Erdoğan'a Dağlık Karabağ zirvesi konusunda bilgi verdi
Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Moskova'da Dağlık Karabağ konusunda yapılan üçlü toplantıyla ilgili Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı bilgilendirdi.
Rusya Devlet Başkanı - 13.01.2021
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Putin ile Dağlık Karabağ'ı görüştü
CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan ile Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in yaptığı görüşmede, Dağlık Karabağ konusundaki gelişmeler değerlendirildi.
Rusya Devlet Başkanı - 13.01.2021
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Putin ile Dağlık Karabağ'ı görüştü
CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan ile Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in yaptığı görüşmede, Dağlık Karabağ konusundaki gelişmeler değerlendirildi.
Rusya Devlet Başkanı - 13.01.2021
Rusya Devlet Başkanı Putin, Moskova'da Dağlık Karabağ konusunda yapılan üçlü toplantıyla ilgili Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı bilgilendirdi
Rusya Devlet Başkanı Putin, Moskova'da Dağlık Karabağ konusunda yapılan üçlü toplantıyla ilgili Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı bilgilendirdi.
Rusya Devlet Başkanı - 13.01.2021
Putin, Kovid-19'a karşı geniş çaplı aşılama sürecine başlanması talimatı verdi
Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, ülkede yeni tip koronavirüse (Kovid-19) karşı geniş çaplı aşılama sürecine başlanması talimatı verdi.
Rusya Devlet Başkanı - 13.01.2021
Financial Times'tan "Türkiye ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın jeopolitik adımları" analizi dizisi
"Darbe girişimi dönüm noktası oldu" Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz 2016'daki darbe girişiminin Türkiye için bir dönüm noktası olduğunun belirtildiği haberde, darbe girişiminin ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Batı'ya karşı daha şüpheci, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'e ise daha yakın bir yaklaşım sergilediği öne sürüldü.
Rusya Devlet Başkanı - 12.01.2021
Moskova'daki üçlü zirve Rus basınında
Rusya'da Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ve Ermenistan Başbakanı Nikol Paşinyan arasında gerçekleştirilen üçlü görüşme, Rus basınında geniş yer buldu.
Rusya Devlet Başkanı - 11.01.2021
Rusya, Azerbaycan, Ermenistan'dan Dağlık Karabağ'da ekonomiyi canlandıracak ortak bildiri
Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Ermenistan Başbakanı Nikol Paşinyan ve Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in bölgede ekonomik bağlantıların inşa edilmesi ve altyapı ile ilgili projelerin geliştirilmesine yönelik imzaladığı bildiride, her üç devletin başbakan yardımcılarından oluşan ortak çalışma grubu kurulmasının taraflarca desteklendiği belirtildi.
Rusya Devlet Başkanı - 11.01.2021
Putin ile Paşinyan Moskova'da ikili görüştü
Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Ermenistan Başbakanı Nikol Paşinyan ile Dağlık Karabağ'daki durumu görüştü.
Rusya Devlet Başkanı - 11.01.2021
Aliyev ile Putin Moskova'da ikili görüştü
Aliyev, Rusya'nın başkenti Moskova'da Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ve Ermenistan Başbakanı Nikol Paşinyan ile gerçekleştirdiği üçlü görüşmenin ardından Putin'le yaptığı ikili görüşmede açıklamalarda bulundu.
Rusya Devlet Başkanı - 11.01.2021
Putin, Aliyev ve Paşinyan'ın Dağlık Karabağ görüşmesi sona erdi
Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev ve Ermenistan Başbakanı Nikol Paşinyan'ın, Dağlık Karabağ görüşmesi sona erdi.
Rusya Devlet Başkanı - 11.01.2021
Rusya'da KOBİ'lere yönelik kolay geri ödemeli kredi faizi düşürüldü
Mişustin, kabine yetkilileriyle video konferans yöntemiyle gerçekleştirdiği toplantıda, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in ülkedeki KOBİ'lere yönelik kredi faizlerinin düşürülmesi konusunda talimat verdiğini hatırlattı.
Rusya Devlet Başkanı - 11.01.2021
Son dakika haber! Moskova'da Dağlık Karabağ görüşmesi başladı
Son dakika haberi: Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev ve Ermenistan Başbakanı Nikol Paşinyan'ın Moskova'da Dağlık Karabağ görüşmesi başladı.
Rusya Devlet Başkanı - 11.01.2021
Son dakika haberi... Putin, Aliyev ve Paşinyan'ın Dağlık Karabağ görüşmesi Moskova'da başladı
Son dakika haberlerine göre Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev ve Ermenistan Başbakanı Nikol Paşinyan'ın Moskova'daki Dağlık Karabağ görüşmesi başladı.
