Kurban Bayramı Haberleri

Kurban Bayramı haber, Kurban Bayramı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kurban Bayramı - Dün
Kars İl Sağlık Müdürü Lazoğlu'ndan "Kovid-19'dan hastanede yatanların yüzde 95'i aşısız" açıklaması Açıklaması
Ekiplerin yoğun çalıştığını anlatan Lazoğlu, şöyle devam etti: "Kent olarak turuncu kategorideyiz, hedefimiz mavi kategoride olmak, yani nüfusumuzun yüzde 70'ini aşılamamız gerekiyor. Kurban Bayramı'ndan sonra vakalarımızda artışlar oldu.
Kurban Bayramı - Dün
T.C. Kuşadası Belediyesi
T. C. Kuşadası Belediyesi | MECLİS ÜYESİ FAHRETTİN ÇİÇEK'TEN MUHALEFETE AÇIK ÇAĞRI"SİYASİ RANT DEVŞİRME HAMLELERİNDEN KAÇINMALIYIZ"Kuşadası Belediye Meclisi Ağustos ayı olağan toplantısı Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel başkanlığında Kervansaray'da yapıldı. Toplantıya, Turizm Komisyonu Başkanı Fahrettin Çiçek'in, AK Parti Grubuna yönelik eleştirileri damga vurdu. Kurban Bayramı tatilinde yaşanan yoğunluk nedeniyle atık su hattında meydana gelen arızayı ulusal basına taşıyan AK Parti yöneticilerini siyasi rant devşirmek amacıyla Kuşadası'nın marka değerini düşürecek ve turizme zarar verecek girişimlerden uzak durmaya çağırdı.
Kurban Bayramı - 03.08.2021
ÜNİVERSİTE TERCİH GÜNLERİ 2021
ÜNİVERSİTE TERCİH GÜNLERİ 2021Oluşturulma Tarihi : 03. 08. 2021 Haberler Bağcılar Belediyesi'nden Orman Yangını İçin Yardım...
Kurban Bayramı - 03.08.2021
Nazilli Belediyespor'da korona şoku
TFF 2'nci Lig Beyaz Grup ekiplerinden Nazilli Belediyespor koronavirüs şokuyla sarsıldı. Siyah-beyazlılarda yeni transfer stoper Onur Demir koronavirüse yakalandı. Düzcespor'dan transfer edilen deneyimli savunmacının, Kurban Bayramı tatilinde virüse yakalandığı öğrenildi.
Kurban Bayramı - 03.08.2021
Uludağ İhracatçı Birliklerinin temmuz ayı ihracatı 2,1 milyar dolar
Açıklamada değerlendirmelerine yer verilen UİB Koordinatör Başkanı Baran Çelik, uzun Kurban Bayramı tatiline rağmen ülke genelinde temmuz ihracatında önemli rakamların yakalandığını belirtti.
Kurban Bayramı - 02.08.2021
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Altuğ, temmuz ayı ihracat rakamlarını değerlendirdi Açıklaması
Altuğ, küresel ticaret rekabetinin daha da arttığı, dünyanın büyük ekonomilerinin büyüme yüzdelerini pozitif yönde ilerlettiği dönemde kentin üreticisinin de büyüme trendinde geri kalmadığına işaret ederek, 9 günlük Kurban Bayramı tatilinin olduğu temmuzda ihracatçı iller listesinin ilk 28 şehri arasında yükseliş gösteren tek il olmanın kendilerini gururlandırdığını kaydetti.
Kurban Bayramı - 02.08.2021
Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Zeytinoğlu, temmuz ayı dış ticaret rakamlarını değerlendirdi Açıklaması
Zeytinoğlu, haziran ayına göre ise ihracatta yüzde 17'lik bir gerileme olduğunu aktararak, "Aylık bazdaki bu gerilemede, Kurban Bayramı tatilinin 9 güne uzatılmasının etkisinin görüldüğünü düşünüyoruz.
