MEHMET EMİN EKMEN HABERLERİ

Mehmet Emin Ekmen haber, Mehmet Emin Ekmen son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mehmet Emin Ekmen

Mehmet Emin Ekmen

Doğum Yeri Batman / Türkiye
Doğum Tarihi 15.5.1975

Mehmet Emin Ekmen Kimdir ?

Mehmet Emin Ekmen, 15 Mayıs 1975'te Batman'da doğdu. Babasının adı Hüseyin, annesinin adı Fatma'dır. Avukat; Dicle Üniversitesi Hukuk Fakültesi'ni bitirdi. Yüksek lisansını aynı üniversitenin Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde Kamu Hukuku Ana Bilim Dalı'nda tamamladı. Serbest avukat olarak çalıştı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Mehmet Emin Ekmen - 11.01.2021
DEVA Partisi Başkanlık Kurulu belirlendi
Genel Merkez Başkanlık Kurulu üyeleri şu isimlerden oluştu: "Abdurrahman Bilgiç, Ali Rıza Babaoğlan, Aysun Hatipoğlu, Birol Aydemir, Burak Dalgın, Canberk Demirci, Doğa Şanlıoğlu, Elif Esen, İbrahim Halil Çanakcı, İdris Şahin, Medeni Yılmaz, Mehmet Emin Ekmen, Mustafa Ergen, Mustafa Uçak, Mustafa Yeneroğlu, Münevver Helün Fırat, Nazlı Seda Vural, Sadullah Ergin, Sanem Oktar, Selma Aliye Kavaf, Yasemin Bilgel.
Mehmet Emin Ekmen - 29.12.2020
DEVA Partisi 1. Olağan Kongresi'ni gerçekleştirdi: Ali Babacan yeniden genel başkan olarak seçildi
Genel Başkan seçiminde Ali Babacan oy kullanan 523 delegeden 515'inin oyuyla yeniden genel başkan seçilirken, 8 oy geçersiz sayıldı. Babacan GMYK'de mevcut üyelerinin tamamını korudu. Mevcut parti yöneticileri İbrahim Çanakçı, Sadullah Ergin, Nihat Ergün, Mustafa Yeneroğlu, Abdurrahman Bilgiç, İdris Şahin, Birol Aydemir, Mehmet Emin Ekmen, Elif Esen, Münevver Helün Fırat, Arzu Kılıçlar, Sanem Oktar, Doğal Şanlıoğlu, Nazlı Seda Vural, Medeni Yılmaz, Burak Dalgın, Canberk Demirci, Zeynep Zehra Dereli ve Mustafa Uçak yeni GMYK listesinde de yer aldı.
Mehmet Emin Ekmen - 10.03.2020
9 Mart 2020 Haberleri
9 Mart 2020 Manşet Haberleri.
Mehmet Emin Ekmen - 09.03.2020
Yeni partinin kuruluş başvurusu yapıldı
Kuruluş dilekçesini, İdris Şahin, Hasan Canpolat, Mehmet Emin Ekmen, Münevver Helün Fırat, Hatice Selvi Demirel, Nazlı Seda Vural'dan oluşan heyet İçişleri Bakanlığı'na teslim etti.
Mehmet Emin Ekmen - 01.10.2018
Sadırdan Satıra Hat Sergisi
Eski AK Parti Batman Milletvekili, Ankara Sanat Galeri ve Müzayedecilik Evi'nin kurucularından Mehmet Emin Ekmen de galerinin ocak ayında açıldığını, yıl sonuna kadar Kültür ve Turizm Bakanlığının desteğiyle 12 sergiye ev sahipliği yapılmasının planlandığını anlattı.
Mehmet Emin Ekmen - 12.04.2017
Gercüş'te Referandum Konferansı
Eski Batman Milletvekili Mehmet Emin Ekmen, Gercüş ilçesinde "Cumhurbaşkanlığı Sistemi ve Yeni Anayasa" konulu konferans verdi.
Mehmet Emin Ekmen - 25.03.2017
Vesayetten Çözüme Anayasa Referandumu" Paneli
Panelde, eski AK Parti Batman Milletvekili Mehmet Emin Ekmen, Gazeteci-Yazar Bayram Zilan ve Gazeteci Atıf Özbey de birer konuşma yaptı.
Mehmet Emin Ekmen - 26.01.2017
Dha Yurt Bülteni-6
AK Parti Batman eski milletvekili Mehmet Emin Ekmen de, Ahmet Türk'ün, yaşı, sağlığı ve siyasi tutumları itibariyle tutuksuz yargılanması gerektiği hususunda kamuoyunun mutabık olduğu bir isim olduğunu belirterek, "Cezaevi uygulamalarının da belli bir nezaket ile yürütülmesi gerekir.
