Haberler

DEVA Partisi Mersin Milletvekili Mehmet Emin Ekmen, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy'u Mersin'e davet etti

Güncelleme:

DEVA Partisi Mersin Milletvekili Mehmet Emin Ekmen, Mersin'de turizm çalıştayı yapılmasını isteyerek, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy'u Mersin'e davet etti.

DEVA Partisi Mersin Milletvekili Mehmet Emin Ekmen, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy'u Mersin'e davet ederek, kentte "turizm çalıştayı" yapılmasını istedi.

Ekmen, Meclis'te düzenlediği basın toplantısında, Mersin'in, sahip olduğu özellikleri ile sıra dışı bir şehir olduğunu söyledi.

Mersin'in, Akdeniz'in incisi olduğuna işaret eden Ekmen, "Mersin, limanı, sahilleri, yaylaları, zengin mutfağı, aktiviteleri, iş gücü, potansiyeli, tarihi ve kültürel zenginlikleri ile ülkemizin müstesna şehirlerinden birisidir." dedi.

Mehmet Emin Ekmen, Mersin'in turizmde hak ettiği yerde bulunmadığına dikkati çekerek, Kültür Yolu Festivali'nin kentte düzenlenmesini talep etti.

Mersin halkının turizm alanında atılım yapmaya hazır olduğunu dile getiren Ekmen, buna bir öncülük gerektiğini belirtti.

DEVA Parti'li Ekmen, "Kültür ve Turizm Bakanımız Sayın Mehmet Nuri Ersoy'u, Mersin'imize davet ediyoruz. Valimiz Sayın Ali Hamza Pehlivan, Büyükşehir Belediye Başkanımız Vahap Seçer, 13 milletvekilimiz, 13 ilçe belediye başkanımız ve sayısız turizm paydaşımızla birlikte Mersin Ticaret Odası'nın ev sahipliğinde turizm çalıştayı yapalım; bir yerden başlayarak Mersin Turizm Master Planı'nı güncellemenin dışında hızlıca pratiğe dökecek adımlar atalım." diye konuştu.

Kaynak: AA / Politika

Mehmet Emin Ekmen Mehmet Nuri Ersoy Deva Partisi Milletvekili Mersin Etkinlikler Politika Güncel Haberler

Sergen Yalçın, tüm dünyanın ayakta alkışladığı Arda Güler'e demediğini bırakmadı

Sergen Yalçın, tüm dünyanın ayakta alkışladığı Arda Güler'e demediğini bırakmadı

Adı yasak aşk, tehdit, uyuşturucu kullanımı ve rüşvete karışan hakim hakkında karar çıktı

Adı yasak aşk, tehdit, uyuşturucu kullanımı ve rüşvete karışan hakim hakkında karar çıktı

Duyunca şok olacaksınız! İşte Arda Güler'in yeni adresi

Duyunca şok olacaksınız! İşte Arda Güler'in yeni adresi

Bakmadan Geçme

EURO 2024 F Grubu Puan Durumu! F Grubu'nda 1. ve 2. kim? EURO 2024 F Grubu'nda 3. ve 4. kim olacak? EURO 2024 E Grubu Puan Durumu! E Grubu'nda 1. ve 2. kim? EURO 2024 E Grubu'nda 3. ve 4. kim olacak? EURO 2024 D Grubu Puan Durumu! D Grubu'nda 1. ve 2. kim? EURO 2024 D Grubu'nda 3. ve 4. kim olacak? 20 Haziran Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 20 Haziran İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 20 Haziran 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 20 Haziran Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 20 Haziran Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 20 Haziran Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 20 Haziran İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 20 Haziran Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! 21 Haziran Cuma 2024 Günlük Burç Yorumları! AŞK, EVLİLİK, SAĞLIK, KARİYER burç yorumları! 21 Haziran burç yorumları nedir? İskoçya İsviçre maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) İskoçya İsviçre maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? İskoçya İsviçre maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SONUCU! İskoçya İsviçre maçı ne oldu? İskoçya İsviçre maçı CANLI izle! (EURO 2024) İskoçya İsviçre EURO 2024 maçını hangi kanal veriyor, şifresiz nereden izlenir?
Sokak hayvanları nasıl uyutulacak? AK Partili isimden çok tartışılacak 'ötanazi' ifadesi

Sokak hayvanları nasıl uyutulacak? AK Partili isimden çok tartışılacak "ötanazi" ifadesi

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title