KABİNE TOPLANTISI HABERLERİ

Kabine Toplantısı Haberleri

Kabine Toplantısı haber, Kabine Toplantısı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kabine Toplantısı - 13.9.2020
İsrail'de 18 Eylül'den itibaren 3 haftalık karantina uygulanacak
Korona virüs salgını tüm dünyada yeniden etkisini arttırmaya devam ederken, birçok ülke kısıtlamaları geri getirmeye devam ediyor. İsrail'de korona virüs salgınında yaşanan vaka artışları nedeni ile yeniden karantina uygulanmasına karar verildi. Bu akşam geç saatlerde yapılan kabine toplantısı sonrası 18 Eylül'den itibaren ülke genelinde 3 hafta boyunca karantina uygulanacağı belirtildi.
Kabine Toplantısı - 8.9.2020
81 ile yeni genelge: Tüm alanlarda maske takmak zorunlu
Gelinen aşamada başta fiziki mesafe kuralı olmak üzere alınan tedbirlere yeterince riayet edilmemesinin, hastalıgˆın yayılım hızını artırması ve toplum sagˆlıgˆını riske atması nedeniyle; dün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında gerçekleştirilen Kabine Toplantısı'nda  81 ili kapsayacak kararlar alındığı belirtildi.
Kabine Toplantısı - 8.9.2020
Son Dakika | Ankara'da otobüse binemeyen yolcular, durakta yoğunluk oluşturdu
Cumhurbaşkanı Erdoğan, dünkü Kabine Toplantısı'nın ardından yaptığı konuşmasında, tüm illerdeki toplu taşıma araçlarında ayakta yolcu alınmasına müsaade edilmeyeceğini açıkladı.
Kabine Toplantısı - 7.9.2020
Türkiye'nin koronavirüsle mücadelesinde son 24 saatte yaşananlar
"Kafe ve restoranlar daha sıkı şekilde denetlenecek" Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde düzenlenen Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısı'nın ardından millete seslendiği konuşmasında, Kovid-19 ile mücadele tedbirlerine ilişkin, "Kafe ve restoranlar kurallara uygunluk bakımından çok daha sıkı şekilde denetlenecektir.
Kabine Toplantısı - 7.9.2020
Son dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kabine Toplantısı'nın ardından millete seslendi: (3)
Gelen son dakika haberlerine göre Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Türkiye sınır güvenliği konusunda olduğu gibi Doğu Akdeniz'deki hakları hususunda da sonuna kadar kararlı ve aktif bir politika izlemeyi sürdürecektir.
Kabine Toplantısı - 7.9.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kabine Toplantısı'nın ardından millete seslendi: (2)
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ailelerin tercihine göre, okul öncesi ve ilkokul birinci sınıf öğrencilerinden başlayarak okulları eğitim öğretime açtıklarını belirterek, "Bu uygulama salgının seyrine göre şehirlerimizde farklılık gösterebilecektir.
Kabine Toplantısı - 7.9.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kabine Toplantısı'nın ardından millete seslendi: (1)
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) ile mücadele tedbirlerine ilişkin, "Kafe ve restoranlar kurallara uygunluk bakımından çok daha sıkı şekilde denetlenecektir.
Kabine Toplantısı - 7.9.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Anı geldiğinde korkarım ki bedelini ağır ödemezler"
Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde yapılan Kabine toplantısı sonrasında açıklama yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Doğu Akdeniz konusunda Yunanistan'ı uyardı.
Kabine Toplantısı - 7.9.2020
Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısı sona erdi
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında yapılan Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısı sona erdi.
Kabine Toplantısı - 7.9.2020
Tarım ve Orman Bakanı Pakdemirli'den Hatay'daki orman yangınına ilişkin açıklama Açıklaması
Kahramanmaraş Türkoğlu'ndaki yangının ise devam ettiğini aktaran Pakdemirli, "Kanlıca'da da devam eden bir yangınımız var. Samandağ'da da yangınımız sürüyor. Sayın Cumhurbaşkanımızın da emriyle bugün biliyorsunuz kabine toplantısı var.
Kabine Toplantısı - 7.9.2020
Cumhurbaşkanlığı Kabinesi toplandı
Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ndeki kabine toplantısı, saat 15.
Kabine Toplantısı - 7.9.2020
Son dakika haber: GÜNDEM / 7 Eylül 2020
Gelen son dakika haberine göre Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi'nde Türkiye Sigorta Tanıtım Töreni'ne katılacak, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde Kabine Toplantısı'na başkanlık edecek.
Kabine Toplantısı - 7.9.2020
GÜNDEM ÖZETİNE
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi'nde Türkiye Sigorta Tanıtım Töreni'ne katılacak, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde Kabine Toplantısı'na başkanlık edecek.