Mehmet Emin Ekmen - 26.01.2017
Ak Partili Vekillerden Ahmettürk'ün Kelepçeli Fotoğrafına Tepki
AK Parti Batman eski milletvekili Mehmet Emin Ekmen de, Ahmet Türk'ün, yaşı, sağlığı ve siyasi tutumları itibariyle tutuksuz yargılanması gerektiği hususunda kamuoyunun mutabık olduğu bir isim olduğunu belirterek, "Cezaevi uygulamalarının da belli bir nezaket ile yürütülmesi gerekir.
Mehmet Emin Ekmen - 18.10.2016
Türkiye Demokrasi Platformu Brüksel'de
Platformda, aralarında İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Avukat Kezban Hatemi, Avrasya Üniversitesi Rektörü Aşkın Asan, İstanbul Ticaret Odası (İTO) Başkanı İbrahim Çağlar, Alarko Şirketler Topluluğu Yönetim Kurulu Başkanı Leyla Alaton, Azınlık Vakıfları Temsilcisi Pandeli Laki Vingas, eski AK Parti Batman Milletvekili Mehmet Emin Ekmen, CNN Türk Ankara Temsilcisi Hande Fırat, gazeteciler Balçiçek İlter ve Murat Yetkin'in de bulunduğu çok sayıda STK temsilcisi, akademisyen, iş insanı ve siyasetçi de yer aldı.
Mehmet Emin Ekmen - 13.09.2016
Siyasetçi ve Yazarlardan Terör Örgütüne Tepki
"Bu duyarlılık artarak devam edecektir" Siyasetçi Mehmet Emin Ekmen de FETÖ'nün darbe ortamını olgunlaştırmak için PKK'ya doğrudan veya dolaylı imkan sağladığını belirtti.
Mehmet Emin Ekmen - 11.08.2016
Tff Tahkim Kurulu'nda Görev Dağılımı Yapıldı
İSTANBUL / DHATürkiye Futbol Federasyonu (TFF) Tahkim Kurulu, Engin Tuzcuoğlu başkanlığında bugün yaptığı ilk toplantıda görev bölümünü yaptı.
Mehmet Emin Ekmen - 04.08.2016
Tff'de Kurullar Yeniden Oluşturuldu
Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), bünyesinde bulunan tüm kurulların yeniden oluşturulduğunu açıkladı.
Mehmet Emin Ekmen - 04.08.2016
Tff'de Kurullar Yeniden Oluşturuldu
Yeniden oluşturulan kurulların başkanları ve üyeleri şöyle: -Tahkim Kurulu- Başkan: Engin Tuzcuoğlu Üyeler: Murat Balcı, Can Yalçınkaya, Emine Yazıcıoğlu, Osman Baturhan Dursun, Yusuf Öksüzömer, Mehmet Emin Ekmen -Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu- Başkan: Hüseyin Karaahmetoğlu Üyeler: Serdar Ölmez, Enver Polat Yılmaz, Ahmet Yavaşcı, Fatih Erdöl, Alev Elif Beller, Gökhan Erbay -Sağlık Kurulu- Başkan: Prof.
Mehmet Emin Ekmen - 14.07.2015
Açıklamalara En Net Duruşun Hdp'den Gelmesi Lazım"
Akil İnsanlar Heyeti Güneydoğu Anadolu Bölgesi Grubu Sekreteri Mehmet Emin Ekmen, KCK'dan yapılan açıklamaya ilişkin, "Bu, her şeyden önce HDP'nin demokratik ve siyasi meşruiyetine yönelik bir saldırıdır.
Mehmet Emin Ekmen - 14.04.2015
Sandığa Gitmeden Seçim Yarışını Bitirdiler
  AK Parti'de adaylıktan çekilenler  AK Parti Batman 2. sıra milletvekili adayı Mehmet Emin Ekmen, "Batman'ın siyasi coğrafya dağılımına uygun yeni bir aday belirlenerek partinin seçimlere daha güçlü ve heyecanlı girmesine fırsat tanımak" amacıyla adaylıktan çekildiğini açıkladı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Mehmet Emin Ekmen Haberleri | Mehmet Emin Ekmen Kimdir - Haberler - Mehmet Emin Ekmen haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mehmet Emin Ekmen kimdir, hayatı ve biyografisi. 'Başkent Kart' Kılıçdaroğlu ve Akşener'in katılımıyla tanıtıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 25.7.2021 10:27:30. #1.16#

title