MEHMET ÖNTÜRK HABERLERİ

Mehmet Öntürk haber, Mehmet Öntürk son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mehmet Öntürk

Mehmet Öntürk

Doğum Yeri Hatay / Türkiye
Doğum Tarihi 18.3.1970

Mehmet Öntürk Kimdir ?

Mehmet Öntürk, 18 Mart 1970'te Hatay Kırıkhan'da doğdu. Babasının adı Bekir, annesinin adı Yüksel'dir. İktisatçı, Sanayici, Çiftçi; Çukurova Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İngilizce İktisat Bölümünü bitirdi.
Biyografinin devamı için tıklayın
Mehmet Öntürk - 11.04.2018
Bakan Yılmaz: En Büyük Yatırımı Öğretmene Yaptık (2)
Bakan İsmet Yılmaz'ın Hatay Valiliği ziyaretine AK Parti Hatay Milletvekilleri Orhan Karasayar, Mehmet Öntürk, Fevzi Şanverdi, CHP Hatay Milletvekili Serkan Topal, AK Parti İl Başkanı İbrahim Güler, İl Milli Eğitim Müdürü Kemal Karahan ile İlçe Milli Eğitim Müdürleri katıldı.
Mehmet Öntürk - 11.04.2018
Dha Yurt Bülteni-19
Bakan İsmet Yılmaz'ın Hatay Valiliği ziyaretine AK Parti Hatay Milletvekilleri Orhan Karasayar, Mehmet Öntürk, Fevzi Şanverdi, CHP Hatay Milletvekili Serkan Topal, AK Parti İl Başkanı İbrahim Güler, İl Milli Eğitim Müdürü Kemal Karahan ile İlçe Milli Eğitim Müdürleri katıldı.
Mehmet Öntürk - 11.04.2018
Bakan Yılmaz: En Büyük Yatırımı Öğretmene Yaptık (2)
Bakan İsmet Yılmaz'ın Hatay Valiliği ziyaretine AK Parti Hatay Milletvekilleri Orhan Karasayar, Mehmet Öntürk, Fevzi Şanverdi, CHP Hatay Milletvekili Serkan Topal, AK Parti İl Başkanı İbrahim Güler, İl Milli Eğitim Müdürü Kemal Karahan ile İlçe Milli Eğitim Müdürleri katıldı.
Mehmet Öntürk - 11.04.2018
Milli Eğitim Bakanı Yılmaz Hatay'da Eğitim Değerlendirme Toplantısına Katıldı
"Eğitimde çok iyi bir mesafe aldık" Hatay'da hayırsever potansiyeli olduğunu ve onları eğitime yönlendiren Hatay Valisi Erdal Ata'ya teşekkür ettiğini aktaran Yılmaz, konuşmasını şöyle sürdürdü: "Sözleşmeli öğretmenlik başladıktan sonra bilhassa sınır ilçelerine, köylere öğretmenlerin geldiğini, artık bir yıl gelip ertesi yıl giden öğretmen kalmadığını, eğitimin kalitesinin arttığını, 2002-2003'te 11 bin 348 olan öğretmen sayımızın şimdi 24 binin üzerine çıktığını görüyoruz. İkili eğitimi kaldırmak için ilave dersliklere ihtiyacımız var. İnşallah planlamasını yapıyoruz. Yine devlet-millet iş birliğiyle bunu ortadan kaldıracağız. 80 yılda yapılan derslikten fazla bu dönemde yapıldı. Yani Hatay'daki dersliklerin yüzde 60'a yakını bu dönemde yapıldı. İnşaat halinde olan dersliklerimiz de var. İnanıyorum ki eğitimde çok iyi bir mesafe aldık. Eksiklerimiz var mı? Var. Ama geçmişe kıyasla bakarsak eğitimin her alanında çok daha ileriye gittiğimizi görüyoruz. İnşallah devlet-millet iş birliğiyle evlatlarımıza bizim aldığımız eğitimden çok daha iyi bir eğitim veriyoruz. Yarının eğitimini bugünden daha iyi kılmak için de el birliği içerisinde çalışıyoruz." Yılmaz'a programında Vali Erdal Ata, AK Parti Hatay milletvekilleri Orhan Karasayar, Mehmet Öntürk, CHP Hatay Milletvekili Serkan Topal, Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci ve AK Parti İl Başkanı İbrahim Güler de eşlik etti.