Rusya Devlet Başkanı - 11.01.2021
Son dakika haber! Rusya Devlet Başkanı Putin, Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev ve Ermenistan Başbakanı Paşinyan'ın Moskova'da Dağlık Karabağ görüşmesi başladı
Edinilen son dakika gelişmesine göre Rusya Devlet Başkanı Putin, Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev ve Ermenistan Başbakanı Paşinyan'ın Moskova'da Dağlık Karabağ görüşmesi başladı.
Rusya Devlet Başkanı - 10.01.2021
GÜNDEM ÖZETİ / 11 Ocak 2021
(Ankara/13.00) 2- Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev ve Ermenistan Başbakanı Nikol Paşinyan Dağlık Karabağ konusunda bir araya gelecek.
Rusya Devlet Başkanı - 10.01.2021
Putin, Aliyev ve Paşinyan Moskova'da Dağlık Karabağ konusunu görüşecek
Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev ve Ermenistan Başbakanı Nikol Paşinyan, Dağlık Karabağ konusunu ele almak üzere yarın Moskova'da bir araya gelecek.
Rusya Devlet Başkanı - 10.01.2021
Son dakika haberi: Rusya Devlet Başkanı Putin, Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev ve Ermenistan Başbakanı Paşinyan, Dağlık Karabağ konusunu yarın Moskova'da görüşecek.
Son dakika haberler... Rusya Devlet Başkanı Putin, Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev ve Ermenistan Başbakanı Paşinyan, Dağlık Karabağ konusunu yarın Moskova'da görüşecek.
Rusya Devlet Başkanı - 08.01.2021
TürkAkım üzerinden doğal gaz sevkiyatı 2,2 kat arttı
Gazprom'dan yapılan yazılı açıklamada Miller'in, resmi açılışı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Rusya Devlet Başkanı Vlademir Putin tarafından 8 Ocak 2020'de yapılan TürkAkım doğal gaz boru hattına ilişkin değerlendirmelerine yer verildi.
Rusya Devlet Başkanı - 08.01.2021
TBMM Başkanı Şentop, "Güney Kafkasya'da Güç Dengeleri ve Karabağ Sorunu Sempozyumu"nda konuştu: (1)
Rusya'nın yaklaşımının da görüldüğünü hatırlatan Şentop, şöyle devam etti: "Malum Ermenistan Rusya'yı kendi yanında bu çatışmaya dahil etmek için bazı hamleler yaptı. Rusya Devlet Başkanı Sayın Putin başta olmak üzere Rusyalı yetkililer çatışmaların Azerbaycan topraklarında gerçekleştiğini, dolayısıyla savunma anlaşmalarının sadece Ermenistan'a bir saldırı olduğu takdirde yürürlüğe gireceğini, bu çatışmada savunma anlaşmaları kapsamı dışında bir durumun olduğunu çok net bir şekilde ifade ettiler.
Rusya Devlet Başkanı - 07.01.2021
Türk-Rus iş birliğinde örnek proje TürkAkım bir yıldır devrede
TürkAkım'da neler oldu? TürkAkım ilk kez Aralık 2014'te Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin tarafından Türkiye'ye gerçekleştirdiği resmi ziyaret sırasında duyurulmuştu.
Rusya Devlet Başkanı - 06.01.2021
Rusya'da "ağır ve kronik hastalıklı çocuklar için" fon kuruldu
Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, ülkede tedavisi pahalı, ağır ve kronik hastalıkları bulunan çocukları desteklemek için yeni bir fon oluşturulmasına yönelik kararnameyi imzaladı.
Rusya Devlet Başkanı - 06.01.2021
Biden, ulusal güvenlik ekibine Obama döneminde görev yapmış isimleri getirmeyi planlıyor
Nuland, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'e sert eleştiriler yönelten bir isim olarak öne çıkıyor.
Rusya Devlet Başkanı - 05.01.2021
Son dakika dünya: Rusya'da son 24 saatte 24 bin 246 yeni koronavirüs vakası
Rusya'da son 24 saatte 24 bin 246 kişide daha virüs tespit edilmesiyle toplam vaka sayısı 3 milyon 284 bin 384'e yükseldi. Rusya Sağlık Bakanlığı, ülkede 518 kişinin daha öldüğünü, toplam can kaybının ise 59 bin 506'ya ulaştığını açıkladı. Ülkede, 60 yaş üstü kişilerin de aşılanmaya başladığı ve 1,5 milyonun üzerinde aşının ülkenin çeşitli bölgelerine ulaştırıldığını ifade edildi.  Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, 2 Aralık'ta Kovid-19 karşı toplu aşılamanın başlatılması talimatını vermişti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Rusya Devlet Başkanı Haberleri | Rusya Devlet Başkanı Haber - Haberler - Rusya Devlet Başkanı haberleri, son dakika rusya devlet başkanı haber ve gelişmeleri burada. ABD'nin 45. Başkanı Donald Trump'ın fırtınalı geçen 4 yılı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 21.1.2021 05:34:19. #1.14#
title