Kabine Toplantısı - 31.8.2020
EN KRİTİK NOKTADA 3 AY ÖNCE AÇILDI, GÜNDE YAKLAŞIK 1500 HASTA BAŞVURUYOR
- Prof. Dr. Gökhan Tolga Adaş, "İstanbul ve Türk sağlık sistemi bana göre bir marka oldu" Beyza Nur GÜLER- İbrahim MAŞE- Mertcan ÖZTÜRK/İSTANBUL, DÜNYAYI  etkisi altına alan koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatıyla Atatürk Havalimanı yerleşkesine inşa edilen ve 31 Mayıs'ta açılan Prof. Dr. Murat Dilmener Acil Durum Hastanesi, salgınla mücadelede önemli rol oynuyor. Açıldığından bu yana günde yaklaşık 1500 hastanın başvurduğu hastanede şu anda, 18'i yoğun bakımda olmak üzere 280 hasta tedavi görüyor.   Hastanenin bağlı bulunduğu  Sağlık Bilimleri Üniversitesi (SBÜ) Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Gökhan Tolga Adaş, "Tahmini olarak şu an bize gelen hastalar günde 1000-1500 civarında ama bunların hepsi kovid hastası değil tabii ki, pasaport işlemleri için PCR alma da yapılıyor burada. Ayaktan gelen hastalar şu an stabil, bir artış yok. Bugün itibarıyla hastanede 280 civarında hasta yatıyor" dedi.  YAPIMI 45 GÜNDE TAMAMLANMIŞTI Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 6 Nisan tarihinde yapılan Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısı sonrasında yaptığı açıklamanın ardından temelleri atılan ve yapımı 45 günde tamamlanan Yeşilköy Prof.
Kabine Toplantısı - 25.8.2020
CHP Grup Başkanvekili Altay, gündemi değerlendirdi Açıklaması
Altay, yazılı açıklamasında, kabine toplantısı sonrası yaptığı açıklamaların Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından "kutuplaştırma faaliyetlerinin yeni bir aracı" haline getirildiğini ileri sürdü.
Kabine Toplantısı - 25.8.2020
Son dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan: Yaşanacak olumsuzlukların tek müsebbibi Yunanistan olacaktır
Cumhurbaşkanı Erdoğan Başkanlığında Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde yapılan kabine toplantısı, yaklaşık 3 buçuk saat sürdü.
Kabine Toplantısı - 24.8.2020
Son dakika haberleri! Türkiye'nin koronavirüsle mücadelesinde son 24 saatte yaşananlar
"Hasta sayımızı düşürecek olan tedbirlerdir" Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, son verilere ilişkin Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, şu ifadeleri kullandı: "Bugün yapılan yaklaşık 96 bin test sonucu 1443 yeni hasta tespit edildi. Ağır hasta sayımız 800 civarında. Sağlık çalışanlarımız var gücüyle hastalarımızı iyileştirmeye çalışıyor. Hasta sayımızı düşürecek olan tedbirlerdir. Sonunda yenilen virüs olacak." "Toplu etkinlikler, virüsün yayılma alanları haline dönüştü" Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde düzenlenen Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısı'nın ardından millete seslenen Erdoğan, açıklamalarda bulundu: "Düğün, cenaze, taziye ve tatil gibi toplu etkinlikler, virüsün yayılma alanları haline dönüştü.
Kabine Toplantısı - 24.8.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Akdeniz'de de müjdeli haber alacağımızı ümit ediyoruz"
Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısı sonrasında kameraların karşısına geçen Cumhurbaşkanı Erdoğan, Karadeniz Bölgesi'nde yaşanan afetten ekonomik gelişmelere kadar çeşitli konularda önemli açıklamalarda bulundu.
Kabine Toplantısı - 24.8.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kabine Toplantısı'nın ardından millete seslendi: (4)
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, düğün, cenaze, taziye ve tatil gibi toplu etkinliklerin, yeni tip koronavirüsün (Kovid-19) yayılma alanları haline dönüştüğünü belirtti.
Kabine Toplantısı - 24.8.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kabine Toplantısı'nın ardından millete seslendi: (3)
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Türkiye ne Oruç Reis gemimizin ne ona refakat eden donanma unsurlarımızın faaliyetlerinden en küçük bir geri adım atmayacaktır.
Kabine Toplantısı - 24.8.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Yaşanabilecek her türlü olumsuzluğun müsebbibi Yunanistan'dır"
Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısı sonrasında kameraların karşısına geçen Cumhurbaşkanı Erdoğan, navtex ilan ettiğini duyuran Yunanistan'a tepki göstererek, bundan sonra olabilecek her türlü olumsuzluğun müsebbibinin Yunanistan olacağını söyledi.
Kabine Toplantısı - 24.8.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kabine Toplantısı'nın ardından millete seslendi: (2)
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Güneş enerjisi konusunda büyük bir hamle başlatıp hem yerli ve yenilenebilir enerji potansiyelimizi yükselteceğimizi hem de atıl kaynakları ekonomiye kazandıracağımızı belirtmek istiyorum.
Haberler.com Ios Uygulaması Haberler.com Android Uygulaması Haberler.com Huawei Uygulaması
Şu an buradasınız: Kabine Toplantısı Haberleri | Kabine Toplantısı Haber - Haberler - Kabine Toplantısı haberleri, son dakika kabine toplantısı haber ve gelişmeleri burada. İstanbul İl Pandemi Kurulu toplandı! Toplu ulaşım ile kademeli mesai konuları ele alındı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 18.9.2020 18:01:04. #1.15#
title