Kurban Bayramı - 02.08.2021
Bakan Muş: Temmuz ayı ihracatımız yüzde 10 arttı
'TÜRKİYE EKONOMİSİ, GİRİŞİM EKONOMİSİ OLMA YOLUNDA' Ekonomide 2020'nin son çeyreğinde yakalanan ivmenin, 2021'in ilk çeyreğinde de devam ettiğini ve anılan çeyrekte yüzde 7'lik bir büyüme performansı yakalandığını hatırlatan Bakan Muş, şöyle konuştu: "Öncü göstergeler, bu ivmenin güçlenerek devam ettiğini göstermektedir. Sanayi üretimimiz mayıs ayında yıllık olarak yüzde 40,7 artarken, kapasite kullanım oranları temmuzda bir önceki yılın aynı dönemine göre 6 puanlık bir artış kaydetmiştir. İSO İmalat PMI Endeksi haziranda 51,3 seviyesinde iken, temmuzda 54 seviyesine yükselmiştir. Benzer şekilde, normalleşme adımlarımıza paralel olarak reel kesim güven endeksi temmuzda haziran ayına göre 2,3 puan artışla 112,1'e yükselerek pandemi döneminin en yüksek düzeyine ulaşmıştır. Yine, hizmet sektörü güven endeksi de, temmuzda bir önceki aya göre 6,3 puan artarak pandemi öncesi seviyelerine ulaşmıştır. Özellikle, başta istihdam potansiyeli olmak üzere, birçok açıdan ekonomimizin önemli bir parçası olan hizmet sektöründeki toparlanmayı bir hayli önemsiyoruz. Bu göstergeler ikinci çeyrekte, baz etkisinin de katkısıyla, yüzde 20 civarında ciddi bir büyümeye işaret etmektedir. Hep söylediğimiz gibi, büyümenin miktarı kadar sağlıklı ve dengeli olması da çok önemlidir. Ekonomimiz talep, üretim ve ihracat açısından dengeli bir büyüme ortaya koymaktadır. Bu durum, cari işlemler dengemizde yapısal bir iyileşmenin önünü açmakta; dış kaynak ihtiyacını azaltarak ekonomimizin sürdürülebilir temeller üzerinde yükselmesine imkan tanımaktadır. Türkiye ekonomisi, adeta girişim ekonomisi olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Birçok Türk teknoloji girişimi 2021 yılında uluslararası arenada ciddi yatırımlar almaktadır. Tahmin edeceğiniz üzere, bu yatırımların ardında dijitalleşme ve sürdürülebilirlik gibi bazı anahtar kavramlar yer almaktadır. Bu kavramları vakitlice içselleştirenlerin hem kendilerinin kazandığını, hem de ülkemiz için yüksek katma değer yarattığını bizzat görmekteyiz." 'YENİ BİR CUMHURİYET TARİHİ REKORU' Ekonomide yılın ilk yarısını rekorlarla kapattıklarını anımsatan Bakan Muş, haziran ayında aylık, 6 aylık ve 12 aylık bazda Cumhuriyet tarihinin en yüksek ihracat rakamlarına ulaştıklarını belirterek, şunları söyledi:   "Temmuz ayı ihracatımız da, geçtiğimiz yılın aynı dönemine göre yüzde 10 artışla 16,4 milyar dolar olarak gerçekleşmiştir. Söz konusu tutar, bugüne kadar gerçekleştirilen en yüksek temmuz ayı ihracatıdır. 9 günlük Kurban Bayramı tatilini dikkate aldığımızda, iş günü bazında ihracat tutarımızın da oldukça yüksek olduğunu görmekteyiz.
Kurban Bayramı - 02.08.2021
BAĞCILAR BELEDİYESİ'NDEN ORMAN YANGINI İÇİN YARDIM SEFERBERLİĞİ
BAĞCILAR BELEDİYESİ'NDEN ORMAN YANGINI İÇİN YARDIM SEFERBERLİĞİBağcılar Belediyesi, Manavgat'ta can ve mal kaybına yol açan yangına müdahale etmek ve yaraları sarmak için birimlerini seferber etti.
Kurban Bayramı - 02.08.2021
Amasya'da domates, üreticisini sevindirdi
Örtü altı seralarda Mart ayında toprakla buluştuğu günden bu yana büyük emeklerle yetiştirilen domates Haziran ayında başlayan hasadının ilk günlerinde çeşidine göre 2,5 ile 3,5 lira arasındaki fiyatlarla alıcı buldu. Kurban Bayramı öncesinde fiyatı 4 liraya ulaşan domates üreticisini sevindirdi.
Kurban Bayramı - 01.08.2021
Malatya'da ilaç kutularında toplanan ilaçlar ihtiyaç sahiplerine dağıtılıyor
Kurban Bayramı'nda Afrika'ya gittiklerini aktaran Derin, "Afrika'da Türkiye'den geldiğimizi söyleyince gözlerin ışıl ışıl olduğunu, 'nerede kaldınız' diyen bakışların olduğunu yakinen hissettim.
Kurban Bayramı - 01.08.2021
Temi·zli·k i·şleri· eki·pleri· artan i·ş yüküne rağmen bi·r aksaklik yaşatmadi
Geride bıraktığımız Kurban Bayramı sırasında ve bayram sonrasında vatandaşların herhangi bir olumsuzlukla karşılaşmaması ve mağduriyet yaşamaması için gece gündüz demeden çöp toplayan ekipler, bir aksaklığa meydan vermedi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Kurban Bayramı Haberleri | Kurban Bayramı Haber - Haberler - Kurban Bayramı haberleri, son dakika kurban bayramı haber ve gelişmeleri burada. Kars İl Sağlık Müdürü Lazoğlu'ndan Kovid-19'dan hastanede yatanların yüzde 95'i aşısız açıklaması Açıklaması.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 5.8.2021 02:50:32. #1.16#

title