Mehmet Öntürk - 11.04.2018
İskenderun Nuri Üysen Ortaokulu Açılış Töreni
Programa Hatay Valisi Erdal Ata, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, AK Parti Hatay milletvekilleri Fevzi Şanverdi, Orhan Karasayar, Mehmet Öntürk, CHP Hatay Milletvekili Serkan Topal, İskenderun Teknik Üniversitesi Rektörü Prof.
Mehmet Öntürk - 11.04.2018
Bakan Yılmaz: "Avrupa'da Eğitime En Çok Kaynak Ayıran Ülke Türkiye"
Nuri Üysen Ortaokulu'nun açılış törenine Hatay Valisi Erdal Ata, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, Hatay milletvekilleri Orhan Karasayar, Fevzi Şanverdi, Mehmet Öntürk ve Serkan Topal, İSTE Rektörü Türkay Dereli, İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, siyasi parti temsilcileri, işadamları, eğitimciler ve çok sayıda davetli katıldı.
Mehmet Öntürk - 10.04.2018
DSİ Kanunu Tasarısı TBMM Genel Kurulunda
AK Parti Hatay Milletvekili Mehmet Öntürk, "Sulama birliklerinin kurumsal kapasitesi artırılarak araç ve iş imkanları bakımından desteklenecek olan birlikler, çiftçiye daha iyi hizmet sunacaktır.
Mehmet Öntürk - 23.03.2018
Bu Topraklara Kimse Operasyon Yapamaz"
Bu topraklarda barış istediklerini ifade eden Bakan Bak, şunları kaydetti: "Ülkemiz üzerinde kimsenin operasyon yapmasına asla müsaade etmeyiz. Sayın Cumhurbaşkanımızın çelik gibi kararlılığı, iradesi, askerimizin özverisi, milletimizin desteğiyle beraber, kim olursa olsun bu topraklara kimse operasyon yapamaz. 5 bin tır dolusu silah yoluyorsun. Niye yolluyorsun? Barış için mi yolluyorsun? O tünelleri, yapılan tahkimatları gördük. Ne oldu? İnlerinde o silahları, o depoları imha ettik. Oralara girdik onların yolladığı cephaneliği, silahları gördük. Ne için yolladılar, DEAŞ ile mücadele için mi ? Hayır. Oyun yapmak için, oyun kurmak için. Allah'ın izniyle milletimizin desteğiyle o bütün oyunları teker teker bozuyoruz ve bozmaya devam edeceğiz." Osman Aşkın Bak'a ziyaretinde Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Hüseyin Yayman, AK Parti Hatay Milletvekilleri Adem Yeşildal ve Mehmet Öntürk de eşilik etti.
Mehmet Öntürk - 21.03.2018
Erdoğan AK Parti'li 45 Milletvekiliyle Görüşüyor
Toplantıda Gaziantep'ten Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Canan Candemir Çelik, Abdullah Nejat Koçer, Şamil Tayyar, Ahmet Uzer, Mehmet Erdoğan, Gümüşhane'den Hacı Osman Akgül, Cihan Pektaş, Hatay'dan ise Adem Yeşildal, Fevzi Şanverdi, Hacı Bayram Türkoğlu, Mehmet Öntürk ve Orhan Karasayar hazır bulundu.
Mehmet Öntürk - 21.03.2018
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ak Partili Milletvekilleri ile Bir Araya Geldi
Toplantıya katılan isimler şöyle: "Adana milletvekilleri Fatma Güldemet Sarı, Mehmet Şükrü Erdinç, Necdet Ünüvar, Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzareci Ömer Çelik, Talip Küçükcan, Tamer Dağlı, Aydın milletvekilleri Abdurrahman Öz, Mehmet Erdem, Mustafa Savaş, Bolu milletvekilleri Ali Ercoşkun, Fehmi Küpçü, Bursa milletvekilleri Bennur Karaburun, Cemalettin Kani Torun, Efkan Ala, Emine Yavuz Gözgeç, Hüseyin Şahin, İsmail Aydın, Mehmet Müezzinoğlu, Muhammet Müfit Aydın, Osman Mesten, Zekeriya Birkan, Gaziantep'ten Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Canan Candemir Çelik, Abdullah Nejat Koçer, Şamil Tayyar, Ahmet Uzer, Mehmet Erdoğan, Gümüşhane milletvekilleri Hacı Osman Akgül, Cihan Pektaş, Hatay milletvekilleri Adem Yeşildal, Fevzi Şanverdi, Hacı Bayram Türkoğlu, Mehmet Öntürk, Orhan Karasayar, Isparta milletvekilleri Said Yüce ve Süreyya Sadi Bilgiç, Karaman milletvekili Recep Şeker, Kırşehir milletvekili Salih Çetinkaya, Nevşehir milletvekilleri Mustafa Açıkgöz, Murat Göktürk, Rize milletvekilleri Hasan Karal, Hikmet Ayar, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Sinop milletvekili Nazım Maviş ve Tekirdağ milletvekili Ayşe Doğan.
Mehmet Öntürk - 03.02.2018
Zeytin Dalı Harekatı
AK Parti Hatay Milletvekili Mehmet Öntürk, Kırıkhan Kaymakamı Mustafa Erkayıran ve Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz da şehidin evine giderek ailenin acısını paylaştı.
Mehmet Öntürk - 28.01.2018
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Arslan Reyhanlı'da
Arslan'a ziyaretinde Hatay Valisi Erdal Ata ile AK Parti Hatay milletvekilleri Fevzi Şanverdi, Adem Yeşildal, Hacı Bayram Türkoğlu, Mehmet Öntürk ve Orhan Karasayar da eşlik etti.
Mehmet Öntürk - 28.01.2018
Zeytin Dalı Harekatı'na Destek
Duaların edildiği programa AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Sorgun, AK Parti Hatay milletvekilleri Mehmet Öntürk Orhan Karasayar ve vatandaşlar katıldı.
Mehmet Öntürk - 26.01.2018
Kalp Krizinden Hayatını Kaybeden Askerin Cenazesi Defnedildi
Metin için Aktepe Mahallesi'ndeki babaevinde helallik alınmasının ardından Aktepe Camisi'nde düzenlenen cenaze törenine ailesi ve yakınları, AK Parti Hatay milletvekilleri Fevzi Şanverdi, Orhan Karasayar ve Mehmet Öntürk, MHP Hatay Milletvekili Mehmet Necmettin Ahrazoğlu, Jandarma Adana Bölge Komutanı Tümgeneral Hacı İlbaş, İskenderun 39.
Mehmet Öntürk - 23.01.2018
Şehit Tedaş Çalışanı Toprağa Verildi
Hatay'ın Kırıkhan ilçesi Suriye sınırındaki Kaletepe Mahallesi'ne kurulan çadır kente yapılan saldırıda şehit olan TEDAŞ çalışanı 30 yaşındaki Şahin Elitaş'ın cenazesi Kırıkhan Devlet Hastanesi morgundan alınarak alınan Kurtlusoğuksu Mahallesi'nde baba evine getirilip helallik alındı. Ardından Kırıkhan Mezarlık Kompleksi'ne getirilen şehit için burada cenaze namazı kılındı. Hatay Müftüsü Hamdi Kavillioğlu'nun kıldırdığı cenaze namazına Hatay Valisi Erdal Ata, AK Parti Hatay Milletvekilleri Fevzi Şanverdi, Adem Yeşildal, Mehmet Öntürk MHP Hatay Milletvekili Necmettin Ahrazoğlu, CHP Hatay Milletvekili Serkan Topal ile kamu kurum ve kuruluş müdürleri ile çok sayıda kişi katıldı.
Mehmet Öntürk - 23.01.2018
Dha Yurt Bülteni-8
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ -------------------------------------- Öncüpınar Sınır Kapısı Cenaze aracının çıkması HABER-KAMERA: GÜVE USTA- BURAK EMEK-KİLİS-DHA ================================================= Afrin'de Türk savaş uçaklarının tarafından vurulan televizyon vericisine karadan girildi Zeytin Dalı Harekatı'nın başladığı gün  Türk savaş uçakları tarafından vurulan 108 hedef arasında yer alan televizyon vericisine Türk Askeri ve ÖSO birlikleri karadan girdi.  Görüntülerde;  bombanın düştüğü yerdeki tahribat görülüyor.  Görüntü dökümü: ----------------- televizyon vericisinin savuş uçakları tarafından vurulma anı  ////////// -Televizyon vericisinin görüntüsü -Yıkılan duvarlar -ÖSO birliklerinin görüntüsü -Genel ve detaylar Haber : Erhan TEKTEN / HATAY   ========================================== Şehit TEDAŞ çalışanı toprağa verildi Hatay'ın Kırıkhan ilçesi Suriye sınırındaki Kaletepe Mahallesi'ne kurulan çadır kente yapılan saldırıda şehit olan TEDAŞ çalışanı 30 yaşındaki Şahin Elitaş'ın cenazesi Kırıkhan Devlet Hastanesi morgundan alınarak alınan Kurtlusoğuksu Mahallesi'nde baba evine getirilip helallik alındı. Ardından Kırıkhan Mezarlık Kompleksi'ne getirilen şehit için burada cenaze namazı kılındı. Hatay Müftüsü Hamdi Kavillioğlu'nun kıldırdığı cenaze namazına Hatay Valisi Erdal Ata, AK Parti Hatay Milletvekilleri Fevzi Şanverdi, Adem Yeşildal, Mehmet Öntürk MHP Hatay Milletvekili Necmettin Ahrazoğlu, CHP Hatay Milletvekili Serkan Topal ile kamu kurum ve kuruluş müdürleri ile çok sayıda kişi katıldı.
Mehmet Öntürk - 23.01.2018
Dha Yurt - Şehit Tedaş Çalışanı Toprağa Verildi
Hatay'ın Kırıkhan ilçesi Suriye sınırındaki Kaletepe Mahallesi'ne kurulan çadır kente yapılan saldırıda şehit olan TEDAŞ çalışanı 30 yaşındaki Şahin Elitaş'ın cenazesi Kırıkhan Devlet Hastanesi morgundan alınarak alınan Kurtlusoğuksu Mahallesi'nde baba evine getirilip helallik alındı. Ardından Kırıkhan Mezarlık Kompleksi'ne getirilen şehit için burada cenaze namazı kılındı. Hatay Müftüsü Hamdi Kavillioğlu'nun kıldırdığı cenaze namazına Hatay Valisi Erdal Ata, AK Parti Hatay Milletvekilleri Fevzi Şanverdi, Adem Yeşildal, Mehmet Öntürk MHP Hatay Milletvekili Necmettin Ahrazoğlu, CHP Hatay Milletvekili Serkan Topal ile kamu kurum ve kuruluş müdürleri ile çok sayıda kişi katıldı.
Mehmet Öntürk - 23.01.2018
Zeytin Dalı Harekatı'nda 4'üncü Gün; Türk Tankları, 'Zırh Delici' Toplarla Vuruyor(5)
ŞEHİT TEDAŞ ÇALIŞANI TOPRAĞA VERİLDİ Hatay'ın Kırıkhan ilçesi Suriye sınırındaki Kaletepe Mahallesi'ne kurulan çadır kente yapılan saldırıda şehit olan TEDAŞ çalışanı 30 yaşındaki Şahin Elitaş'ın cenazesi Kırıkhan Devlet Hastanesi morgundan alınarak alınan Kurtlusoğuksu Mahallesi'nde baba evine getirilip helallik alındı. Ardından Kırıkhan Mezarlık Kompleksi'ne getirilen şehit için burada cenaze namazı kılındı. Hatay Müftüsü Hamdi Kavillioğlu'nun kıldırdığı cenaze namazına Hatay Valisi Erdal Ata, AK Parti Hatay Milletvekilleri Fevzi Şanverdi, Adem Yeşildal, Mehmet Öntürk MHP Hatay Milletvekili Necmettin Ahrazoğlu, CHP Hatay Milletvekili Serkan Topal ile kamu kurum ve kuruluş müdürleri ile çok sayıda kişi katıldı.
Mehmet Öntürk - 22.01.2018
Başbakan Yardımcısı Akdağ Hatay'da: (2)
Programa, Hatay Valisi Erdal Ata, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık, AK Parti Hatay Milletvekilleri Orhan Karasayar, Fevzi Şanverdi, Hacı Bayram Türkoğlu, Adem Yeşildal, Mehmet Öntürk, MHP Hatay Milletvekili Mehmet Ahrazoğlu da katıldı.
Mehmet Öntürk - 17.11.2017
Hatay, Şehidini Uğurladı
Burada düzenlenen törene Hatay Valisi Erdal Ata, AK Parti Hatay milletvekilleri Orhan Karasayar, Hacı Bayram Türkoğlu, Mehmet Öntürk, CHP Hatay milletvekilleri Mevlüt Dudu, Serkan Topal, Birol Ertem, MHP Hatay Milletvekili M.
Mehmet Öntürk - 17.11.2017
Dha Yurt  Bülteni-10
Şehit Piyade Uzman Çavuş Bilal Türkmen'in Türk bayrağına sarılı cenazesi ilk olarak helallik alınması için Karbeyaz Mahallesi'ndeki baba ocağına getirildi. Şehit Türkmen'in tabutuna sarılan yakınları gözyaşı döktü. Alınan helalliğin ardından Türkmen'in cenazesi kortej eşliğinde Şehitlik Cami'ne götürüldü. Burada düzenlenen törene Hatay Valisi Erdal Ata, AK Parti Hatay milletvekilleri Orhan Karasayar, Hacı Bayram Türkoğlu, Mehmet Öntürk, CHP Hatay milletvekilleri Mevlüt Dudu, Serkan Topal, Birol Ertem, MHP Hatay Milletvekili M.
Mehmet Öntürk - 17.11.2017
Irak'ın Kuzeyindeki Terör Operasyonu
Buradaki törene, Hatay Valisi Erdal Ata, AK Parti Hatay Milletvekilleri Orhan Karasayar, Hacı Bayram Türkoğlu ve Mehmet Öntürk, CHP Hatay Milletvekilleri Mevlüt Dudu, Serkan Topal ve Birol Ertem, MHP Hatay Milletvekili Necmettin Ahrazoğlu, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, kaymakamlar, belediye başkanları ve vatandaşlar katıldı.
Mehmet Öntürk - 03.11.2017
Çevre ve Şehircilik Bakanı Özhaseki, Hatay'da
Özhaseki'ye ziyaretinde AK Parti Hatay Milletvekilleri Orhan Karasayar, Adem Yeşildal, Hacı Bayram Türkoğlu, Mehmet Öntürk ve Fevzi Şanverdi de eşlik etti.
Mehmet Öntürk - 03.11.2017
Çevre ve Şehircilik Bakanı Özhaseki, Hatay'da
Özhaseki'ye ziyaretlerinde, Vali Ata'nın yanı sıra, AK Parti Hatay Milletvekilleri Orhan Karasayar, Adem Yeşildal, Mehmet Öntürk, Hacı Bayram Türkoğlu ve Fevzi Şanverdi ile AK Parti İl Başkanı Ahmet Atıç ve belediye başkanları eşlik etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Mehmet Öntürk Haberleri | Mehmet Öntürk Kimdir - Haberler - Mehmet Öntürk haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mehmet Öntürk kimdir, hayatı ve biyografisi. Hükümete Yakın Yazar, AK Parti'nin 28 İlde Aday Göstereceği İsimlerin Listesini Paylaş
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 17.09.2021 22:58:13. #1.13#

title